Pan Twardowski
- 27 lutego 2011, niedziela» 17:00
- 26 lutego 2011, sobota» 19:00
- 15 listopada 2010, poniedziałek» 11:00
- 14 listopada 2010, niedziela» 17:00
- 13 listopada 2010, sobota» 19:00
Ludomir Różycki, choreografia i inscenizacja: Zajączkowski Marek
- data premiery: 2007-04-28
- choreografia i inscenizacja: Zajączkowski Marek
- libretto: Rożycka Stefania
- scenariusz: Zajączkowski Marek, Napierała Mariusz
- kierownictwo muzyczne: Wajrak Piotr
- inscenizacja: Napieała Mariusz
- scenografia: Napierała Mariusz
- reżyseria światła: Palewicz Bogumił
- opieka artystyczna: Głowacka Ewa
- przygotowanie choru: Wierzchoń Henryk
- asystent dyrygenta: Wołosiuk Jerzy
- asystent choreografa: Jaświn-Madejska Ilona
- asystent scenografa: Michałowska-Warczachowska Kamila
- korepetycje muzyczne: Morozov Sergiy, Paluch Paweł
- dyrygent: Wajrak Piotr, Wołosiuk Jerzy
Obsada:
- Pan Twardowski - Cecherz Grzegorz / Kobierzyński Piotr
- Diabeł - Dzeravianka Viktar/ Osiński Bogusz / Tserakhau Andrei
- Pani Twardowska - Tłokińska-Dzeravianka Anna / Giza Beata
- Diabełki - Brożek Grzegorz, Cecherz Grzegorz, Kowalczyk Mariusz, Poślednik Kacper, Vladimir Selezniev, Skalski Sebastian
- Bogini Diamentow Wschodu i Lotosu - Giza Beata / Marczak Olga Tłokińska-Dzeravianka Anna
- Zygmunt August - Cecherz Grzegorz / Tserakhau Andrei
- Duch Barbary - Dąbkowska Marta / Strojna Joanna
- Stańczyk - Przybytniak Konrad / Seleznev Vladimir
- Kominiarz - Osiński Bogusz / Przybytniak Konrad
- Lajkonik, Wierzyciele, Lumpy, Koty i Puchacze, Diamenty, Gorale, Cyganie, Dworzanie, Tancerki Wschodu, Eunuchy, Goście: Azjan Tomasz, Białek-Seleznev Ewa, Błaszczyk Agnieszka, Brożek Grzegorz, Cecherz Grzegorz, Dąbkowska Marta, Denissova Olessia, Dzeravianka Viktar, Giza Beata, Grodzka Ewa, Kielan Maria, Kobierzyńska Izabela, Kobierzyński Piotr, Kowalczyk Mariusz, Kowalczyk Marta, Kruk Paweł, Kruk Sandra, Lewandowska Anna, Madejski Ryszard, Malicka Sylwia, Marczak Olga, Moder Mariola, Napierała Sandra, Osiński Bogusz, Piotrowicz Sylwia, Ponicka-Bukolt Elżbieta, Poślednik Kacper, Pruszyński Maciej, Przybytniak Konrad, Szczepańska Ewelina, Seleznev Vladimir, Sikorska Ewa, Skalski Sebastian, Strojna Joanna, Tserakhau Andrei, Tuszyński Rafał, Vielrose Marta
- oraz - adepci Studia Baletowego Opery Nova, zespoł taneczny z Pałacu Młodzieży Solo wokalne - Fulara-Duda Halina, Grela Małgorzata, Nowak-Stańczyk Katarzyna, Madej Tomasz, Naruszewicz Marcin, Rożański Dawid
Czas na Fiesta Latina w Teatrze Adria.
26 listopada 2023 - 17:00
Teatr Adria
Toruńska 30 Bydgoszcz
8 467teatr
Stara Szkoła w Eljazz
25 listopada 2023 - 20:00
Eljazz
Kręta 3 Bydgoszcz
8 018teatr
Trasa koncertowa "O JEDEN KONCERT ZA DALEKO - CZĘŚĆ II"
25 listopada 2023 - 18:00
Fabryka Lloyda
Fordońska 156 Bydgoszcz
216 841teatr
Roxie Węgiel w Fabryce Lloyda!
24 listopada 2023 - 19:30
Fabryka Lloyda
Fordońska 156 Bydgoszcz
12 313teatr
Andrzejkowa Gala Teresy Werner. Gość specjalny z Dominikany - Pascal Silva
24 listopada 2023 - 18:00
Teatr Adria
Toruńska 30 Bydgoszcz
154 719teatr
III Termin Stand-up Bydgoszcz! Jakub Poczęty: Beka Ponad Honor!
23 listopada 2023 - 19:30
Botanic Bydgoszcz
ul. Wiatrakowa 1 Bydgoszcz
8 666teatr
Cleo - 10 lat My Słowianie
23 listopada 2023 - 19:00
Filharmonia Pomorska
ul. Andrzeja Szwalbego 6 Bydgoszcz
139 602teatr
Parno w szortach!
22 listopada 2023 - 19:00
Orzeł
Marcinkowskiego 12 Bydgoszcz
3 799teatr
Koncert Jubileuszowy - 60 lat na scenie
22 listopada 2023 - 19:00
Filharmonia Pomorska
ul. Andrzeja Szwalbego 6 Bydgoszcz
30 588teatr
Anita Lipnicka "Śnienie" | Koncert promujący nowy album
18 listopada 2023 - 18:00
Fabryka Lloyda
Fordońska 156 Bydgoszcz
285 633teatr
Nowy program: Tradycje Polskie
18 listopada 2023 - 20:00
Hala Łuczniczka
ul. Toruńska 59 Bydgoszcz
480 624teatr
Kabaret Neo-Nówka - nowy program: Tradycje Polskie
18 listopada 2023 - 20:00
HSW Immobile Łuczniczka
ul. Toruńska 59 Bydgoszcz
692 888teatr
KONCERT WIEDEŃSKI - PIERWSZA NA ŚWIECIE ORKIESTRA KSIĘŻNICZEK TOMCZYK ART
18 listopada 2023 - 17:00/20
Teatr Adria
Toruńska 30 Bydgoszcz
603 637teatr
The Greatest Musical Show
17 listopada 2023 - 18:00
Multikino
marsz. Ferdynanda Focha 48 Bydgoszcz
104 755teatr
Adam Van Bendler z nowym programem "Zło konieczne"
17 listopada 2023 - 20:00jest więcej terminów
Teatr Adria
Toruńska 30 Bydgoszcz
1 585 382teatr
Program Mustang
16 listopada 2023 - 19:30
Teatr Adria
Toruńska 30 Bydgoszcz
218 240teatr
"WIELKI BŁĘKIT"
16 listopada 2023 - 19:00
Filharmonia Pomorska
ul. Andrzeja Szwalbego 6 Bydgoszcz
23 513teatr