Sny wędrownych ptaków
- 28 lutego 2019, czwartek» 10:30
- 27 lutego 2019, środa» 10:15
- 26 lutego 2019, wtorek» 10:30
- 25 lutego 2019, poniedziałek» 10:30
- 22 lutego 2019, piątek» 10:15
- 21 lutego 2019, czwartek» 11:00, 15:50
- 19 lutego 2019, wtorek» 15:50
- 18 lutego 2019, poniedziałek» 11:15, 15:50
- 17 lutego 2019, niedziela» 11:15, 15:50
- 15 lutego 2019, piątek» 11:15, 15:50
- 14 lutego 2019, czwartek» 12:00, 16:15
- 13 lutego 2019, środa» 12:00
- 12 lutego 2019, wtorek» 12:00, 16:15
- 11 lutego 2019, poniedziałek» 12:00, 16:15
- 10 lutego 2019, niedziela» 12:00, 16:15
- 9 lutego 2019, sobota» 16:15
- 8 lutego 2019, piątek» 12:00, 16:15
- 7 lutego 2019, czwartek» 10:45, 18:45
- 6 lutego 2019, środa» 10:45, 18:45
- 5 lutego 2019, wtorek» 10:45, 18:45
- 4 lutego 2019, poniedziałek» 10:45, 18:45
- 3 lutego 2019, niedziela» 10:45, 18:45
- 2 lutego 2019, sobota» 10:45, 18:45
- 1 lutego 2019, piątek» 10:45, 18:45
- 31 stycznia 2019, czwartek» 16:15
- 30 stycznia 2019, środa» 16:15
- 29 stycznia 2019, wtorek» 16:15
- 28 stycznia 2019, poniedziałek» 16:15
- 27 stycznia 2019, niedziela» 16:15
- 26 stycznia 2019, sobota» 16:15
- 25 stycznia 2019, piątek» 16:15
- 14 lutego 2019, czwartek» 18:00
- 13 lutego 2019, środa» 18:00
- 12 lutego 2019, wtorek» 20:15
- 11 lutego 2019, poniedziałek» 20:15
- 10 lutego 2019, niedziela» 16:00
- 9 lutego 2019, sobota» 16:00
- 8 lutego 2019, piątek» 16:00
- 7 lutego 2019, czwartek» 18:30
- 6 lutego 2019, środa» 18:30
- 5 lutego 2019, wtorek» 18:30
- 4 lutego 2019, poniedziałek» 18:30
- 3 lutego 2019, niedziela» 18:00
- 2 lutego 2019, sobota» 18:00
- 1 lutego 2019, piątek» 18:00
- 31 stycznia 2019, czwartek» 18:30, 21:15
- 30 stycznia 2019, środa» 20:30
- 29 stycznia 2019, wtorek» 18:15, 21:15
- 28 stycznia 2019, poniedziałek» 16:30, 20:30
- 27 stycznia 2019, niedziela» 14:15, 18:30, 21:15
- 26 stycznia 2019, sobota» 14:15, 18:30, 21:15
- 25 stycznia 2019, piątek» 18:30, 21:15
- 24 stycznia 2019, czwartek» 20:30
- 23 stycznia 2019, środa» 20:30
- 22 stycznia 2019, wtorek» 20:30
- 21 stycznia 2019, poniedziałek» 20:30
- 20 stycznia 2019, niedziela» 14:30, 20:30
- 19 stycznia 2019, sobota» 14:30, 20:30
- 18 stycznia 2019, piątek» 20:30
- 18 lipca 2019, czwartek» 19:00
- 14 lipca 2019, niedziela» 22:05
- 13 lipca 2019, sobota» 14:00
- 7 lutego 2019, czwartek» 13:30
- 6 lutego 2019, środa» 13:30
- 5 lutego 2019, wtorek» 13:30
- 4 lutego 2019, poniedziałek» 13:30
- 3 lutego 2019, niedziela» 13:30
- 2 lutego 2019, sobota» 13:30
- 1 lutego 2019, piątek» 13:30
- 24 stycznia 2019, czwartek» 21:00
- 23 stycznia 2019, środa» 21:00
- 22 stycznia 2019, wtorek» 21:00
- 21 stycznia 2019, poniedziałek» 19:05
- 20 stycznia 2019, niedziela» 20:45
- 19 stycznia 2019, sobota» 20:45
- 18 stycznia 2019, piątek» 20:45
- 30 stycznia 2019, środa» 20:30
- 29 stycznia 2019, wtorek» 20:30
- 28 stycznia 2019, poniedziałek» 20:30
- 27 stycznia 2019, niedziela» 20:30
- 26 stycznia 2019, sobota» 20:30
- 8 grudnia 2019, niedziela» 12:00
- 7 lutego 2019, czwartek» 16:00
- 6 lutego 2019, środa» 16:00
- 4 lutego 2019, poniedziałek» 16:00
- 3 lutego 2019, niedziela» 13:00
- 2 lutego 2019, sobota» 16:00
- 1 lutego 2019, piątek» 16:00
- 31 stycznia 2019, czwartek» 14:30, 20:15
- 30 stycznia 2019, środa» 14:30, 20:15
- 29 stycznia 2019, wtorek» 14:30, 20:15
- 28 stycznia 2019, poniedziałek» 14:30, 20:15
- 27 stycznia 2019, niedziela» 14:30, 20:15
- 26 stycznia 2019, sobota» 14:30, 20:15
- 25 stycznia 2019, piątek» 14:30, 20:15
- 24 stycznia 2019, czwartek» 18:15
- 23 stycznia 2019, środa» 18:15
- 22 stycznia 2019, wtorek» 18:15
- 21 stycznia 2019, poniedziałek» 18:15
- 20 stycznia 2019, niedziela» 18:15
- 19 stycznia 2019, sobota» 18:15
- 18 stycznia 2019, piątek» 18:15
- 30 stycznia 2019, środa» 18:00
- 27 stycznia 2019, niedziela» 18:00
- 26 stycznia 2019, sobota» 16:00
- 25 stycznia 2019, piątek» 18:00
- 24 stycznia 2019, czwartek» 18:00
- 22 stycznia 2019, wtorek» 18:00
- 20 stycznia 2019, niedziela» 16:00
- 19 stycznia 2019, sobota» 18:00
2018 - Dania, Kolumbia
- reżyseria: Ciro Guerra, Cristina Gallego
- scenariusz: Maria Camila Arias, Jacques Toulemonde Vidal
ENEMEF - Noc Kina Europejskiego: Życie na podsłuchu, Pachnidło, Moje życie beze mnie, Śniadanie na Plutonie
21 kwietnia 2007 - 23:15
Kijów
Aleja Krasińskiego 34 Kraków
202 374kino
Białe dłonie
21 kwietnia 2007 - 21:00
Ars Aneks
Św. Jana 6 Kraków
107 045kino
Świeże powietrze
21 kwietnia 2007 - 13:00jest więcej terminów
Ars Aneks
Św. Jana 6 Krakówjest więcej miejsc
135 220kino
Podziemny rok Jurija Morozowa
20 kwietnia 2007 - 15:00
Ars Aneks
Św. Jana 6 Kraków
24 338kino
Marsz Pingwinów
20 kwietnia 2007 - 09:00, 11:00
Cinema City Plaza
Aleja Pokoju 44 Kraków
40 502kino
Obcy z Głębin 3D
20 kwietnia 2007 - 13:45jest więcej terminów
IMAX
Aleja Pokoju 44 Kraków
44 673kino
Pokaz filmów brazylijskich
19 kwietnia 2007 - 19:00
Sfinks
Osiedle Górali 5 Kraków
23 685kino
Rozpustnik
19 kwietnia 2007 - 11:45, 18:30jest więcej terminów
Kino Sztuka
św. Jana 6 Kraków
23 539kino
Ryś
19 kwietnia 2007 - 12:30jest więcej terminów
Cinema City Zakopianka
Zakopiańska 62 Krakówjest więcej miejsc
2 222 381kino
Eragon
19 kwietnia 2007 - 09:30jest więcej terminów
Multikino
Dobrego Pasterza 128 Krakówjest więcej miejsc
2 232 062kino
Karuzela
16 kwietnia 2007 - 20:15
Mikro
Lea 5 Kraków
36 620kino
Łyżeczka życia
16 kwietnia 2007 - 20:15
Mikro
Lea 5 Kraków
24 561kino
Nocny happening Filmowy: Niewinni czarodzieje, Do widzenia, do jutra, Był Jazz
14 kwietnia 2007 - 20:00
Sfinks
Osiedle Górali 5 Kraków
24 110kino
Nocny Maraton: Volver, Rozpustnik, Plac Zbawiciela
14 kwietnia 2007 - 23:00
Kino Sztuka
św. Jana 6 Kraków
23 857kino
Skandynawska noc filmowa: Jonny Vang, Tuż po weselu, Szef wszystkich szefów
13 kwietnia 2007 - 22:15
Mikro
Lea 5 Kraków
24 531kino
Poszukiwany poszukiwana
13 kwietnia 2007 - 14:00
Mikro
Lea 5 Kraków
87 084kino
Cesarzowa
12 kwietnia 2007 - 17:15, 22:00jest więcej terminów
Multikino
Dobrego Pasterza 128 Kraków
73 158kino