Królowa Kier
Trine Dyrholm, Gustav Lindh
- 11 czerwca 2019, wtorek» 16:00
- 10 czerwca 2019, poniedziałek» 15:40
- 9 czerwca 2019, niedziela» 15:15
- 8 czerwca 2019, sobota» 15:30
- 7 czerwca 2019, piątek» 20:40
- 4 czerwca 2019, wtorek» 20:15
- 1 czerwca 2019, sobota» 20:20
- 18 maja 2019, sobota» 20:30
- 11 lipca 2019, czwartek» 16:20
- 26 czerwca 2019, środa» 20:10
- 25 czerwca 2019, wtorek» 20:10
- 24 czerwca 2019, poniedziałek» 20:10
- 23 czerwca 2019, niedziela» 20:10
- 22 czerwca 2019, sobota» 20:10
- 21 czerwca 2019, piątek» 20:10
- 20 czerwca 2019, czwartek» 20:20
- 19 czerwca 2019, środa» 14:00, 20:20
- 18 czerwca 2019, wtorek» 14:00, 20:20
- 17 czerwca 2019, poniedziałek» 14:00, 20:20
- 16 czerwca 2019, niedziela» 14:00, 20:20
- 15 czerwca 2019, sobota» 14:00, 20:20
- 14 czerwca 2019, piątek» 14:00, 20:20
- 11 czerwca 2019, wtorek» 15:00, 17:40, 20:20
- 10 czerwca 2019, poniedziałek» 15:00, 17:40, 20:20
- 9 czerwca 2019, niedziela» 15:00, 17:40, 20:20
- 8 czerwca 2019, sobota» 15:00, 17:40, 20:20
- 7 czerwca 2019, piątek» 15:00, 17:40, 20:20
- 26 czerwca 2019, środa» 21:40
- 25 czerwca 2019, wtorek» 21:40
- 24 czerwca 2019, poniedziałek» 21:40
- 23 czerwca 2019, niedziela» 21:40
- 22 czerwca 2019, sobota» 21:40
- 21 czerwca 2019, piątek» 21:40
- 20 czerwca 2019, czwartek» 21:40
- 19 czerwca 2019, środa» 14:30, 21:40
- 18 czerwca 2019, wtorek» 14:30, 21:40
- 17 czerwca 2019, poniedziałek» 14:30, 21:40
- 16 czerwca 2019, niedziela» 14:30, 21:40
- 15 czerwca 2019, sobota» 14:30, 21:40
- 14 czerwca 2019, piątek» 14:30, 21:40
- 11 czerwca 2019, wtorek» 15:00, 18:50, 21:30
- 10 czerwca 2019, poniedziałek» 15:00, 18:50, 21:30
- 9 czerwca 2019, niedziela» 15:00, 18:50, 21:30
- 8 czerwca 2019, sobota» 15:00, 18:50, 21:30
- 7 czerwca 2019, piątek» 15:00, 18:50, 21:30
- 26 czerwca 2019, środa» 21:30
- 25 czerwca 2019, wtorek» 21:30
- 24 czerwca 2019, poniedziałek» 21:30
- 23 czerwca 2019, niedziela» 21:30
- 22 czerwca 2019, sobota» 21:30
- 21 czerwca 2019, piątek» 21:30
- 20 czerwca 2019, czwartek
- 19 czerwca 2019, środa» 20:10
- 18 czerwca 2019, wtorek» 20:10
- 17 czerwca 2019, poniedziałek» 20:10
- 16 czerwca 2019, niedziela» 20:10
- 15 czerwca 2019, sobota» 20:10
- 14 czerwca 2019, piątek» 20:10
- 11 czerwca 2019, wtorek» 13:30, 18:00, 20:40
- 10 czerwca 2019, poniedziałek» 13:30, 18:00, 20:40
- 9 czerwca 2019, niedziela» 13:30, 18:00, 20:40
- 8 czerwca 2019, sobota» 13:30, 18:00, 20:40
- 7 czerwca 2019, piątek» 13:30, 18:00, 20:40
- 26 czerwca 2019, środa» 21:30
- 25 czerwca 2019, wtorek» 21:30
- 24 czerwca 2019, poniedziałek» 21:30
- 23 czerwca 2019, niedziela» 21:30
- 22 czerwca 2019, sobota» 21:30
- 21 czerwca 2019, piątek» 21:30
- 20 czerwca 2019, czwartek
- 19 czerwca 2019, środa» 18:30
- 18 czerwca 2019, wtorek» 18:30
- 17 czerwca 2019, poniedziałek» 18:30
- 16 czerwca 2019, niedziela» 18:30
- 15 czerwca 2019, sobota» 18:30
- 14 czerwca 2019, piątek» 18:30
- 11 czerwca 2019, wtorek» 11:15, 16:40, 19:20, 22:00
- 10 czerwca 2019, poniedziałek» 11:15, 16:40, 19:20, 22:00
- 9 czerwca 2019, niedziela» 11:15, 16:40, 19:20, 22:00
- 8 czerwca 2019, sobota» 11:15, 16:40, 19:20, 22:00
- 7 czerwca 2019, piątek» 11:15, 16:40, 19:20, 22:00
- 14 czerwca 2019, piątek» 20:30
- 11 czerwca 2019, wtorek» 21:15
- 8 czerwca 2019, sobota» 21:30
- 7 czerwca 2019, piątek» 20:30
- 26 maja 2019, niedziela» 20:30
- 20 czerwca 2019, czwartek» 20:15
- 19 czerwca 2019, środa» 20:15
- 18 czerwca 2019, wtorek» 20:15
- 17 czerwca 2019, poniedziałek» 20:15
- 16 czerwca 2019, niedziela» 20:15
- 15 czerwca 2019, sobota» 20:15
- 14 czerwca 2019, piątek» 20:15
- 21 listopada 2019, czwartek» 22:45
- 7 listopada 2019, czwartek» 22:45
- 10 października 2019, czwartek» 22:50
- 12 września 2019, czwartek» 22:45
- 22 sierpnia 2019, czwartek» 11:00
- 20 sierpnia 2019, wtorek» 11:00
- 16 sierpnia 2019, piątek» 13:30
- 8 sierpnia 2019, czwartek» 11:00, 13:30
- 7 sierpnia 2019, środa» 11:00, 13:30, 22:45
- 6 sierpnia 2019, wtorek» 14:30, 22:15
- 5 sierpnia 2019, poniedziałek» 11:00, 13:30, 22:45
- 4 sierpnia 2019, niedziela» 11:15, 16:00
- 3 sierpnia 2019, sobota» 11:30
- 2 sierpnia 2019, piątek» 14:30, 21:00
- 1 sierpnia 2019, czwartek» 11:00, 13:30
- 31 lipca 2019, środa» 11:00, 13:30
- 30 lipca 2019, wtorek» 12:30
- 29 lipca 2019, poniedziałek» 11:00, 13:30
- 28 lipca 2019, niedziela» 11:15
- 27 lipca 2019, sobota» 11:00, 13:30
- 26 lipca 2019, piątek» 13:30
- 25 lipca 2019, czwartek» 13:30, 20:30
- 18 lipca 2019, czwartek» 18:00, 22:35
- 11 lipca 2019, czwartek» 11:00, 12:30, 15:00, 17:30, 22:35
- 27 czerwca 2019, czwartek» 11:00, 13:00, 15:30, 18:00, 20:30, 22:30
- 20 czerwca 2019, czwartek» 15:30, 20:30
- 19 czerwca 2019, środa» 11:00, 13:30, 14:30, 17:00, 19:15, 21:30
- 18 czerwca 2019, wtorek» 11:15, 13:00, 15:30, 18:00, 20:30
- 17 czerwca 2019, poniedziałek» 11:00, 13:00, 15:30, 18:00, 20:30, 22:30
- 16 czerwca 2019, niedziela» 11:00, 15:30, 18:00, 20:30
- 15 czerwca 2019, sobota» 11:00, 15:30, 18:00, 20:30, 22:45
- 14 czerwca 2019, piątek» 13:00, 15:30, 18:00, 20:30, 22:30
- 5 czerwca 2019, środa
- 4 czerwca 2019, wtorek» 20:30
- 2 czerwca 2019, niedziela» 20:30
- 1 czerwca 2019, sobota» 20:30
- 31 maja 2019, piątek» 20:30
- 26 maja 2019, niedziela» 20:30
- 24 czerwca 2019, poniedziałek» 16:00
- 20 czerwca 2019, czwartek
- 19 czerwca 2019, środa» 20:30
- 18 czerwca 2019, wtorek» 18:15
- 17 czerwca 2019, poniedziałek» 18:30
- 16 czerwca 2019, niedziela» 20:00
- 15 czerwca 2019, sobota» 17:30
- 14 czerwca 2019, piątek» 20:30
- 11 czerwca 2019, wtorek» 18:15
- 9 czerwca 2019, niedziela» 20:00
- 8 czerwca 2019, sobota» 17:45
- 7 czerwca 2019, piątek» 13:00, 20:30
- 3 lipca 2019, środa» 18:25
- 2 lipca 2019, wtorek» 18:25
- 1 lipca 2019, poniedziałek» 18:25
- 30 czerwca 2019, niedziela» 16:15
- 29 czerwca 2019, sobota» 16:15
- 28 czerwca 2019, piątek» 18:25
- 27 czerwca 2019, czwartek» 15:40, 20:45
- 26 czerwca 2019, środa» 15:40, 18:15
- 25 czerwca 2019, wtorek» 15:40, 18:15
- 24 czerwca 2019, poniedziałek» 15:40, 18:15
- 23 czerwca 2019, niedziela» 15:40, 18:15
- 22 czerwca 2019, sobota» 15:40, 18:15
- 21 czerwca 2019, piątek» 15:40, 18:15
- 20 czerwca 2019, czwartek» 18:40
- 19 czerwca 2019, środa» 14:00, 18:40
- 18 czerwca 2019, wtorek» 14:00, 18:40
- 17 czerwca 2019, poniedziałek» 14:00, 18:40
- 16 czerwca 2019, niedziela» 14:00, 18:40
- 15 czerwca 2019, sobota» 14:00, 18:40
- 14 czerwca 2019, piątek» 14:00, 18:40
- 11 czerwca 2019, wtorek» 13:40, 16:15, 21:15
- 10 czerwca 2019, poniedziałek» 14:15, 19:00
- 9 czerwca 2019, niedziela» 12:30, 15:15, 20:15
- 8 czerwca 2019, sobota» 12:30, 15:15, 20:15
- 7 czerwca 2019, piątek» 15:15, 20:15
- 6 czerwca 2019, czwartek» 20:45
- 4 czerwca 2019, wtorek» 20:45
- 12 sierpnia 2019, poniedziałek» 21:00
- 29 lipca 2019, poniedziałek» 20:45
- 22 lipca 2019, poniedziałek» 14:30, 20:45
- 18 lipca 2019, czwartek» 14:15
- 11 lipca 2019, czwartek» 15:00
- 26 czerwca 2019, środa» 20:45
- 25 czerwca 2019, wtorek» 18:15
- 23 czerwca 2019, niedziela» 16:45
- 22 czerwca 2019, sobota» 18:45
- 21 czerwca 2019, piątek» 20:45
- 20 czerwca 2019, czwartek
- 19 czerwca 2019, środa» 20:45
- 18 czerwca 2019, wtorek» 16:30
- 16 czerwca 2019, niedziela» 18:00
- 15 czerwca 2019, sobota» 16:30
- 14 czerwca 2019, piątek» 21:00
- 11 czerwca 2019, wtorek» 14:15, 20:30
- 9 czerwca 2019, niedziela» 20:15
- 8 czerwca 2019, sobota» 18:30
- 7 czerwca 2019, piątek» 18:45
- 2 czerwca 2019, niedziela» 18:15
- 31 maja 2019, piątek» 18:45
- 17 lipca 2019, środa» 19:00
- 26 czerwca 2019, środa» 20:30
- 23 czerwca 2019, niedziela» 20:25
- 21 czerwca 2019, piątek» 20:25
- 20 czerwca 2019, czwartek
- 19 czerwca 2019, środa» 13:20, 20:30
- 18 czerwca 2019, wtorek» 20:30
- 17 czerwca 2019, poniedziałek» 20:30
- 16 czerwca 2019, niedziela» 20:35
- 15 czerwca 2019, sobota» 20:35
- 14 czerwca 2019, piątek» 19:45
- 11 czerwca 2019, wtorek» 11:45, 21:00
- 10 czerwca 2019, poniedziałek» 20:30
- 9 czerwca 2019, niedziela» 20:30
- 8 czerwca 2019, sobota» 20:30
- 7 czerwca 2019, piątek» 20:30
- 4 czerwca 2019, wtorek» 20:30
- 18 lipca 2019, czwartek» 14:00
- 17 lipca 2019, środa» 14:00
- 16 lipca 2019, wtorek» 14:00
- 15 lipca 2019, poniedziałek» 14:30
- 12 lipca 2019, piątek» 14:00
2019 - Dania, Szwecja
- reżyseria: May el-Toukhy
- scenariusz: Maren Louise Käehne, May el-Toukhy
Trine Dyrholm, Gustav Lindh
Trine Dyrholm, Magnus Krepper
Trine Dyrholm
Trine Dyrholm
Trine Dyrholm, Gustav Lindh
Trine Dyrholm, Gustav Lindh
Trine Dyrholm, Gustav Lindh
Trine Dyrholm, Magnus Krepper
Trine Dyrholm, Magnus Krepper
Trine Dyrholm, Gustav Lindh
Trine Dyrholm, Magnus Krepper
Trine Dyrholm, Gustav Lindh
Silja Esmår Dannemann, Trine Dyrholm, Liv Esmår Dannemann
Trine Dyrholm, Gustav Lindh
Silja Esmår Dannemann, Trine Dyrholm, Liv Esmår Dannemann
Trine Dyrholm, Gustav Lindh, Magnus Krepper
Trine Dyrholm, Gustav Lindh
Trine Dyrholm, Gustav Lindh
Silja Esmår Dannemann, Trine Dyrholm, Liv Esmår Dannemann, Magnus Krepper
Granatowy prawie czarny
13 kwietnia 2008 - 18:00
Okęcka Sala Widowiskowa
ul. 1 Sierpnia 36a Warszawa
16 899kino
Jumbo
13 kwietnia 2008 - 13:30jest więcej terminów
Iluzjon Filmoteki Narodowej
Narbutta 50A Warszawa
16 743kino
Jeszcze wyżej
13 kwietnia 2008 - 15:00jest więcej terminów
Luna
Marszałkowska 28 Warszawajest więcej miejsc
29 363kino
Ostatnie Przedstawienie
12 kwietnia 2008 - 21:30
Luna
Marszałkowska 28 Warszawa
16 689kino
Maciste w piekle
12 kwietnia 2008 - 23:30
Luna
Marszałkowska 28 Warszawa
16 757kino
Golfos, Los
12 kwietnia 2008 - 16:30
Iluzjon Filmoteki Narodowej
Narbutta 50A Warszawa
28 810kino
Dziesiąta symfonia
12 kwietnia 2008 - 16:30
Luna
Marszałkowska 28 Warszawa
16 698kino
Skarb rodu Arne
12 kwietnia 2008 - 19:00
Luna
Marszałkowska 28 Warszawa
49 610kino
Czarna księga
12 kwietnia 2008 - 16:30jest więcej terminów
Świt
Wysockiego 11 Warszawajest więcej miejsc
639 370kino
Oczy bez twarzy
11 kwietnia 2008 - 18:00
Iluzjon Filmoteki Narodowej
Narbutta 50A Warszawa
16 727kino
Niezwykłe przygody Saturnina Farandoli
11 kwietnia 2008 - 23:30
Luna
Marszałkowska 28 Warszawa
16 751kino
Kult ciała
11 kwietnia 2008 - 19:00
Luna
Marszałkowska 28 Warszawa
16 871kino
Pies Andaluzyjski
11 kwietnia 2008 - 18:00jest więcej terminów
Iluzjon Filmoteki Narodowej
Narbutta 50A Warszawa
108 965kino
Bergman Island
5 kwietnia 2008 - 18:00
Filmoteka Narodowa – Instytut Audiowizualny (FINA)
Wałbrzyska 3/5 Warszawa
16 932kino
Film Extreme
5 kwietnia 2008 - 17:00
Cinema City Mokotów
Wołoska 12C Warszawa
17 131kino
Opowieść o Dziadach Adama Mickiewicza. Lawa
9 kwietnia 2008 - 17:30
Iluzjon Filmoteki Narodowej
Narbutta 50A Warszawa
33 171kino
To trzeba przeżyć
10 kwietnia 2008 - 19:00
Filmoteka Narodowa – Instytut Audiowizualny (FINA)
Wałbrzyska 3/5 Warszawa
17 064kino