Twój Simon
Nick Robinson
- 12 lipca 2018, czwartek» 10:50, 16:20
- 11 lipca 2018, środa» 10:50, 16:20
- 10 lipca 2018, wtorek» 10:50, 16:20
- 9 lipca 2018, poniedziałek» 10:50, 16:20
- 8 lipca 2018, niedziela» 16:20
- 7 lipca 2018, sobota» 16:20
- 6 lipca 2018, piątek» 10:50, 16:20
- 5 lipca 2018, czwartek» 10:10, 13:40
- 4 lipca 2018, środa» 10:10, 13:40
- 3 lipca 2018, wtorek» 10:10, 13:40
- 2 lipca 2018, poniedziałek» 10:10, 13:40
- 1 lipca 2018, niedziela» 10:10, 13:40
- 30 czerwca 2018, sobota» 10:10, 13:40
- 29 czerwca 2018, piątek» 10:10, 13:40
- 28 czerwca 2018, czwartek» 10:10, 12:30, 17:10, 21:00
- 27 czerwca 2018, środa» 10:10, 12:30, 17:10, 21:00
- 26 czerwca 2018, wtorek» 10:10, 12:30, 17:10, 21:00
- 25 czerwca 2018, poniedziałek» 10:10, 12:30, 17:10, 21:00
- 24 czerwca 2018, niedziela» 10:10, 12:30, 17:10, 21:00
- 23 czerwca 2018, sobota» 10:10, 12:30, 17:10, 21:00
- 22 czerwca 2018, piątek» 10:10, 12:30, 17:10, 21:00
- 21 czerwca 2018, czwartek» 11:40, 14:00, 16:20, 18:40, 21:00
- 28 czerwca 2018, czwartek» 14:10, 20:30
- 27 czerwca 2018, środa» 14:10, 20:30
- 26 czerwca 2018, wtorek» 14:10, 20:30
- 25 czerwca 2018, poniedziałek» 14:10, 20:30
- 24 czerwca 2018, niedziela» 14:10, 20:30
- 23 czerwca 2018, sobota» 14:10, 20:30
- 22 czerwca 2018, piątek» 14:10, 20:30
- 21 czerwca 2018, czwartek» 14:10, 17:10, 19:30, 21:50
- 28 czerwca 2018, czwartek» 10:00, 17:40
- 27 czerwca 2018, środa» 10:00, 17:40
- 26 czerwca 2018, wtorek» 10:00, 17:40
- 25 czerwca 2018, poniedziałek» 10:00, 17:40
- 24 czerwca 2018, niedziela» 10:00, 17:40
- 23 czerwca 2018, sobota» 10:00, 17:40
- 22 czerwca 2018, piątek» 10:00, 17:40
- 21 czerwca 2018, czwartek» 11:00, 16:30, 19:40, 22:00
- 5 lipca 2018, czwartek» 13:20
- 4 lipca 2018, środa» 13:20
- 3 lipca 2018, wtorek» 13:20
- 2 lipca 2018, poniedziałek» 13:20
- 1 lipca 2018, niedziela» 13:20
- 30 czerwca 2018, sobota» 13:20
- 29 czerwca 2018, piątek» 13:20
- 28 czerwca 2018, czwartek» 13:40, 18:30
- 27 czerwca 2018, środa» 13:40, 18:30
- 26 czerwca 2018, wtorek» 13:40, 18:30
- 25 czerwca 2018, poniedziałek» 13:40, 18:30
- 24 czerwca 2018, niedziela» 13:40, 18:30
- 23 czerwca 2018, sobota» 13:40, 18:30
- 22 czerwca 2018, piątek» 13:40, 18:30
- 21 czerwca 2018, czwartek» 11:40, 15:20, 17:40, 20:00
- 21 czerwca 2018, czwartek» 20:30
- 5 lipca 2018, czwartek» 12:30, 20:15
- 4 lipca 2018, środa» 12:30, 20:15
- 3 lipca 2018, wtorek» 12:30, 20:15
- 2 lipca 2018, poniedziałek» 12:30, 20:15
- 1 lipca 2018, niedziela» 11:30
- 30 czerwca 2018, sobota» 12:30, 20:15
- 29 czerwca 2018, piątek» 12:30, 20:15
- 28 czerwca 2018, czwartek» 09:45, 12:00
- 27 czerwca 2018, środa» 12:00, 18:00, 20:15
- 26 czerwca 2018, wtorek» 12:00, 18:00, 20:15
- 25 czerwca 2018, poniedziałek» 12:00, 18:00, 20:15
- 24 czerwca 2018, niedziela» 12:00, 20:15
- 23 czerwca 2018, sobota» 12:00, 20:15
- 22 czerwca 2018, piątek» 12:00, 20:15
- 21 czerwca 2018, czwartek» 11:45
- 28 czerwca 2018, czwartek» 12:35
- 27 czerwca 2018, środa» 10:40, 15:50
- 26 czerwca 2018, wtorek» 10:40, 15:30
- 25 czerwca 2018, poniedziałek» 10:40, 15:50
- 24 czerwca 2018, niedziela» 10:40, 15:50
- 23 czerwca 2018, sobota» 10:40, 15:50
- 22 czerwca 2018, piątek» 10:40, 15:50
- 21 czerwca 2018, czwartek» 10:35, 12:15, 14:40, 17:05, 19:30
- 20 czerwca 2018, środa» 12:15, 14:40, 17:05, 19:30
- 19 czerwca 2018, wtorek» 12:00, 14:25, 16:20, 19:40
- 18 czerwca 2018, poniedziałek» 10:35, 12:15, 14:40, 17:05, 19:30
- 17 czerwca 2018, niedziela» 10:35, 12:15, 14:40, 17:05, 19:30
- 16 czerwca 2018, sobota» 10:35, 12:15, 14:40, 17:05, 19:30
- 15 czerwca 2018, piątek» 10:35, 12:15, 14:40, 17:05, 19:30
- 5 lipca 2018, czwartek» 13:15, 17:45
- 4 lipca 2018, środa» 13:15, 17:45
- 3 lipca 2018, wtorek» 13:15, 17:45
- 2 lipca 2018, poniedziałek» 13:15, 17:45
- 30 czerwca 2018, sobota» 13:15, 17:45
- 29 czerwca 2018, piątek» 13:15, 17:45
- 27 czerwca 2018, środa» 13:15
- 26 czerwca 2018, wtorek» 13:15
- 25 czerwca 2018, poniedziałek» 13:15
- 24 czerwca 2018, niedziela» 17:45
- 23 czerwca 2018, sobota» 15:45
- 22 czerwca 2018, piątek» 17:45
- 21 czerwca 2018, czwartek» 17:00
- 20 czerwca 2018, środa» 10:15
- 19 czerwca 2018, wtorek» 10:15, 16:15
- 18 czerwca 2018, poniedziałek» 10:15, 16:15
- 17 czerwca 2018, niedziela» 10:15
- 16 czerwca 2018, sobota» 10:15, 16:15
- 15 czerwca 2018, piątek» 10:15, 16:15
2018 - USA
- reżyseria: Greg Berlanti
- scenariusz: Elizabeth Berger, Isaac Aptaker
Nick Robinson
Nick Robinson, Alexandra Shipp, Katherine Langford, Jorge Lendeborg Jr.
Keiynan Lonsdale
Nick Robinson
Alexandra Shipp, Katherine Langford
Nick Robinson
Nick Robinson
Nick Robinson
Nick Robinson, Katherine Langford
Nick Robinson
Nick Robinson
Josh Duhamel
Nick Robinson
Alexandra Shipp, Katherine Langford, Jorge Lendeborg Jr.
Nick Robinson, Jorge Lendeborg Jr.
Jennifer Garner, Josh Duhamel
Nick Robinson, Jennifer Garner, Josh Duhamel, Talitha Eliana Bateman
Nick Robinson, Tony Hale
Nick Robinson
Nick Robinson, Alexandra Shipp, Katherine Langford, Keiynan Lonsdale, Jorge Lendeborg Jr.
Jennifer Garner, Josh Duhamel
Keiynan Lonsdale
Nick Robinson, Alexandra Shipp, Katherine Langford
Nick Robinson
Nick Robinson, Alexandra Shipp, Katherine Langford, Logan Miller, Jorge Lendeborg Jr.
Jennifer Garner, Josh Duhamel
Nick Robinson, Alexandra Shipp, Katherine Langford, Jorge Lendeborg Jr.
Nick Robinson, Alexandra Shipp
Nick Robinson
Nick Robinson, Katherine Langford
Nick Robinson, Katherine Langford
Nick Robinson
15 Międzynarodowy Festiwal Filmowy Etiuda&Anima 2008
19 listopada 2008 - 09:00
Kijów
Aleja Krasińskiego 34 Kraków
14 614kino
15 Międzynarodowy Festiwal Filmowy Etiuda&Anima 2008
19 listopada 2008 - 19:00
Kijów
Aleja Krasińskiego 34 Kraków
14 525kino
15 Międzynarodowy Festiwal Filmowy Etiuda&Anima 2008
19 listopada 2008 - 15:00
Kijów
Aleja Krasińskiego 34 Kraków
14 635kino
Baby Trouble Hole
19 listopada 2008 - 21:15
Pod Baranami
Rynek Główny 27 Kraków
14 661kino
Dni chwały
19 listopada 2008 - 20:00
Mikro
Lea 5 Kraków
35 647kino
Dzieje Fado - film dokumentalny
18 listopada 2008 - 17:15
Paradox
Krupnicza 38 Kraków
14 391kino
15 Międzynarodowy Festiwal Filmowy Etiuda&Anima 2008: Autoportrety twórców animacji - Gerrit van Dijk
18 listopada 2008 - 17:00
Kijów
Aleja Krasińskiego 34 Kraków
14 570kino
15 Międzynarodowy Festiwal Filmowy Etiuda&Anima 2008: 10 najlepszych debiutów w historii polskiej animacji według Bogusława Zmudzińskiego
18 listopada 2008 - 21:00
Kijów
Aleja Krasińskiego 34 Kraków
14 632kino
15 Międzynarodowy Festiwal Filmowy Etiuda&Anima 2008
18 listopada 2008 - 11:00
Kijów
Aleja Krasińskiego 34 Kraków
14 730kino
15 Międzynarodowy Festiwal Filmowy Etiuda&Anima 2008:
18 listopada 2008 - 09:00
Kijów
Aleja Krasińskiego 34 Kraków
14 697kino
15 Międzynarodowy Festiwal Filmowy Etiuda&Anima 2008
18 listopada 2008 - 19:00
Kijów
Aleja Krasińskiego 34 Kraków
14 783kino
15 Międzynarodowy Festiwal Filmowy Etiuda&Anima 2008
18 listopada 2008 - 15:00
Kijów
Aleja Krasińskiego 34 Kraków
14 769kino
Sita Sings the Blues
18 listopada 2008 - 23:15
Kijów
Aleja Krasińskiego 34 Kraków
14 838kino
Piano no mori
18 listopada 2008 - 13:00
Kijów
Aleja Krasińskiego 34 Kraków
14 894kino
Amnezja
18 listopada 2008 - 21:15
Pod Baranami
Rynek Główny 27 Kraków
31 396kino
MISTRZOWIE KINA
18 listopada 2008 - 19:00
CK Dworek Białoprądnicki
ul. Papiernicza 2 Kraków
14 852kino
15 Międzynarodowy Festiwal Filmowy Etiuda&Anima 2008: Autoportrety twórców animacji - Michaela Pavlatova
17 listopada 2008 - 19:00
Kijów
Aleja Krasińskiego 34 Kraków
14 931kino