Komuna
- 25 sierpnia 2016, czwartek» 20:30
- 24 sierpnia 2016, środa» 20:30
- 23 sierpnia 2016, wtorek» 20:30
- 22 sierpnia 2016, poniedziałek» 20:30
- 21 sierpnia 2016, niedziela» 20:30
- 20 sierpnia 2016, sobota» 20:30
- 19 sierpnia 2016, piątek» 20:30
- 25 sierpnia 2016, czwartek» 20:20
- 24 sierpnia 2016, środa» 20:20
- 23 sierpnia 2016, wtorek» 20:20
- 22 sierpnia 2016, poniedziałek» 20:20
- 21 sierpnia 2016, niedziela» 20:20
- 20 sierpnia 2016, sobota» 20:20
- 19 sierpnia 2016, piątek» 20:20
- 8 września 2016, czwartek» 17:00
- 7 września 2016, środa» 21:15
- 28 sierpnia 2016, niedziela» 21:15
- 25 sierpnia 2016, czwartek» 21:00
- 23 sierpnia 2016, wtorek» 21:30
- 23 stycznia 2017, poniedziałek» 13:15
- 22 stycznia 2017, niedziela» 13:15
- 21 stycznia 2017, sobota» 13:15
- 12 stycznia 2017, czwartek
- 6 stycznia 2017, piątek» 15:00
- 3 stycznia 2017, wtorek» 13:00
- 30 grudnia 2016, piątek» 15:00
- 26 grudnia 2016, poniedziałek
- 23 grudnia 2016, piątek
- 19 grudnia 2016, poniedziałek
- 18 grudnia 2016, niedziela
- 14 grudnia 2016, środa
- 11 grudnia 2016, niedziela
- 4 grudnia 2016, niedziela» 14:00
- 31 października 2016, poniedziałek» 14:00
- 11 października 2016, wtorek» 20:45
- 10 października 2016, poniedziałek» 22:15
- 9 października 2016, niedziela» 14:00
- 8 października 2016, sobota» 15:00
- 5 października 2016, środa» 20:30
- 3 października 2016, poniedziałek» 22:15
- 2 października 2016, niedziela» 15:00
- 1 października 2016, sobota» 20:30
- 28 września 2016, środa» 20:30
- 27 września 2016, wtorek» 21:30
- 26 września 2016, poniedziałek» 19:00
- 25 września 2016, niedziela» 19:00
- 24 września 2016, sobota» 19:30
- 23 września 2016, piątek» 19:30
- 22 września 2016, czwartek» 20:30
- 20 września 2016, wtorek» 19:30
- 19 września 2016, poniedziałek» 22:30
- 18 września 2016, niedziela» 20:35
- 17 września 2016, sobota» 20:00
- 16 września 2016, piątek» 18:00, 22:30
- 15 września 2016, czwartek» 19:30
- 14 września 2016, środa» 19:00
- 13 września 2016, wtorek» 22:30
- 12 września 2016, poniedziałek» 20:30
- 11 września 2016, niedziela» 20:00
- 10 września 2016, sobota» 15:30
- 9 września 2016, piątek» 20:30
- 8 września 2016, czwartek» 17:45
- 7 września 2016, środa» 20:30
- 6 września 2016, wtorek
- 5 września 2016, poniedziałek» 20:30
- 4 września 2016, niedziela» 11:30, 20:30
- 3 września 2016, sobota» 13:00
- 2 września 2016, piątek» 22:00
- 1 września 2016, czwartek» 18:00, 20:15
- 30 sierpnia 2016, wtorek» 18:00, 20:15
- 29 sierpnia 2016, poniedziałek» 18:00, 20:15
- 28 sierpnia 2016, niedziela» 15:30, 18:00
- 27 sierpnia 2016, sobota» 13:00, 15:30
- 26 sierpnia 2016, piątek» 20:00, 22:15
- 25 sierpnia 2016, czwartek» 18:00, 20:15
- 24 sierpnia 2016, środa» 22:35
- 23 sierpnia 2016, wtorek» 18:00
- 22 sierpnia 2016, poniedziałek» 17:45, 20:00
- 21 sierpnia 2016, niedziela» 15:30, 18:00
- 20 sierpnia 2016, sobota» 13:00, 15:30
- 19 sierpnia 2016, piątek» 18:00, 20:15
- 18 sierpnia 2016, czwartek» 20:30
- 16 sierpnia 2016, wtorek» 20:30
- 14 sierpnia 2016, niedziela» 16:00
- 11 sierpnia 2016, czwartek» 20:00
- 11 stycznia 2017, środa» 16:00
- 7 stycznia 2017, sobota» 18:00
- 14 lutego 2018, środa» 11:00
- 19 lipca 2017, środa
- 11 lipca 2017, wtorek» 13:15
- 31 sierpnia 2016, środa» 18:00
- 28 sierpnia 2016, niedziela» 17:15
- 27 sierpnia 2016, sobota» 16:00
- 26 sierpnia 2016, piątek» 18:00
- 25 sierpnia 2016, czwartek» 18:00
- 24 sierpnia 2016, środa» 18:00
- 23 sierpnia 2016, wtorek» 20:00
- 22 sierpnia 2016, poniedziałek» 20:00
- 21 sierpnia 2016, niedziela» 19:30
- 20 sierpnia 2016, sobota» 18:00
- 19 sierpnia 2016, piątek» 20:15
- 15 września 2016, czwartek» 11:40
- 14 września 2016, środa» 10:10
- 13 września 2016, wtorek» 10:10
- 12 września 2016, poniedziałek» 15:50
- 11 września 2016, niedziela» 10:10
- 10 września 2016, sobota» 10:10
- 9 września 2016, piątek» 10:10
- 8 września 2016, czwartek» 11:40
- 7 września 2016, środa» 11:40
- 6 września 2016, wtorek» 11:40
- 5 września 2016, poniedziałek» 11:40
- 4 września 2016, niedziela» 14:10
- 3 września 2016, sobota» 11:40
- 2 września 2016, piątek» 11:40
- 1 września 2016, czwartek» 13:10, 15:30
- 31 sierpnia 2016, środa» 13:10, 15:30
- 30 sierpnia 2016, wtorek» 13:10, 15:30
- 29 sierpnia 2016, poniedziałek» 13:10, 15:30
- 28 sierpnia 2016, niedziela» 13:10, 15:30
- 27 sierpnia 2016, sobota» 13:10, 15:30
- 26 sierpnia 2016, piątek» 13:10, 15:30
- 25 sierpnia 2016, czwartek» 17:20, 19:40
- 24 sierpnia 2016, środa» 15:40, 20:35
- 23 sierpnia 2016, wtorek» 15:40, 20:35
- 22 sierpnia 2016, poniedziałek» 15:40, 20:35
- 21 sierpnia 2016, niedziela» 15:40, 20:35
- 20 sierpnia 2016, sobota» 15:40, 20:35
- 19 sierpnia 2016, piątek» 15:25, 20:20
- 14 sierpnia 2016, niedziela» 17:10
- 12 września 2016, poniedziałek» 13:00
- 1 września 2016, czwartek» 21:15
- 31 sierpnia 2016, środa» 15:00
- 30 sierpnia 2016, wtorek» 16:45
- 28 sierpnia 2016, niedziela» 20:30
- 26 sierpnia 2016, piątek» 14:30
- 25 sierpnia 2016, czwartek» 21:00
- 24 sierpnia 2016, środa» 20:45
- 23 sierpnia 2016, wtorek» 14:15
- 21 sierpnia 2016, niedziela» 16:45
- 20 sierpnia 2016, sobota» 21:15
- 19 sierpnia 2016, piątek» 17:30
- 14 października 2016, piątek» 19:00
- 25 sierpnia 2016, czwartek» 20:45
- 24 sierpnia 2016, środa» 16:30
- 23 sierpnia 2016, wtorek» 20:45
- 22 sierpnia 2016, poniedziałek» 16:30
- 21 sierpnia 2016, niedziela» 20:45
- 20 sierpnia 2016, sobota» 20:45
- 19 sierpnia 2016, piątek» 20:45
- 13 października 2016, czwartek» 19:30
2016 - Dania, Holandia, Szwecja
- reżyseria: Thomas Vinterberg
- scenariusz: Thomas Vinterberg, Tobias Lindholm
OBSADA:
- Trine Dyrholm - Anna
- Ulrich Thomsen - Erik
- Helene Reingaard Neumann - Emma
- Martha Sofie Wallstrøm Hansen - Freja
- Lars Ranthe - Ole
- Fares Fares - Allon
- Magnus Millang - Steffen
- Anne Gry Henningsen - Ditte
Komuna - plakat
Utracona cześć Katarzyny Blum
1 lipca 2011 - 17:15jest więcej terminów
Iluzjon Filmoteki Narodowej
Narbutta 50A Warszawajest więcej miejsc
56 501kino
Druga odsłona dancehall Polish Movements!
od: 13 maja 2011 do: 1 lipca 2011
Szkoła Tańców Karaibskich SHO
Al.Niepodległości 159 lok. 120 Warszawa
15 057kino
Matador
30 czerwca 2011 - 20:00jest więcej terminów
Iluzjon Filmoteki Narodowej
Narbutta 50A Warszawajest więcej miejsc
44 084kino
Bogowie muszą być szaleni II
30 czerwca 2011 - 18:00jest więcej terminów
Iluzjon Filmoteki Narodowej
Narbutta 50A Warszawa
14 147kino
Ksiądz 3D
30 czerwca 2011 - 21:00jest więcej terminów
Cinema City Arkadia
Aleja Jana Pawła II 82 Warszawajest więcej miejsc
466 527kino
Przekaz pocztowy
28 czerwca 2011 - 18:15
Iluzjon Filmoteki Narodowej
Narbutta 50A Warszawa
13 982kino
Rodzina
28 czerwca 2011 - 19:00jest więcej terminów
Kino Praha
Jagiellońska 26 Warszawajest więcej miejsc
279 328kino
Piksele
28 czerwca 2011 - 19:15jest więcej terminów
Kino Alchemia
Jezuicka 4 Warszawajest więcej miejsc
487 854kino
Droga do raju
28 czerwca 2011 - 17:30jest więcej terminów
Kino Alchemia
Jezuicka 4 Warszawajest więcej miejsc
422 485kino
Schronienie
27 czerwca 2011 - 17:15jest więcej terminów
Luna
Marszałkowska 28 Warszawajest więcej miejsc
257 460kino
Ricky
27 czerwca 2011 - 15:20, 18:30jest więcej terminów
Luna
Marszałkowska 28 Warszawajest więcej miejsc
359 899kino
Zagłada domu Usherów
25 czerwca 2011 - 16:00jest więcej terminów
Teatr Wielki - Opera Narodowa
pl. Teatralny 1 Warszawa
61 812teatr
REFUGEE REVIEW
22 czerwca 2011 - 22:00jest więcej terminów
Kinoteka
Plac Defilad 1 Warszawa
14 244kino
Czyż nie dobija się koni?
21 czerwca 2011 - 20:00jest więcej terminów
Iluzjon Filmoteki Narodowej
Narbutta 50A Warszawa
14 179kino
Kopia Mistrza
21 czerwca 2011 - 20:30
Kinokawiarnia Stacja Falenica
Patriotów 44A Warszawa
54 510kino
Barakat!
21 czerwca 2011 - 20:00jest więcej terminów
Kino.Lab
Ujazdów 2 Warszawa
14 064kino
Ajami
21 czerwca 2011 - 20:00jest więcej terminów
Kinoteka
Plac Defilad 1 Warszawajest więcej miejsc
398 153kino