Ukryta gra
Aleksey Serebryakov
- 28 listopada 2019, czwartek» 12:40
- 20 listopada 2019, środa» 18:20, 21:10
- 19 listopada 2019, wtorek» 18:20, 21:10
- 18 listopada 2019, poniedziałek» 18:20, 21:10
- 17 listopada 2019, niedziela» 18:20, 21:10
- 16 listopada 2019, sobota» 18:20, 21:10
- 15 listopada 2019, piątek» 18:20, 21:10
- 14 listopada 2019, czwartek» 11:10, 13:20, 15:30, 17:40, 19:50, 22:00
- 13 listopada 2019, środa» 10:50, 13:20, 15:30, 17:40, 19:50, 22:00
- 12 listopada 2019, wtorek» 11:10, 13:20, 15:30, 17:40, 19:50, 22:00
- 11 listopada 2019, poniedziałek» 11:10, 13:20, 15:30, 17:40, 19:50, 22:00
- 10 listopada 2019, niedziela» 11:10, 13:20, 15:30, 17:40, 19:50, 22:00
- 9 listopada 2019, sobota» 11:10, 13:20, 15:30, 17:40, 19:50, 22:00
- 8 listopada 2019, piątek» 11:10, 13:20, 15:30, 17:40, 19:50, 20:40, 22:00
- 3 listopada 2019, niedziela» 19:10
- 2 listopada 2019, sobota» 19:10
- 28 listopada 2019, czwartek» 15:45
- 20 listopada 2019, środa» 13:00, 17:40, 21:40
- 19 listopada 2019, wtorek» 13:00, 17:40, 21:30
- 18 listopada 2019, poniedziałek» 17:40, 21:40
- 17 listopada 2019, niedziela» 12:10, 17:45, 21:30
- 16 listopada 2019, sobota» 13:00, 17:40, 21:30
- 15 listopada 2019, piątek» 17:40, 21:30
- 14 listopada 2019, czwartek» 11:40, 14:00, 16:20, 18:45, 21:10
- 13 listopada 2019, środa» 11:30, 14:00, 16:20, 18:45, 19:50, 21:10, 22:10
- 12 listopada 2019, wtorek» 11:45, 14:00, 16:20, 18:45, 19:45, 21:10, 22:10
- 11 listopada 2019, poniedziałek» 11:40, 14:00, 16:20, 18:45, 19:45, 21:10, 22:10
- 10 listopada 2019, niedziela» 11:50, 14:10, 16:30, 18:45, 19:45, 21:10, 22:10
- 9 listopada 2019, sobota» 11:50, 14:10, 16:30, 18:45, 19:45, 21:10, 22:10
- 8 listopada 2019, piątek» 10:15, 12:30, 16:20, 18:45, 19:45, 21:10, 22:10
- 3 listopada 2019, niedziela» 20:10
- 2 listopada 2019, sobota» 20:10
- 1 listopada 2019, piątek» 20:10
- 20 listopada 2019, środa» 18:50, 21:25
- 19 listopada 2019, wtorek» 18:50, 21:25
- 18 listopada 2019, poniedziałek» 18:50, 21:25
- 17 listopada 2019, niedziela» 18:50, 21:25
- 16 listopada 2019, sobota» 18:50, 21:25
- 15 listopada 2019, piątek» 18:50, 21:25
- 14 listopada 2019, czwartek» 20:35
- 13 listopada 2019, środa» 13:30, 15:50, 18:10, 20:35
- 12 listopada 2019, wtorek» 13:30, 15:50, 18:10, 20:35
- 11 listopada 2019, poniedziałek» 13:30, 15:50, 18:10, 20:35
- 10 listopada 2019, niedziela» 13:30, 15:50, 18:10, 20:35
- 9 listopada 2019, sobota» 13:30, 15:50, 18:10, 20:35
- 8 listopada 2019, piątek» 13:30, 15:50, 18:10, 20:35
- 3 listopada 2019, niedziela» 17:05
- 2 listopada 2019, sobota» 17:15
2019 - Polska
- reżyseria: Łukasz Kośmicki
- scenariusz: Łukasz Kośmicki, Marcel Sawicki
Corey Johnson
James Bloor
Lotte Verbeek
Lotte Verbeek, James Bloor, Bill Pullman
Lotte Verbeek
James Bloor
Bill Pullman
Evgeniy Sidikhin
Robert Więckiewicz, Aleksey Serebryakov
Nicholas Farrell
Evgeniy Sidikhin, Bill Pullman
Łukasz Kośmicki
Pora mroku
15 maja 2008 - 16:30jest więcej terminów
Cinema City
Jagiellońska 39-47 Bydgoszczjest więcej miejsc
1 051 001kino
Na pewno, być może
15 maja 2008 - 14:15jest więcej terminów
Cinema City
Jagiellońska 39-47 Bydgoszczjest więcej miejsc
833 433kino
W skórze węża
15 maja 2008 - 22:30jest więcej terminów
Cinema City
Jagiellońska 39-47 Bydgoszcz
387 391kino
Oko
15 maja 2008 - 16:15jest więcej terminów
Multikino
Focha 48 Bydgoszcz
1 465 547kino
Futro
15 maja 2008 - 16:45jest więcej terminów
Cinema City
Jagiellońska 39-47 Bydgoszczjest więcej miejsc
984 379kino
Zamknięci w Celuloidzie
15 maja 2008 - 20:00
Kino Adria
Toruńska 30 Bydgoszcz
144 121kino
Życie Buddy
15 maja 2008 - 18:00
Kino Adria
Toruńska 30 Bydgoszcz
154 548kino
Trulszik Rinpocze - Niszczyciel Iluzji
14 maja 2008 - 18:00
Kino Adria
Toruńska 30 Bydgoszcz
194 427kino
W poszukiwaniu królestwa Shang Shung
14 maja 2008 - 19:00
Kino Adria
Toruńska 30 Bydgoszcz
172 951kino
Aż poleje się krew
14 maja 2008 - 20:15jest więcej terminów
Kino Adria
Toruńska 30 Bydgoszcz
1 038 322kino
Dom Smoka
13 maja 2008 - 18:00
Kino Adria
Toruńska 30 Bydgoszcz
191 418kino
Szczęście narodowe brutto w Królestwie Bhutanu
12 maja 2008 - 18:00
Kino Adria
Toruńska 30 Bydgoszcz
124 587kino
Tajemna podróż do Wschodniego Tybetu
12 maja 2008 - 19:00
Kino Adria
Toruńska 30 Bydgoszcz
136 519kino
Mnisi w laboratorium
11 maja 2008 - 18:00
Kino Adria
Toruńska 30 Bydgoszcz
191 480kino
Alexandra David Neel - Z Sikkimiu do Tybetu
11 maja 2008 - 19:00
Kino Adria
Toruńska 30 Bydgoszcz
117 336kino
Words of My Perfect Teacher
10 maja 2008 - 18:00
Kino Adria
Toruńska 30 Bydgoszcz
251 863kino
Tybet: Trylogia buddyjska
9 maja 2008 - 18:00
Kino Adria
Toruńska 30 Bydgoszcz
234 965kino