Syberiada polska
Syberiada polska
- 9 kwietnia 2013, wtorek» 13:15, 16:00, 18:45
- 8 kwietnia 2013, poniedziałek» 13:15, 16:00, 18:45
- 7 kwietnia 2013, niedziela» 13:15, 16:00, 18:45
- 6 kwietnia 2013, sobota» 13:15, 16:00, 18:45
- 5 kwietnia 2013, piątek» 13:15, 16:00, 18:45
- 28 marca 2013, czwartek» 11:45, 13:45, 17:45, 19:45, 21:45
- 27 marca 2013, środa» 11:45, 13:45, 17:45, 19:45, 21:45
- 26 marca 2013, wtorek» 11:45, 13:45, 17:45, 19:45, 21:45
- 25 marca 2013, poniedziałek» 11:45, 13:45, 17:45, 19:45, 21:45
- 24 marca 2013, niedziela» 11:45, 13:45, 17:45, 19:45, 21:45
- 23 marca 2013, sobota» 11:45, 13:45, 17:45, 19:45, 21:45
- 22 marca 2013, piątek» 11:45, 13:45, 17:45, 19:45, 21:45
- 20 marca 2013, środa» 11:30, 13:00, 14:30, 18:00
- 19 marca 2013, wtorek» 11:30, 13:00, 14:30, 18:00
- 18 marca 2013, poniedziałek» 11:30, 13:00, 14:30, 18:00
- 17 marca 2013, niedziela» 10:00, 11:30, 13:00, 14:30, 18:00
- 16 marca 2013, sobota» 10:00, 11:30, 13:00, 14:30, 18:00
- 15 marca 2013, piątek» 11:30, 13:00, 14:30, 18:00
- 13 marca 2013, środa» 11:00, 13:00, 15:00, 18:00, 20:00, 22:00
- 12 marca 2013, wtorek» 11:00, 13:00, 15:00, 18:00, 20:00, 22:00
- 11 marca 2013, poniedziałek» 11:00, 13:00, 15:00, 18:00, 20:00, 22:00
- 10 marca 2013, niedziela» 11:00, 13:00, 15:00, 18:00, 20:00, 22:00
- 9 marca 2013, sobota» 11:00, 13:00, 15:00, 18:00, 20:00, 22:00
- 8 marca 2013, piątek» 11:00, 13:00, 15:00, 18:00, 20:00, 22:00
2013 - Polska
- reżyseria: Janusz Zaorski
- scenariusz: Michał Komar, Maciej Dutkiewicz
OBSADA:
- Adam Woronowicz - Jan Dolina, ojciec Stasia i Tadzia
- Sonia Bohosiewicz - Irena Puc
- Andrey Zhurba - Kapitan NKWD Sawin, komendant obozu
- Paweł Krucz - Staszek Dolina
- Igor Gnezdilov - Stiopa Barabanow, zastępca komendanta obozu
- Natalia Rybicka - Sylwia Korcz
- Jan Peszek - Korcz, ojciec Sylwii
- Agnieszka Więdłocha - Cynia Bialer
Valeria Gouliaeva
Sonia Bohosiewicz
Adam Woronowicz, Marcin Walewski
Adam Woronowicz, Urszula Grabowska, Marcin Walewski, Paweł Krucz
Natalia Rybicka
Andrey Zhurba
Adam Woronowicz, Marcin Walewski
Agnieszka Więdłocha, Paweł Krucz
Jan Peszek
Andrey Zhurba, Ilja Zmiejew, Adam Woronowicz, Sergiej Kriuczkow
Agnieszka Więdłocha
Sonia Bohosiewicz, Marcin Walewski
Adam Woronowicz, Natalia Rybicka
Adam Woronowicz, Urszula Grabowska
Igor Gnezdilov, Adam Woronowicz, Agnieszka Więdłocha, Natalia Rybicka, Jan Peszek, Marcin Walewski, Paweł Krucz
Marcin Walewski, Paweł Krucz
Valeria Gouliaeva, Paweł Krucz
Hiroaki Murakami
Sonia Bohosiewicz, Adam Woronowicz, Paweł Krucz
Adam Woronowicz, Janusz Zaorski
Adam Woronowicz, Janusz Zaorski
Igor Gnezdilov
Jesteś Bogiem
30 czerwca 2016 - 18:00jest więcej terminów
Helios
Aleja Piłsudskiego 16 Olsztyn
1 398 389kino
Wojownicze żółwie ninja: Wyjście z cienia
23 czerwca 2016 - 10:00, 12:30jest więcej terminów
Multikino
Juliana Tuwima 26 Olsztynjest więcej miejsc
1 086 063kino
X-Men: Apocalypse
23 czerwca 2016 - 21:10jest więcej terminów
Multikino
Juliana Tuwima 26 Olsztynjest więcej miejsc
1 463 039kino
Dzika
23 czerwca 2016 - 20:00
Kino Awangarda 2
Plac Jana Pawła II 2/3 Olsztyn
242 257kino
Piknik z niedźwiedziami
22 czerwca 2016 - 20:00jest więcej terminów
Kino Awangarda 2
Plac Jana Pawła II 2/3 Olsztyn
251 310kino
U pana Marsa bez zmian
22 czerwca 2016 - 20:00
Kino Awangarda 2
Plac Jana Pawła II 2/3 Olsztyn
466 279kino
Nice Guys. Równi goście
22 czerwca 2016 - 20:45jest więcej terminów
Multikino
Juliana Tuwima 26 Olsztynjest więcej miejsc
1 880 281kino
Mój przyjaciel orzeł
22 czerwca 2016 - 09:15, 09:15, 15:09, 15:30jest więcej terminów
Helios
Aleja Piłsudskiego 16 Olsztynjest więcej miejsc
1 670 458kino
Nasza młodsza siostra
22 czerwca 2016 - 18:00jest więcej terminów
Helios
Aleja Piłsudskiego 16 Olsztynjest więcej miejsc
953 508kino
Soy Nero
21 czerwca 2016 - 20:00
Kino Awangarda 2
Plac Jana Pawła II 2/3 Olsztyn
245 302kino
Idol z ulicy
21 czerwca 2016 - 11:30jest więcej terminów
Helios
Aleja Piłsudskiego 16 Olsztynjest więcej miejsc
765 806kino
Marzenia
20 czerwca 2016 - 20:00
Kino Awangarda 2
Plac Jana Pawła II 2/3 Olsztyn
472 858kino
Śmierć w Sarajewie
19 czerwca 2016 - 18:30
Kino Awangarda 2
Plac Jana Pawła II 2/3 Olsztyn
388 496kino
Wejście smoka!
19 czerwca 2016 - 20:00
Kino Awangarda 2
Plac Jana Pawła II 2/3 Olsztyn
298 425kino
Belgica
18 czerwca 2016 - 20:00
Kino Awangarda 2
Plac Jana Pawła II 2/3 Olsztyn
540 152kino
Hedi
18 czerwca 2016 - 18:30
Kino Awangarda 2
Plac Jana Pawła II 2/3 Olsztyn
311 847kino
Jak uratować mamę
17 czerwca 2016 - 12:00jest więcej terminów
Helios
Aleja Piłsudskiego 16 Olsztynjest więcej miejsc
1 463 391kino