Dora i Miasto Złota
- 24 października 2019, czwartek» 11:00
- 23 października 2019, środa» 11:00
- 22 października 2019, wtorek» 11:00
- 21 października 2019, poniedziałek» 11:00
- 20 października 2019, niedziela» 11:00
- 19 października 2019, sobota» 11:00
- 18 października 2019, piątek» 11:00
- 17 października 2019, czwartek» 11:40, 14:00
- 16 października 2019, środa» 14:00
- 15 października 2019, wtorek» 14:00
- 14 października 2019, poniedziałek» 11:40, 14:00
- 13 października 2019, niedziela» 11:40, 14:00
- 12 października 2019, sobota» 11:40, 14:00
- 11 października 2019, piątek» 11:40, 14:00
- 10 października 2019, czwartek» 11:00, 14:10
- 9 października 2019, środa» 11:00, 14:10
- 8 października 2019, wtorek» 11:00, 14:10
- 7 października 2019, poniedziałek» 11:00, 14:10
- 6 października 2019, niedziela» 11:00, 14:10
- 5 października 2019, sobota» 11:00, 14:10
- 4 października 2019, piątek» 11:00, 14:10
- 3 października 2019, czwartek» 11:50, 13:30
- 1 października 2019, wtorek» 11:50, 13:30
- 30 września 2019, poniedziałek» 11:50
- 29 września 2019, niedziela» 13:30
- 28 września 2019, sobota» 13:30
- 27 września 2019, piątek» 09:50, 11:50
- 26 września 2019, czwartek» 13:50
- 25 września 2019, środa» 13:50
- 24 września 2019, wtorek» 11:30, 13:50
- 23 września 2019, poniedziałek» 11:30, 13:50
- 22 września 2019, niedziela» 11:30, 13:50
- 21 września 2019, sobota» 11:30, 13:50
- 20 września 2019, piątek» 11:30, 13:50
- 18 września 2019, środa» 10:30, 12:45, 15:00, 17:15
- 17 września 2019, wtorek» 10:30, 12:45, 15:00, 17:15
- 16 września 2019, poniedziałek» 10:30, 12:45, 15:00, 17:15
- 15 września 2019, niedziela» 10:30, 12:45, 15:00, 17:15
- 14 września 2019, sobota» 10:30, 12:45, 15:00, 17:15
- 13 września 2019, piątek» 10:30, 12:45, 15:00, 17:15
- 12 września 2019, czwartek» 10:30, 12:45, 15:00, 17:15
- 17 października 2019, czwartek» 12:30
- 16 października 2019, środa» 12:30
- 15 października 2019, wtorek» 12:30
- 14 października 2019, poniedziałek» 12:30
- 13 października 2019, niedziela» 12:30
- 12 października 2019, sobota» 12:30
- 11 października 2019, piątek» 12:30
- 10 października 2019, czwartek» 11:20
- 9 października 2019, środa» 11:20
- 8 października 2019, wtorek» 11:20
- 7 października 2019, poniedziałek» 11:20
- 6 października 2019, niedziela» 11:20
- 5 października 2019, sobota» 11:20
- 4 października 2019, piątek» 11:20
- 3 października 2019, czwartek» 11:20, 13:40
- 1 października 2019, wtorek» 13:40
- 30 września 2019, poniedziałek» 11:20, 13:40
- 29 września 2019, niedziela» 11:20
- 28 września 2019, sobota» 11:20
- 27 września 2019, piątek» 11:20, 13:40
- 26 września 2019, czwartek» 15:30
- 25 września 2019, środa» 15:30
- 24 września 2019, wtorek» 15:30
- 23 września 2019, poniedziałek» 15:30
- 22 września 2019, niedziela» 10:30, 15:30
- 21 września 2019, sobota» 10:30, 15:30
- 20 września 2019, piątek» 15:30
- 12 września 2019, czwartek» 11:45, 14:00, 16:15
- 17 października 2019, czwartek» 12:20
- 16 października 2019, środa» 12:20
- 15 października 2019, wtorek» 12:20, 14:00
- 14 października 2019, poniedziałek» 12:20
- 13 października 2019, niedziela» 10:00, 12:20
- 12 października 2019, sobota» 10:00, 12:20
- 11 października 2019, piątek» 12:20
- 10 października 2019, czwartek» 15:00
- 9 października 2019, środa» 15:00
- 8 października 2019, wtorek» 15:00
- 7 października 2019, poniedziałek» 15:00
- 6 października 2019, niedziela» 15:00
- 5 października 2019, sobota» 15:00
- 4 października 2019, piątek» 15:00
- 3 października 2019, czwartek» 12:40, 15:00
- 1 października 2019, wtorek» 12:40, 15:00
- 30 września 2019, poniedziałek» 12:40, 15:00
- 29 września 2019, niedziela» 10:20, 14:40
- 28 września 2019, sobota» 10:20, 14:40
- 27 września 2019, piątek» 12:40, 15:00
- 26 września 2019, czwartek» 12:40
- 25 września 2019, środa» 12:40
- 24 września 2019, wtorek» 12:40, 15:00
- 23 września 2019, poniedziałek» 12:40, 15:00
- 22 września 2019, niedziela» 10:20, 12:40, 15:00
- 21 września 2019, sobota» 10:20, 12:40, 15:00
- 20 września 2019, piątek» 12:40, 15:00
- 18 września 2019, środa» 11:30, 13:50, 16:20
- 17 września 2019, wtorek» 11:30, 13:50, 16:20
- 16 września 2019, poniedziałek» 11:30, 13:50, 16:20
- 15 września 2019, niedziela» 11:30, 13:50, 16:20
- 14 września 2019, sobota» 11:30, 13:50, 16:20
- 13 września 2019, piątek» 11:30, 13:50, 16:20
- 12 września 2019, czwartek» 11:50, 14:10, 16:30
- 24 października 2019, czwartek» 11:50
- 23 października 2019, środa» 11:50
- 22 października 2019, wtorek» 11:50
- 21 października 2019, poniedziałek» 11:50
- 20 października 2019, niedziela» 11:50
- 19 października 2019, sobota» 11:50
- 18 października 2019, piątek» 11:50
- 17 października 2019, czwartek» 11:10, 13:20
- 16 października 2019, środa» 11:30, 13:45
- 15 października 2019, wtorek» 11:50, 14:00
- 14 października 2019, poniedziałek» 11:50, 14:00
- 13 października 2019, niedziela» 11:50, 14:00
- 12 października 2019, sobota» 11:50, 14:00
- 11 października 2019, piątek» 11:50, 14:00
- 10 października 2019, czwartek» 11:10, 13:20
- 9 października 2019, środa» 11:10, 13:20
- 8 października 2019, wtorek» 11:10, 13:20
- 7 października 2019, poniedziałek» 11:10, 13:20
- 6 października 2019, niedziela» 11:10, 13:20
- 5 października 2019, sobota» 11:10, 13:20
- 4 października 2019, piątek» 11:10, 13:20
- 3 października 2019, czwartek» 11:10, 13:20
- 1 października 2019, wtorek» 11:10, 13:20
- 30 września 2019, poniedziałek» 11:10, 13:20
- 29 września 2019, niedziela» 10:00, 13:20
- 28 września 2019, sobota» 10:00, 13:20
- 27 września 2019, piątek» 11:10, 13:20
- 26 września 2019, czwartek» 11:10
- 25 września 2019, środa» 11:10
- 24 września 2019, wtorek» 13:30
- 23 września 2019, poniedziałek» 11:10, 13:30
- 22 września 2019, niedziela» 11:10, 13:30
- 21 września 2019, sobota» 11:10, 13:30
- 20 września 2019, piątek» 11:10, 13:30
- 18 września 2019, środa» 15:20
- 17 września 2019, wtorek» 15:20
- 16 września 2019, poniedziałek» 15:20
- 15 września 2019, niedziela» 15:20
- 14 września 2019, sobota» 15:20
- 13 września 2019, piątek» 15:20
- 12 września 2019, czwartek» 10:00, 12:20, 14:30, 16:50
- 10 października 2019, czwartek» 11:50, 16:30
- 9 października 2019, środa» 11:50, 16:30
- 8 października 2019, wtorek» 11:50, 16:30
- 7 października 2019, poniedziałek» 11:50, 16:30
- 6 października 2019, niedziela» 11:50, 16:30
- 5 października 2019, sobota» 11:50, 16:30
- 4 października 2019, piątek» 11:50, 16:30
- 3 października 2019, czwartek» 11:40, 14:00, 15:40
- 1 października 2019, wtorek» 10:30, 14:00, 16:20
- 30 września 2019, poniedziałek» 11:00, 14:00, 16:20
- 29 września 2019, niedziela» 11:40, 16:20
- 28 września 2019, sobota» 11:40, 16:20
- 27 września 2019, piątek» 11:00, 14:00, 16:20
- 26 września 2019, czwartek» 11:40, 16:10
- 25 września 2019, środa» 11:40, 16:10
- 24 września 2019, wtorek» 11:40, 13:50, 16:10
- 23 września 2019, poniedziałek» 11:40, 13:50, 16:10
- 22 września 2019, niedziela» 11:40, 13:50, 16:10
- 21 września 2019, sobota» 11:40, 13:50, 16:10
- 20 września 2019, piątek» 11:40, 13:50, 16:10
- 18 września 2019, środa» 11:20, 16:10
- 17 września 2019, wtorek» 11:20, 16:10
- 16 września 2019, poniedziałek» 11:20, 16:10
- 15 września 2019, niedziela» 11:20, 16:10
- 14 września 2019, sobota» 11:20, 16:10
- 13 września 2019, piątek» 11:20, 16:10
- 12 września 2019, czwartek» 10:30, 12:45, 15:00, 17:15
- 10 października 2019, czwartek» 12:10
- 9 października 2019, środa» 12:10
- 8 października 2019, wtorek» 11:20
- 7 października 2019, poniedziałek» 12:10
- 6 października 2019, niedziela» 10:00, 12:10
- 5 października 2019, sobota» 10:00, 12:10
- 4 października 2019, piątek» 12:10
- 3 października 2019, czwartek» 11:10, 15:30
- 1 października 2019, wtorek» 11:10, 15:30
- 30 września 2019, poniedziałek» 09:30, 11:10, 15:30
- 29 września 2019, niedziela» 11:10, 15:20
- 28 września 2019, sobota» 11:10, 15:20
- 27 września 2019, piątek» 11:10, 15:30
- 26 września 2019, czwartek» 14:40
- 25 września 2019, środa» 14:40
- 23 września 2019, poniedziałek» 14:40
- 22 września 2019, niedziela» 10:20, 14:40
- 21 września 2019, sobota» 10:20, 14:40
- 20 września 2019, piątek» 14:40
- 18 września 2019, środa» 12:20, 14:40
- 17 września 2019, wtorek» 12:20, 14:40
- 16 września 2019, poniedziałek» 12:20, 14:40
- 15 września 2019, niedziela» 10:10, 14:40
- 14 września 2019, sobota» 10:10, 14:40
- 13 września 2019, piątek» 12:20, 14:40
- 12 września 2019, czwartek» 11:20, 13:40, 16:00
- 15 grudnia 2019, niedziela» 11:00
- 3 października 2019, czwartek» 10:00
- 1 października 2019, wtorek» 10:00
- 30 września 2019, poniedziałek» 11:00
- 29 września 2019, niedziela» 10:00
- 28 września 2019, sobota» 10:00
- 26 września 2019, czwartek
- 25 września 2019, środa
- 24 września 2019, wtorek» 10:00
- 23 września 2019, poniedziałek» 10:00
- 22 września 2019, niedziela» 11:10
- 21 września 2019, sobota» 11:10
- 18 września 2019, środa» 10:00, 12:55, 15:15
- 17 września 2019, wtorek» 10:35, 12:55, 15:15
- 16 września 2019, poniedziałek» 10:35, 12:55, 15:15
- 15 września 2019, niedziela» 10:35, 12:55
- 14 września 2019, sobota» 10:35, 12:55
- 13 września 2019, piątek» 10:35, 12:55, 15:15
- 12 września 2019, czwartek» 13:10, 15:30
- 18 września 2019, środa» 10:20, 15:15
- 17 września 2019, wtorek» 10:20, 15:15
- 16 września 2019, poniedziałek» 10:20
- 15 września 2019, niedziela» 10:20
- 14 września 2019, sobota» 10:20, 15:15
- 13 września 2019, piątek» 10:20, 15:15
- 12 września 2019, czwartek» 13:55
- 12 września 2019, czwartek» 10:00
- 18 września 2019, środa» 10:30
- 17 września 2019, wtorek» 10:30
- 16 września 2019, poniedziałek» 10:30
- 12 września 2019, czwartek» 10:35
2019 - Australia, USA
- reżyseria: James Bobin
- scenariusz: Nicholas Stoller
Danny Trejo
Jeffrey Wahlberg, Isabela Moner
Eva Longoria, Madeleine Madden, Q'orianka Kilcher, Jeffrey Wahlberg, Eugenio Derbez, Isabela Moner, Danny Trejo, Nicholas Coombe, Michael Peña
Madeleine Madden
James Bobin
Eva Longoria
Q'orianka Kilcher
Joey Vieira
Eugenio Derbez
Nicholas Coombe
Dziewczyna moich koszmarów
24 stycznia 2008 - 22:15jest więcej terminów
Cinema City Mokotów
Wołoska 12C Warszawajest więcej miejsc
740 504kino
Dzisiaj jest piątek
24 stycznia 2008 - 10:00jest więcej terminów
Multikino Złote Tarasy
Złota 59 Warszawajest więcej miejsc
84 648kino
Miłość. Nie przeszkadzać!
24 stycznia 2008 - 13:45jest więcej terminów
Świt
Wysockiego 11 Warszawajest więcej miejsc
1 444 315kino
Człowiek z tłumu
23 stycznia 2008 - 20:30
Iluzjon Filmoteki Narodowej
Narbutta 50A Warszawa
18 970kino
Cytadela
23 stycznia 2008 - 18:15
Iluzjon Filmoteki Narodowej
Narbutta 50A Warszawa
18 987kino
Hiena
23 stycznia 2008 - 09:45jest więcej terminów
Multikino Złote Tarasy
Złota 59 Warszawajest więcej miejsc
303 576kino
BEIJING BUBBLES
22 stycznia 2008 - 20:00
Kino Muranów
ul. Gen. Andersa 1 Warszawa
19 885kino
Wojna i pokój
21 stycznia 2008 - 16:15
Iluzjon Filmoteki Narodowej
Narbutta 50A Warszawa
60 344kino
Wyspa R.0.
20 stycznia 2008 - 19:00jest więcej terminów
Kino.Lab
Ujazdów 2 Warszawa
18 749kino
Koniokrady
20 stycznia 2008 - 16:30
Iluzjon Filmoteki Narodowej
Narbutta 50A Warszawa
19 034kino
Poranek rodzinny, Święto Babci i Dziadka
20 stycznia 2008 - 10:00, 12:00jest więcej terminów
Luna
Marszałkowska 28 Warszawa
18 881kino
Słoń maruda
20 stycznia 2008 - 14:45
Iluzjon Filmoteki Narodowej
Narbutta 50A Warszawa
18 846kino
Przejażdżka z diabłem
19 stycznia 2008 - 20:15
Iluzjon Filmoteki Narodowej
Narbutta 50A Warszawa
18 914kino
Maraton filmowy: Piła, Piła II, Piła III, Piła IV
18 stycznia 2008 - 19:00, 22:00
Multikino Złote Tarasy
Złota 59 Warszawa
90 391kino
Anatomia miłości
18 stycznia 2008 - 16:15jest więcej terminów
Iluzjon Filmoteki Narodowej
Narbutta 50A Warszawa
60 339kino
Zagubione uczucia
17 stycznia 2008 - 18:00
Zachęta – Narodowa Galeria Sztuki
plac Stanisława Małachowskiego 3 00-916 Warszawa Warszawa
19 416kino
Hair reż. M. Forman
17 stycznia 2008 - 19:00
Bemowskie Centrum Kultury
Górczewska 201 Warszawa
19 639kino