(Nie)znajomi
Michał Żurawski, Aleksandra Domańska
- 15 grudnia 2019, niedziela» 16:30
- 24 października 2019, czwartek» 14:20, 19:15
- 23 października 2019, środa» 13:50
- 22 października 2019, wtorek» 14:20, 19:15
- 21 października 2019, poniedziałek» 14:20, 19:15
- 20 października 2019, niedziela» 14:20, 19:15
- 19 października 2019, sobota» 14:20, 19:15
- 18 października 2019, piątek» 14:20, 19:15
- 17 października 2019, czwartek» 11:45, 14:15, 19:30, 22:00
- 16 października 2019, środa» 11:45, 14:15, 19:30, 22:00
- 15 października 2019, wtorek» 11:30, 14:15, 19:30, 22:00
- 14 października 2019, poniedziałek» 11:45, 14:15, 19:30, 22:00
- 13 października 2019, niedziela» 11:45, 14:15, 19:30, 22:00
- 12 października 2019, sobota» 11:45, 14:15, 19:30, 22:00
- 11 października 2019, piątek» 11:45, 14:15, 19:30, 22:00
- 10 października 2019, czwartek» 11:45, 14:00, 16:30, 17:15, 19:45, 22:10
- 9 października 2019, środa» 11:30, 14:00, 16:30, 17:15, 19:45, 21:00, 22:10
- 8 października 2019, wtorek» 11:30, 14:00, 16:30, 17:15, 19:45, 21:00, 22:10
- 7 października 2019, poniedziałek» 11:30, 14:00, 16:30, 17:15, 19:45, 21:30, 22:10
- 6 października 2019, niedziela» 11:30, 14:00, 16:30, 17:15, 19:45, 21:00, 22:10
- 5 października 2019, sobota» 11:30, 14:00, 16:30, 17:15, 19:45, 21:00, 22:10
- 4 października 2019, piątek» 11:30, 14:00, 16:30, 17:15, 19:45, 21:00, 22:10
- 3 października 2019, czwartek» 10:30, 14:45, 15:30, 18:30, 19:15, 21:00, 21:40
- 1 października 2019, wtorek» 10:30, 13:00, 14:45, 15:30, 17:15, 18:30, 19:15, 21:00, 21:40
- 30 września 2019, poniedziałek» 10:30, 13:00, 14:45, 15:30, 17:15, 18:30, 19:15, 21:00, 21:40
- 29 września 2019, niedziela» 10:30, 13:00, 14:45, 15:30, 17:15, 18:30, 19:15, 21:00, 21:40
- 28 września 2019, sobota» 10:30, 13:00, 14:45, 15:30, 17:15, 18:30, 19:15, 21:00, 21:40
- 27 września 2019, piątek» 11:00, 13:20, 14:45, 15:40, 17:15, 18:30, 19:15, 21:00, 21:40
- 22 września 2019, niedziela» 16:30
- 21 września 2019, sobota» 16:30
- 16 września 2019, poniedziałek» 18:30
- 20 listopada 2019, środa» 14:15
- 19 listopada 2019, wtorek» 14:15
- 18 listopada 2019, poniedziałek» 14:15
- 17 listopada 2019, niedziela» 14:15
- 16 listopada 2019, sobota» 14:15
- 15 listopada 2019, piątek» 14:15
- 14 listopada 2019, czwartek» 20:45
- 13 listopada 2019, środa» 20:45
- 12 listopada 2019, wtorek» 13:45
- 11 listopada 2019, poniedziałek» 13:45, 20:45
- 10 listopada 2019, niedziela» 13:45, 20:45
- 9 listopada 2019, sobota» 13:45, 20:55
- 8 listopada 2019, piątek» 13:45, 20:45
- 7 listopada 2019, czwartek» 14:20, 16:40
- 30 października 2019, środa» 16:30
- 29 października 2019, wtorek» 20:05
- 28 października 2019, poniedziałek» 12:10, 16:30
- 27 października 2019, niedziela» 12:10, 20:05
- 26 października 2019, sobota» 12:10, 20:05
- 25 października 2019, piątek» 12:10, 20:05, 22:25
- 24 października 2019, czwartek» 11:20, 20:55, 21:50
- 23 października 2019, środa» 18:25, 20:50
- 22 października 2019, wtorek» 11:20, 20:55
- 21 października 2019, poniedziałek» 20:50, 21:45
- 20 października 2019, niedziela» 12:25, 14:00, 20:10
- 19 października 2019, sobota» 12:25, 14:00, 20:10
- 18 października 2019, piątek» 18:25, 20:50
- 17 października 2019, czwartek» 14:50, 17:10, 19:30, 21:50
- 16 października 2019, środa» 12:30, 14:50, 17:10, 19:30, 21:50
- 15 października 2019, wtorek» 12:30, 14:50, 17:10, 19:30, 21:50
- 14 października 2019, poniedziałek» 12:30, 14:50, 17:10, 19:30, 21:50
- 13 października 2019, niedziela» 12:30, 14:50, 17:10, 19:30, 21:50
- 12 października 2019, sobota» 12:30, 14:50, 17:10, 19:30, 21:50
- 11 października 2019, piątek» 12:30, 14:50, 17:10, 19:30, 21:50
- 10 października 2019, czwartek» 20:40
- 9 października 2019, środa» 11:20, 13:40, 14:40, 16:00, 18:20, 20:40
- 8 października 2019, wtorek» 11:20, 13:40, 14:40, 16:00, 18:20, 20:40
- 7 października 2019, poniedziałek» 11:20, 13:40, 14:40, 16:00, 18:20, 20:40
- 6 października 2019, niedziela» 11:20, 13:40, 14:40, 16:00, 18:20, 20:40
- 5 października 2019, sobota» 11:20, 13:40, 14:40, 16:00, 18:20, 20:40
- 4 października 2019, piątek» 11:20, 13:40, 14:40, 16:00, 18:20, 20:40
- 3 października 2019, czwartek» 13:00, 15:20, 17:40, 19:00, 20:00
- 1 października 2019, wtorek» 11:45, 15:20, 17:40, 19:00, 20:00
- 30 września 2019, poniedziałek» 10:40, 13:00, 15:20, 17:40, 19:00, 20:00
- 29 września 2019, niedziela» 10:40, 13:00, 15:20, 17:40, 19:00, 20:00
- 28 września 2019, sobota» 10:40, 13:00, 15:20, 17:40, 19:00, 20:00
- 27 września 2019, piątek» 10:40, 13:00, 15:20, 17:40, 19:00, 20:00
- 22 września 2019, niedziela» 16:40
- 21 września 2019, sobota» 16:40
2019 - Polska
- reżyseria: Tadeusz Śliwa
- scenariusz: Katarzyna Sarnowska, Tadeusz Śliwa
Tomasz Kot, Kasia Smutniak
Tomasz Kot, Michał Żurawski, Łukasz Simlat, Kasia Smutniak, Wojciech Żołądkowicz, Aleksandra Domańska, Maja Ostaszewska
Łukasz Simlat, Kasia Smutniak, Maja Ostaszewska
Michał Żurawski, Łukasz Simlat, Kasia Smutniak, Wojciech Żołądkowicz
Tomasz Kot, Michał Żurawski, Łukasz Simlat, Kasia Smutniak
Tomasz Kot, Michał Żurawski, Łukasz Simlat, Kasia Smutniak, Wojciech Żołądkowicz, Aleksandra Domańska, Maja Ostaszewska
Michał Żurawski, Wojciech Żołądkowicz, Aleksandra Domańska
Kasia Smutniak, Aleksandra Domańska, Maja Ostaszewska
Tomasz Kot, Michał Żurawski, Łukasz Simlat, Kasia Smutniak, Wojciech Żołądkowicz, Aleksandra Domańska, Maja Ostaszewska
Tomasz Kot, Michał Żurawski, Łukasz Simlat, Kasia Smutniak, Wojciech Żołądkowicz, Aleksandra Domańska, Maja Ostaszewska
Tomasz Kot, Michał Żurawski, Łukasz Simlat, Wojciech Żołądkowicz
Transfer
22 listopada 2007 - 13:00jest więcej terminów
Multikino
Aleja Zwycięstwa 14 Gdańskjest więcej miejsc
1 054 019kino
Halloween
22 listopada 2007 - 22:30jest więcej terminów
Cinema City Krewetka
Karmelicka 1 Gdańskjest więcej miejsc
1 237 855kino
Wielka cisza
22 listopada 2007 - 20:00jest więcej terminów
Kino Żak
Grunwaldzka 195/197 Gdańskjest więcej miejsc
925 075kino
Filmy krótkometrażowe Petera Greenawaya: Spacer przez H: Reinkarnacja ornitologa, D jak dom, Okna, Interwały, Drogi telefonie, Z dziejów wodnych Bryzgów
21 listopada 2007 - 20:00
Kameralne
Długa 57 Gdańsk
17 373kino
Daft Punk s Electroma
21 listopada 2007 - 18:00
Kameralne
Długa 57 Gdańsk
17 284kino
Hiena
21 listopada 2007 - 16:00jest więcej terminów
Kameralne
Długa 57 Gdańsk
294 939kino
Moloch
20 listopada 2007 - 18:00
Kameralne
Długa 57 Gdańsk
31 436kino
Fanaa
20 listopada 2007 - 19:30jest więcej terminów
Multikino
Aleja Zwycięstwa 14 Gdańsk
164 871kino
Słońce
20 listopada 2007 - 20:00
Kameralne
Długa 57 Gdańsk
31 053kino
Nie mów nikomu
18 listopada 2007 - 20:00jest więcej terminów
Kameralne
Długa 57 Gdańskjest więcej miejsc
701 614kino
Luter
18 listopada 2007 - 17:45jest więcej terminów
Kameralne
Długa 57 Gdańskjest więcej miejsc
134 874kino
Grindhouse: Planet Terror
15 listopada 2007 - 11:15jest więcej terminów
Multikino
Aleja Zwycięstwa 14 Gdańskjest więcej miejsc
1 190 553kino
Wpadka
15 listopada 2007 - 12:45jest więcej terminów
Multikino
Aleja Zwycięstwa 14 Gdańskjest więcej miejsc
1 000 947kino
Na fali
15 listopada 2007 - 10:45jest więcej terminów
Cinema City Krewetka
Karmelicka 1 Gdańskjest więcej miejsc
1 416 766kino
Zaduszki filmowe
od: 26 października 2007 do: 11 listopada 2007
Kino Żak
Grunwaldzka 195/197 Gdańsk
17 548kino
Zawód: Reporter
11 listopada 2007 - 19:45
Kino Żak
Grunwaldzka 195/197 Gdańsk
134 701kino
Czerwona pustynia
11 listopada 2007 - 17:30
Kino Żak
Grunwaldzka 195/197 Gdańsk
105 188kino