Złe miejsce
Chris Petrovski
- 15 listopada 2019, piątek» 14:00
- 14 listopada 2019, czwartek» 13:30, 22:30
- 13 listopada 2019, środa» 13:30, 22:30
- 12 listopada 2019, wtorek» 13:30, 22:30
- 11 listopada 2019, poniedziałek» 13:30, 22:30
- 10 listopada 2019, niedziela» 13:30, 22:30
- 9 listopada 2019, sobota» 13:30, 22:30
- 8 listopada 2019, piątek» 13:30
- 7 listopada 2019, czwartek» 14:20, 16:00, 18:50, 21:00
- 30 października 2019, środa» 14:20, 16:00, 18:50, 21:00
- 29 października 2019, wtorek» 14:20, 16:00, 18:50, 21:00
- 28 października 2019, poniedziałek» 14:20, 16:00, 18:50, 21:00
- 27 października 2019, niedziela» 14:20, 16:00, 18:50, 21:00
- 26 października 2019, sobota» 14:20, 16:00, 18:50, 21:00
- 25 października 2019, piątek» 14:20, 16:00, 18:50, 21:00
- 14 listopada 2019, czwartek» 21:00
- 13 listopada 2019, środa» 21:00
- 12 listopada 2019, wtorek» 21:00
- 11 listopada 2019, poniedziałek» 21:00
- 10 listopada 2019, niedziela» 21:00
- 9 listopada 2019, sobota» 21:00
- 8 listopada 2019, piątek» 21:00
- 7 listopada 2019, czwartek» 17:30, 21:50
- 30 października 2019, środa» 15:20, 17:30, 19:40, 21:50
- 29 października 2019, wtorek» 15:20, 17:30, 19:40, 21:50
- 28 października 2019, poniedziałek» 15:20, 17:30, 19:40, 21:50
- 27 października 2019, niedziela» 15:20, 17:30, 19:40, 21:50
- 26 października 2019, sobota» 15:20, 17:30, 19:40, 21:50
- 25 października 2019, piątek» 15:20, 17:30, 19:40, 21:50
- 7 listopada 2019, czwartek» 16:50, 21:00
- 30 października 2019, środa» 16:50, 19:30, 21:40
- 29 października 2019, wtorek» 16:50, 19:30, 21:40
- 28 października 2019, poniedziałek» 16:50, 19:30, 21:40
- 27 października 2019, niedziela» 16:50, 19:30, 21:40
- 26 października 2019, sobota» 16:50, 19:30, 21:40
- 25 października 2019, piątek» 16:50, 19:30, 21:40
- 14 listopada 2019, czwartek» 22:30
- 13 listopada 2019, środa» 22:30
- 12 listopada 2019, wtorek» 22:30
- 11 listopada 2019, poniedziałek» 22:30
- 10 listopada 2019, niedziela» 22:30
- 9 listopada 2019, sobota» 22:30
- 8 listopada 2019, piątek» 22:30
- 7 listopada 2019, czwartek» 13:40, 16:40, 20:10, 22:20
- 30 października 2019, środa» 13:40, 18:00, 20:10, 22:20
- 29 października 2019, wtorek» 13:40, 18:00, 20:10, 22:20
- 28 października 2019, poniedziałek» 13:40, 18:00, 20:10, 22:20
- 27 października 2019, niedziela» 13:40, 18:00, 20:10, 22:20
- 26 października 2019, sobota» 13:40, 18:00, 20:10, 22:20
- 25 października 2019, piątek» 13:40, 18:00, 20:10, 22:20
- 7 listopada 2019, czwartek» 15:10, 19:30
- 30 października 2019, środa» 13:20, 18:00, 20:10
- 29 października 2019, wtorek» 13:20, 18:00, 20:10
- 28 października 2019, poniedziałek» 15:30, 18:00, 20:10
- 27 października 2019, niedziela» 13:20, 18:00, 20:10
- 26 października 2019, sobota» 13:20, 18:00, 20:10, 22:20
- 25 października 2019, piątek» 13:20, 18:00, 20:10, 22:20
- 7 listopada 2019, czwartek» 13:50, 19:40, 21:50
- 30 października 2019, środa» 17:30, 19:50, 22:00
- 29 października 2019, wtorek» 17:30, 19:50, 22:00
- 28 października 2019, poniedziałek» 17:30, 19:50, 22:00
- 27 października 2019, niedziela» 17:30, 19:50, 22:00
- 26 października 2019, sobota» 17:30, 19:50, 22:00
- 25 października 2019, piątek» 17:30, 19:50, 22:00
- 7 listopada 2019, czwartek» 21:50
- 30 października 2019, środa» 16:45, 19:00, 21:15
- 29 października 2019, wtorek» 16:45, 19:00, 21:15
- 28 października 2019, poniedziałek» 16:45, 19:00, 21:15
- 27 października 2019, niedziela» 16:45, 19:00, 21:15
- 26 października 2019, sobota» 16:45, 19:00, 21:15
- 25 października 2019, piątek» 16:45, 19:00, 21:15
- 30 października 2019, środa» 19:00, 21:15
- 29 października 2019, wtorek» 19:00, 21:15
- 28 października 2019, poniedziałek» 13:15, 19:00
- 27 października 2019, niedziela» 19:00, 21:15
- 26 października 2019, sobota» 19:00, 21:15
- 25 października 2019, piątek» 19:00, 21:15
- 30 października 2019, środa» 18:40
- 29 października 2019, wtorek» 18:40
- 28 października 2019, poniedziałek» 18:40
- 27 października 2019, niedziela» 18:40
- 26 października 2019, sobota» 18:40
- 25 października 2019, piątek» 18:40
- 30 października 2019, środa» 16:15, 20:50
- 29 października 2019, wtorek» 14:00, 19:30
- 28 października 2019, poniedziałek» 16:15, 20:50
- 27 października 2019, niedziela» 14:00, 18:30
- 26 października 2019, sobota» 16:15, 20:50
- 25 października 2019, piątek» 18:40
2019 - USA
- reżyseria: Frank Sabatella
- scenariusz: Frank Sabatella
Jay Jay Warren
Sofia Happonen, Jay Jay Warren
Jay Jay Warren, Timothy Bottoms
Sofia Happonen, Jay Jay Warren
Cody Kostro
Jay Jay Warren
Ocaleni przez deportację
25 kwietnia 2008 - 15:05jest więcej terminów
Filmoteka Narodowa – Instytut Audiowizualny (FINA)
Wałbrzyska 3/5 Warszawa
91 500kino
Dom przy ulicy Augusta
25 kwietnia 2008 - 14:00jest więcej terminów
Filmoteka Narodowa – Instytut Audiowizualny (FINA)
Wałbrzyska 3/5 Warszawa
17 357kino
Duch Tybetu - Życie i świat Dilgo Khyentse Rinpocze
25 kwietnia 2008 - 20:00
Luna
Marszałkowska 28 Warszawa
246 682kino
Alexandra David Neel - Z Sikkimiu do Tybetu
25 kwietnia 2008 - 18:30
Luna
Marszałkowska 28 Warszawa
118 402kino
SZTUKA MASAŻU
24 kwietnia 2008 - 20:30
Kino Wisła
Plac Wilsona 2 Warszawa
18 783kino
Zółty szalik
24 kwietnia 2008 - 13:30
Filmoteka Narodowa – Instytut Audiowizualny (FINA)
Wałbrzyska 3/5 Warszawa
17 391kino
Sztuka w dialogu?
24 kwietnia 2008 - 14:00
Filmoteka Narodowa – Instytut Audiowizualny (FINA)
Wałbrzyska 3/5 Warszawa
17 263kino
Odmawiam
24 kwietnia 2008 - 21:00jest więcej terminów
Filmoteka Narodowa – Instytut Audiowizualny (FINA)
Wałbrzyska 3/5 Warszawa
17 275kino
Jajko czy kura
24 kwietnia 2008 - 17:55jest więcej terminów
Filmoteka Narodowa – Instytut Audiowizualny (FINA)
Wałbrzyska 3/5 Warszawa
35 309kino
Emigranci
24 kwietnia 2008 - 21:00
Filmoteka Narodowa – Instytut Audiowizualny (FINA)
Wałbrzyska 3/5 Warszawa
29 527kino
Ambulans
24 kwietnia 2008 - 14:30
Filmoteka Narodowa – Instytut Audiowizualny (FINA)
Wałbrzyska 3/5 Warszawa
17 227kino
Rio 40 stopni
24 kwietnia 2008 - 18:15
Iluzjon Filmoteki Narodowej
Narbutta 50A Warszawa
17 168kino
Antonio das Mortes
24 kwietnia 2008 - 20:00
Iluzjon Filmoteki Narodowej
Narbutta 50A Warszawa
17 015kino
Krótko mówiąc... po holendersku: Program II - Dojrzewanie i relacje
24 kwietnia 2008 - 20:30
Kino.Lab
Ujazdów 2 Warszawa
16 922kino
Fabryka Juju
24 kwietnia 2008 - 20:00
Luna
Marszałkowska 28 Warszawa
51 219kino
Mieszkanie w Heliopolis
24 kwietnia 2008 - 17:30
Luna
Marszałkowska 28 Warszawa
85 800kino
Szczęście narodowe brutto w Królestwie Bhutanu
24 kwietnia 2008 - 20:00
Luna
Marszałkowska 28 Warszawa
125 791kino