Ryś i spółka
Ryś i spółka
- 17 października 2010, niedziela» 10:45
- 16 października 2010, sobota» 10:45
- 10 października 2010, niedziela» 12:30
- 7 października 2010, czwartek» 10:30
- 6 października 2010, środa» 10:30
- 5 października 2010, wtorek» 10:30
- 4 października 2010, poniedziałek» 10:30
- 3 października 2010, niedziela» 10:30
- 2 października 2010, sobota» 10:30
- 1 października 2010, piątek» 10:30
- 26 września 2010, niedziela» 10:30
- 25 września 2010, sobota» 10:30
- 19 września 2010, niedziela» 10:30
- 18 września 2010, sobota» 10:30
- 16 września 2010, czwartek» 10:30, 12:30
- 15 września 2010, środa» 10:30, 12:30
- 14 września 2010, wtorek» 10:30, 12:30
- 13 września 2010, poniedziałek» 10:30, 12:30
- 12 września 2010, niedziela» 11:45, 13:45, 15:45
- 11 września 2010, sobota» 11:45, 13:45, 15:45
- 10 września 2010, piątek» 10:30, 12:30, 16:30
- 9 września 2010, czwartek» 11:30
- 8 września 2010, środa» 11:30
- 7 września 2010, wtorek» 11:30
- 6 września 2010, poniedziałek» 11:30
- 5 września 2010, niedziela» 10:30, 12:30, 14:30, 16:30
- 4 września 2010, sobota» 10:30, 12:30, 14:30, 16:30
- 3 września 2010, piątek» 11:30, 16:30
- 2 września 2010, czwartek» 10:30
- 1 września 2010, środa» 10:30
- 31 sierpnia 2010, wtorek» 10:30
- 30 sierpnia 2010, poniedziałek» 10:30
- 29 sierpnia 2010, niedziela» 10:30, 12:30, 14:30, 16:30
- 28 sierpnia 2010, sobota» 10:30, 12:30, 14:30, 16:30
- 27 sierpnia 2010, piątek» 10:30, 16:30
- 26 sierpnia 2010, czwartek» 11:00, 13:00, 15:00, 17:00, 19:30
- 24 sierpnia 2010, wtorek» 11:00, 13:00, 15:00, 17:00, 19:30
- 23 sierpnia 2010, poniedziałek» 11:00, 13:00, 15:00, 17:00, 19:30
- 22 sierpnia 2010, niedziela» 11:00, 13:00, 15:00, 17:00, 19:30
- 21 sierpnia 2010, sobota» 11:00, 13:00, 15:00, 17:00, 19:30
- 20 sierpnia 2010, piątek» 11:00, 13:00, 15:00, 17:00, 19:30
- 19 sierpnia 2010, czwartek» 11:00, 15:00, 17:00, 19:00
- 16 sierpnia 2010, poniedziałek» 11:00, 15:00, 17:00, 19:00
- 15 sierpnia 2010, niedziela» 11:00, 13:00, 15:00, 17:00, 19:00
- 14 sierpnia 2010, sobota» 11:00, 13:00, 15:00, 17:00, 19:00
- 13 sierpnia 2010, piątek» 11:00, 15:00, 17:00, 19:00
- 12 sierpnia 2010, czwartek» 11:00, 13:00, 15:00, 17:00, 19:00
- 11 sierpnia 2010, środa» 11:00, 13:00, 15:00, 17:00, 19:00
- 10 sierpnia 2010, wtorek» 11:00, 13:00, 15:00, 17:00, 19:00
- 9 sierpnia 2010, poniedziałek» 11:00, 13:00, 15:00, 17:00, 19:00
- 8 sierpnia 2010, niedziela» 11:00, 13:00, 15:00, 17:00, 19:00
- 7 sierpnia 2010, sobota» 11:00, 13:00, 15:00, 17:00, 19:00
- 6 sierpnia 2010, piątek» 11:00, 13:00, 15:00, 17:00, 19:00
- 5 sierpnia 2010, czwartek» 11:00, 13:00, 15:00, 19:00
- 4 sierpnia 2010, środa» 11:00, 13:00, 15:00, 19:00
- 3 sierpnia 2010, wtorek» 11:00, 13:00, 15:00, 19:00
- 2 sierpnia 2010, poniedziałek» 11:00, 13:00, 15:00, 19:00
- 1 sierpnia 2010, niedziela» 11:00, 13:00, 15:00, 17:00, 19:00
- 31 lipca 2010, sobota» 11:00, 13:00, 15:00, 17:00, 19:00
- 30 lipca 2010, piątek» 11:00, 13:00, 15:00, 17:00, 19:00
- 7 października 2010, czwartek» 10:45
- 6 października 2010, środa» 10:45
- 5 października 2010, wtorek» 10:45
- 4 października 2010, poniedziałek» 10:45
- 3 października 2010, niedziela» 10:45
- 2 października 2010, sobota» 10:45
- 1 października 2010, piątek» 10:45
- 30 września 2010, czwartek» 10:45
- 29 września 2010, środa» 10:45
- 28 września 2010, wtorek» 10:45
- 27 września 2010, poniedziałek» 10:45
- 26 września 2010, niedziela» 10:45
- 25 września 2010, sobota» 10:45
- 24 września 2010, piątek» 10:45
- 23 września 2010, czwartek» 10:00
- 22 września 2010, środa» 10:00
- 21 września 2010, wtorek» 10:00
- 20 września 2010, poniedziałek» 10:00
- 19 września 2010, niedziela» 10:00
- 18 września 2010, sobota» 10:00
- 17 września 2010, piątek» 10:00
- 16 września 2010, czwartek» 10:15
- 15 września 2010, środa» 10:15
- 14 września 2010, wtorek» 10:15
- 13 września 2010, poniedziałek» 10:15
- 12 września 2010, niedziela» 10:15
- 11 września 2010, sobota» 10:15
- 10 września 2010, piątek» 10:15
- 9 września 2010, czwartek» 10:15
- 8 września 2010, środa» 10:15
- 7 września 2010, wtorek» 10:15
- 6 września 2010, poniedziałek» 10:15
- 5 września 2010, niedziela» 10:15
- 4 września 2010, sobota» 10:15
- 3 września 2010, piątek» 10:15
- 2 września 2010, czwartek» 10:15
- 1 września 2010, środa» 10:15
- 31 sierpnia 2010, wtorek» 10:15
- 30 sierpnia 2010, poniedziałek» 10:15
- 29 sierpnia 2010, niedziela» 10:15
- 28 sierpnia 2010, sobota» 10:15
- 27 sierpnia 2010, piątek» 10:15
- 26 sierpnia 2010, czwartek» 10:15, 12:15
- 24 sierpnia 2010, wtorek» 10:15, 12:15
- 23 sierpnia 2010, poniedziałek» 10:15, 12:15
- 22 sierpnia 2010, niedziela» 10:15, 12:15
- 21 sierpnia 2010, sobota» 10:15, 12:15
- 20 sierpnia 2010, piątek» 10:15, 12:15
- 19 sierpnia 2010, czwartek» 10:15, 12:15, 14:15, 16:15
- 16 sierpnia 2010, poniedziałek» 10:15, 12:15, 14:15, 16:15
- 15 sierpnia 2010, niedziela» 10:15, 12:15, 14:15, 16:15
- 14 sierpnia 2010, sobota» 10:15, 12:15, 14:15, 16:15
- 13 sierpnia 2010, piątek» 10:15, 12:15, 14:15, 16:15
- 12 sierpnia 2010, czwartek» 10:45, 12:45, 14:45, 16:45
- 11 sierpnia 2010, środa» 10:45, 12:45, 14:45, 16:45
- 10 sierpnia 2010, wtorek» 10:45, 12:45, 14:45, 16:45
- 9 sierpnia 2010, poniedziałek» 10:45, 12:45, 14:45, 16:45
- 8 sierpnia 2010, niedziela» 10:45, 12:45, 14:45, 16:45
- 7 sierpnia 2010, sobota» 10:45, 12:45, 14:45, 16:45
- 6 sierpnia 2010, piątek» 10:45, 12:45, 14:45, 16:45
- 5 sierpnia 2010, czwartek» 11:00, 13:00, 15:00, 17:00
- 4 sierpnia 2010, środa» 11:00, 13:00, 15:00, 17:00
- 3 sierpnia 2010, wtorek» 11:00, 13:00, 15:00, 17:00
- 2 sierpnia 2010, poniedziałek» 11:00, 13:00, 15:00, 17:00
- 1 sierpnia 2010, niedziela» 11:00, 13:00, 15:00, 17:00
- 31 lipca 2010, sobota» 11:00, 13:00, 15:00, 17:00
- 30 lipca 2010, piątek» 11:00, 13:00, 15:00, 17:00
- 23 września 2010, czwartek» 09:00
- 22 września 2010, środa» 09:00
- 21 września 2010, wtorek» 09:00
- 20 września 2010, poniedziałek» 09:00
- 19 września 2010, niedziela» 10:00
- 18 września 2010, sobota» 10:00
- 17 września 2010, piątek» 09:00
- 16 września 2010, czwartek» 10:20
- 15 września 2010, środa» 10:20
- 14 września 2010, wtorek» 10:20
- 13 września 2010, poniedziałek» 10:20
- 12 września 2010, niedziela» 10:20
- 11 września 2010, sobota» 10:20
- 10 września 2010, piątek» 10:20
- 9 września 2010, czwartek» 10:10
- 8 września 2010, środa» 10:10
- 7 września 2010, wtorek» 10:10
- 6 września 2010, poniedziałek» 10:10
- 5 września 2010, niedziela» 10:10
- 4 września 2010, sobota» 10:10
- 3 września 2010, piątek» 10:10
- 2 września 2010, czwartek» 11:10
- 1 września 2010, środa» 11:10
- 31 sierpnia 2010, wtorek» 11:10
- 30 sierpnia 2010, poniedziałek» 11:10
- 29 sierpnia 2010, niedziela» 11:10
- 28 sierpnia 2010, sobota» 11:10
- 27 sierpnia 2010, piątek» 11:10
- 26 sierpnia 2010, czwartek» 11:00
- 24 sierpnia 2010, wtorek» 11:00
- 23 sierpnia 2010, poniedziałek» 11:00
- 22 sierpnia 2010, niedziela» 11:00
- 21 sierpnia 2010, sobota» 11:00
- 20 sierpnia 2010, piątek» 11:00
- 19 sierpnia 2010, czwartek» 11:50, 14:10
- 16 sierpnia 2010, poniedziałek» 11:50, 14:10
- 15 sierpnia 2010, niedziela» 11:50, 14:10
- 14 sierpnia 2010, sobota» 11:50, 14:10
- 13 sierpnia 2010, piątek» 11:50, 14:10
- 12 sierpnia 2010, czwartek» 11:15, 13:30, 16:00
- 11 sierpnia 2010, środa» 11:15, 13:30, 16:00
- 10 sierpnia 2010, wtorek» 11:15, 13:30, 16:00
- 9 sierpnia 2010, poniedziałek» 11:15, 13:30, 16:00
- 8 sierpnia 2010, niedziela» 11:15, 13:30, 16:00
- 7 sierpnia 2010, sobota» 11:15, 13:30, 16:00
- 6 sierpnia 2010, piątek» 11:15, 13:30, 16:00
- 5 sierpnia 2010, czwartek» 10:40, 12:50, 15:00, 17:20, 19:30
- 4 sierpnia 2010, środa» 10:40, 12:50, 15:00, 17:20, 19:30
- 3 sierpnia 2010, wtorek» 10:40, 12:50, 15:00, 17:20, 19:30
- 2 sierpnia 2010, poniedziałek» 10:40, 12:50, 15:00, 17:20, 19:30
- 1 sierpnia 2010, niedziela» 10:40, 12:50, 15:00, 17:20, 19:30
- 31 lipca 2010, sobota» 10:40, 12:50, 15:00, 17:20, 19:30
- 30 lipca 2010, piątek» 10:40, 12:50, 15:00, 17:20, 19:30
- 9 września 2010, czwartek» 09:50
- 8 września 2010, środa» 09:50
- 7 września 2010, wtorek» 09:50
- 6 września 2010, poniedziałek» 09:50, 18:30
- 5 września 2010, niedziela» 09:50
- 4 września 2010, sobota» 09:50
- 3 września 2010, piątek» 09:50
- 2 września 2010, czwartek» 10:00
- 1 września 2010, środa» 10:00
- 31 sierpnia 2010, wtorek» 10:00
- 30 sierpnia 2010, poniedziałek» 10:00
- 29 sierpnia 2010, niedziela» 10:00
- 28 sierpnia 2010, sobota» 10:00
- 27 sierpnia 2010, piątek» 10:00
- 26 sierpnia 2010, czwartek» 10:15
- 24 sierpnia 2010, wtorek» 10:15
- 23 sierpnia 2010, poniedziałek» 10:15
- 22 sierpnia 2010, niedziela» 10:15
- 21 sierpnia 2010, sobota» 10:15
- 20 sierpnia 2010, piątek» 10:15
- 19 sierpnia 2010, czwartek» 11:10, 13:20
- 16 sierpnia 2010, poniedziałek» 11:10, 13:20
- 15 sierpnia 2010, niedziela» 11:10, 13:20
- 14 sierpnia 2010, sobota» 11:10, 13:20
- 13 sierpnia 2010, piątek» 11:10, 13:20
- 12 sierpnia 2010, czwartek» 11:20, 13:30, 16:00, 18:15
- 11 sierpnia 2010, środa» 11:20, 13:30, 16:00, 18:15
- 10 sierpnia 2010, wtorek» 11:20, 13:30, 16:00, 18:15
- 9 sierpnia 2010, poniedziałek» 10:50, 13:00, 16:00, 18:15
- 8 sierpnia 2010, niedziela» 11:20, 13:30, 16:00, 18:15
- 7 sierpnia 2010, sobota» 11:20, 13:30, 16:00, 18:15
- 6 sierpnia 2010, piątek» 11:20, 13:30, 16:00, 18:15
- 5 sierpnia 2010, czwartek» 10:40, 12:50, 15:00, 17:20
- 4 sierpnia 2010, środa» 10:40, 12:50, 15:00, 17:20, 19:30
- 3 sierpnia 2010, wtorek» 10:40, 12:50, 15:00, 17:20, 19:30
- 2 sierpnia 2010, poniedziałek» 10:40, 12:50, 15:00, 17:20, 19:30
- 1 sierpnia 2010, niedziela» 10:40, 12:50, 15:00, 17:20, 19:30
- 31 lipca 2010, sobota» 10:40, 12:50, 15:00, 17:20, 19:30
- 30 lipca 2010, piątek» 10:40, 12:50, 15:00, 17:20, 19:30
- 9 września 2010, czwartek» 09:45
- 7 września 2010, wtorek» 09:45
- 5 września 2010, niedziela» 09:45
- 3 września 2010, piątek» 09:45
- 2 września 2010, czwartek» 09:15
- 1 września 2010, środa» 09:15
- 31 sierpnia 2010, wtorek» 09:15
- 30 sierpnia 2010, poniedziałek» 09:15
- 29 sierpnia 2010, niedziela» 09:20
- 27 sierpnia 2010, piątek» 09:15
- 26 sierpnia 2010, czwartek» 09:30, 11:40
- 24 sierpnia 2010, wtorek» 09:30, 11:40
- 23 sierpnia 2010, poniedziałek» 09:30, 11:40
- 22 sierpnia 2010, niedziela» 09:30
- 21 sierpnia 2010, sobota» 09:30
- 20 sierpnia 2010, piątek» 09:30, 11:40
- 19 sierpnia 2010, czwartek» 10:50, 13:10
- 16 sierpnia 2010, poniedziałek» 10:50, 13:10
- 15 sierpnia 2010, niedziela» 11:20, 13:30
- 14 sierpnia 2010, sobota» 11:20, 13:30
- 13 sierpnia 2010, piątek» 10:50, 13:10
- 12 sierpnia 2010, czwartek» 10:15, 12:30, 15:00
- 11 sierpnia 2010, środa» 10:15, 12:30, 15:00
- 10 sierpnia 2010, wtorek» 10:15, 12:30, 15:00
- 9 sierpnia 2010, poniedziałek» 10:15, 12:30, 15:00
- 8 sierpnia 2010, niedziela» 10:15, 12:30, 15:00
- 7 sierpnia 2010, sobota» 10:15, 12:30, 15:00
- 6 sierpnia 2010, piątek» 10:15, 12:30, 15:00
- 5 sierpnia 2010, czwartek» 09:50, 12:00, 14:10, 16:20, 18:30
- 4 sierpnia 2010, środa» 09:50, 12:00, 14:10, 16:20, 18:30
- 3 sierpnia 2010, wtorek» 09:50, 12:00, 14:10, 16:20, 18:30
- 2 sierpnia 2010, poniedziałek» 09:50, 12:00, 14:10, 16:20, 18:30
- 1 sierpnia 2010, niedziela» 09:50, 12:00, 14:10, 16:20, 18:30
- 31 lipca 2010, sobota» 09:50, 12:00, 14:10, 16:20, 18:30
- 30 lipca 2010, piątek» 09:50, 12:00, 14:10, 16:20, 18:30
- 14 listopada 2010, niedziela» 12:00
- 5 września 2010, niedziela» 12:00
- 24 sierpnia 2010, wtorek» 13:30
- 21 sierpnia 2010, sobota» 15:00
- 20 sierpnia 2010, piątek» 16:15
- 19 sierpnia 2010, czwartek» 11:30
- 15 sierpnia 2010, niedziela» 13:45
- 12 sierpnia 2010, czwartek» 16:00
- 11 sierpnia 2010, środa» 11:30, 13:15
- 10 sierpnia 2010, wtorek» 13:30
- 9 sierpnia 2010, poniedziałek» 11:30, 13:15
- 8 sierpnia 2010, niedziela» 12:00
- 7 sierpnia 2010, sobota» 11:30, 13:15
- 6 sierpnia 2010, piątek» 16:15
- 5 sierpnia 2010, czwartek» 13:30, 15:15
- 4 sierpnia 2010, środa» 15:15
- 3 sierpnia 2010, wtorek» 12:00, 13:45
- 2 sierpnia 2010, poniedziałek» 15:15
- 1 sierpnia 2010, niedziela» 10:15, 13:45
- 31 lipca 2010, sobota» 10:30, 12:15, 14:00
- 30 lipca 2010, piątek» 15:00
2008 - Hiszpania
1 godz. 37 min.
- reżyseria: Raul Garcia, Manuel Sicilia
- scenariusz: Manuel Sicilia, Raul Garcia, Jose E. Machuca
OBSADA:
- David Robles - Félix
- Cecilia Santiago - Beeea
- Conchi López Rojo - Astarté
- Julio Núñez - Noé
- Abraham Aguilar - Gus
- Beatriz Berciano - Lincesa
- Carlos del Pino - Rupert
- Esperanza Pedreño - Patty
Na bank się uda
26 września 2019 - 15:00jest więcej terminów
Cinema City Kinepolis
Bolesława Krzywoustego 72 Poznańjest więcej miejsc
1 234 180kino
Szybcy i wściekli: Hobbs i Shaw
26 września 2019 - 17:20jest więcej terminów
Cinema City Kinepolis
Bolesława Krzywoustego 72 Poznańjest więcej miejsc
1 004 930kino
Niezbędna konieczność
26 września 2019 - 16:15jest więcej terminów
Nowe Kino Pałacowe
Święty Marcin 80/82 Poznańjest więcej miejsc
239 490kino
Diego
26 września 2019 - 19:00jest więcej terminów
Nowe Kino Pałacowe
Święty Marcin 80/82 Poznańjest więcej miejsc
536 225kino
Polityka
25 września 2019 - 13:30
Rialto
Dąbrowskiego 38 Poznań
67 584kino
PARASITE - SENIOR W MUZIE
25 września 2019 - 17:30
Kino Muza
Święty Marcin 30 Poznań
8 563kino
ZŁODZIEJASZKI - SENIOR W MUZIE
25 września 2019 - 15:00
Kino Muza
Święty Marcin 30 Poznań
8 428kino
DKF Zamek: Przerwane objęcia
25 września 2019 - 20:30
Nowe Kino Pałacowe
Święty Marcin 80/82 Poznań
8 268kino
Przedszkolanka
25 września 2019 - 21:45jest więcej terminów
Charlie Monroe Kino Malta
Rybaki 6A Poznańjest więcej miejsc
768 779kino
W DESZCZOWY DZIEŃ W NOWYM JORKU
24 września 2019 - 14:00jest więcej terminów
Kino Muza
Święty Marcin 30 Poznań
8 346kino
Niezbędna konieczność
24 września 2019 - 16:00jest więcej terminów
Nowe Kino Pałacowe
Święty Marcin 80/82 Poznań
16 935kino
Opowieść o trzech siostrach
24 września 2019 - 16:00jest więcej terminów
Charlie Monroe Kino Malta
Rybaki 6A Poznańjest więcej miejsc
211 777kino
Świadkowie Putina
24 września 2019 - 19:45jest więcej terminów
Charlie Monroe Kino Malta
Rybaki 6A Poznańjest więcej miejsc
305 113kino
OPOWIEŚĆ O TRZECH SIOSTRACH
23 września 2019 - 16:00
Kino Muza
Święty Marcin 30 Poznań
8 168kino
KWIATY MIŁOŚCI
23 września 2019 - 14:15
Kino Muza
Święty Marcin 30 Poznań
8 322kino
Chasing Trane : historia Johna Coltrane’a
23 września 2019 - 20:00
Kino Muza
Święty Marcin 30 Poznań
16 696kino
OFF CINEMA prezentuje: Free Solo: ekstremalna wspinaczka
23 września 2019 - 18:30
Nowe Kino Pałacowe
Święty Marcin 80/82 Poznań
8 463kino