Jezioro łabędzie
Jezioro łabędzie
- 23 kwietnia 2017, niedziela» 18:00
- 22 kwietnia 2017, sobota» 19:00
- 17 listopada 2015, wtorek» 19:00
- 15 listopada 2015, niedziela» 18:00
- 15 maja 2015, piątek» 11:00
- 14 maja 2015, czwartek» 19:00
- 13 maja 2015, środa» 19:00
- 16 kwietnia 2015, czwartek» 11:00
- 15 kwietnia 2015, środa» 19:00
- 14 kwietnia 2015, wtorek» 19:00
- 22 stycznia 2015, czwartek» 11:00
- 21 stycznia 2015, środa» 11:00, 19:00
Piotr Czajkowski
- choreografia: Kenneth Greve
- kierownictwo muzyczne: Mieczysław Nowakowski
- scenografia: Anna Kontek
- reżyseria światła: Marek Rydian
- asystent choreografa: Kimmo Sandell
- współpraca muzyczna: Wiktor Lemko
- pedagog baletu: Uran Azymov
OBSADA:
- Katarzyna Samól - Odetta-Odylia
- Karolina Wiśniewska
- Agnieszka Wolna
- Dominik Muśko - Zygfryd
- Mateusz Sierant
- Dymitr Tenytski
- Arkadiusz Gumny - Rotbart
- Mateusz Sierant
- Taras Szczerban
- Dymitr Tenytski
- Stephane Aubry - Benno
- Wiktor Dawydiuk
- Mateusz Sierant
- Gento Yoshimoto
- Anna Gumna - Pas de trois
- Maria Kielan-Łopatin
- Ekaterina Kitajewa
- Iga Krata
- Marika Kucza
- Paulina Majda
- Pauline Puicercus
- Shino Sakurado
- Lidia Zwolińska
- Anna Gumna - Małe Łabędzie
- Maria Kielan-Łopatin
- Iga Krata
- Marika Kucza
- Paulina Majda
- Pauline Puicercus
- Shino Sakurado
- Katarzyna Samól
- Lidia Zwolińska
- Dominika Babiarz - Duże Łabędzie
- Aleksandra Brzezowska
- Ekaterina Kitajewa
- Hanna Panas
- Karolina Wiśniewska
- Agnieszka Wolna
- Ekaterina Kitajewa - Taniec hiszpański
- Shino Sakurado
- Dominika Babiarz - Taniec węgierski
- Maria Kielan-Łopatin
- Arkadiusz Gumny
- Jakub Starzycki
- Taras Szczerban
- Katarzyna Samól - Taniec rosyjski
- Karolina Wiśniewska
- Agnieszka Wolna
- Monika Gałęska - Królowa
- Andrzej Płatek - Generał
- Ryszard Dłużewicz - Ambasadorowie
- Artur Furtacz
- Paweł Kromolicki
- Beata Macioszczyk - Niania
- soliści, koryfeje, zespół baletowy, uczniowie Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej w Poznaniu, statyści - Łabędzie, Kadeci, Wieśniacy, Damy dworu, Dworzanie
Jezioro łabędzie
Jezioro łabędzie
Jezioro łabędzie
Jezioro łabędzie
4:48 Psychosis
7 czerwca 2021 - 19:00jest więcej terminów
Teatr Polski w Poznaniu
ul. 27 Grudnia 8/10 Poznań
12 112teatr
TRUCIZNA
7 czerwca 2021 - 20:00jest więcej terminów
Polski Teatr Tańca
Stanisława Taczaka 8 Poznań
11 149teatr
Teatr Atofri - Ptasi baj
6 czerwca 2021 - 10:30
Park Cytadela
Za Cytadelą 121 Poznań
10 224teatr
CHODŹ NA SŁÓWKO 2 // spektakl
6 czerwca 2021 - 16:00
Scena Wspólna
ul. Brandstaettera 1 Poznań
10 250teatr
PRZYJĘCIE DLA GŁUPCA
6 czerwca 2021 - 19:00jest więcej terminów
Teatr Nowy im. Tadeusza Łomnickiego
ul. Dąbrowskiego 5 Poznań
10 735teatr
WESOŁY RYJEK
6 czerwca 2021 - 11:00/13jest więcej terminów
Teatr Animacji w Poznaniu
ul. św. Marcin 80/82 - główne wejście do CK "Zamek" Poznań
12 316teatr
Prywatna Klinika
6 czerwca 2021 - 19:00jest więcej terminów
Kino Apollo
Ratajczaka 18 Poznań
35 767teatr
ZA-POLSKA
5 czerwca 2021 - 19:00
Teatr Animacji w Poznaniu
ul. św. Marcin 80/82 - główne wejście do CK "Zamek" Poznań
9 696teatr
Nienormalnie Normalnie
5 czerwca 2021 - 19:00jest więcej terminów
TROPS Akademickie Centrum Kultury
ul. Świętego Rocha 9 Poznań
71 078teatr
Historyczna Wielka Trasa
5 czerwca 2021 - 17:30/21jest więcej terminów
Sala Ziemi
ul. Głogowska 14 Poznań
498 608teatr
Stand-up / Antoni Syrek-Dąbrowski / Kronika Filmowa / Poznań V
3 czerwca 2021 - 20:30
TROPS Akademickie Centrum Kultury
ul. Świętego Rocha 9 Poznań
24 005teatr
Stand-up / Antoni Syrek-Dąbrowski / Kronika Filmowa / Poznań IV
3 czerwca 2021 - 18:00
TROPS Akademickie Centrum Kultury
ul. Świętego Rocha 9 Poznań
14 831teatr
Koncert Symfoniczny – Guidarini
2 czerwca 2021 - 19:00
Teatr Wielki im. Stanisława Moniuszki
ul. Fredry 9 Poznań
9 670teatr
CZY TY W OGÓLE PŁACZESZ?
2 czerwca 2021 - 20:00
Centrum Rezydencji Teatralnej SCENA ROBOCZA
Grunwaldzka 22 Poznań
10 541teatr
Stand-up / Antoni Syrek-Dąbrowski / Kronika Filmowa / Poznań III
2 czerwca 2021 - 20:30jest więcej terminów
TROPS Akademickie Centrum Kultury
ul. Świętego Rocha 9 Poznań
15 773teatr
Stand-up / Antoni Syrek-Dąbrowski / Kronika Filmowa / Poznań II
2 czerwca 2021 - 18:00jest więcej terminów
TROPS Akademickie Centrum Kultury
ul. Świętego Rocha 9 Poznań
15 763teatr
O CZYM SZEPCZE LAS
1 czerwca 2021 - 15:00/17
Teatr Animacji w Poznaniu
ul. św. Marcin 80/82 - główne wejście do CK "Zamek" Poznań
9 618teatr