Udając gliniarzy
Joshua Ormond , Damon Wayans Jr., Jake Johnson
- 5 listopada 2014, środa» 18:45, 21:00
- 4 listopada 2014, wtorek» 18:45, 21:00
- 3 listopada 2014, poniedziałek» 18:45, 21:00
- 2 listopada 2014, niedziela» 18:45, 21:00
- 31 października 2014, piątek» 18:45, 21:00
- 30 października 2014, czwartek» 14:45, 17:00, 19:15, 21:30
- 29 października 2014, środa» 14:45, 17:00, 19:15, 21:30
- 28 października 2014, wtorek» 14:45, 17:00, 19:15, 21:30
- 27 października 2014, poniedziałek» 14:45, 17:00, 19:15, 21:30
- 26 października 2014, niedziela» 14:45, 17:00, 19:15, 21:30
- 25 października 2014, sobota» 14:45, 17:00, 19:15, 21:30
- 24 października 2014, piątek» 14:45, 17:00, 19:15, 21:30
- 5 listopada 2014, środa» 18:00, 20:45
- 4 listopada 2014, wtorek» 18:00, 20:45
- 3 listopada 2014, poniedziałek» 18:00, 20:45
- 2 listopada 2014, niedziela» 13:45, 18:00, 20:45
- 1 listopada 2014, sobota» 20:45
- 31 października 2014, piątek» 18:00, 20:45
- 30 października 2014, czwartek» 15:45, 18:00, 20:15, 22:30
- 29 października 2014, środa» 15:45, 18:00, 20:15, 22:30
- 28 października 2014, wtorek» 15:45, 18:00, 20:15, 22:30
- 27 października 2014, poniedziałek» 18:00, 20:15, 22:30
- 26 października 2014, niedziela» 13:30, 15:45, 18:00, 20:15, 22:30
- 25 października 2014, sobota» 15:45, 18:00, 20:15, 22:30
- 24 października 2014, piątek» 15:45, 18:00, 20:15, 22:30
- 5 listopada 2014, środa» 17:00, 19:15, 21:30
- 4 listopada 2014, wtorek» 17:00, 19:15, 21:30
- 3 listopada 2014, poniedziałek» 17:00, 19:15, 21:30
- 2 listopada 2014, niedziela» 17:00, 19:15, 21:30
- 31 października 2014, piątek» 17:00, 19:15, 21:30
- 30 października 2014, czwartek» 17:10, 19:20, 21:50
- 29 października 2014, środa» 17:10, 19:20, 21:50
- 28 października 2014, wtorek» 17:10, 19:20, 21:50
- 27 października 2014, poniedziałek» 17:10, 19:20, 21:50
- 26 października 2014, niedziela» 17:10, 19:20, 21:50
- 25 października 2014, sobota» 17:10, 19:20, 21:50
- 24 października 2014, piątek» 17:10, 19:20, 21:50
- 5 listopada 2014, środa» 15:00, 17:15, 19:30, 21:45
- 4 listopada 2014, wtorek» 15:00, 17:15, 19:30, 21:45
- 3 listopada 2014, poniedziałek» 15:00, 17:15, 19:30, 21:45
- 2 listopada 2014, niedziela» 15:00, 17:15, 19:30, 21:45
- 1 listopada 2014, sobota» 17:15, 19:30, 21:45
- 31 października 2014, piątek» 15:00, 17:15, 19:30, 21:45
- 30 października 2014, czwartek» 15:00, 17:15, 19:30, 21:45
- 29 października 2014, środa» 15:00, 17:15, 19:30, 21:45
- 28 października 2014, wtorek» 15:00, 17:15, 19:30, 21:45
- 27 października 2014, poniedziałek» 15:00, 17:15, 19:30, 21:45
- 26 października 2014, niedziela» 15:00, 17:15, 19:30, 21:45
- 25 października 2014, sobota» 15:00, 17:15, 19:30, 21:45
- 24 października 2014, piątek» 15:00, 17:15, 19:30, 21:45
- 5 listopada 2014, środa» 16:15, 18:30, 20:45
- 4 listopada 2014, wtorek» 16:15, 18:30, 20:45
- 3 listopada 2014, poniedziałek» 16:15, 18:30, 20:45
- 2 listopada 2014, niedziela» 16:15, 18:30, 20:45
- 1 listopada 2014, sobota» 18:30, 20:45
- 31 października 2014, piątek» 16:15, 18:30, 20:45
- 30 października 2014, czwartek» 15:45, 18:00, 20:15
- 29 października 2014, środa» 15:45, 18:00, 20:15
- 28 października 2014, wtorek» 15:45, 18:00, 20:15
- 27 października 2014, poniedziałek» 15:45, 18:00, 20:15
- 26 października 2014, niedziela» 15:45, 18:00, 20:15
- 25 października 2014, sobota» 15:45, 18:00, 20:15, 22:30
- 24 października 2014, piątek» 15:45, 18:00, 20:15, 22:30
- 5 listopada 2014, środa» 18:40, 21:00
- 4 listopada 2014, wtorek» 18:40, 21:00
- 3 listopada 2014, poniedziałek» 18:40, 21:00
- 2 listopada 2014, niedziela» 18:40, 21:00
- 1 listopada 2014, sobota» 21:00
- 31 października 2014, piątek» 18:40, 21:00
- 30 października 2014, czwartek» 14:00, 16:15, 18:30, 20:45
- 29 października 2014, środa» 14:00, 16:15, 18:30, 20:45
- 28 października 2014, wtorek» 14:00, 16:15, 18:30, 20:45
- 27 października 2014, poniedziałek» 14:00, 16:15, 18:30, 20:45
- 26 października 2014, niedziela» 14:00, 16:15, 18:30, 20:45
- 25 października 2014, sobota» 14:00, 16:15, 18:30, 20:45
- 24 października 2014, piątek» 14:00, 16:15, 18:30, 20:45
- 14 lipca 2019, niedziela» 21:30
- 23 lipca 2016, sobota» 21:45
- 5 listopada 2014, środa» 15:00, 17:30, 20:00
- 4 listopada 2014, wtorek» 15:00, 17:30, 20:10
- 3 listopada 2014, poniedziałek» 15:00, 17:30, 20:00
- 2 listopada 2014, niedziela» 15:00, 17:30, 20:00
- 1 listopada 2014, sobota» 16:40, 20:30
- 31 października 2014, piątek» 15:00, 17:30, 19:40
- 30 października 2014, czwartek» 15:00, 17:30, 19:10
- 29 października 2014, środa» 15:00, 17:30, 19:10
- 28 października 2014, wtorek» 15:00, 17:30, 19:10
- 27 października 2014, poniedziałek» 15:00, 17:30, 19:10
- 26 października 2014, niedziela» 15:00, 17:30, 19:10
- 25 października 2014, sobota» 15:00, 17:30, 19:10
- 24 października 2014, piątek» 15:00, 17:30, 19:10
- 5 listopada 2014, środa» 17:00, 19:30, 22:00
- 4 listopada 2014, wtorek» 17:00, 19:30, 22:00
- 3 listopada 2014, poniedziałek» 17:00, 19:30, 22:00
- 2 listopada 2014, niedziela» 15:20, 17:50, 20:20
- 1 listopada 2014, sobota» 17:00, 19:30, 22:00
- 31 października 2014, piątek» 17:00, 19:30, 22:00
- 30 października 2014, czwartek» 15:10, 17:40, 20:10, 22:30
- 29 października 2014, środa» 15:10, 17:40, 20:10, 22:30
- 28 października 2014, wtorek» 15:10, 17:40, 20:10, 22:30
- 27 października 2014, poniedziałek» 15:10, 17:40, 20:10, 22:30
- 26 października 2014, niedziela» 15:20, 17:50, 20:15
- 25 października 2014, sobota» 15:20, 17:50, 20:15, 22:40
- 24 października 2014, piątek» 15:20, 17:50, 20:15, 22:40
- 5 listopada 2014, środa» 16:30, 19:00, 21:30
- 4 listopada 2014, wtorek» 16:30, 19:00, 21:30
- 3 listopada 2014, poniedziałek» 16:30, 19:00, 21:30
- 2 listopada 2014, niedziela» 16:30, 19:00, 21:30
- 1 listopada 2014, sobota» 16:30, 19:00, 21:30
- 31 października 2014, piątek» 16:30, 19:00, 21:30
- 30 października 2014, czwartek» 16:10, 18:40, 21:10
- 29 października 2014, środa» 16:10, 18:40, 21:10
- 28 października 2014, wtorek» 16:10, 18:40, 21:10
- 27 października 2014, poniedziałek» 16:15, 18:40, 21:10
- 26 października 2014, niedziela» 16:40, 19:10, 21:40
- 25 października 2014, sobota» 16:40, 19:10, 21:40
- 24 października 2014, piątek» 16:10, 18:40, 21:10
- 5 listopada 2014, środa» 14:50, 17:20, 20:20
- 4 listopada 2014, wtorek» 15:10, 17:40, 19:40
- 3 listopada 2014, poniedziałek» 15:10, 17:40, 21:30
- 2 listopada 2014, niedziela» 15:10, 17:40, 20:10
- 1 listopada 2014, sobota» 17:40, 20:10
- 31 października 2014, piątek» 15:10, 17:40, 20:10
- 30 października 2014, czwartek» 15:00, 17:30, 20:00
- 29 października 2014, środa» 16:15, 18:40, 21:10
- 28 października 2014, wtorek» 14:50, 17:20, 21:30
- 27 października 2014, poniedziałek» 16:30, 19:00
- 26 października 2014, niedziela» 15:00, 17:30, 20:00
- 25 października 2014, sobota» 15:00, 17:30, 20:00
- 24 października 2014, piątek» 15:00, 17:30, 20:00
2014 - USA
1 godz. 44 min.
- reżyseria: Luke Greenfield
- scenariusz: Nicholas Thomas, Luke Greenfield
OBSADA:
- Jake Johnson - Ryan
- Damon Wayans Jr. - Justin
- Rob Riggle - Segars
- Nina Dobrev - Josie
- James D'Arcy - Mossi
- Keegan Michael Key - Pupa
- Andy Garcia - Brolin
- Jonathan Lajoie - Todd Cutler
Damon Wayans Jr.
Damon Wayans Jr., Jake Johnson, Nina Dobrev
Damon Wayans Jr., Jake Johnson
Damon Wayans Jr., Jake Johnson
Jake Johnson
Damon Wayans Jr., Nina Dobrev
Jake Johnson
Damon Wayans Jr., Jake Johnson, Nina Dobrev
Udając gliniarzy - plakat
Andy Garcia
James D'Arcy
Damon Wayans Jr.
Damon Wayans Jr.
Rob Riggle
Luke Greenfield, James D'Arcy
Damon Wayans Jr., Jake Johnson, Jwaundace Candece, Briana Venskus
Damon Wayans Jr., Jake Johnson
Damon Wayans Jr., Jake Johnson
Natasha Leggero
James D'Arcy
Nina Dobrev
Damon Wayans Jr.
Damon Wayans Jr., Jake Johnson
Luke Greenfield, Andy Garcia
Damon Wayans Jr., Keegan Michael Key, Jake Johnson
Jake Johnson
Andy Garcia
Jake Johnson
Taylor Hall, Brian Oerly
Damon Wayans Jr., Nina Dobrev
Damon Wayans Jr., Jake Johnson
James D'Arcy
Nina Dobrev
Keegan Michael Key
Damon Wayans Jr., Jake Johnson
Jake Johnson
Damon Wayans Jr., Keegan Michael Key, Jake Johnson
James D'Arcy
Jake Johnson
Keegan Michael Key
James D'Arcy
Damon Wayans Jr., Jake Johnson
Damon Wayans Jr., Jake Johnson
Damon Wayans Jr.
Damon Wayans Jr., Jake Johnson
James D'Arcy
Jake Johnson
Damon Wayans Jr., Keegan Michael Key, Jake Johnson
James D'Arcy
Damon Wayans Jr., Jake Johnson
Sam Medina
Jake Johnson, Jwaundace Candece, Briana Venskus
Taylor Hall, Brian Oerly
Nina Dobrev
Damon Wayans Jr., Jwaundace Candece, Briana Venskus
Damon Wayans Jr., Luke Greenfield
Jake Johnson
Animagic - Tomek Bagiński i animacja komputerowa z Platige Image
15 października 2008 - 20:30
Kino.Lab
Ujazdów 2 Warszawa
16 337kino
Kroniki portowe
15 października 2008 - 14:00jest więcej terminów
Luna
Marszałkowska 28 Warszawa
56 134kino
Moja droga Wendy
15 października 2008 - 20:30jest więcej terminów
Luna
Marszałkowska 28 Warszawa
75 406kino
Dowód
14 października 2008 - 11:30jest więcej terminów
Luna
Marszałkowska 28 Warszawa
32 299kino
Jak we śnie
14 października 2008 - 20:45jest więcej terminów
Luna
Marszałkowska 28 Warszawajest więcej miejsc
524 064kino
Sprawa honorowa
13 października 2008 - 17:45
Iluzjon Filmoteki Narodowej
Narbutta 50A Warszawa
16 284kino
Obraz i Słowo - Zaklęte rewiry
13 października 2008 - 19:00
Bemowskie Centrum Kultury
Górczewska 201 Warszawa
16 700kino
Ameryka kontra John Lennon
13 października 2008 - 19:00jest więcej terminów
Kino.Lab
Ujazdów 2 Warszawa
47 252kino
Przypadek Harolda Cricka
13 października 2008 - 18:45jest więcej terminów
Luna
Marszałkowska 28 Warszawajest więcej miejsc
1 060 159kino
W Krainie Animacji. Program V
12 października 2008 - 14:00
Kino.Lab
Ujazdów 2 Warszawa
16 255kino
W Krainie Animacji. Program IV
12 października 2008 - 12:00
Kino.Lab
Ujazdów 2 Warszawa
16 282kino
Animagic - Filmy nagrodzone na Festiwalu Animator 2008
12 października 2008 - 20:00
Kino.Lab
Ujazdów 2 Warszawa
16 235kino
Treser żuków
12 października 2008 - 18:00
Kino.Lab
Ujazdów 2 Warszawa
30 825kino
Bukolandia
11 października 2008 - 11:00
Filmoteka Narodowa – Instytut Audiowizualny (FINA)
Wałbrzyska 3/5 Warszawa
16 773kino
W Krainie Animacji. Program III
11 października 2008 - 15:00
Kino.Lab
Ujazdów 2 Warszawa
16 347kino
W Krainie Animacji. Program II
11 października 2008 - 13:30
Kino.Lab
Ujazdów 2 Warszawa
16 367kino
W Krainie Animacji. Program I
11 października 2008 - 12:00
Kino.Lab
Ujazdów 2 Warszawa
16 376kino