Kraina miodu
- 14 stycznia 2020, wtorek» 19:15
- 13 stycznia 2020, poniedziałek» 17:15, 21:00
- 12 stycznia 2020, niedziela» 17:00, 18:45
- 11 stycznia 2020, sobota» 13:45, 21:15
- 10 stycznia 2020, piątek» 21:00
- 9 stycznia 2020, czwartek» 17:00
- 7 stycznia 2020, wtorek» 17:30
- 6 stycznia 2020, poniedziałek» 17:15
- 5 stycznia 2020, niedziela» 21:00
- 4 stycznia 2020, sobota» 15:30
- 3 stycznia 2020, piątek» 19:00
- 2 stycznia 2020, czwartek» 21:00
- 29 grudnia 2019, niedziela» 17:00
- 26 grudnia 2019, czwartek» 21:30
- 11 grudnia 2019, środa» 20:15
- 10 grudnia 2019, wtorek» 20:15
- 9 grudnia 2019, poniedziałek» 20:15
- 8 grudnia 2019, niedziela» 20:15
- 7 grudnia 2019, sobota» 20:15
- 6 grudnia 2019, piątek» 20:15
- 5 grudnia 2019, czwartek» 20:15
- 16 maja 2019, czwartek» 18:00
- 15 stycznia 2020, środa» 16:15
- 13 stycznia 2020, poniedziałek» 16:15
- 12 stycznia 2020, niedziela» 15:15
- 10 stycznia 2020, piątek» 18:30
- 9 stycznia 2020, czwartek» 20:15
- 8 stycznia 2020, środa» 12:00
- 7 stycznia 2020, wtorek» 20:45
- 6 stycznia 2020, poniedziałek» 20:30
- 5 stycznia 2020, niedziela» 15:15
- 4 stycznia 2020, sobota» 20:45
- 3 stycznia 2020, piątek» 18:30
- 2 stycznia 2020, czwartek» 12:00
- 30 grudnia 2019, poniedziałek» 16:15
- 29 grudnia 2019, niedziela» 15:15
- 28 grudnia 2019, sobota» 17:15
- 27 grudnia 2019, piątek» 16:00
- 15 stycznia 2020, środa» 14:45, 18:45
- 14 stycznia 2020, wtorek» 14:45, 18:45
- 13 stycznia 2020, poniedziałek» 14:45, 18:45
- 12 stycznia 2020, niedziela» 14:45, 18:45
- 11 stycznia 2020, sobota» 13:20, 20:20
- 10 stycznia 2020, piątek» 14:45, 18:45
- 9 stycznia 2020, czwartek» 11:30, 21:10
- 8 stycznia 2020, środa» 11:30, 21:10
- 7 stycznia 2020, wtorek» 11:30, 21:10
- 6 stycznia 2020, poniedziałek» 11:30, 21:10
- 5 stycznia 2020, niedziela» 11:30, 21:10
- 4 stycznia 2020, sobota» 11:30, 21:10
- 3 stycznia 2020, piątek» 11:30, 21:10
- 2 stycznia 2020, czwartek» 13:00, 17:00, 20:20
- 1 stycznia 2020, środa» 15:00, 20:20
- 30 grudnia 2019, poniedziałek» 13:00, 17:00, 20:20
- 29 grudnia 2019, niedziela» 17:00, 20:30
- 28 grudnia 2019, sobota» 17:00, 20:30
- 27 grudnia 2019, piątek» 13:00, 17:00, 20:20
- 26 grudnia 2019, czwartek» 16:15, 20:30
- 30 listopada 2019, sobota» 18:00
- 14 maja 2019, wtorek» 11:00
- 12 maja 2019, niedziela» 15:45
- 11 maja 2019, sobota» 19:00
- 9 stycznia 2020, czwartek» 13:00
- 8 stycznia 2020, środa» 13:00
- 7 stycznia 2020, wtorek» 13:00
- 5 stycznia 2020, niedziela» 13:00
- 4 stycznia 2020, sobota» 13:00
- 3 stycznia 2020, piątek» 13:00
- 2 stycznia 2020, czwartek» 13:30
- 30 grudnia 2019, poniedziałek» 13:30
- 29 grudnia 2019, niedziela» 13:30
- 28 grudnia 2019, sobota» 13:30
- 27 grudnia 2019, piątek» 13:30
- 26 grudnia 2019, czwartek» 16:15
- 19 maja 2019, niedziela» 18:45
- 26 grudnia 2019, czwartek» 11:30
- 17 grudnia 2019, wtorek» 12:00
2018 - Macedonia
- reżyseria: Tamara Kotevska, Ljubomir Stefanov
Las w żałobie
22 listopada 2007 - 18:30jest więcej terminów
Filmoteka Narodowa – Instytut Audiowizualny (FINA)
Wałbrzyska 3/5 Warszawajest więcej miejsc
20 703kino
Godziny szczytu 3
22 listopada 2007 - 10:15, 14:15jest więcej terminów
Cinema City Arkadia
Aleja Jana Pawła II 82 Warszawajest więcej miejsc
767 085kino
Wpadka
22 listopada 2007 - 14:00, 21:45jest więcej terminów
Cinema City Arkadia
Aleja Jana Pawła II 82 Warszawajest więcej miejsc
1 021 620kino
Opowieści taboru cygańskiego
22 listopada 2007 - 20:30jest więcej terminów
Luna
Marszałkowska 28 Warszawajest więcej miejsc
382 707kino
Ultimatum Bourne a
22 listopada 2007 - 12:30jest więcej terminów
Cinema City Mokotów
Wołoska 12C Warszawajest więcej miejsc
1 093 771kino
The Host: Potwór
22 listopada 2007 - 15:00, 19:10, 21:30jest więcej terminów
Kinoteka
Plac Defilad 1 Warszawa
122 392kino
Księżniczka z Nebraski
21 listopada 2007 - 18:45jest więcej terminów
Filmoteka Narodowa – Instytut Audiowizualny (FINA)
Wałbrzyska 3/5 Warszawa
20 523kino
Wyśniona Lhasa
21 listopada 2007 - 20:45jest więcej terminów
Filmoteka Narodowa – Instytut Audiowizualny (FINA)
Wałbrzyska 3/5 Warszawa
37 442kino
Milczące Święte Kamienie
19 listopada 2007 - 18:30jest więcej terminów
Filmoteka Narodowa – Instytut Audiowizualny (FINA)
Wałbrzyska 3/5 Warszawa
78 218kino
Stan świata
19 listopada 2007 - 19:00jest więcej terminów
Kino.Lab
Ujazdów 2 Warszawa
41 571kino
Nie chcę spać sam
19 listopada 2007 - 21:00jest więcej terminów
Filmoteka Narodowa – Instytut Audiowizualny (FINA)
Wałbrzyska 3/5 Warszawa
57 376kino
Dzienniki Knuda Rasmussena
19 listopada 2007 - 18:45jest więcej terminów
Filmoteka Narodowa – Instytut Audiowizualny (FINA)
Wałbrzyska 3/5 Warszawajest więcej miejsc
74 454kino
Riff-Raff
19 listopada 2007 - 20:30
Luna
Marszałkowska 28 Warszawa
81 513kino
Pora umierać seans dla rodziców z dziećmi
18 listopada 2007 - 12:00
Filmoteka Narodowa – Instytut Audiowizualny (FINA)
Wałbrzyska 3/5 Warszawa
39 778kino
Gniazdo Bestii
18 listopada 2007 - 21:00jest więcej terminów
Filmoteka Narodowa – Instytut Audiowizualny (FINA)
Wałbrzyska 3/5 Warszawajest więcej miejsc
40 740kino
Sankara
18 listopada 2007 - 21:00jest więcej terminów
Filmoteka Narodowa – Instytut Audiowizualny (FINA)
Wałbrzyska 3/5 Warszawa
78 129kino
Podróże w czasie
18 listopada 2007 - 12:00jest więcej terminów
Luna
Marszałkowska 28 Warszawa
20 460kino