Sen nocy letniej
Sen nocy letniej
- 20 kwietnia 2016, środa» 19:00
- 19 kwietnia 2016, wtorek» 19:00
- 17 kwietnia 2016, niedziela» 18:00
- 7 lutego 2016, niedziela» 18:00
- 6 lutego 2016, sobota» 19:00
- 5 lutego 2016, piątek» 19:00
- 3 lutego 2015, wtorek» 19:00
- 1 lutego 2015, niedziela» 12:00, 12:00, 19:00, 19:00
- 31 stycznia 2015, sobota» 12:00, 12:00, 19:00, 19:00
- 30 stycznia 2015, piątek» 19:00
- choreografia: John Neumeier
- koncepcja świateł: John Neumeier
- muzyka: Felix Mendelssohn Bartholdy, György Ligeti
- dyrygent: Łukasz Borowicz
- scenografia i kostiumy: Jürgen Rose
- realizacja baletu: Victor Hughes
- realizacja światła: Ralf Merkel
- korepetytor baletu: Stéphane Dalle
- asystent dyrygenta: Lilianna Krych
- asystent choreolog: Berenika Jakubczak
- asystent scenografa: Tijana Tyski
- akompaniator baletu: Jerzy Jarawka
OBSADA:
- Yuka Ebihara - Hipolita, narzeczona Tezeusza
- Aneta Zbrzeźniak
- Vladimir Yaroshenko - Tezeusz, książę Aten
- Sergey Popov
- Patryk Walczak - Filostrat, mistrz ceremonii
- Maksim Woitiul
- Aleksandra Liashenko - Helena, zakochana w Demetriuszu
- Izabela Milewska
- Maksim Woitiul - Demetriusz, oficer
- Paweł Koncewoj
- Viktor Banka - Dwaj żołnierze
- Piotr Bednarczyk
- Marta Fiedler - Hermia, zakochana w Lizandrze
- Emilia Stachurska
- Jarosław Zaniewicz - Lizander, ogrodnik
- Vladimir Yaroshenko
- Kenneth Dwigans - Dwaj pomocnicy ogrodnika
- Tomasz Fabiański
- Patryk Walczak
- Małgorzata Aftowicz - Przyjaciółki Hipolity
- Alice Bertschy
- Marta Czerniawska
- Anna Hop
- Paulina Jurkowska
- Yurika Kitano
- Iwona Kurowska
- Anita Mikołajczyk
- Ewa Nowak
- Swietłana Owsiankina
- Magdalena Rymar
- Margarita Simonova
- Urszula Solecka
- Lynsey Sutherland
- Emi Uehara
- Eliza Walaszczyk
- Alicja Złoch
- Małgorzata Aftowicz - Szwaczki
- Barbara Bartnik
- Lubow Chmielewska
- Marta Czerniawska
- Anna Czeszejko
- Małgorzata Dębska
- Joanna Drabik
- Paulina Jurkowska
- Ana Kipshidze
- Agata Kuczyńska
- Roseanna Leney
- Anita Mikołajczyk
- Swietłana Owsiankina
- Magdalena Rymar
- Margarita Simonova
- Emi Uehara
- Alexandra Vadon
- Eliza Walaszczyk
- Aneta Wira
- Olga Yaroshenko
- Eduard Bablidze - Malarz dworski
- Kurusz Wojeński
- Łukasz Tużnik - Skarbnik dworski
- Michał Tużnik
- : - Rzemieślnicy
- Kurusz Wojeński - Spodek, tkacz
- Wojciech Ślęzak
- Paweł Koncewoj - Fujara, miechownik
- Adam Myśliński
- Michał Tużnik - Pigwa, cieśla
- Łukasz Tużnik
- Michał Chróścielewski - Ryjek, kotlarz
- Sebastian Solecki - Głodzik, krawiec
- Carlos Martin Pérez
- Jacek Tyski - Cichy, stolarz
- Zbigniew Czapski-Kłoda - Klaus, muzyk
- Arkadiusz Gołygowski
- oraz - Helena, Hermia, Demetriusz, Rzemieślnicy, Elfy i Wieszczki
- Yuka Ebihara - Tytania, królowa wieszczek
- Aneta Zbrzeźniak
- Vladimir Yaroshenko - Oberon, król elfów
- Sergey Popov
- Patryk Walczak - Puk, elf
- Maksim Woitiul
- Svetlana Siplatova - Pajęczyna
- Anna Lorenc - Kwiat Groszku
- Yurika Kitano - Ziarno Gorczycy
- Simon Yoshida - Ćma
- Eduard Bablidze - Ulubiony elf Tytanii
- Viktor Banka - Orszak Tytanii
- Piotr Bednarczyk
- Michał Chróścielewski
- Kenneth Dwigans
- Tomasz Fabiański
- Robin Kent
- Vadzim Kezik
- Shunsuke Mizui
- Adam Myśliński
- Lachlan Phillips
- Raphael Rautureau
- Takeshi Watanabe
- Jarosław Zaniewicz
- Bartosz Zyśk
- Małgorzata Aftowicz - Wieszczki
- Barbara Bartnik
- Alice Bertschy
- Lubow Chmielewska
- Marta Czerniawska
- Anna Czeszejko
- Małgorzata Dębska
- Joanna Drabik
- Izabela Grzeszczak
- Anna Hop
- Paulina Jurkowska
- Ana Kipshidze
- Agata Kuczyńska
- Iwona Kurowska
- Anita Mikołajczyk
- Ewa Nowak
- Swietłana Owsiankina
- Palina Rusetskaya
- Magdalena Rymar
- Karolina Sapun
- Roseanna Leney
- Margarita Simonova
- Urszula Solecka
- Emilia Stachurska
- Lynsey Sutherland
- Emi Uehara
- Alexandra Vadon
- Eliza Walaszczyk
- Irina Wasilewska
- Aneta Wira
- Olga Yaroshenko
- Alicja Złoch
- oraz - Hipolita, Helena, Hermia, Tezeusz, Demetriusz, Lizander, Filostrat
- Lubow Chmielewska - Goście weselni
- Magdalena Ciechowicz
- Marta Fiedler
- Dominika Krysztoforska
- Roseanna Leney
- Anita Mikołajczyk
- Palina Rusetskaya
- Karolina Sapun
- Emilia Stachurska
- Emi Uehara
- Aneta Wira
- Michał Chróścielewski
- Robin Kent
- Vadzim Kezik
- Adam Myśliński
- Lachlan Phillips
- Oskar Świtała
- Łukasz Tużnik
- Michał Tużnik
- Simon Yoshida
- Viktor Banka - Otoczenie Demetriusza
- Piotr Bednarczyk
- Michał Chróścielewski
- Robin Kent
- Jarosław Zaniewicz
- Roseanna Leney
- Anna Lorenc
- Palina Rusetskaya
- Karolina Sapun
- Svetlana Siplatova
- Aneta Wira
- Kenneth Dwigans - Otoczenie Lizandra
- Tomasz Fabiański
- Vadzim Kezik
- Paweł Koncewoj
- Sebastian Solecki
- Oskar Świtała
- Patryk Walczak
- Alice Bertschy
- Anna Hop
- Yurika Kitano
- Iwona Kurowska
- Ewa Nowak
- Lynsey Sutherland
- Alexandra Vadon
- Alicja Złoch
- Lubow Chmielewska - Druhny Heleny
- Marta Czerniawska
- Agata Kuczyńska
- Roseanna Leney
- Anita Mikołajczyk
- Swietłana Owsiankina
- Magdalena Rymar
- Margarita Simonova
- Emilia Stachurska
- Emi Uehara
- Alicja Złoch
- Małgorzata Aftowicz - Druhny Hermii
- Barbara Bartnik
- Anna Czeszejko
- Małgorzata Dębska
- Joanna Drabik
- Ana Kipshidze
- Urszula Solecka
- Eliza Walaszczyk
- uczennice szkoły baletowej - Druhny Hipolity
- Kurusz Wojeński - Spodek jako Pyram
- Wojciech Ślęzak
- Paweł Koncewoj - Fujara jako Tysbe
- Adam Myśliński
- Michał Tużnik - Pigwa jako Ściana
- Łukasz Tużnik
- Michał Chróścielewski - Ryjek jako Ściana
- Sebastian Solecki - Głodzik jako Światło Księżyca
- Carlos Martin Pérez
- Jacek Tyski - Cichy jako Lew
- Zbigniew Czapski-Kłoda - Klaus, muzyk
- Arkadiusz Gołygowski
Sen nocy letniej
Sen nocy letniej
Sen nocy letniej
KONTRABASISTA
20 marca 2019 - 19:30jest więcej terminów
Teatr Polonia
ul. Marszałkowska 56 00-545 Warszawa Warszawa
9 903teatr
Czworo do poprawki
20 marca 2019 - 19:00jest więcej terminów
Teatr IMKA
Marii Konopnickiej 6 Warszawa
13 588teatr
Spółdzielnia otwarta: Bez Wahania // Furgot serca
19 marca 2019 - 20:00
Centralna Spółdzielnia Komediowa
ul. Żurawia 22 Warszawa
9 656teatr
Instastories #historie prawdziwe
19 marca 2019 - 21:00
Klub Komediowy
nie podano Warszawa
9 732teatr
Jak być lepszym – improwizowany samorozwój
19 marca 2019 - 19:00
Klub Komediowy
nie podano Warszawa
9 834teatr
Saturn i Mel, czyli człowiek, który chciał być rzeczą
18 marca 2019 - 19:00
Klub Komediowy
nie podano Warszawa
9 811teatr
Balonowe Show czyli Funny Balls Show
18 marca 2019 - 18:30jest więcej terminów
Sala im. M. Skłodowskiej-Curie (PKiN)
plac Defilad 1 Warszawajest więcej miejsc
262 723teatr
Impro w Spółdzielni: Bez Klepki // Twarzowa Yoga Impro
17 marca 2019 - 18:00
Centralna Spółdzielnia Komediowa
ul. Żurawia 22 Warszawa
9 791teatr
O tym jak jasne słonko leśny kwartet pogodziło
17 marca 2019 - 12:30
Artystyczny Dom Animacji
ks. Chrościckiego 14 Warszawa
9 997teatr
Humbuk - teatr improwizowany
17 marca 2019 - 21:00
Klub Komediowy
nie podano Warszawa
9 594teatr
Michał Kempa: Moja walka – One Man Show | Nowość
17 marca 2019 - 19:00
Klub Komediowy
nie podano Warszawa
9 616teatr
Poranek Familijny - Teatr Scena Elffów "Calineczka"
17 marca 2019 - 11:00
Dom Kultury Śródmieście
ul. Smolna 9 Warszawa
9 697teatr
TRZEBA ZABIĆ STARSZĄ PANIĄ
17 marca 2019 - 16:00jest więcej terminów
Och-Teatr
ul. Grójecka 65 05-077 Warszawa Warszawa
9 798teatr
DZIEŁA WSZYSTKIE SZEKSPIRA (W NIECO SKRÓCONEJ WERSJI)
17 marca 2019 - 17:00jest więcej terminów
Teatr Polonia
ul. Marszałkowska 56 00-545 Warszawa Warszawa
10 054teatr
O przebiśniegu co spał w kominie
17 marca 2019 - 12:30
ARSUS
TRAKTORZYSTÓW 14 Warszawa
10 838teatr
Teatralny Poranek Bajkowy: "Roszpunka"
17 marca 2019 - 11:30
Bemowskie Centrum Kultury
Górczewska 201 Warszawa
10 938teatr
WOLN-OŚĆ'90 - Zespół Teatru 13
17 marca 2019 - 18:00jest więcej terminów
Białołęcki Ośrodek Kultury - Głębocka 66
ul. Głębocka 66 Warszawajest więcej miejsc
28 485teatr