Ralph Demolka w internecie
- 13 lutego 2019, środa
- 12 lutego 2019, wtorek» 15:00
- 11 lutego 2019, poniedziałek» 12:45
- 10 lutego 2019, niedziela» 15:00
- 9 lutego 2019, sobota» 15:00
- 7 lutego 2019, czwartek» 10:10, 12:45
- 6 lutego 2019, środa» 10:10, 12:45, 17:20
- 5 lutego 2019, wtorek» 10:15, 12:45, 17:20
- 4 lutego 2019, poniedziałek» 10:10, 12:45, 17:20
- 3 lutego 2019, niedziela» 10:10, 12:45, 17:20
- 2 lutego 2019, sobota» 10:10, 12:45, 17:20
- 1 lutego 2019, piątek» 10:10, 17:20
- 31 stycznia 2019, czwartek» 10:45, 14:00, 17:30
- 30 stycznia 2019, środa» 10:45, 13:15, 17:30
- 29 stycznia 2019, wtorek» 10:45, 13:15, 17:30
- 28 stycznia 2019, poniedziałek» 10:45, 13:15, 17:30
- 27 stycznia 2019, niedziela» 10:45, 13:15, 17:30
- 26 stycznia 2019, sobota» 10:45, 13:15, 17:30
- 25 stycznia 2019, piątek» 10:30, 13:15, 17:30
- 24 stycznia 2019, czwartek» 10:10, 12:00, 13:45, 15:20, 18:30
- 23 stycznia 2019, środa» 10:10, 12:00, 12:45, 13:45, 15:20, 18:00
- 22 stycznia 2019, wtorek» 10:10, 11:15, 12:45, 13:45, 15:20, 18:00
- 21 stycznia 2019, poniedziałek» 10:10, 11:15, 12:45, 13:45, 15:20, 18:00
- 20 stycznia 2019, niedziela» 10:10, 11:15, 12:45, 13:45, 15:20, 18:00
- 19 stycznia 2019, sobota» 10:10, 11:15, 12:45, 13:45, 15:20, 18:00
- 18 stycznia 2019, piątek» 10:10, 11:15, 12:45, 13:45, 15:20, 18:00
- 17 stycznia 2019, czwartek» 14:00, 17:00
- 16 stycznia 2019, środa» 10:00, 14:00, 15:30, 16:30, 18:00
- 15 stycznia 2019, wtorek» 11:35, 14:00, 15:30, 17:00, 18:00
- 14 stycznia 2019, poniedziałek» 09:00, 11:20, 14:00, 15:30, 17:00, 18:00
- 13 stycznia 2019, niedziela» 12:15, 14:00, 14:45, 17:00, 18:00
- 12 stycznia 2019, sobota» 11:20, 14:00, 15:30, 17:00, 18:00
- 11 stycznia 2019, piątek» 11:30, 14:00, 15:30, 17:00, 18:00
2018 - USA
- reżyseria: Rich Moore, Phil Johnston
- scenariusz: Pamela Ribon, Phil Johnston
Katie Lowes
Alan Tudyk
Rebecca Wisocky
Jennifer Lee
Michael Giacchino
Irene Bedard
Mandy Moore
Raymond S. Persi
Timothy Simons
John C. Reilly
Ali Wong
Alfred Molina
Taraji P. Henson
Linda Larkin
Paige O'Hara
Jane Lynch
Sean Giambrone
Kate Higgins
Pamela Ribon
Roger Craig Smith
Ming-Na Wen
Dani Fernandez
GloZell Green
Jack McBrayer
Jennifer Hale
Auli'i Cravalho
Jodi Benson
Sarah Silverman
Lot przez Atlantyk
28 listopada 2008 - 19:00
Klub Filmowy, Muzeum Emigracji
Polska 1 Gdynia
15 079kino
33 sceny z życia
27 listopada 2008 - 19:50, 22:20jest więcej terminów
Silver Screen Gdynia
Waszyngtona 21 Gdynia
1 288 637kino
Cień wampira
23 listopada 2008 - 19:00
Klub Filmowy, Muzeum Emigracji
Polska 1 Gdynia
110 331kino
Być jak Stanley Kubrick
22 listopada 2008 - 19:00
Klub Filmowy, Muzeum Emigracji
Polska 1 Gdynia
104 988kino
Akademia tajemniczych sztuk pięknych
21 listopada 2008 - 19:00
Klub Filmowy, Muzeum Emigracji
Polska 1 Gdynia
107 531kino
Totalny kataklizm
20 listopada 2008 - 11:15, 13:40, 17:40, 20:15, 22:30jest więcej terminów
Silver Screen Gdynia
Waszyngtona 21 Gdynia
588 274kino
Piła V
20 listopada 2008 - 20:00, 22:20jest więcej terminów
Silver Screen Gdynia
Waszyngtona 21 Gdynia
1 146 122kino
Tajne przez poufne
20 listopada 2008 - 21:40jest więcej terminów
Silver Screen Gdynia
Waszyngtona 21 Gdynia
1 303 380kino
Dzieci i ryby głosu nie mają
16 listopada 2008 - 18:00
Klub Filmowy, Muzeum Emigracji
Polska 1 Gdynia
15 001kino
Sappho
16 listopada 2008 - 15:30
Silver Screen Gdynia
Waszyngtona 21 Gdynia
30 936kino
Rajski ptak
16 listopada 2008 - 18:00
Silver Screen Gdynia
Waszyngtona 21 Gdynia
30 762kino
Władyka Andrij
15 listopada 2008 - 17:30
Silver Screen Gdynia
Waszyngtona 21 Gdynia
31 031kino
Iluzja strachu
15 listopada 2008 - 15:30
Silver Screen Gdynia
Waszyngtona 21 Gdynia
59 249kino
Dla Ciebie i ognia
15 listopada 2008 - 18:00
Klub Filmowy, Muzeum Emigracji
Polska 1 Gdynia
193 643kino
Krótkie spotkania
14 listopada 2008 - 18:00
Silver Screen Gdynia
Waszyngtona 21 Gdynia
73 393kino
Dwa w jednym
14 listopada 2008 - 15:30
Silver Screen Gdynia
Waszyngtona 21 Gdynia
49 158kino
Nocny pociąg z mięsem
13 listopada 2008 - 19:50jest więcej terminów
Silver Screen Gdynia
Waszyngtona 21 Gdynia
559 676kino