koncentrator kultury wyciskamy 100% kultury z kultury - wyciskaj z nami!

Na naszych stronach internetowych stosujemy pliki cookies.

Korzystając z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki
wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies zgodnie z  Polityką Prywatności.

» ROZUMIEM I AKCEPTUJĘ
zmodyfikowano  7 lat temu

CZERWIEC 2004

CO było GRANE - ARCHIWALNE TERMINY » » 1 448 wyświetleń od 1 stycznia 2007
  • od: 1 czerwca 2004, wtorek
    do: 30 czerwca 2004, środa

PROPOZYCJE OŚRODKA KULTURY

  1. czerwca, godz. 16.00 – parking SCK Festyn z okazji Dnia Dziecka połączony z zakończeniem roku kulturalno-oświatowego 2003/2004 (występy, gry, zabawy, konkursy).
  2. czerwca, godz. 10.00 – SCK Konkurs wiedzy na temat życia i twórczości Kornela Makuszyńskiego dla uczniów Szkoły Podstawowej nr 4 w Strzegomiu.
  3. czerwca, godz. 14.00 – Jaworzyna Śląska Festyn rekreacyjno-sportowy z okazji Dnia Ceramika.
  4. czerwca, godz. 15.00 – Kostrza Turniej Wsi Kostrza – Modlęcin (impreza rekreacyjno-sportowa połączona z występami artystycznymi).
  5. czerwca, godz. 10.00 XVI Przegląd piosenki Religijnej – Plac Jana Pawła II (przy Bazylice).
  6. czerwca, godz. 10.00 – SCK Zakończenie Roku Publicznego Przedszkola nr 3 w Strzegomiu.
  7. czerwca, godz. 16.00 – Żółkiewka Turniej Wsi Żółkiewka – Bartoszówek (impreza rekreacyjno-sportowa połączona z występami artystycznymi).
  8. czerwca, godz. 9.00 – SCK Zakończenie Roku Szkolnego dla Publicznej szkoły Podstawowej nr 2 w Strzegomiu.
  9. czerwca 2004 r. – godz. 15.30 Zakończenie Roku Szkolnego dla Ogniska Muzycznego.

WYSTAWY: 17 czerwca, godz. 17.00 – Galeria eS Z miłości do...' - wernisaż wystawy Franciszka Gołębiowskiego. Ekspozycja czynna od 17 do 30 czerwca.

IMPREZY WYJAZDOWE: 15 czerwca – Wrocław – Telewizja bez tajemnic – wycieczka autokarowa do wrocławskiego oddziału Telewizji Polskiej

  1. czerwca - Wrocław – Telewizja bez tajemnic – wycieczka autokarowa do wrocławskiego oddziału Telewizji Polskiej

ŚWIETLICE WIEJSKIE GMINY STRZEGOM 1 czerwca, godz. 16.00 – Kostrza – Rodzinne potyczki sportowe – festyn z okazji Dnia dziecka.

  1. czerwca, godz. 16.00 – Godzieszówek – Dzień Dziecka – wieczorek dla dzieci.
  2. czerwca, godz. 16.00 – Goczałków – Dzień Dziecka – zabawa.
  3. czerwca, godz. 16.00 – Granica – Dzień Dziecka – impreza sportowo-rekreacyjna przy ognisku.
  4. czerwca, godz. 16.00 – Rusko – bal przebierańców.
  5. czerwca, godz. 16.00 – Goczałków – W poszukiwaniu ukrytego piękna – wycieczka po okolicy zakończona ogniskiem z pieczeniem kiełbasek.
  6. czerwca, godz. 16.00 – Godzieszówek – Odciski w gipsie – moja druga twarz – zajęcia plastyczno-techniczne.
  7. czerwca, godz. 15.00 – Graby Strzegom – Redagujemy i rozwiązujemy krzyżówki.
  8. czerwca, godz. 16.00 – Kostrza – Turniej Wsi Kostrza-Modlęcin.
  9. czerwca, godz. 10.00 – Kostrza – Cała Polska czyta dzieciom.
  10. czerwca, godz. 16.00 – Olszany – Festyn na powitanie lata – gry i zabawy zespołowe przy ognisku.
  11. czerwca, godz. 16.00 – Jaroszów – Stara pieczęć – zajęcia plastyczno-techniczne.
  12. czerwca, godz. 16.00 – Żółkiewka – Turniej Wsi Żółkiewka – Bartoszówek.
  13. czerwca, godz. 15.00 – Modlęcin – Sałatka wiosenna – zajęcia kulinarne.
  14. czerwca, godz. 16.00 – Żółkiewka – Bezpieczne wakacje – dyskusja połączona z konkursem plastycznym.
zmodyfikowano  7 lat temu
przewiń ekran do początku stronyprzewiń ekran do początku strony

Wybierz kasę biletową:

ZAMKNIJ