Futro z misia
Olaf Lubaszenko
- 15 stycznia 2020, środa» 13:15, 19:40, 22:00
- 14 stycznia 2020, wtorek» 13:15, 19:40, 22:00
- 13 stycznia 2020, poniedziałek» 13:15, 19:40, 22:00
- 12 stycznia 2020, niedziela» 19:40, 22:00
- 11 stycznia 2020, sobota» 13:15, 19:40, 22:00
- 10 stycznia 2020, piątek» 13:15, 19:40, 22:00
- 9 stycznia 2020, czwartek» 16:30, 19:15, 21:30
- 8 stycznia 2020, środa» 14:00, 16:30, 19:15, 21:30
- 7 stycznia 2020, wtorek» 14:00, 16:30, 19:15, 21:30
- 6 stycznia 2020, poniedziałek» 14:00, 16:30, 19:15, 21:30
- 5 stycznia 2020, niedziela» 14:00, 16:30, 19:15, 21:30
- 4 stycznia 2020, sobota» 14:00, 16:30, 19:15, 21:30
- 3 stycznia 2020, piątek» 14:00, 16:30, 19:15, 21:30
- 2 stycznia 2020, czwartek» 13:50, 16:20, 18:45, 21:10
- 1 stycznia 2020, środa» 13:50, 16:20, 18:45, 21:10
- 31 grudnia 2019, wtorek» 13:45, 16:15, 18:40
- 30 grudnia 2019, poniedziałek» 13:50, 16:20, 18:45, 21:10
- 29 grudnia 2019, niedziela» 13:50, 16:20, 18:45, 21:10
- 28 grudnia 2019, sobota» 13:50, 16:20, 18:45, 21:10
- 27 grudnia 2019, piątek» 13:50, 16:20, 18:45, 21:10
- 26 grudnia 2019, czwartek» 16:15, 19:20
- 15 stycznia 2020, środa» 13:15, 19:45, 22:00
- 14 stycznia 2020, wtorek» 13:15, 19:45, 22:00
- 13 stycznia 2020, poniedziałek» 13:15, 19:45, 22:00
- 12 stycznia 2020, niedziela» 13:15, 19:45, 22:00
- 11 stycznia 2020, sobota» 13:15, 19:45, 22:00
- 10 stycznia 2020, piątek» 13:15, 19:45, 22:00
- 9 stycznia 2020, czwartek» 13:00, 16:25, 18:10, 20:40, 22:00
- 8 stycznia 2020, środa» 16:25, 18:10, 20:40, 22:00
- 7 stycznia 2020, wtorek» 13:00, 16:25, 18:10, 20:40, 22:00
- 6 stycznia 2020, poniedziałek» 13:00, 16:25, 18:10, 20:40, 22:00
- 5 stycznia 2020, niedziela» 13:00, 16:25, 18:10, 20:40, 22:30
- 4 stycznia 2020, sobota» 13:00, 16:25, 18:10, 20:40, 22:30
- 3 stycznia 2020, piątek» 13:00, 16:25, 18:10, 20:40, 22:30
- 2 stycznia 2020, czwartek» 14:00, 16:20, 17:50, 18:40, 20:15, 21:25
- 1 stycznia 2020, środa» 14:00, 16:20, 17:50, 18:40, 20:15, 21:50
- 31 grudnia 2019, wtorek» 11:40, 14:00, 16:20, 17:50, 19:00, 20:30
- 30 grudnia 2019, poniedziałek» 11:40, 14:00, 16:20, 17:50, 18:40, 20:15, 21:50
- 29 grudnia 2019, niedziela» 11:40, 14:00, 16:20, 17:50, 18:40, 20:15, 21:25
- 28 grudnia 2019, sobota» 11:40, 14:00, 16:20, 17:50, 18:40, 20:15, 21:50
- 27 grudnia 2019, piątek» 11:40, 14:00, 16:20, 17:50, 18:40, 20:15, 21:25
- 26 grudnia 2019, czwartek» 16:30
2019 - Polska
- reżyseria: Michał Milowicz, Kacper Anuszewski
- scenariusz: Paweł Bilski, Olaf Lubaszenko
Bohdan Łazuka
Artur Dziurman
Izabella Miko, Piotr Gąsowski
Edward Linde-Lubaszenko
Michał Milowicz, Przemysław Sadowski
Michał Milowicz, Przemysław Sadowski
Cezary Pazura, Artur Dziurman
Mirosław Zbrojewicz
Edward Linde-Lubaszenko
Mirosław Zbrojewicz
Sławomir Zapała
Wiktoria Gąsiewska
Izabella Miko, Piotr Gąsowski
Olaf Lubaszenko, Michał Milowicz
Cezary Pazura, Artur Dziurman, Michał Milowicz, Przemysław Sadowski
Edward Linde-Lubaszenko
Michał Milowicz, Mariusz Czajka
Izabella Miko, Piotr Gąsowski, Michał Milowicz, Przemysław Sadowski, Piotr Nowak
Krzysztof Kwiatkowski
Olaf Lubaszenko
Izabella Miko
Daniel Kuczaj
Sławomir Zapała
Ewa Brodnicka, Laura Linda, Wiktoria Sądej
Michał Milowicz, Przemysław Sadowski
Krzysztof Kwiatkowski
Wiktoria Gąsiewska
Ewa Brodnicka
Olaf Lubaszenko, Sebastian Jarmolski, Piotr Nowak, Mirosław Zbrojewicz, Krzysztof Kwiatkowski
Izabella Miko, Olaf Lubaszenko, Piotr Gąsowski, Michał Milowicz, Przemysław Sadowski, Sebastian Jarmolski, Piotr Nowak, Mirosław Zbrojewicz, Krzysztof Kwiatkowski, Jacek Kopczyński
Adam Zdrójkowski, Anna Matysiak, Wiktoria Gąsiewska
Sławomir Zapała, Michał Milowicz, Przemysław Sadowski
Grażyna Zielińska
Izabella Miko
Michał Milowicz, Przemysław Sadowski
Anna Matysiak, Wiktoria Gąsiewska
Viva Cuba
26 września 2007 - 14:20jest więcej terminów
Kameralne
Długa 57 Gdańskjest więcej miejsc
295 555kino
Przeznaczone do burdelu
26 września 2007 - 21:00
Kameralne
Długa 57 Gdańsk
105 677kino
Księga rekordów Szutki
26 września 2007 - 19:00jest więcej terminów
Kameralne
Długa 57 Gdańskjest więcej miejsc
524 041kino
Władca pierścieni: Drużyna Pierścienia wersja rozszerzona , Dwie Wieże wersja rozszerzona , Powrót Króla
21 września 2007 - 19:00
Multikino
Aleja Zwycięstwa 14 Gdańsk
43 434kino
Restart
20 września 2007 - 18:35jest więcej terminów
Helikon
Długa 57 Gdańskjest więcej miejsc
252 081kino
Evan Wszechmogący
20 września 2007 - 20:15jest więcej terminów
Cinema City Krewetka
Karmelicka 1 Gdańskjest więcej miejsc
959 570kino
Słaby punkt
20 września 2007 - 21:45jest więcej terminów
Cinema City Krewetka
Karmelicka 1 Gdańskjest więcej miejsc
983 891kino
Czarna Dalia
20 września 2007 - 12:15jest więcej terminów
Multikino
Aleja Zwycięstwa 14 Gdańskjest więcej miejsc
917 837kino
Cuba Feliz
20 września 2007 - 18:15jest więcej terminów
Kino Żak
Grunwaldzka 195/197 Gdańsk
57 332kino
Awantura o Basię
20 września 2007 - 09:00
Neptun
Długa 57 Gdańsk
98 956kino
Chucha, Chucha 2, Chucha 3
18 września 2007 - 09:00
Neptun
Długa 57 Gdańsk
19 253kino
Aleja gówniarzy
18 września 2007 - 20:20jest więcej terminów
Kameralne
Długa 57 Gdańskjest więcej miejsc
841 910kino
Leonard Cohen: I'm Your Man
18 września 2007 - 18:15jest więcej terminów
Kino Żak
Grunwaldzka 195/197 Gdańsk
605 404kino
Jasne błękitne okna
17 września 2007 - 20:20jest więcej terminów
Kameralne
Długa 57 Gdańskjest więcej miejsc
1 706 295kino
Sex Pistols: Wściekłość i brud
16 września 2007 - 18:40jest więcej terminów
Kino Żak
Grunwaldzka 195/197 Gdańsk
77 028kino
Nigdy nie mów żegnaj
16 września 2007 - 10:30jest więcej terminów
Helios
Kołobrzeska 41C Gdańsk
252 236kino
Athadu
16 września 2007 - 17:30jest więcej terminów
Helios
Kołobrzeska 41C Gdańsk
245 316kino