Dziadek do orzechów i król myszy
Dziadek do orzechów i król myszy
- 23 grudnia 2015, środa» 12:00
- 22 grudnia 2015, wtorek» 18:00
- 20 grudnia 2015, niedziela» 12:00, 18:00
- 19 grudnia 2015, sobota» 12:00, 18:00
- 18 grudnia 2015, piątek» 12:00, 18:00
- 17 grudnia 2015, czwartek» 18:00
- libretto: Marius Petipa według opowieści Ernsta Theodora Amadeusa Hoffmanna
- adaptacja: Toer van Schayk
- choreografia: Toer van Schayk
- dyrygent: Evgeny Volynsky
- scenografia i kostiumy: Toer van Schayk
- światło: Bert Dalhuysen
- asystent choreografa: Steven Etienne
- baletmistrz-korepetytor: Sergey Basalaev
- asystent dyrygenta: Grzegorz Berniak
- asystent choreografa: Ruud Lutgens
- asystent scenografa: Wacław Ostrowski
- akompaniator baletu: Jerzy Jarawka
- opieka artystyczna nad uczniami Szkoły Baletowej: Łukasz Gruziel
przygotowanie chóru dziecięcego: Danuta Chmurska
OBSADA:
- Aleksandra Liashenko - Klara
- Maria Żuk
- Agnieszka Pietyra
- Yuka Ebihara(od 16 grudnia 2012)
- Izabela Milewska(od 22 grudnia 2012)
- Maksim Wojtiul - Książę
- Robert Gabdullin
- Vladimir Yaroshenko
- Sergey Popov(od 16 grudnia 2012)
- Vladimir Yaroshenko - Dziadek do orzechów
- Egor Menshikov
- Adam Kozal
- Paweł Koncewoj(od 22 grudnia 2012)
- Magdalena Ciechowicz - Luiza, starsza siostra Klary
- Dagmara Dryl
- Izabela Milewska
- Paweł Koncewoj - Jaś, młodszy brat Klary
- Bartosz Anczykowski
- Patryk Walczak(od 21 grudnia 2012)
- Sergey Basalaev - Drosselmeyer
- Sergey Popov
- Wojciech Ślęzak
- Jacek Tyski - Król Myszy
- Paweł Koncewoj
- Kurusz Wojeński
- Lena Obłuska(Szkoła Baletowa) - Mała Klara
- Karolina Zabor(Szkoła Baletowa)
- Ewa Oziemblewska(Szkoła Baletowa)
- Marta Ciosek(Szkoła Baletowa)
- Bartosz Białowąs(Szkoła Baletowa ) - Mały Jaś
- Jakub Miłosz(Szkoła Baletowa)
- Dominika Krysztoforska - Pani Hitzig, matka Klary
- Karolina Jupowicz
- Anna Lipczyk(od 21 grudnia 2012)
- Wojciech Ślęzak - Pan Hitzig, ojciec Klary
- Sergey Basalaev
- Zbigniew Czapski-Kłoda
- Anna Białecka - Babcia Klary
- Ewa Głowacka
- Walery Mazepczyk - Dziadek Klary
- Zbigniew Czapski-Kłoda
- Sergey Popov - E.T.A. Hoffmann
- Robert Bondara
- Adam Kozal - Faun
- Egor Menshikov
- Raphael Rautureau
- Viktor Banka(od 16 grudnia 2012)
- Bartosz Anczykowski - Don Juan
- Jacek Tyski
- Robert Bondara - Generał
- Wojciech Ślęzak
- Sergey Basalaev(od 16 grudnia 2012)
- Anita Kuskowska - Marysia, pokojówka
- Małgorzata Dębska
- Tomasz Nerkowski - Św. Mikołaj
- Beniamin Citkowski(Szkoła Baletowa) - Anioł
- Paweł Nowicki(Szkoła Baletowa)
- Paweł Popielecki(Szkoła Baletowa)
- Kristóf Szabó(Szkoła Baletowa) - Diabeł
- Karol Garczyński(Szkoła Baletowa)
- Piotr Garczyński(Szkoła Baletowa)
- Paweł Popielecki(Szkoła Baletowa)
- Agnieszka Pietyra - Księżniczka Magicznej Latarni
- Ewa Nowak
- Aneta Zbrzeźniak
- Yurika Kitano(od 16 grudnia 2012)
- Bartosz Zyśk - Książę Magicznej Latarni
- Raphael Rautureau
- Patryk Walczak
- Takeshi Watanabe(od 16 grudnia 2012)
- Anna Lorenc - Śnieżynki
- Svetlana Siplatova
- Magdalena Ciechowicz
- Karolina Jupowicz
- Dagmara Dryl
- Aneta Zbrzeźniak
- Ana Kipshidze
- Palina Rusetskaya(od 21 grudnia 2012)
- Marta Fiedler(od 28 grudnia 2012)
- i zespół baletowy
- Robert Gabdullin - Mechanicy
- Egor Menshikov
- Sebastian Solecki
- Jarosław Zaniewicz
- Maksim Wojtiul
- Vladimir Yaroshenko
- Bartosz Zyśk
- Patryk Walczak
- Adam Kozal
- Robin Kent
- Simon Yoshida
- Karolina Jupowicz - Taniec jota
- Marta Fiedler(od 16 grudnia 2012)
- Kurusz Wojeński
- Nathalie Fernandez
- Oskar Świtała
- Paweł Koncewoj
- Agnieszka Pietyra
- Karolina Sapun(od 21 grudnia 2012)
- i zespół baletowy
- Robert Bondara - Taniec arabski
- Paweł Koncewoj
- Wojciech Ślęzak
- Bartosz Anczykowski
- Sergey Basalaev(od 16 grudnia 2012)
- Patryk Walczak(od 21 grudnia 2012)
- i zespół baletowy
- Yuka Ebihara - Taniec chiński
- Anna Hop
- Nathalie Fernandez
- Emilia Stachurska(od 19 grudnia 2012)
- Marta Fiedler(od 21 grudnia 2012)
- i zespół baletowy
- Dominika Krysztoforska - Taniec rosyjski
- Wojciech Ślęzak
- Sergey Basalaev
- Anita Kuskowska
- Karolina Jupowicz
- Zbigniew Czapski-Kłoda
- Małgorzata Dębska
- Anna Lipczyk(od 21 grudnia 2012)
- i zespół baletowy
- Magdalena Ciechowicz - Taniec grecki
- Bartosz Anczykowski
- Adam Kozal
- Sergey Popov
- Dagmara Dryl
- Robert Bondara
- Izabela Milewska
- Jacek Tyski
- Egor Menshikov
- Raphael Rautureau
- Viktor Banka(od 16 grudnia 2012)
- Maria Żuk - Walc Kwiatów
- Robert Gabdullin
- Adam Kozal
- Irina Wasilewska
- Egor Menshikov
- Izabela Milewska()
- Vladimir Yaroshenko
- Aleksandra Liashenko
- Maksim Wojtiul
- Aneta Zbrzeźniak
- Sebastian Solecki(od 16 grudnia 2012)
- Palina Rusetskaya(od 16 grudnia 2012)
- Simon Yoshida(od 22 grudnia 2012)
- oraz zespół baletowy
- Uczniowie Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej im. Romana Turczynowicza, chór dziecięcy, statyści
Dziadek do orzechów i król myszy
Dziadek do orzechów i król myszy
Dziadek do orzechów i król myszy
Czworo do poprawki
10 maja 2019 - 19:00
Teatr IMKA
Marii Konopnickiej 6 Warszawa
12 111teatr
Klub Komediowy & Kamil Wyszkowski: Taki mamy klimat…
9 maja 2019 - 19:00
Plac Zabaw nad Wisłą
Bulwar B. Grzymały-Siedleckiego Warszawa
9 936teatr
DalidAmore, czyli kochaj, całuj i płacz
9 maja 2019 - 18:30jest więcej terminów
Teatr Kwadrat, ul. Marszałkowska 138
ul. Marszałkowska 138 Warszawa
75 204teatr
Fabularny przewodnik po nieruchomości wolnostojącej
8 maja 2019 - 19:00
Klub Komediowy
nie podano Warszawa
9 737teatr
Marlena.Ostatni koncert
8 maja 2019 - 19:30jest więcej terminów
Teatr Polski im. Arnolda Szyfmana
ul. Kazimierza Karasia 2 00-327 Warszawa tel. 22 826 92 76, bilety@teatrpolski.waw.pl Warszawa
10 637teatr
Youtube party - spektakl improwizowany
7 maja 2019 - 21:00
Klub Komediowy
nie podano Warszawa
9 644teatr
Stelaż (wg Łukasza Orbitowskiego)
7 maja 2019 - 19:00
Klub Komediowy
nie podano Warszawa
9 761teatr
Występ Pogodnej Grupy Teatralnej
7 maja 2019 - 20:00
FILIA OŚRODKA KULTURY W DZIELNICY WESOŁA M.ST. WARSZAWY - ODT POGODNA
Jana Pawła II 25 Warszawa
10 575teatr
Zemsta
6 maja 2019 - 12:00/19jest więcej terminów
Och-Teatr
ul. Grójecka 65 05-077 Warszawa Warszawajest więcej miejsc
10 731teatr
Spółdzielnia otwarta: Jetpunk gra Miłość w Czarnej Dziurze
5 maja 2019 - 20:00
Centralna Spółdzielnia Komediowa
ul. Żurawia 22 Warszawa
9 266teatr
Ja nie przepłynę? Czyli rzeczne przypały | Impro na Barce
5 maja 2019 - 19:00
Klub Komediowy
nie podano Warszawa
9 778teatr
Michał Kempa: Moja walka – One Man Show
5 maja 2019 - 19:00
Klub Komediowy
nie podano Warszawa
9 811teatr
EXTERMINATOR. KOMEDIA MUZYCZNA
5 maja 2019 - 17:00, 19:30
TEATR DRAMATYCZNY, SCENA NA WOLI IM. T. ŁOMNICKIEGO
ul. Kasprzaka 22 Warszawa
10 614teatr
Jak w przedwojennym kabarecie
5 maja 2019 - 18:00jest więcej terminów
Klub Dowództwa Garnizonu Warszawa
al. Niepodległości 141 Warszawa
14 555teatr
Piłeś – nie pisz, czyli rozmowy, które nie skończą się dobrze
4 maja 2019 - 22:30
Plac Zabaw nad Wisłą
Bulwar B. Grzymały-Siedleckiego Warszawa
10 720teatr
Saturn i Mel, czyli człowiek, który chciał być rzeczą
4 maja 2019 - 19:00
Klub Komediowy
nie podano Warszawa
10 561teatr
Wesele
30 kwietnia 2019 - 19:00jest więcej terminów
Teatr Polski im. Arnolda Szyfmana
Karasia 2 Warszawa
10 722teatr