Syberiada polska
Syberiada polska
- 14 marca 2013, czwartek» 15:30, 19:30, 21:30
- 13 marca 2013, środa» 11:00, 19:30, 21:30
- 12 marca 2013, wtorek» 11:00, 19:30, 21:30
- 11 marca 2013, poniedziałek» 11:00, 19:30, 21:30
- 10 marca 2013, niedziela» 12:45, 19:30, 21:30
- 9 marca 2013, sobota» 12:45, 19:30, 21:30
- 8 marca 2013, piątek» 11:00, 19:30, 21:30
- 26 lutego 2013, wtorek» 09:45, 14:15, 18:45
- 25 lutego 2013, poniedziałek» 09:45, 14:15, 18:45
- 24 lutego 2013, niedziela» 09:45, 14:15, 18:45
- 23 lutego 2013, sobota» 09:45, 14:15, 18:45
- 22 lutego 2013, piątek» 09:45, 14:15, 18:45
- 1 kwietnia 2013, poniedziałek» 20:00
- 26 marca 2013, wtorek» 18:00, 21:50
- 25 marca 2013, poniedziałek» 18:00, 21:40
- 24 marca 2013, niedziela» 11:25, 15:00, 19:55
- 23 marca 2013, sobota» 11:25, 15:00, 19:55
- 22 marca 2013, piątek» 16:00, 18:00
- 19 marca 2013, wtorek» 15:00
- 18 marca 2013, poniedziałek» 15:00
- 17 marca 2013, niedziela» 14:30
- 16 marca 2013, sobota» 10:45, 14:15
- 15 marca 2013, piątek» 12:40
- 13 marca 2013, środa» 18:35
- 12 marca 2013, wtorek» 20:15
- 11 marca 2013, poniedziałek» 12:50, 20:15
- 10 marca 2013, niedziela» 12:50, 20:00
- 9 marca 2013, sobota» 12:25, 19:50
- 8 marca 2013, piątek» 19:55
- 22 lutego 2013, piątek» 20:30
- 30 kwietnia 2013, wtorek» 11:00, 13:40, 16:20, 19:00, 21:40
- 29 kwietnia 2013, poniedziałek» 11:00, 13:40, 16:20, 19:00, 21:40
- 28 kwietnia 2013, niedziela» 11:00, 13:40, 16:20, 19:00, 21:40
- 27 kwietnia 2013, sobota» 11:00, 13:40, 16:20, 19:00, 21:40
- 26 kwietnia 2013, piątek» 11:00, 13:40, 16:20, 19:00, 21:40
- 23 kwietnia 2013, wtorek» 11:40, 14:20, 17:00, 19:40, 22:20
- 22 kwietnia 2013, poniedziałek» 11:40, 14:20, 17:00, 19:40, 22:20
- 21 kwietnia 2013, niedziela» 11:40, 14:20, 17:00, 19:40, 22:20
- 20 kwietnia 2013, sobota» 11:40, 14:20, 17:00, 19:40, 22:20
- 19 kwietnia 2013, piątek» 11:40, 14:20, 17:00, 19:40, 22:20
- 16 kwietnia 2013, wtorek» 10:10, 12:20, 14:30, 16:40, 18:50, 21:00
- 15 kwietnia 2013, poniedziałek» 10:10, 12:20, 14:30, 16:40, 18:50, 21:00
- 14 kwietnia 2013, niedziela» 10:10, 12:20, 14:30, 16:40, 18:50, 21:00
- 13 kwietnia 2013, sobota» 10:10, 12:20, 14:30, 16:40, 18:50, 21:00
- 12 kwietnia 2013, piątek» 10:10, 12:20, 14:30, 16:40, 18:50, 21:00
- 9 kwietnia 2013, wtorek» 11:00, 13:40, 16:20, 19:00, 21:40
- 8 kwietnia 2013, poniedziałek» 11:00, 13:40, 16:20, 19:00, 21:40
- 7 kwietnia 2013, niedziela» 11:00, 13:40, 16:20, 19:00, 21:40
- 6 kwietnia 2013, sobota» 11:00, 13:40, 16:20, 19:00, 21:40
- 5 kwietnia 2013, piątek» 11:00, 13:40, 16:20, 19:00, 21:40
- 2 kwietnia 2013, wtorek» 13:45, 18:45
- 1 kwietnia 2013, poniedziałek» 13:45, 18:45
- 21 marca 2013, czwartek» 10:15, 13:00, 17:00
- 20 marca 2013, środa» 10:15, 13:00, 17:00
- 19 marca 2013, wtorek» 10:15, 13:00, 17:00
- 18 marca 2013, poniedziałek» 10:15, 13:00, 17:00
- 17 marca 2013, niedziela» 10:15, 13:00, 17:00
- 16 marca 2013, sobota» 10:15, 13:00, 17:00
- 15 marca 2013, piątek» 10:15, 13:00, 17:00
- 13 marca 2013, środa» 11:00, 15:00, 17:15, 19:15, 21:45
- 12 marca 2013, wtorek» 11:00, 15:00, 17:15, 19:15, 21:45
- 11 marca 2013, poniedziałek» 11:00, 15:00, 17:15, 19:15, 21:45
- 10 marca 2013, niedziela» 11:00, 15:00, 17:15, 19:15, 21:45
- 9 marca 2013, sobota» 11:00, 15:00, 17:15, 19:15, 21:45
- 8 marca 2013, piątek» 11:00, 15:00, 17:15, 19:15, 21:45
- 26 lutego 2013, wtorek» 11:45, 13:45, 15:45, 17:45, 19:45, 21:45
- 25 lutego 2013, poniedziałek» 11:45, 13:45, 15:45, 17:45, 19:45, 21:45
- 24 lutego 2013, niedziela» 11:45, 13:45, 15:45, 17:45, 19:45, 21:45
- 23 lutego 2013, sobota» 11:45, 13:45, 15:45, 17:45, 19:45, 21:45
- 22 lutego 2013, piątek» 11:45, 13:45, 15:45, 17:45, 19:45, 21:45
- 20 czerwca 2013, czwartek» 18:00
- 9 maja 2013, czwartek» 19:00
- 6 czerwca 2013, czwartek» 18:00
2013 - Polska
- reżyseria: Janusz Zaorski
- scenariusz: Michał Komar, Maciej Dutkiewicz
OBSADA:
- Adam Woronowicz - Jan Dolina, ojciec Stasia i Tadzia
- Sonia Bohosiewicz - Irena Puc
- Andrey Zhurba - Kapitan NKWD Sawin, komendant obozu
- Paweł Krucz - Staszek Dolina
- Igor Gnezdilov - Stiopa Barabanow, zastępca komendanta obozu
- Natalia Rybicka - Sylwia Korcz
- Jan Peszek - Korcz, ojciec Sylwii
- Agnieszka Więdłocha - Cynia Bialer
Valeria Gouliaeva
Sonia Bohosiewicz
Adam Woronowicz, Marcin Walewski
Adam Woronowicz, Urszula Grabowska, Marcin Walewski, Paweł Krucz
Natalia Rybicka
Andrey Zhurba
Adam Woronowicz, Marcin Walewski
Agnieszka Więdłocha, Paweł Krucz
Jan Peszek
Andrey Zhurba, Ilja Zmiejew, Adam Woronowicz, Sergiej Kriuczkow
Agnieszka Więdłocha
Sonia Bohosiewicz, Marcin Walewski
Adam Woronowicz, Natalia Rybicka
Adam Woronowicz, Urszula Grabowska
Igor Gnezdilov, Adam Woronowicz, Agnieszka Więdłocha, Natalia Rybicka, Jan Peszek, Marcin Walewski, Paweł Krucz
Marcin Walewski, Paweł Krucz
Valeria Gouliaeva, Paweł Krucz
Hiroaki Murakami
Sonia Bohosiewicz, Adam Woronowicz, Paweł Krucz
Adam Woronowicz, Janusz Zaorski
Adam Woronowicz, Janusz Zaorski
Igor Gnezdilov
Festiwal Filmów dla Dzieci i Młodzieży Kinolub - wstęp bezpłatny
od: 19 czerwca 2016 do: 26 czerwca 2016
Se-ma-for Muzeum Animacji
al. Piłsudskiego 135, 92-318 Łódź Łódź
13 437kino
Czasoprzestrzenie – Kaleidoscope VR na Transatlantyku.
od: 24 czerwca 2016 do: 26 czerwca 2016
EC1 Łódź
ul. Targowa 1/3 Łódź
13 920kino
Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów
26 czerwca 2016 - 10:30, 17:30jest więcej terminów
3D Wytwórnia
Łąkowa 29 Łódźjest więcej miejsc
2 032 047kino
Passione
26 czerwca 2016 - 16:15jest więcej terminów
Kino Przytulne ŁDK
Traugutta 18 Łódź
104 351kino
Dobry, zły i brzydki
26 czerwca 2016 - 20:00
Kino Szpulka
Traugutta 18 Łódź
41 949kino
Liczby i marzenia
25 czerwca 2016 - 17:15jest więcej terminów
Kino Przytulne ŁDK
Traugutta 18 Łódź
60 072kino
Za kilka dolarów więcej
25 czerwca 2016 - 20:00
Kino Szpulka
Traugutta 18 Łódź
26 766kino
FILMOWE PORANKI Z PARAUSZKIEM
25 czerwca 2016 - 09:30
Se-ma-for Muzeum Animacji
al. Piłsudskiego 135, 92-318 Łódź Łódź
13 421kino
Łódź wczoraj i dziś w Starym Kinie! / wyjątkowa projekcja filmu Aleja Gówniarzy & wystawa fotografii Jacka Rutkowskiego
25 czerwca 2016 - 19:00
Stare Kino Cinema Residence
Piotrowska 120 Łódź
14 537kino
Repertuar maj/czerwiec -Stare Kino Old Cinema
24 czerwca 2016 - 19:30jest więcej terminów
Stare Kino Cinema Residence
Piotrowska 120 Łódź
17 742kino
Za garść dolarów
24 czerwca 2016 - 20:00
Kino Szpulka
Traugutta 18 Łódź
28 787kino
Zanim się obudzę
23 czerwca 2016 - 20:00, 22:10jest więcej terminów
Cinema City Manufaktura
Drewnowska 58 Łódźjest więcej miejsc
641 964kino
Szukając Kelly
23 czerwca 2016 - 21:00jest więcej terminów
Charlie
Piotrkowska 203/205 Łódź
416 936kino
Wojna
23 czerwca 2016 - 15:50, 19:00jest więcej terminów
Charlie
Piotrkowska 203/205 Łódź
672 988kino
Kung Fu Panda 3
23 czerwca 2016 - 10:00jest więcej terminów
Cinema City Manufaktura
Drewnowska 58 Łódźjest więcej miejsc
2 596 901kino
Piknik z niedźwiedziami
22 czerwca 2016 - 13:10, 17:30jest więcej terminów
Charlie
Piotrkowska 203/205 Łódź
251 309kino
POGARDA
22 czerwca 2016 - 14:45, 18:30
Kino Przytulne ŁDK
Traugutta 18 Łódź
14 577kino