Topielisko. Klątwa La Llorony
Marisol Ramirez, Roman Christou
- 11 czerwca 2019, wtorek» 22:15
- 10 czerwca 2019, poniedziałek» 22:15
- 9 czerwca 2019, niedziela» 22:15
- 8 czerwca 2019, sobota» 22:15
- 7 czerwca 2019, piątek» 22:15
- 6 czerwca 2019, czwartek» 22:20
- 5 czerwca 2019, środa» 22:20
- 4 czerwca 2019, wtorek» 22:20
- 3 czerwca 2019, poniedziałek» 22:20
- 2 czerwca 2019, niedziela» 22:20
- 1 czerwca 2019, sobota» 22:20
- 31 maja 2019, piątek» 22:20
- 30 maja 2019, czwartek» 20:10
- 29 maja 2019, środa» 20:10, 22:20
- 28 maja 2019, wtorek» 20:10, 22:20
- 27 maja 2019, poniedziałek» 20:10, 22:20
- 26 maja 2019, niedziela» 20:10, 22:20
- 25 maja 2019, sobota» 20:10, 22:20
- 24 maja 2019, piątek» 20:10, 22:20
- 22 maja 2019, środa» 18:00, 20:10, 22:20
- 21 maja 2019, wtorek» 18:00, 20:10, 22:20
- 20 maja 2019, poniedziałek» 18:00, 20:10, 22:20
- 19 maja 2019, niedziela» 18:00, 20:10, 22:20
- 18 maja 2019, sobota» 18:00, 20:10, 22:20
- 17 maja 2019, piątek» 18:00, 20:10, 22:20
- 16 maja 2019, czwartek» 12:50, 15:00, 17:10, 19:20, 21:30
- 14 maja 2019, wtorek» 12:50, 15:00, 17:10, 19:20, 21:30
- 13 maja 2019, poniedziałek» 12:50, 15:00, 17:10, 19:20, 21:30
- 12 maja 2019, niedziela» 12:50, 15:00, 17:10, 19:20, 21:30
- 11 maja 2019, sobota» 12:50, 15:00, 17:10, 19:20, 21:30
- 10 maja 2019, piątek» 12:50, 15:00, 17:10, 19:20, 21:30
- 30 maja 2019, czwartek» 15:30
- 29 maja 2019, środa» 15:30
- 28 maja 2019, wtorek» 15:30
- 27 maja 2019, poniedziałek» 15:30
- 26 maja 2019, niedziela» 15:30
- 25 maja 2019, sobota» 15:30
- 24 maja 2019, piątek» 15:30
- 22 maja 2019, środa» 18:00, 20:10, 22:20
- 21 maja 2019, wtorek» 18:00, 20:10, 22:20
- 20 maja 2019, poniedziałek» 18:00, 20:10, 22:20
- 19 maja 2019, niedziela» 18:00, 20:10, 22:20
- 18 maja 2019, sobota» 18:00, 20:10, 22:20
- 17 maja 2019, piątek» 18:00, 20:10, 22:20
- 16 maja 2019, czwartek» 13:40, 15:50, 18:00, 20:10, 22:20
- 14 maja 2019, wtorek» 13:40, 15:50, 18:00, 20:10, 22:20
- 13 maja 2019, poniedziałek» 13:40, 15:50, 18:00, 20:10, 22:20
- 12 maja 2019, niedziela» 13:40, 15:50, 18:00, 20:10, 22:20
- 11 maja 2019, sobota» 13:40, 15:50, 18:00, 20:10, 22:20
- 10 maja 2019, piątek» 13:40, 15:50, 18:00, 20:10, 22:20
- 6 czerwca 2019, czwartek» 22:00
- 5 czerwca 2019, środa» 22:00
- 4 czerwca 2019, wtorek» 22:00
- 3 czerwca 2019, poniedziałek» 22:00
- 2 czerwca 2019, niedziela» 22:00
- 1 czerwca 2019, sobota» 22:00
- 31 maja 2019, piątek» 22:00
- 30 maja 2019, czwartek» 22:00
- 29 maja 2019, środa» 22:00
- 28 maja 2019, wtorek» 22:00
- 27 maja 2019, poniedziałek» 22:00
- 26 maja 2019, niedziela» 22:00
- 25 maja 2019, sobota» 22:00
- 24 maja 2019, piątek» 22:00
- 22 maja 2019, środa» 19:50, 22:00
- 21 maja 2019, wtorek» 19:50, 22:00
- 20 maja 2019, poniedziałek» 19:50, 22:00
- 19 maja 2019, niedziela» 19:50, 22:00
- 18 maja 2019, sobota» 19:50, 22:00
- 17 maja 2019, piątek» 19:50, 22:00
- 16 maja 2019, czwartek» 13:00, 15:10, 17:20, 19:30, 21:40
- 14 maja 2019, wtorek» 13:00, 15:10, 17:20, 19:30, 21:40
- 13 maja 2019, poniedziałek» 13:00, 15:10, 17:20, 19:30, 21:40
- 12 maja 2019, niedziela» 13:00, 15:10, 17:20, 19:30, 21:40
- 11 maja 2019, sobota» 13:00, 15:10, 17:20, 19:30, 21:40
- 10 maja 2019, piątek» 13:00, 15:10, 17:20, 19:30, 21:40
- 6 czerwca 2019, czwartek» 22:20
- 5 czerwca 2019, środa» 22:20
- 4 czerwca 2019, wtorek» 22:20
- 3 czerwca 2019, poniedziałek» 22:20
- 2 czerwca 2019, niedziela» 22:00
- 1 czerwca 2019, sobota» 22:00
- 31 maja 2019, piątek» 22:00
- 30 maja 2019, czwartek» 17:20
- 29 maja 2019, środa» 17:20
- 28 maja 2019, wtorek» 17:20
- 27 maja 2019, poniedziałek» 17:20
- 26 maja 2019, niedziela» 20:00
- 25 maja 2019, sobota» 20:00
- 24 maja 2019, piątek» 17:20
- 22 maja 2019, środa» 18:10, 20:20, 22:30
- 21 maja 2019, wtorek» 18:10, 20:20, 22:30
- 20 maja 2019, poniedziałek» 18:10, 20:20, 22:30
- 19 maja 2019, niedziela» 18:10, 20:20, 22:30
- 18 maja 2019, sobota» 18:10, 20:20, 22:30
- 17 maja 2019, piątek» 18:10, 20:20, 22:30
- 16 maja 2019, czwartek» 11:40, 13:50, 16:00, 18:10, 20:20, 22:30
- 14 maja 2019, wtorek» 11:40, 13:50, 16:00, 18:10, 20:20, 22:30
- 13 maja 2019, poniedziałek» 11:40, 13:50, 16:00, 18:10, 20:20, 22:30
- 12 maja 2019, niedziela» 11:40, 13:50, 16:00, 18:10, 20:20, 22:30
- 11 maja 2019, sobota» 11:40, 13:50, 16:00, 18:10, 20:20, 22:30
- 10 maja 2019, piątek» 11:40, 13:50, 16:00, 18:10, 20:20, 22:30
- 30 maja 2019, czwartek» 13:50
- 29 maja 2019, środa» 13:50, 21:00
- 28 maja 2019, wtorek» 13:50, 21:00
- 27 maja 2019, poniedziałek» 13:50, 21:00
- 26 maja 2019, niedziela» 13:50, 21:00
- 25 maja 2019, sobota» 13:50, 21:00
- 24 maja 2019, piątek» 13:50, 21:00
- 22 maja 2019, środa» 16:00, 18:10, 20:20
- 21 maja 2019, wtorek» 16:00, 18:10, 20:20
- 20 maja 2019, poniedziałek» 16:00, 18:10, 20:20
- 19 maja 2019, niedziela» 16:00, 18:10, 20:20
- 18 maja 2019, sobota» 16:00, 18:10, 20:20, 22:30
- 17 maja 2019, piątek» 16:00, 18:10, 20:20, 22:30
- 16 maja 2019, czwartek» 13:50, 16:00, 18:10, 20:20
- 14 maja 2019, wtorek» 13:50, 16:00, 18:10, 20:20
- 13 maja 2019, poniedziałek» 13:50, 16:00, 18:10, 20:20
- 12 maja 2019, niedziela» 13:50, 16:00, 18:10, 20:20
- 11 maja 2019, sobota» 13:50, 16:00, 18:10, 20:20, 22:30
- 10 maja 2019, piątek» 13:50, 16:00, 18:10, 20:20, 22:30
- 6 czerwca 2019, czwartek» 21:50
- 5 czerwca 2019, środa» 21:50
- 4 czerwca 2019, wtorek» 21:50
- 3 czerwca 2019, poniedziałek» 21:50
- 2 czerwca 2019, niedziela» 21:50
- 1 czerwca 2019, sobota» 21:50
- 31 maja 2019, piątek» 21:50
- 30 maja 2019, czwartek» 21:00
- 29 maja 2019, środa» 21:30
- 28 maja 2019, wtorek» 21:30
- 27 maja 2019, poniedziałek» 21:30
- 26 maja 2019, niedziela» 21:30
- 25 maja 2019, sobota» 21:30
- 24 maja 2019, piątek» 21:30
- 22 maja 2019, środa» 13:00, 19:30, 21:40
- 21 maja 2019, wtorek» 13:00, 19:30, 21:40
- 20 maja 2019, poniedziałek» 13:00, 19:30, 21:40
- 19 maja 2019, niedziela» 13:00, 19:30, 21:40
- 18 maja 2019, sobota» 13:00, 19:30, 21:40
- 17 maja 2019, piątek» 13:00, 19:30, 21:40
- 16 maja 2019, czwartek» 11:10, 14:50, 17:00, 19:10, 21:20
- 14 maja 2019, wtorek» 11:10, 14:50, 17:00, 19:10, 21:20
- 13 maja 2019, poniedziałek» 11:10, 14:50, 17:00, 19:10, 21:20
- 12 maja 2019, niedziela» 11:10, 14:50, 17:00, 19:10, 21:20
- 11 maja 2019, sobota» 11:10, 14:50, 17:00, 19:10, 21:20
- 10 maja 2019, piątek» 11:10, 14:50, 17:00, 19:10, 21:20
- 22 maja 2019, środa» 15:00
- 21 maja 2019, wtorek» 15:00
- 20 maja 2019, poniedziałek» 15:00
- 19 maja 2019, niedziela» 15:00
- 18 maja 2019, sobota» 15:00
- 17 maja 2019, piątek» 14:00
- 16 maja 2019, czwartek» 20:30, 22:30
- 14 maja 2019, wtorek» 20:30, 22:30
- 13 maja 2019, poniedziałek» 20:30, 22:30
- 12 maja 2019, niedziela» 20:30, 22:30
- 11 maja 2019, sobota» 20:30, 22:30
- 10 maja 2019, piątek» 20:30, 22:30
- 10 czerwca 2019, poniedziałek» 21:50
- 8 czerwca 2019, sobota» 21:50
- 6 czerwca 2019, czwartek» 21:45
- 5 czerwca 2019, środa
- 4 czerwca 2019, wtorek» 21:55
- 3 czerwca 2019, poniedziałek» 21:45
- 2 czerwca 2019, niedziela» 21:45
- 1 czerwca 2019, sobota» 21:45
- 31 maja 2019, piątek» 21:45
- 30 maja 2019, czwartek» 21:20
- 29 maja 2019, środa» 19:00, 21:20
- 28 maja 2019, wtorek» 21:20
- 27 maja 2019, poniedziałek» 21:20
- 26 maja 2019, niedziela» 19:00, 21:15
- 25 maja 2019, sobota» 19:00, 21:20
- 24 maja 2019, piątek» 19:00, 21:20
- 22 maja 2019, środa» 16:00, 18:35, 21:30
- 21 maja 2019, wtorek» 16:00, 18:35, 21:30
- 20 maja 2019, poniedziałek» 16:00, 18:35, 21:50
- 19 maja 2019, niedziela» 16:00, 18:35, 21:30
- 18 maja 2019, sobota» 16:00, 18:50, 21:30
- 17 maja 2019, piątek» 16:00, 18:50, 21:30
- 16 maja 2019, czwartek» 14:50, 17:00, 19:10, 21:20
- 14 maja 2019, wtorek» 14:50, 17:00, 19:10, 21:20
- 13 maja 2019, poniedziałek» 14:50, 17:00, 19:10, 21:20
- 12 maja 2019, niedziela» 14:50, 17:00, 19:10, 21:20
- 11 maja 2019, sobota» 14:50, 17:00, 19:10, 21:20
- 10 maja 2019, piątek» 14:50, 17:00, 19:10, 21:20, 22:50
- 30 maja 2019, czwartek
- 29 maja 2019, środa» 10:45
- 28 maja 2019, wtorek» 10:45
- 26 maja 2019, niedziela» 10:45
- 25 maja 2019, sobota» 10:45
- 22 maja 2019, środa» 13:50, 19:10
- 21 maja 2019, wtorek» 13:50, 19:10
- 20 maja 2019, poniedziałek» 19:50
- 19 maja 2019, niedziela» 13:50, 19:10
- 18 maja 2019, sobota» 13:50, 19:10
- 17 maja 2019, piątek» 13:50, 19:10
- 16 maja 2019, czwartek» 14:50, 17:00, 19:10, 21:20
- 14 maja 2019, wtorek» 14:50, 17:00, 19:10, 21:20
- 13 maja 2019, poniedziałek» 14:50, 17:00, 19:10, 21:20
- 12 maja 2019, niedziela» 14:50, 17:00, 19:10, 21:20
- 11 maja 2019, sobota» 14:50, 17:00, 19:10, 21:20, 22:25
- 10 maja 2019, piątek» 14:50, 17:00, 19:10, 21:20, 23:10
- 22 maja 2019, środa» 20:55
- 21 maja 2019, wtorek» 20:55
- 20 maja 2019, poniedziałek» 20:55
- 19 maja 2019, niedziela» 20:55
- 18 maja 2019, sobota» 20:55
- 17 maja 2019, piątek» 20:55
- 16 maja 2019, czwartek» 16:20, 18:30, 20:40
- 14 maja 2019, wtorek» 16:20, 18:30, 20:40
- 13 maja 2019, poniedziałek» 16:20, 18:30, 20:40
- 12 maja 2019, niedziela» 16:20, 18:30, 20:40
- 11 maja 2019, sobota» 16:20, 18:30, 20:40
- 10 maja 2019, piątek» 16:20, 18:30, 20:40, 22:25
- 4 czerwca 2019, wtorek» 10:30
- 30 maja 2019, czwartek» 12:50
- 29 maja 2019, środa» 12:50
- 28 maja 2019, wtorek» 12:50
- 27 maja 2019, poniedziałek» 12:50
- 26 maja 2019, niedziela» 12:50
- 22 maja 2019, środa» 19:25, 21:35
- 21 maja 2019, wtorek» 17:10, 21:35
- 20 maja 2019, poniedziałek» 19:25, 21:35
- 19 maja 2019, niedziela» 20:00
- 18 maja 2019, sobota» 19:25, 21:35
- 17 maja 2019, piątek» 19:25, 21:30
- 16 maja 2019, czwartek» 14:50, 17:00, 19:10, 21:20
- 14 maja 2019, wtorek» 14:50, 17:00, 19:10, 21:20
- 13 maja 2019, poniedziałek» 14:50, 17:00, 19:10, 21:20
- 12 maja 2019, niedziela» 14:50, 17:00, 19:10, 21:20
- 11 maja 2019, sobota» 14:50, 17:00, 19:10, 21:20
- 10 maja 2019, piątek» 14:50, 17:00, 19:10, 21:20, 23:30
2019 - USA
- reżyseria: Michael Chaves
- scenariusz: Mikki Daughtry, Tobias Iaconis
Marisol Ramirez, Jaynee-Lynne Kinchen, Roman Christou
Marisol Ramirez
Jaynee-Lynne Kinchen, Roman Christou
Patricia Velasquez
Patricia Velasquez
Jaynee-Lynne Kinchen
Sean Patrick Thomas, Linda Cardellini
Marisol Ramirez
Linda Cardellini, Jaynee-Lynne Kinchen
Tony Amendola
Tony Amendola
Linda Cardellini, Jaynee-Lynne Kinchen, Roman Christou
Roman Christou, Raymond Cruz
Patricia Velasquez, Linda Cardellini
Linda Cardellini
Jaynee-Lynne Kinchen, Roman Christou
Marisol Ramirez
Linda Cardellini
Roman Christou
Sean Patrick Thomas, Linda Cardellini
Linda Cardellini, Jaynee-Lynne Kinchen, Roman Christou, Raymond Cruz
Jaynee-Lynne Kinchen, Roman Christou
Linda Cardellini, Jaynee-Lynne Kinchen, Roman Christou
Linda Cardellini
Linda Cardellini, Jaynee-Lynne Kinchen, Roman Christou
Michael Chaves, Raymond Cruz
Patricia Velasquez, Linda Cardellini
Marisol Ramirez
Linda Cardellini, Jaynee-Lynne Kinchen, Roman Christou, Raymond Cruz
Raymond Cruz
Raymond Cruz
Linda Cardellini
Michael Chaves
Raymond Cruz
Emile Gladstone
Roman Christou
Michael Chaves
Jaynee-Lynne Kinchen, Michael Chaves, Roman Christou
Melanie Jones
Sean Patrick Thomas
Marisol Ramirez, Patricia Velasquez, Roman Christou
Jaynee-Lynne Kinchen
James Wan
Linda Cardellini
Jaydan Valdivia
Michael Chaves, Raymond Cruz
Raymond Cruz
Gary Dauberman
Michael Chaves
Patricia Velasquez
Linda Cardellini, Roman Christou
Tobias Iaconis, Mikki Daughtry
Joseph Bishara
Linda Cardellini
Aiden Lewandowski
Jaynee-Lynne Kinchen, Michael Chaves
Linda Cardellini
Oliver Alexander
Dzielny szeryf Lucky Luke
9 listopada 2008 - 14:15jest więcej terminów
Iluzjon Filmoteki Narodowej
Narbutta 50A Warszawa
14 889kino
Przygody Reksia
9 listopada 2008 - 11:30jest więcej terminów
Wisła
Wilsona 2 Warszawajest więcej miejsc
47 851kino
Analogue - Program kanadyjski
8 listopada 2008 - 18:00
Kino.Lab
Ujazdów 2 Warszawa
14 726kino
Marek Edelman: życie, po prostu
8 listopada 2008 - 14:45
Świt
Wysockiego 11 Warszawa
14 997kino
Chak De! India
8 listopada 2008 - 18:00
Wisła
Wilsona 2 Warszawa
174 594kino
Analogue - Program brytyjski
7 listopada 2008 - 18:00
Kino.Lab
Ujazdów 2 Warszawa
14 938kino
Pan Rakowski
7 listopada 2008 - 18:00
Świt
Wysockiego 11 Warszawa
15 165kino
Analogue: Program polski
6 listopada 2008 - 20:00
Kino.Lab
Ujazdów 2 Warszawa
15 076kino
Odzyskać Klimta
6 listopada 2008 - 18:00
Świt
Wysockiego 11 Warszawa
15 330kino
Miecz Konstantyna
6 listopada 2008 - 20:15
Świt
Wysockiego 11 Warszawa
15 399kino
Boski Chillout
6 listopada 2008 - 12:30jest więcej terminów
Cinema City Arkadia
Aleja Jana Pawła II 82 Warszawajest więcej miejsc
499 248kino
Death Race: Wyścig śmierci
6 listopada 2008 - 21:15jest więcej terminów
Cinema City Arkadia
Aleja Jana Pawła II 82 Warszawajest więcej miejsc
691 858kino
Charlie i fabryka czekolady
6 listopada 2008 - 19:00
DKF Overground
Niepodległości 162 Warszawa
32 574kino
Black Samurai
4 listopada 2008 - 20:00
Filmoteka Narodowa – Instytut Audiowizualny (FINA)
Wałbrzyska 3/5 Warszawa
41 318kino
Clean
4 listopada 2008 - 18:00jest więcej terminów
Kino.Lab
Ujazdów 2 Warszawa
15 173kino
Metoda Gronholma
3 listopada 2008 - 16:30jest więcej terminów
Luna
Marszałkowska 28 Warszawajest więcej miejsc
473 140kino
Poranek rodzinny: Zestaw bajek
2 listopada 2008 - 11:30
Wisła
Wilsona 2 Warszawa
14 192kino