ALPENGLOW III / Graz & Styria meets Wrocław
- 24 listopada 2012, sobota» 22:00
- 23 listopada 2012, piątek» 20:00
- 22 listopada 2012, czwartek» 20:00
Fundacja Avant Art, Klub Firlej oraz V:MN (G
Fundacja Avant Art, Klub Firlej oraz V:MN (Graz) zapraszają!
22-24.11.2012 / Klub Firlej / ul. Grabiszyńska 56
ALPENGLOW III / Graz & Styria meets Wrocław to międzynarodowe spotkanie 24 muzykow sceny improwizowanej, elektroakustycznej i awangardowej z Austrii (Graz) i Polski (Wrocław / Warszawa). To rownież swoisty projekt edukacyjny, mający na celu przedstawienie pracy warsztatowej muzykow pochodzących nie tylko z rożnych krajow, ale także z rożnych środowisk artystycznych.
// Koncerty odbywać się będą w Klubie Firlej od 22 do 24 listopada. Muzycy, ktorzy nigdy nie występowali razem na jednej scenie, po raz pierwszy staną na niej wszyscy, by stworzyć projekt nieprzewidywalny w skutkach. We czwartek i piątek będzie można posłuchać improwizacji w sekstetach. W sobotę natomiast będzie mieć miejsce finał, podczas ktorego pod nazwą The Big Wrocław-Styrian Orchestra zagrają wspolnie wszyscy, czyli 24 muzykow biorących udział w ALPENGLOW.
22.11.2012 / godz. 20:00
1 / Gernot Tutner (elektronika), Bartłomiej Kuźniak (gitara basowa), Piotr Damasiewicz (trąbka), Seppo Gruendler (gitara, elektronika), Heimo Puschingg (fortepian), Franz Schmuck (perkusja)
2 / Cezary Duchnowski (fortepian, elektronika), Mia Zabelka (skrzypce), Annette Giesriegl (wokal), Anna Zaradny (saksofon altowy, elektronika), Manfred Stern (flet), Zbigniew Kozera (kontrabas)
23.11.2012 / godz. 20:00
1 / Henrik Sande (fortepian, gitara), Denovaire (esraj), Wacław Zimpel (klarnet, klarnet basowy), Paweł Romańczuk (małe instrumenty), Katharina Klement (fortepian, elektronika), Martin Zrost (reeds, elektronika)
2 / Elisabeth Harnik (fortepian), Michael Pinter (elektronika), Gerard Lebik (reeds, elektronika), Armin Pokorn (gitara), Kostas Georgakopulos (wokal, syntezator), Josef Klammer (perkusja, elektronika)
24.11.2012 / godz. 22:00
The Big Wrocław-Styrian Orchestra / Koncert wszystkich 24 muzykow projektu!
Organizatorzy: V: NM / Fundacja Avant Art / Klub Firlej
Partner głowny: Polski Instytut w Wiedniu
Partnerzy: ESK 2016, Kultur Steiermark, Graz Kultur, Jazztopad
Kurator: Anna Moser - Polski Instytut w Wiedniu
Dyrektorzy artystyczni: Josef Klammer - V: NM / Kostas Georgakopulos - fundacja Avant Art
Producent: Robert Chmielewski - Klub Firlej
[www.vnm.mur.at](http://www.facebook.com/l.php?u=http%3A%2F%2Fwww.vnm.mur.at&h =TAQFGCCMb&s=1) / [www.avantart.pl](http://www.facebook.com/l.php?u=http%3A%2F%2Fwww.avantart.pl&h=IAQFpHyZ5&s=1) / www.firlej.wroc.pl
bilety:
pay as you wish - płacisz ile chcesz
WONDERS OF WONDER - Utwory Steviego Wondera z Natalią Szczypułą
14 lipca 2021 - 20:00
Stary Klasztor
ul. Purkyniego 1 Wrocław
10 141muzyka
Wonders Of Wonder - Utwory Steviego Wondera z Natalią Szczypułą
14 lipca 2021 - 20:00
Stary Klasztor
ul. Purkyniego 1 Wrocław
10 047muzyka
Lato w Plenerze | Beata i Bajm | Wrocław
11 lipca 2021 - 20:00
HotSpot
Wejherowska 34 Wrocław
9 028muzyka
RED BOX
11 lipca 2021 - 20:00jest więcej terminów
Stary Klasztor
ul. Purkyniego 1 Wrocław
97 270muzyka
Red Box
11 lipca 2021 - 20:00jest więcej terminów
Stary Klasztor
ul. Purkyniego 1 Wrocław
39 004muzyka
Tomasz Sikora i Mark Tokar / Koncert na scenie letniej Firleja
10 lipca 2021 - 20:00
Firlej - Ośrodek Działań Artystycznych
Grabiszyńska 56 Wrocław
8 013muzyka
Natalia Lubrano - STOPKLATKA
10 lipca 2021 - 21:00
Impart - Podwórko
Mazowiecka 17 Wrocław
9 532muzyka
Jazzowa Czasoprzestrzeń: SLOVIC
10 lipca 2021 - 19:00
Czasoprzestrzeń| Zajezdnia Dąbie
Tramwajowa 1-3 Wrocław
10 304muzyka
Stay Wild Festival
10 lipca 2021 - 18:00jest więcej terminów
Partynice - Tor Wyścigów Konnych
ul. Zwycięska 2 Wrocław
14 151muzyka
ATMASFERA PERFECT 40- lecie
10 lipca 2021 - 19:00jest więcej terminów
Hala Stulecia
ul. Wystawowa 1 Wrocław
125 160muzyka
Hardmade City Festival w Starej Odrze
9 lipca 2021 - 20:00
Stara Odra Beach Bar
Zawalna Wrocław
7 511muzyka
Stay Wild Festival
9 lipca 2021 - 18:00
Partynice - Tor Wyścigów Konnych
ul. Zwycięska 2 Wrocław
14 894muzyka
Gruzja + Szklane Oczy | Wrocław
8 lipca 2021 - 20:00
Akademia Club
Grunwaldzka 67 Wrocław
12 070muzyka
Maciek Czemplik i Karolina Lizer - "Łąkowe Historie"
7 lipca 2021 - 20:00
Save The World (V piętro)
ul. Łaciarska 4 Wrocław
9 988muzyka
Rosyjski Klasyczny Balet Moskwy - Jezioro Łabędzie
6 lipca 2021 - 19:00
Hala Stulecia
ul. Wystawowa 1 Wrocław
573 177teatr
Jezioro Łabędzie - Rosyjski Klasyczny Balet Moskwy
6 lipca 2021 - 19:00jest więcej terminów
Hala Stulecia
ul. Wystawowa 1 Wrocław
118 471muzyka
XXIV Festiwal Muzyki Kameralnej Wieczory w Arsenale - Perły Baroku cz. 2
4 lipca 2021 - 20:30
Dziedziniec wrocławskiego Arsenału
ul. Cieszyńskiego 9 Wrocław
7 246muzyka