(Nie)znajomi
Michał Żurawski, Aleksandra Domańska
- 15 grudnia 2019, niedziela» 18:15
- 24 października 2019, czwartek» 22:15
- 23 października 2019, środa» 15:00
- 22 października 2019, wtorek» 19:15
- 21 października 2019, poniedziałek» 19:15
- 20 października 2019, niedziela» 19:15
- 19 października 2019, sobota» 19:15
- 18 października 2019, piątek» 19:15
- 17 października 2019, czwartek» 12:00, 14:30, 19:30, 22:00
- 16 października 2019, środa» 12:00, 14:30, 19:30, 22:00
- 15 października 2019, wtorek» 12:00, 14:30, 19:30, 22:00
- 14 października 2019, poniedziałek» 12:00, 14:30, 19:30, 22:00
- 13 października 2019, niedziela» 12:00, 14:30, 19:30, 22:00
- 12 października 2019, sobota» 12:00, 14:30, 19:30, 22:00
- 11 października 2019, piątek» 12:00, 14:30, 19:30, 22:00
- 10 października 2019, czwartek» 10:00, 14:00, 16:30, 17:15, 19:45, 21:00, 22:10
- 9 października 2019, środa» 12:30, 14:50, 16:30, 17:20, 19:45, 21:00, 22:10
- 8 października 2019, wtorek» 10:15, 14:00, 16:30, 17:15, 19:45, 21:00, 22:10
- 7 października 2019, poniedziałek» 11:45, 14:00, 16:30, 17:15, 19:45, 21:40, 22:10
- 6 października 2019, niedziela» 11:30, 14:00, 16:30, 17:15, 19:45, 21:00, 22:10
- 5 października 2019, sobota» 11:30, 14:00, 16:30, 17:15, 19:45, 21:00, 22:10
- 4 października 2019, piątek» 12:00, 14:20, 16:40, 17:15, 19:45, 21:00, 22:10
- 3 października 2019, czwartek» 10:30, 14:45, 15:30, 18:30, 19:15, 21:00, 21:40
- 1 października 2019, wtorek» 10:30, 13:00, 14:45, 15:30, 17:15, 18:30, 19:15, 21:00, 21:40
- 30 września 2019, poniedziałek» 10:30, 13:45, 14:45, 15:30, 17:15, 18:30, 19:15, 21:00, 21:40
- 29 września 2019, niedziela» 10:30, 13:00, 14:45, 15:40, 17:15, 18:00, 19:15, 21:00, 21:40
- 28 września 2019, sobota» 10:30, 13:00, 14:45, 15:30, 17:15, 18:30, 19:15, 21:00, 21:40
- 27 września 2019, piątek» 10:30, 13:00, 14:45, 15:30, 17:15, 18:30, 19:15, 21:00, 21:40
- 22 września 2019, niedziela» 18:00
- 21 września 2019, sobota» 18:00
- 16 września 2019, poniedziałek» 18:30
- 24 października 2019, czwartek» 16:00
- 23 października 2019, środa» 16:00
- 22 października 2019, wtorek» 16:00
- 21 października 2019, poniedziałek» 16:00
- 20 października 2019, niedziela» 16:00
- 19 października 2019, sobota» 16:30
- 18 października 2019, piątek» 16:00
- 17 października 2019, czwartek» 16:15
- 16 października 2019, środa» 16:15
- 15 października 2019, wtorek» 16:15
- 14 października 2019, poniedziałek» 16:15
- 13 października 2019, niedziela» 18:00
- 12 października 2019, sobota» 14:00, 18:00
- 11 października 2019, piątek» 18:00
- 10 października 2019, czwartek» 18:00
- 9 października 2019, środa» 18:00
- 8 października 2019, wtorek» 18:00
- 7 października 2019, poniedziałek» 18:00
- 6 października 2019, niedziela» 16:00
- 5 października 2019, sobota» 16:00
- 4 października 2019, piątek» 18:00
- 3 października 2019, czwartek» 18:00
- 1 października 2019, wtorek» 18:00
- 30 września 2019, poniedziałek» 18:00
- 29 września 2019, niedziela» 17:45
- 28 września 2019, sobota» 17:45
- 27 września 2019, piątek» 18:15
- 22 września 2019, niedziela» 18:00
- 21 września 2019, sobota» 18:00
- 20 września 2019, piątek» 18:00
- 21 listopada 2019, czwartek» 14:40
- 20 listopada 2019, środa» 14:40
- 19 listopada 2019, wtorek» 14:05
- 18 listopada 2019, poniedziałek» 14:40
- 16 listopada 2019, sobota» 12:05
- 15 listopada 2019, piątek» 14:40
- 14 listopada 2019, czwartek» 20:25
- 13 listopada 2019, środa» 12:30, 20:25
- 12 listopada 2019, wtorek» 12:30
- 11 listopada 2019, poniedziałek» 12:30, 20:25
- 10 listopada 2019, niedziela» 12:30, 20:25
- 9 listopada 2019, sobota» 12:30, 20:25
- 8 listopada 2019, piątek» 12:00, 18:00, 20:45
- 7 listopada 2019, czwartek» 16:00, 18:20, 20:40
- 30 października 2019, środa» 17:15, 21:45
- 29 października 2019, wtorek» 10:00, 17:05
- 28 października 2019, poniedziałek» 17:15, 21:45
- 27 października 2019, niedziela» 17:15, 21:45
- 26 października 2019, sobota» 17:15, 21:45
- 25 października 2019, piątek» 17:15, 21:45
- 24 października 2019, czwartek» 11:15, 16:40, 21:35
- 23 października 2019, środa» 11:15, 17:00, 21:40
- 22 października 2019, wtorek» 11:15, 16:40, 21:35
- 21 października 2019, poniedziałek» 17:00, 21:35
- 20 października 2019, niedziela» 11:15, 17:00, 21:35
- 19 października 2019, sobota» 11:15, 17:00, 21:35
- 18 października 2019, piątek» 11:15, 17:00, 21:35
- 17 października 2019, czwartek» 14:40, 17:10, 19:30, 21:50
- 16 października 2019, środa» 14:40, 17:10, 19:30, 21:50
- 15 października 2019, wtorek» 10:00, 14:40, 17:10, 19:30, 21:50
- 14 października 2019, poniedziałek» 14:40, 17:10, 20:30
- 13 października 2019, niedziela» 14:40, 17:10, 19:30, 21:50
- 12 października 2019, sobota» 11:25, 13:45, 19:55
- 11 października 2019, piątek» 14:40, 16:20, 18:40, 21:00
- 10 października 2019, czwartek» 20:45
- 9 października 2019, środa» 11:20, 13:40, 16:00, 18:20
- 8 października 2019, wtorek» 10:40, 13:40, 16:00, 18:20, 20:45
- 7 października 2019, poniedziałek» 11:20, 13:40, 16:00, 18:20, 20:45
- 6 października 2019, niedziela» 11:20, 13:40, 16:00, 18:20, 20:45
- 5 października 2019, sobota» 11:20, 13:40, 16:00, 18:20, 20:45
- 4 października 2019, piątek» 11:20, 13:40, 16:00, 18:20, 20:45
- 3 października 2019, czwartek» 13:00, 15:20, 17:40, 20:00
- 1 października 2019, wtorek» 10:40, 13:00, 15:35, 17:55, 20:15
- 30 września 2019, poniedziałek» 13:00, 15:20, 17:40, 20:00
- 29 września 2019, niedziela» 10:40, 13:00, 15:20, 17:40, 20:00
- 28 września 2019, sobota» 10:40, 13:00, 15:20, 17:40, 20:00
- 27 września 2019, piątek» 10:40, 13:00, 15:20, 17:40, 20:00
- 22 września 2019, niedziela» 16:40
- 21 września 2019, sobota» 16:40
2019 - Polska
- reżyseria: Tadeusz Śliwa
- scenariusz: Katarzyna Sarnowska, Tadeusz Śliwa
Tomasz Kot, Kasia Smutniak
Tomasz Kot, Michał Żurawski, Łukasz Simlat, Kasia Smutniak, Wojciech Żołądkowicz, Aleksandra Domańska, Maja Ostaszewska
Łukasz Simlat, Kasia Smutniak, Maja Ostaszewska
Michał Żurawski, Łukasz Simlat, Kasia Smutniak, Wojciech Żołądkowicz
Tomasz Kot, Michał Żurawski, Łukasz Simlat, Kasia Smutniak
Tomasz Kot, Michał Żurawski, Łukasz Simlat, Kasia Smutniak, Wojciech Żołądkowicz, Aleksandra Domańska, Maja Ostaszewska
Michał Żurawski, Wojciech Żołądkowicz, Aleksandra Domańska
Kasia Smutniak, Aleksandra Domańska, Maja Ostaszewska
Tomasz Kot, Michał Żurawski, Łukasz Simlat, Kasia Smutniak, Wojciech Żołądkowicz, Aleksandra Domańska, Maja Ostaszewska
Tomasz Kot, Michał Żurawski, Łukasz Simlat, Kasia Smutniak, Wojciech Żołądkowicz, Aleksandra Domańska, Maja Ostaszewska
Tomasz Kot, Michał Żurawski, Łukasz Simlat, Wojciech Żołądkowicz
Kilka dni września
12 lipca 2007 - 20:00jest więcej terminów
Kino Awangarda
Stare Miasto 23 Olsztyn
464 273kino
Sztuka zrywania
8 lipca 2007 - 17:00jest więcej terminów
Kino Awangarda
Stare Miasto 23 Olsztyn
47 593kino
Wieża
5 lipca 2007 - 20:15jest więcej terminów
Kino Awangarda
Stare Miasto 23 Olsztyn
534 697kino
Dobry rok
1 lipca 2007 - 16:00jest więcej terminów
Kino Awangarda
Stare Miasto 23 Olsztyn
717 815kino
Ocean s 13
28 czerwca 2007 - 17:45, 20:00jest więcej terminów
Helios
Aleja Piłsudskiego 16 Olsztyn
1 601 505kino
Tropiciel
28 czerwca 2007 - 21:15jest więcej terminów
Helios
Aleja Piłsudskiego 16 Olsztyn
567 533kino
Hot Fuzz - Ostre psy
28 czerwca 2007 - 14:30, 19:00jest więcej terminów
Helios
Aleja Piłsudskiego 16 Olsztyn
1 061 266kino
Grizzly Man
24 czerwca 2007 - 14:00jest więcej terminów
Kino Awangarda
Stare Miasto 23 Olsztyn
306 269kino
Nikt nie woła
17 czerwca 2007 - 17:00
Kino Awangarda
Stare Miasto 23 Olsztyn
202 705kino
Świadectwo urodzenia
17 czerwca 2007 - 15:00
Kino Awangarda
Stare Miasto 23 Olsztyn
205 189kino
Do widzenia, do jutra
16 czerwca 2007 - 17:00
Kino Awangarda
Stare Miasto 23 Olsztyn
181 964kino
Baza ludzi umarłych
16 czerwca 2007 - 15:00
Kino Awangarda
Stare Miasto 23 Olsztyn
215 360kino
Pociąg
15 czerwca 2007 - 17:00
Kino Awangarda
Stare Miasto 23 Olsztyn
205 986kino
Spider-Man 3
14 czerwca 2007 - 15:45jest więcej terminów
Helios
Aleja Piłsudskiego 16 Olsztyn
1 715 487kino
Ostatni dzień lata
10 czerwca 2007 - 17:00
Kino Awangarda
Stare Miasto 23 Olsztyn
226 251kino
Popiół i diament
10 czerwca 2007 - 15:00
Kino Awangarda
Stare Miasto 23 Olsztyn
425 592kino
Eroica
9 czerwca 2007 - 17:00
Kino Awangarda
Stare Miasto 23 Olsztyn
167 241kino