Iron Sky. Inwazja
Lara Rossi
- 22 maja 2019, środa» 21:00
- 21 maja 2019, wtorek» 21:00
- 20 maja 2019, poniedziałek» 21:00
- 19 maja 2019, niedziela» 21:00
- 18 maja 2019, sobota» 21:00
- 17 maja 2019, piątek» 21:00
- 16 maja 2019, czwartek» 12:00, 16:20, 20:40, 22:30
- 14 maja 2019, wtorek» 12:00, 16:20, 20:40, 22:30
- 13 maja 2019, poniedziałek» 12:00, 16:20, 20:40, 22:30
- 12 maja 2019, niedziela» 12:00, 16:20, 20:40, 22:30
- 11 maja 2019, sobota» 12:00, 16:20, 20:40, 22:30
- 10 maja 2019, piątek» 12:00, 16:20, 20:40, 22:30
- 9 maja 2019, czwartek» 14:50, 17:50, 20:00, 22:10
- 8 maja 2019, środa» 14:50, 20:00
- 7 maja 2019, wtorek» 14:50, 17:50, 20:00, 22:10
- 6 maja 2019, poniedziałek» 14:50, 17:50, 20:00, 22:10
- 5 maja 2019, niedziela» 14:50, 17:50, 20:00, 22:10
- 4 maja 2019, sobota» 14:50, 17:50, 20:00, 22:10
- 3 maja 2019, piątek» 14:50, 17:50, 20:00, 22:10
- 16 maja 2019, czwartek» 13:00, 20:30, 22:30
- 14 maja 2019, wtorek» 13:00, 20:30, 22:30
- 13 maja 2019, poniedziałek» 13:00, 20:30, 22:30
- 12 maja 2019, niedziela» 13:00, 20:30, 22:30
- 11 maja 2019, sobota» 13:00, 20:30, 22:30
- 10 maja 2019, piątek» 13:00, 20:30, 22:30
- 9 maja 2019, czwartek» 13:50, 16:30, 18:40, 20:50
- 8 maja 2019, środa» 13:50, 18:40
- 7 maja 2019, wtorek» 13:50, 16:30, 18:40, 20:50
- 6 maja 2019, poniedziałek» 13:50, 16:30, 18:40, 20:50
- 5 maja 2019, niedziela» 13:50, 16:30, 18:40, 20:50
- 4 maja 2019, sobota» 13:50, 16:30, 18:40, 20:50
- 3 maja 2019, piątek» 13:50, 16:30, 18:40, 20:50
- 22 maja 2019, środa» 13:20
- 21 maja 2019, wtorek» 13:20
- 20 maja 2019, poniedziałek» 13:20
- 19 maja 2019, niedziela» 13:20
- 18 maja 2019, sobota» 13:20
- 17 maja 2019, piątek» 13:20
- 16 maja 2019, czwartek» 16:40
- 14 maja 2019, wtorek» 20:40
- 13 maja 2019, poniedziałek» 20:40
- 12 maja 2019, niedziela» 20:40
- 11 maja 2019, sobota» 20:40
- 10 maja 2019, piątek» 20:40
- 9 maja 2019, czwartek» 14:10, 18:00, 20:10
- 8 maja 2019, środa» 14:10, 20:10
- 7 maja 2019, wtorek» 14:10, 18:00, 20:10
- 6 maja 2019, poniedziałek» 14:10, 18:00, 20:10
- 5 maja 2019, niedziela» 14:10, 18:00, 20:10
- 4 maja 2019, sobota» 14:10, 18:00, 20:10, 22:20
- 3 maja 2019, piątek» 14:10, 18:00, 20:10, 22:20
- 22 maja 2019, środa» 22:20
- 21 maja 2019, wtorek» 22:20
- 20 maja 2019, poniedziałek» 22:20
- 19 maja 2019, niedziela» 22:20
- 18 maja 2019, sobota» 22:20
- 17 maja 2019, piątek» 22:20
- 16 maja 2019, czwartek» 11:10, 15:30, 19:50
- 14 maja 2019, wtorek» 10:50, 15:30, 19:50, 22:00
- 13 maja 2019, poniedziałek» 11:10, 15:30, 19:50, 22:00
- 12 maja 2019, niedziela» 11:10, 15:30, 19:50, 22:00
- 11 maja 2019, sobota» 11:10, 15:30, 19:50, 22:00
- 10 maja 2019, piątek» 11:10, 15:30, 19:50, 22:00
- 9 maja 2019, czwartek» 10:00, 13:20, 17:00, 19:10, 21:20
- 8 maja 2019, środa» 10:00, 17:00, 21:20
- 7 maja 2019, wtorek» 10:00, 13:20, 17:00, 19:10, 21:20
- 6 maja 2019, poniedziałek» 10:00, 13:20, 17:00, 19:10, 21:20
- 5 maja 2019, niedziela» 10:00, 13:20, 17:00, 19:10, 21:20
- 4 maja 2019, sobota» 10:00, 13:20, 17:00, 19:10, 21:20
- 3 maja 2019, piątek» 10:00, 13:20, 17:00, 19:10, 21:20
- 24 maja 2019, piątek» 10:00
- 22 maja 2019, środa» 14:10
- 21 maja 2019, wtorek» 14:10
- 20 maja 2019, poniedziałek» 14:10
- 19 maja 2019, niedziela» 14:10
- 18 maja 2019, sobota» 14:10
- 17 maja 2019, piątek» 14:10
- 16 maja 2019, czwartek» 11:10, 20:00
- 14 maja 2019, wtorek» 11:10, 20:00
- 13 maja 2019, poniedziałek» 11:10, 20:00
- 12 maja 2019, niedziela» 11:10, 20:00
- 11 maja 2019, sobota» 11:10, 20:00
- 10 maja 2019, piątek» 11:10, 20:00
- 9 maja 2019, czwartek» 11:10, 15:30, 17:40, 19:50, 22:00
- 8 maja 2019, środa» 11:10, 17:40, 22:00
- 7 maja 2019, wtorek» 11:10, 15:30, 17:40, 19:50, 22:00
- 6 maja 2019, poniedziałek» 11:10, 15:30, 17:40, 19:50, 22:00
- 5 maja 2019, niedziela» 11:10, 15:30, 17:40, 19:50, 22:00
- 4 maja 2019, sobota» 11:10, 15:30, 17:40, 19:50, 22:00
- 3 maja 2019, piątek» 11:10, 15:30, 17:40, 19:50, 22:00
- 22 maja 2019, środa» 11:15
- 21 maja 2019, wtorek» 11:15
- 20 maja 2019, poniedziałek» 11:15
- 19 maja 2019, niedziela» 11:15
- 18 maja 2019, sobota» 13:30
- 17 maja 2019, piątek» 11:15
- 16 maja 2019, czwartek» 18:10
- 14 maja 2019, wtorek» 18:10
- 13 maja 2019, poniedziałek» 18:10
- 12 maja 2019, niedziela» 10:10, 18:10
- 11 maja 2019, sobota» 10:10, 18:10
- 10 maja 2019, piątek» 18:10
- 9 maja 2019, czwartek» 13:00, 15:40, 17:50, 20:00
- 8 maja 2019, środa» 13:00, 17:50
- 7 maja 2019, wtorek» 13:00, 15:40, 17:50, 20:00
- 6 maja 2019, poniedziałek» 13:00, 15:40, 17:50, 20:00
- 5 maja 2019, niedziela» 13:00, 15:40, 17:50, 20:00
- 4 maja 2019, sobota» 13:00, 15:40, 17:50, 20:00, 22:10
- 3 maja 2019, piątek» 13:00, 15:40, 17:50, 20:00, 22:10
- 9 maja 2019, czwartek» 19:15, 21:25
- 8 maja 2019, środa» 19:15
- 7 maja 2019, wtorek» 19:15, 21:25
- 6 maja 2019, poniedziałek» 19:15, 21:25
- 5 maja 2019, niedziela» 19:15, 21:25
- 4 maja 2019, sobota» 19:15, 21:25
- 3 maja 2019, piątek» 19:15, 21:25
- 9 maja 2019, czwartek» 19:20
- 8 maja 2019, środa» 19:20
- 7 maja 2019, wtorek» 19:20
- 6 maja 2019, poniedziałek» 19:20
- 5 maja 2019, niedziela» 19:20
- 4 maja 2019, sobota» 19:20
- 3 maja 2019, piątek» 19:20
2019 - Belgia, Finlandia, Niemcy
- reżyseria: Timo Vuorensola
- scenariusz: Timo Vuorensola, Dalan Musson
Muya Lubambu Tshinioka, Antoine Plaisant, Duta Skhirtladze, Hon Ping Tang, Abbas Shirafkan, Amanda Wolzak, Jukka Hilden, Vasco De Beukelaer, Stephanie Paul, Lloyd Li, Udo Kier
Julia Dietze
Julia Dietze
Lara Rossi
Lara Rossi, Julia Dietze
Lara Rossi
Vladimir Burlakov, Kit Dale, Lara Rossi
Kit Dale
Udo Kier
Kit Dale, Lara Rossi
Udo Kier
Vladimir Burlakov, Kit Dale, Lara Rossi
Lara Rossi, Julia Dietze
Vladimir Burlakov, Kit Dale
Udo Kier
Tom Green, Vladimir Burlakov, Emily Atack, Lara Rossi
Tom Green, Martin Swabey, Emily Atack, Edward Judge
Tom Green, Martin Swabey, Emily Atack, Edward Judge
Vladimir Burlakov
Julia Dietze
Vladimir Burlakov, Lara Rossi
Udo Kier
Udo Kier
Vladimir Burlakov, Kit Dale, Lara Rossi
Tom Green
Amanda Wolzak, Udo Kier
Tom Green, Vladimir Burlakov, Martin Swabey, Kit Dale, Emily Atack, Lara Rossi, Edward Judge
Lara Rossi
Udo Kier
Vladimir Burlakov, Kit Dale, Lara Rossi
Vladimir Burlakov, Kit Dale
Udo Kier
Timo Vuorensola
Udo Kier
Udo Kier
Vladimir Burlakov
Julia Dietze
Vladimir Burlakov, Timo Vuorensola, Julia Dietze, Udo Kier
Udo Kier
Labirynt
30 listopada 2008 - 13:30jest więcej terminów
Iluzjon Filmoteki Narodowej
Narbutta 50A Warszawa
15 191kino
Pigułki dla Aurelii
29 listopada 2008 - 20:30
Filmoteka Narodowa – Instytut Audiowizualny (FINA)
Wałbrzyska 3/5 Warszawa
14 957kino
Pan i Władca: Na Krańcu Świata
29 listopada 2008 - 17:30
Iluzjon Filmoteki Narodowej
Narbutta 50A Warszawa
15 076kino
Step Up - taniec zmysłów
29 listopada 2008 - 21:00jest więcej terminów
Kino Praha
Jagiellońska 26 Warszawajest więcej miejsc
350 772kino
Przegląd Filmów Snowboardowych
28 listopada 2008 - 20:00
Luna
Marszałkowska 28 Warszawa
14 875kino
Żniwa: 3 tysiąclecia
27 listopada 2008 - 21:00jest więcej terminów
Kino.Lab
Ujazdów 2 Warszawa
14 900kino
Plastikowe miasto
27 listopada 2008 - 18:30jest więcej terminów
Filmoteka Narodowa – Instytut Audiowizualny (FINA)
Wałbrzyska 3/5 Warszawa
14 917kino
Niedoskonała podróż
27 listopada 2008 - 18:30jest więcej terminów
Kino.Lab
Ujazdów 2 Warszawajest więcej miejsc
14 954kino
Piła V
27 listopada 2008 - 19:45jest więcej terminów
Cinema City Arkadia
Aleja Jana Pawła II 82 Warszawajest więcej miejsc
1 170 821kino
Max Payne
27 listopada 2008 - 10:15, 21:15jest więcej terminów
Cinema City Arkadia
Aleja Jana Pawła II 82 Warszawajest więcej miejsc
755 365kino
Rok 1612
27 listopada 2008 - 09:30jest więcej terminów
Femina
Aleja Solidarności 115 Warszawajest więcej miejsc
1 014 429kino
Wakacje
26 listopada 2008 - 18:30jest więcej terminów
Wisła
Wilsona 2 Warszawa
28 871kino
Cochochi
26 listopada 2008 - 21:00jest więcej terminów
Wisła
Wilsona 2 Warszawajest więcej miejsc
15 140kino
Eagle eye
26 listopada 2008 - 22:15jest więcej terminów
Cinema City Arkadia
Aleja Jana Pawła II 82 Warszawajest więcej miejsc
763 229kino
Sankofa
25 listopada 2008 - 21:00jest więcej terminów
Kino.Lab
Ujazdów 2 Warszawa
14 973kino
Pewnego razu w Nowym Sadzie
25 listopada 2008 - 20:00
Filmoteka Narodowa – Instytut Audiowizualny (FINA)
Wałbrzyska 3/5 Warszawa
15 022kino
Odrodzenie
25 listopada 2008 - 21:00jest więcej terminów
Filmoteka Narodowa – Instytut Audiowizualny (FINA)
Wałbrzyska 3/5 Warszawa
14 933kino