Ryś i spółka
Ryś i spółka
- 14 października 2010, czwartek» 10:15
- 13 października 2010, środa» 10:15
- 12 października 2010, wtorek» 10:15
- 11 października 2010, poniedziałek» 10:15
- 7 października 2010, czwartek» 10:15
- 6 października 2010, środa» 10:15
- 5 października 2010, wtorek» 10:15
- 4 października 2010, poniedziałek» 10:15
- 3 października 2010, niedziela» 10:15
- 2 października 2010, sobota» 10:15
- 1 października 2010, piątek» 10:15
- 30 września 2010, czwartek» 10:00
- 29 września 2010, środa» 10:00
- 28 września 2010, wtorek» 10:00
- 27 września 2010, poniedziałek» 10:00
- 26 września 2010, niedziela» 10:00
- 25 września 2010, sobota» 10:00
- 24 września 2010, piątek» 10:00
- 23 września 2010, czwartek» 10:45
- 22 września 2010, środa» 10:45
- 21 września 2010, wtorek» 10:45
- 20 września 2010, poniedziałek» 10:45
- 16 września 2010, czwartek» 10:15, 12:15
- 15 września 2010, środa» 10:15, 12:15
- 14 września 2010, wtorek» 10:15, 12:15
- 13 września 2010, poniedziałek» 10:15, 12:15
- 12 września 2010, niedziela» 10:15, 12:15
- 11 września 2010, sobota» 10:15, 12:15
- 10 września 2010, piątek» 10:15, 12:15
- 9 września 2010, czwartek» 11:45
- 8 września 2010, środa» 11:45
- 7 września 2010, wtorek» 11:45
- 2 września 2010, czwartek» 11:45
- 1 września 2010, środa» 11:45
- 31 sierpnia 2010, wtorek» 11:45
- 30 sierpnia 2010, poniedziałek» 11:45
- 29 sierpnia 2010, niedziela» 11:45
- 28 sierpnia 2010, sobota» 11:45
- 27 sierpnia 2010, piątek» 11:45
- 26 sierpnia 2010, czwartek» 10:45, 12:45, 14:45
- 19 sierpnia 2010, czwartek» 11:00, 13:00, 15:00, 17:15
- 16 sierpnia 2010, poniedziałek» 11:00, 13:00, 15:00, 17:15
- 15 sierpnia 2010, niedziela» 11:00, 13:00, 15:00, 17:15
- 14 sierpnia 2010, sobota» 11:00, 13:00, 15:00, 17:15
- 13 sierpnia 2010, piątek» 11:00, 13:00, 15:00, 17:15
- 12 sierpnia 2010, czwartek» 11:00, 13:00, 15:00, 17:00
- 11 sierpnia 2010, środa» 11:00, 13:00, 15:00, 17:00
- 10 sierpnia 2010, wtorek» 11:00, 13:00, 15:00, 17:00
- 9 sierpnia 2010, poniedziałek» 11:00, 13:00, 15:00, 17:00
- 8 sierpnia 2010, niedziela» 11:00, 13:00, 15:00, 17:00
- 7 sierpnia 2010, sobota» 11:00, 13:00, 15:00, 17:00
- 6 sierpnia 2010, piątek» 11:00, 13:00, 15:00, 17:00
- 5 sierpnia 2010, czwartek» 10:15, 12:15, 14:15, 16:15, 18:15
- 4 sierpnia 2010, środa» 10:15, 12:15, 14:15, 16:15, 18:15
- 3 sierpnia 2010, wtorek» 10:15, 12:15, 14:15, 16:15, 18:15
- 2 sierpnia 2010, poniedziałek» 10:15, 12:15, 14:15, 16:15, 18:15
- 1 sierpnia 2010, niedziela» 10:15, 12:15, 14:15, 16:15, 18:15
- 31 lipca 2010, sobota» 10:15, 12:15, 14:15, 16:15, 18:15
- 30 lipca 2010, piątek» 10:15, 12:15, 14:15, 16:15, 18:15
- 16 września 2010, czwartek» 10:40
- 15 września 2010, środa» 10:40
- 14 września 2010, wtorek» 10:40
- 13 września 2010, poniedziałek» 10:40
- 12 września 2010, niedziela» 10:40
- 11 września 2010, sobota» 10:40
- 10 września 2010, piątek» 10:40
- 9 września 2010, czwartek» 09:20
- 8 września 2010, środa» 09:20
- 7 września 2010, wtorek» 09:20
- 6 września 2010, poniedziałek» 09:20
- 3 września 2010, piątek» 09:20
- 2 września 2010, czwartek» 10:30
- 1 września 2010, środa» 10:30
- 31 sierpnia 2010, wtorek» 10:30
- 30 sierpnia 2010, poniedziałek» 10:30
- 29 sierpnia 2010, niedziela» 10:30
- 28 sierpnia 2010, sobota» 10:30
- 27 sierpnia 2010, piątek» 10:30
- 26 sierpnia 2010, czwartek» 10:50
- 19 sierpnia 2010, czwartek» 10:15, 12:45
- 16 sierpnia 2010, poniedziałek» 10:15, 12:45
- 15 sierpnia 2010, niedziela» 10:15, 12:45
- 14 sierpnia 2010, sobota» 10:15, 12:45
- 13 sierpnia 2010, piątek» 10:15, 12:45
- 12 sierpnia 2010, czwartek» 11:15, 13:30, 15:50, 18:00
- 11 sierpnia 2010, środa» 11:15, 13:30, 15:50, 18:00
- 10 sierpnia 2010, wtorek» 11:15, 13:30, 15:50, 18:00
- 9 sierpnia 2010, poniedziałek» 11:15, 13:30, 15:50, 18:00
- 8 sierpnia 2010, niedziela» 11:15, 13:30, 15:50, 18:00
- 7 sierpnia 2010, sobota» 11:15, 13:30, 15:50, 18:00
- 6 sierpnia 2010, piątek» 11:15, 13:30, 15:50, 18:00
- 5 sierpnia 2010, czwartek» 10:50, 13:00, 15:10, 17:20
- 4 sierpnia 2010, środa» 10:50, 13:00, 15:10, 17:20, 19:30
- 3 sierpnia 2010, wtorek» 10:50, 13:00, 15:10, 17:20, 19:45
- 2 sierpnia 2010, poniedziałek» 10:50, 13:00, 15:10, 17:20, 19:30
- 1 sierpnia 2010, niedziela» 10:50, 13:00, 15:10, 17:20, 19:30
- 31 lipca 2010, sobota» 10:50, 13:00, 15:10, 17:20, 19:30
- 30 lipca 2010, piątek» 10:50, 13:00, 15:10, 17:20, 19:30
- 9 września 2010, czwartek» 11:10
- 8 września 2010, środa» 11:10
- 7 września 2010, wtorek» 11:10
- 6 września 2010, poniedziałek» 11:10
- 5 września 2010, niedziela» 11:10
- 4 września 2010, sobota» 11:10
- 3 września 2010, piątek» 11:10
- 2 września 2010, czwartek» 11:10, 13:00
- 1 września 2010, środa» 11:10, 13:00
- 31 sierpnia 2010, wtorek» 11:10, 13:00
- 30 sierpnia 2010, poniedziałek» 11:10, 13:00
- 29 sierpnia 2010, niedziela» 11:10, 13:00
- 28 sierpnia 2010, sobota» 11:10, 13:00
- 27 sierpnia 2010, piątek» 11:10, 13:00
- 26 sierpnia 2010, czwartek» 11:00, 12:45, 17:00
- 24 sierpnia 2010, wtorek» 11:00, 12:45, 17:00
- 23 sierpnia 2010, poniedziałek» 11:00, 12:45, 17:00
- 22 sierpnia 2010, niedziela» 11:00, 12:45, 17:00
- 21 sierpnia 2010, sobota» 11:00, 12:45, 17:00
- 20 sierpnia 2010, piątek» 11:00, 12:45, 17:00
- 19 sierpnia 2010, czwartek» 11:00, 12:45, 16:45
- 16 sierpnia 2010, poniedziałek» 11:00, 12:45, 16:45
- 15 sierpnia 2010, niedziela» 11:00, 12:45, 16:45
- 14 sierpnia 2010, sobota» 11:00, 12:45, 16:45
- 13 sierpnia 2010, piątek» 11:00, 12:45, 16:45
- 12 sierpnia 2010, czwartek» 11:15, 13:00
- 11 sierpnia 2010, środa» 11:15, 13:00
- 10 sierpnia 2010, wtorek» 11:15, 13:00
- 9 sierpnia 2010, poniedziałek» 11:15, 13:00
- 8 sierpnia 2010, niedziela» 11:15, 13:00
- 7 sierpnia 2010, sobota» 11:15, 13:00
- 6 sierpnia 2010, piątek» 11:15, 13:00
2008 - Hiszpania
1 godz. 37 min.
- reżyseria: Raul Garcia, Manuel Sicilia
- scenariusz: Manuel Sicilia, Raul Garcia, Jose E. Machuca
OBSADA:
- David Robles - Félix
- Cecilia Santiago - Beeea
- Conchi López Rojo - Astarté
- Julio Núñez - Noé
- Abraham Aguilar - Gus
- Beatriz Berciano - Lincesa
- Carlos del Pino - Rupert
- Esperanza Pedreño - Patty
Wielkie zimno
29 marca 2018 - 13:35jest więcej terminów
Charlie
Piotrkowska 203/205 Łódźjest więcej miejsc
132 083kino
REAKCJA ŁAŃCUCHOWA - KULTURA DOSTĘPNA
29 marca 2018 - 18:00
Helios Łódź
al. Politechniki 1 Łódź
13 173kino
W czterech ścianach życia
29 marca 2018 - 13:25jest więcej terminów
Charlie
Piotrkowska 203/205 Łódź
361 226kino
Reakcja łańcuchowa
29 marca 2018 - 13:00, 18:00jest więcej terminów
Helios Sukcesja
al. Politechniki 1 Łódźjest więcej miejsc
433 945kino
Film dla Stasia
27 marca 2018 - 18:00
Kinematograf
Plac Zwycięstwa 1 Łódź
10 273kino
Bonjour Anne
27 marca 2018 - 19:00jest więcej terminów
Kino Przytulne ŁDK
Traugutta 18 Łódźjest więcej miejsc
1 014 281kino
Młody Mesjasz
27 marca 2018 - 10:00jest więcej terminów
Multikino
al. Piłsudskiego 11/13 Łódźjest więcej miejsc
1 201 717kino
Car
27 marca 2018 - 16:30jest więcej terminów
Kino Przytulne ŁDK
Traugutta 18 Łódź
26 485kino
Pół na pół
27 marca 2018 - 20:00
Charlie
Piotrkowska 203/205 Łódź
39 774kino
Chodząc po Moskwie
26 marca 2018 - 15:15jest więcej terminów
Kino Przytulne ŁDK
Traugutta 18 Łódźjest więcej miejsc
57 418kino
Lotna
26 marca 2018 - 17:00jest więcej terminów
Kinematograf
Plac Zwycięstwa 1 Łódź
89 783kino
FILMOWE PORANKI - TĘCZOWA RUBINKA - SEANS Z KONKURSAMI
25 marca 2018 - 10:00
Helios Łódź
al. Politechniki 1 Łódź
10 386kino
Doktór Murek
25 marca 2018 - 18:00jest więcej terminów
Kino Bodo
ul. Rewolucji 1905 r. 78/80 Łódźjest więcej miejsc
48 391kino
Across the Universe
23 marca 2018 - 14:15jest więcej terminów
Kino Przytulne ŁDK
Traugutta 18 Łódź
22 906kino
Mania. Historia pracownicy fabryki papierosów
23 marca 2018 - 18:00jest więcej terminów
Kino Bodo
ul. Rewolucji 1905 r. 78/80 Łódźjest więcej miejsc
223 408kino
Admirał
22 marca 2018 - 14:00jest więcej terminów
Kino Przytulne ŁDK
Traugutta 18 Łódź
11 716kino
NAJLEPSZY - KULTURA DOSTĘPNA
22 marca 2018 - 18:00
Helios Łódź
al. Politechniki 1 Łódź
12 944kino