Ukryta gra
Aleksey Serebryakov
- 21 listopada 2019, czwartek» 18:30
- 20 listopada 2019, środa» 18:30
- 18 listopada 2019, poniedziałek» 18:30
- 17 listopada 2019, niedziela» 18:30
- 16 listopada 2019, sobota» 15:30
- 15 listopada 2019, piątek» 18:15
- 14 listopada 2019, czwartek» 18:30
- 13 listopada 2019, środa» 18:30
- 12 listopada 2019, wtorek» 18:30
- 11 listopada 2019, poniedziałek» 18:30
- 10 listopada 2019, niedziela» 18:30
- 9 listopada 2019, sobota» 18:30
- 8 listopada 2019, piątek» 17:00
- 28 listopada 2019, czwartek» 20:10, 22:20
- 27 listopada 2019, środa» 20:10, 22:20
- 26 listopada 2019, wtorek» 20:10, 22:20
- 25 listopada 2019, poniedziałek» 20:10, 22:20
- 24 listopada 2019, niedziela» 20:10, 22:20
- 23 listopada 2019, sobota» 20:10, 22:20
- 22 listopada 2019, piątek» 20:10, 22:20
- 21 listopada 2019, czwartek» 14:10, 17:15, 19:30, 21:45
- 20 listopada 2019, środa» 14:10, 17:15, 19:30, 21:45
- 19 listopada 2019, wtorek» 14:10, 17:15, 19:30, 21:45
- 18 listopada 2019, poniedziałek» 14:10, 17:15, 19:30, 21:45
- 17 listopada 2019, niedziela» 14:10, 17:15, 19:30, 21:45
- 16 listopada 2019, sobota» 14:10, 17:15, 19:30, 21:45
- 15 listopada 2019, piątek» 14:10, 17:15, 19:30, 21:45
- 14 listopada 2019, czwartek» 10:30, 12:45, 15:00, 17:15, 19:30, 21:45
- 13 listopada 2019, środa» 10:30, 12:45, 15:00, 17:15, 19:30, 21:45
- 12 listopada 2019, wtorek» 10:30, 12:45, 15:00, 17:15, 19:30, 21:45
- 11 listopada 2019, poniedziałek» 10:30, 12:45, 15:00, 17:15, 19:30, 21:45
- 10 listopada 2019, niedziela» 10:30, 12:45, 15:00, 17:15, 19:30, 21:45
- 9 listopada 2019, sobota» 10:30, 12:45, 15:00, 17:15, 19:30, 21:45
- 8 listopada 2019, piątek» 10:30, 12:45, 15:00, 17:15, 19:30, 21:45
- 3 listopada 2019, niedziela» 19:00
- 2 listopada 2019, sobota» 19:00
- 28 listopada 2019, czwartek» 17:10
- 27 listopada 2019, środa» 17:10
- 26 listopada 2019, wtorek» 17:10
- 25 listopada 2019, poniedziałek» 17:10
- 24 listopada 2019, niedziela» 17:10
- 23 listopada 2019, sobota» 17:10
- 22 listopada 2019, piątek» 17:10
- 21 listopada 2019, czwartek» 17:15, 22:30
- 20 listopada 2019, środa» 17:15, 22:30
- 19 listopada 2019, wtorek» 17:15, 22:30
- 18 listopada 2019, poniedziałek» 17:15, 22:30
- 17 listopada 2019, niedziela» 17:15, 22:30
- 16 listopada 2019, sobota» 17:15, 22:30
- 15 listopada 2019, piątek» 17:15, 22:30
- 14 listopada 2019, czwartek» 15:45, 18:00, 20:15, 22:30
- 13 listopada 2019, środa» 15:45, 18:00, 20:15, 22:30
- 12 listopada 2019, wtorek» 15:45, 18:00, 20:15, 22:30
- 11 listopada 2019, poniedziałek» 15:45, 18:00, 20:15, 22:30
- 10 listopada 2019, niedziela» 15:45, 18:00, 20:15, 22:30
- 9 listopada 2019, sobota» 15:45, 18:00, 20:15, 22:30
- 8 listopada 2019, piątek» 15:45, 18:00, 20:15, 22:30
- 3 listopada 2019, niedziela» 19:20
- 2 listopada 2019, sobota» 19:20
- 28 listopada 2019, czwartek» 14:40
- 27 listopada 2019, środa» 14:40
- 26 listopada 2019, wtorek» 14:40
- 25 listopada 2019, poniedziałek» 14:40
- 24 listopada 2019, niedziela» 14:40
- 23 listopada 2019, sobota» 14:40
- 22 listopada 2019, piątek» 14:40
- 21 listopada 2019, czwartek» 16:40, 21:40
- 20 listopada 2019, środa» 16:40, 21:40
- 19 listopada 2019, wtorek» 16:40, 21:40
- 18 listopada 2019, poniedziałek» 16:40, 21:40
- 17 listopada 2019, niedziela» 16:40, 21:40
- 16 listopada 2019, sobota» 16:40, 18:50, 21:10
- 15 listopada 2019, piątek» 16:40, 21:40
- 14 listopada 2019, czwartek» 14:15, 16:30, 18:45, 21:00
- 13 listopada 2019, środa» 14:15, 16:30, 18:45, 21:00
- 12 listopada 2019, wtorek» 14:15, 16:30, 18:45, 21:00
- 11 listopada 2019, poniedziałek» 14:15, 16:30, 18:45, 21:00
- 10 listopada 2019, niedziela» 14:15, 16:30, 18:45, 21:00
- 9 listopada 2019, sobota» 14:15, 16:30, 18:45, 21:00
- 8 listopada 2019, piątek» 14:15, 16:30, 18:45, 21:00
- 3 listopada 2019, niedziela» 20:30
- 2 listopada 2019, sobota» 20:30
- 21 listopada 2019, czwartek» 21:30
- 20 listopada 2019, środa» 21:30
- 19 listopada 2019, wtorek» 21:30
- 18 listopada 2019, poniedziałek» 21:30
- 17 listopada 2019, niedziela» 21:30
- 16 listopada 2019, sobota» 21:30
- 15 listopada 2019, piątek» 21:30
- 14 listopada 2019, czwartek» 15:15, 17:30, 19:45, 22:00
- 13 listopada 2019, środa» 15:15, 17:30, 19:45, 22:00
- 12 listopada 2019, wtorek» 15:15, 17:30, 19:45, 22:00
- 11 listopada 2019, poniedziałek» 15:15, 17:30, 19:45, 22:00
- 10 listopada 2019, niedziela» 15:15, 17:30, 19:45, 22:00
- 9 listopada 2019, sobota» 15:15, 17:30, 19:45, 22:00
- 8 listopada 2019, piątek» 15:15, 17:30, 19:45, 22:00
- 3 listopada 2019, niedziela» 20:00
- 2 listopada 2019, sobota» 20:00
- 14 listopada 2019, czwartek» 14:00, 16:00
- 13 listopada 2019, środa» 20:30
- 12 listopada 2019, wtorek» 20:30
- 11 listopada 2019, poniedziałek» 20:30
- 28 listopada 2019, czwartek» 15:15
- 27 listopada 2019, środa» 15:15
- 26 listopada 2019, wtorek» 15:15
- 25 listopada 2019, poniedziałek» 15:15
- 24 listopada 2019, niedziela» 15:15
- 23 listopada 2019, sobota» 15:15
- 22 listopada 2019, piątek» 15:15
- 21 listopada 2019, czwartek» 16:30, 20:45
- 20 listopada 2019, środa» 16:30, 20:45
- 19 listopada 2019, wtorek» 16:30, 20:45
- 18 listopada 2019, poniedziałek» 16:30, 20:45
- 17 listopada 2019, niedziela» 16:30, 20:45
- 13 listopada 2019, środa» 16:00
- 12 listopada 2019, wtorek» 16:00
- 11 listopada 2019, poniedziałek» 16:00
- 10 listopada 2019, niedziela» 16:00, 20:30
- 9 listopada 2019, sobota» 16:00, 20:30
- 8 listopada 2019, piątek» 14:00, 16:00
- 21 listopada 2019, czwartek» 14:30, 20:45
- 20 listopada 2019, środa» 14:30, 20:45
- 19 listopada 2019, wtorek» 16:30, 20:45
- 18 listopada 2019, poniedziałek» 14:15, 20:45
- 17 listopada 2019, niedziela» 15:30, 20:45
- 16 listopada 2019, sobota» 14:00, 20:45
- 15 listopada 2019, piątek» 15:00, 18:00
- 14 listopada 2019, czwartek» 16:45, 20:45
- 13 listopada 2019, środa» 16:45, 20:45
- 12 listopada 2019, wtorek» 16:45, 20:45
- 11 listopada 2019, poniedziałek» 16:45
- 10 listopada 2019, niedziela» 16:45, 20:45
- 9 listopada 2019, sobota» 16:45, 20:45
- 8 listopada 2019, piątek» 16:45, 20:45
- 28 listopada 2019, czwartek» 13:00
- 27 listopada 2019, środa» 13:00
- 26 listopada 2019, wtorek» 13:00
- 25 listopada 2019, poniedziałek» 13:00
- 24 listopada 2019, niedziela» 13:00
- 22 listopada 2019, piątek» 13:00
- 21 listopada 2019, czwartek» 12:05, 18:30
- 20 listopada 2019, środa» 12:05, 18:30
- 19 listopada 2019, wtorek» 12:05, 18:30
- 18 listopada 2019, poniedziałek» 15:15, 18:45
- 17 listopada 2019, niedziela» 15:15, 18:45
- 16 listopada 2019, sobota» 23:15
- 15 listopada 2019, piątek» 15:15, 18:45
- 14 listopada 2019, czwartek» 13:05, 17:10, 19:00
- 13 listopada 2019, środa» 13:05, 17:10, 19:05
- 12 listopada 2019, wtorek» 13:05, 17:10, 19:05
- 11 listopada 2019, poniedziałek» 13:05, 17:10, 19:05
- 10 listopada 2019, niedziela» 13:05, 17:10, 19:05
- 9 listopada 2019, sobota» 13:05, 17:10, 19:05, 23:15
- 8 listopada 2019, piątek» 13:05, 17:10, 19:00, 23:15
- 21 listopada 2019, czwartek» 13:00, 20:45
- 20 listopada 2019, środa» 14:30, 20:45
- 19 listopada 2019, wtorek» 14:30, 20:45
- 18 listopada 2019, poniedziałek» 14:30, 20:45
- 17 listopada 2019, niedziela» 14:30, 20:45
- 16 listopada 2019, sobota» 14:30, 20:45
- 15 listopada 2019, piątek» 14:30, 20:45
- 14 listopada 2019, czwartek» 17:00
- 13 listopada 2019, środa» 14:45, 21:00
- 12 listopada 2019, wtorek» 14:45, 21:00
- 11 listopada 2019, poniedziałek» 12:30, 21:00
- 10 listopada 2019, niedziela» 12:30, 21:00
- 9 listopada 2019, sobota» 21:00
- 8 listopada 2019, piątek» 12:30, 21:00
- 28 listopada 2019, czwartek» 13:00
- 27 listopada 2019, środa» 13:00
- 26 listopada 2019, wtorek» 13:00
- 25 listopada 2019, poniedziałek» 13:00
- 24 listopada 2019, niedziela» 13:00
- 23 listopada 2019, sobota» 13:00
- 22 listopada 2019, piątek» 13:00
- 21 listopada 2019, czwartek» 18:00
- 20 listopada 2019, środa» 18:00
- 19 listopada 2019, wtorek» 18:00
- 18 listopada 2019, poniedziałek» 18:00
- 16 listopada 2019, sobota» 18:00
- 15 listopada 2019, piątek» 18:00
- 14 listopada 2019, czwartek» 18:00
- 13 listopada 2019, środa» 18:00
- 12 listopada 2019, wtorek» 18:00
- 9 listopada 2019, sobota» 18:00
- 8 listopada 2019, piątek» 18:00
- 28 listopada 2019, czwartek» 13:10, 21:45
- 27 listopada 2019, środa» 21:20
- 26 listopada 2019, wtorek» 13:10
- 25 listopada 2019, poniedziałek» 20:55
- 24 listopada 2019, niedziela» 13:10
- 22 listopada 2019, piątek» 13:10, 20:55
- 21 listopada 2019, czwartek» 11:15, 18:40, 21:40
- 20 listopada 2019, środa» 11:15, 18:40, 21:40
- 19 listopada 2019, wtorek» 18:40, 21:40
- 18 listopada 2019, poniedziałek» 18:40, 22:00
- 17 listopada 2019, niedziela» 10:45, 18:40, 21:40
- 16 listopada 2019, sobota» 11:15, 18:40, 21:40
- 15 listopada 2019, piątek» 11:15, 18:40, 21:40
- 14 listopada 2019, czwartek» 20:35
- 13 listopada 2019, środa» 13:30, 15:50, 18:10, 20:35
- 12 listopada 2019, wtorek» 13:30, 15:50, 18:10, 20:35
- 11 listopada 2019, poniedziałek» 13:30, 15:50, 18:10, 20:35
- 10 listopada 2019, niedziela» 13:30, 15:50, 18:10, 20:35
- 9 listopada 2019, sobota» 13:30, 15:50, 18:10, 20:35
- 8 listopada 2019, piątek» 13:30, 15:50, 18:10, 20:35
- 2 listopada 2019, sobota» 17:50
2019 - Polska
- reżyseria: Łukasz Kośmicki
- scenariusz: Łukasz Kośmicki, Marcel Sawicki
Corey Johnson
James Bloor
Lotte Verbeek
Lotte Verbeek, James Bloor, Bill Pullman
Lotte Verbeek
James Bloor
Bill Pullman
Evgeniy Sidikhin
Robert Więckiewicz, Aleksey Serebryakov
Nicholas Farrell
Evgeniy Sidikhin, Bill Pullman
Łukasz Kośmicki
Wielka majówka
1 maja 2007 - 12:00
Kijów
Aleja Krasińskiego 34 Kraków
106 699kino
Nocny Maraton Filmowy - Filmy Woody’ego Allena: Wszystko Gra, Scoop - Gorący temat, Życie i cała reszta
1 maja 2007 - 22:00
Pod Baranami
Rynek Główny 27 Kraków
48 356kino
Piraci z Karaibów: Klątwa czarnej perły
1 maja 2007 - 20:00
Cinema City Plaza
Aleja Pokoju 44 Kraków
142 964kino
Piraci z Karaibów: Skrzynia umarlaka
1 maja 2007 - 22:30
Cinema City Plaza
Aleja Pokoju 44 Kraków
135 150kino
ANTENNA UK - Niezależne Teledyski Brytyjskie
29 kwietnia 2007 - 21:00jest więcej terminów
Pod Baranami
Rynek Główny 27 Kraków
48 436kino
Nocny Maraton: Klimt, Jedna ręka nie klaszcze, Życie ukryte w słowach
28 kwietnia 2007 - 22:30
Kino Sztuka
św. Jana 6 Kraków
23 705kino
Pitbull
27 kwietnia 2007 - 12:00
Mikro
Lea 5 Kraków
24 346kino
Golem
27 kwietnia 2007 - 19:00
Pod Baranami
Rynek Główny 27 Kraków
24 060kino
Przegląd twórczości Andrzeja Titkowa: Wszystko po drodze, Sztuka błądzenia, Był sobie mur
26 kwietnia 2007 - 17:45
Paradox
Krupnicza 38 Kraków
23 888kino
Grizzly Man
26 kwietnia 2007 - 14:45, 20:50jest więcej terminów
Ars Kiniarnia
Św. Jana 6 Krakówjest więcej miejsc
306 283kino
Aleja gówniarzy
26 kwietnia 2007 - 14:40, 20:55jest więcej terminów
Ars Salon
Św. Jana 6 Krakówjest więcej miejsc
841 961kino
The Grudge - Klątwa 2
26 kwietnia 2007 - 10:30, 15:00jest więcej terminów
Cinema City Zakopianka
Zakopiańska 62 Krakówjest więcej miejsc
1 667 001kino
Hannibal: Po drugiej stronie maski
26 kwietnia 2007 - 17:45jest więcej terminów
Cinema City Plaza
Aleja Pokoju 44 Krakówjest więcej miejsc
1 660 168kino
Świadek koronny
26 kwietnia 2007 - 18:45jest więcej terminów
Kijów Studio
Aleja Krasińskiego 34 Krakówjest więcej miejsc
2 187 476kino
Przegląd twórczości Andrzeja Titkowa: Odejścia, powroty, Jam Osjan, Ktoś pamięta moje imię
25 kwietnia 2007 - 19:30
Paradox
Krupnicza 38 Kraków
23 902kino
Lichter
24 kwietnia 2007 - 20:00
Klub U Louisa
Rynek Główny 13 Kraków
25 069kino
Wyzwoliciel ptaków, chmura, wiatr
24 kwietnia 2007 - 21:00
Ars Aneks
Św. Jana 6 Kraków
174 322kino