Solid Gold
Janusz Gajos
- 19 grudnia 2019, czwartek» 19:35
- 18 grudnia 2019, środa» 16:00
- 17 grudnia 2019, wtorek» 19:35
- 16 grudnia 2019, poniedziałek» 16:00
- 15 grudnia 2019, niedziela» 15:25
- 14 grudnia 2019, sobota» 19:40
- 13 grudnia 2019, piątek» 20:00
- 11 grudnia 2019, środa» 20:10
- 10 grudnia 2019, wtorek» 17:55
- 9 grudnia 2019, poniedziałek» 20:10
- 8 grudnia 2019, niedziela» 15:25
- 7 grudnia 2019, sobota» 19:40
- 6 grudnia 2019, piątek» 16:00
- 11 grudnia 2019, środa» 13:00
- 10 grudnia 2019, wtorek» 21:30
- 8 grudnia 2019, niedziela» 21:00
- 6 grudnia 2019, piątek» 14:00
- 5 grudnia 2019, czwartek» 18:00
- 4 grudnia 2019, środa» 20:20
- 3 grudnia 2019, wtorek» 21:20
- 2 grudnia 2019, poniedziałek» 17:10
- 1 grudnia 2019, niedziela» 16:10
- 30 listopada 2019, sobota» 13:40
- 29 listopada 2019, piątek» 20:40
- 9 grudnia 2019, poniedziałek» 21:15
- 7 grudnia 2019, sobota» 15:40
- 5 grudnia 2019, czwartek» 17:30
- 4 grudnia 2019, środa» 19:15
- 2 grudnia 2019, poniedziałek» 20:30
- 1 grudnia 2019, niedziela» 20:30
- 30 listopada 2019, sobota» 21:15
- 29 listopada 2019, piątek» 19:30
- 26 grudnia 2019, czwartek» 15:20
- 19 grudnia 2019, czwartek» 19:00
- 17 grudnia 2019, wtorek» 19:00
- 16 grudnia 2019, poniedziałek» 19:00
- 15 grudnia 2019, niedziela» 17:10
- 14 grudnia 2019, sobota» 19:00
- 13 grudnia 2019, piątek» 19:00
- 11 grudnia 2019, środa» 19:00
- 10 grudnia 2019, wtorek» 19:00
- 9 grudnia 2019, poniedziałek» 19:00
- 8 grudnia 2019, niedziela» 13:40, 19:00
- 7 grudnia 2019, sobota» 13:40, 19:00
- 6 grudnia 2019, piątek» 19:00
- 5 grudnia 2019, czwartek» 13:00, 16:00, 19:00, 22:00
- 4 grudnia 2019, środa» 13:00, 16:00, 19:00, 22:00
- 3 grudnia 2019, wtorek» 13:00, 16:00, 19:00, 22:00
- 2 grudnia 2019, poniedziałek» 13:00, 16:00, 19:00, 22:00
- 1 grudnia 2019, niedziela» 10:00, 13:00, 16:00, 19:00, 22:00
- 30 listopada 2019, sobota» 10:00, 13:00, 16:00, 19:00, 22:00
- 29 listopada 2019, piątek» 13:00, 16:00, 19:00, 22:00
- 17 grudnia 2019, wtorek» 18:20
- 16 grudnia 2019, poniedziałek» 18:20
- 15 grudnia 2019, niedziela» 13:00
- 14 grudnia 2019, sobota» 18:20
- 13 grudnia 2019, piątek» 18:20
- 11 grudnia 2019, środa» 18:30
- 10 grudnia 2019, wtorek» 18:30
- 9 grudnia 2019, poniedziałek» 18:30
- 8 grudnia 2019, niedziela» 18:30
- 7 grudnia 2019, sobota» 18:30
- 6 grudnia 2019, piątek» 18:30
- 5 grudnia 2019, czwartek» 13:50, 18:10, 21:10
- 4 grudnia 2019, środa» 13:50, 18:10, 21:10
- 3 grudnia 2019, wtorek» 13:50, 18:10, 21:10
- 2 grudnia 2019, poniedziałek» 13:50, 18:10, 21:10
- 1 grudnia 2019, niedziela» 13:50, 18:10, 21:10
- 30 listopada 2019, sobota» 13:50, 18:10, 21:10
- 29 listopada 2019, piątek» 13:50, 18:10, 21:10
- 11 grudnia 2019, środa» 10:15
- 10 grudnia 2019, wtorek» 10:15
- 9 grudnia 2019, poniedziałek» 10:15
- 8 grudnia 2019, niedziela» 10:15
- 7 grudnia 2019, sobota» 10:15
- 6 grudnia 2019, piątek» 10:15
- 5 grudnia 2019, czwartek» 14:50, 17:50, 20:20
- 4 grudnia 2019, środa» 14:50, 17:50, 20:20
- 3 grudnia 2019, wtorek» 14:50, 17:50, 20:20
- 2 grudnia 2019, poniedziałek» 14:50, 17:50, 20:20
- 1 grudnia 2019, niedziela» 14:50, 17:50, 20:20
- 30 listopada 2019, sobota» 14:50, 17:50, 20:20, 22:10
- 29 listopada 2019, piątek» 14:50, 17:50, 20:20
- 11 grudnia 2019, środa» 21:25
- 10 grudnia 2019, wtorek» 21:25
- 9 grudnia 2019, poniedziałek» 21:25
- 8 grudnia 2019, niedziela» 21:25
- 7 grudnia 2019, sobota» 21:25
- 6 grudnia 2019, piątek» 21:25
- 5 grudnia 2019, czwartek» 14:50, 17:50, 20:50
- 4 grudnia 2019, środa» 11:30, 17:50, 20:50
- 3 grudnia 2019, wtorek» 14:50, 17:50, 20:50
- 2 grudnia 2019, poniedziałek» 14:50, 17:50, 20:50
- 1 grudnia 2019, niedziela» 14:50, 17:50, 20:50
- 30 listopada 2019, sobota» 14:50, 17:50, 20:50
- 29 listopada 2019, piątek» 14:50, 17:50, 20:50
2019 - Polska
- reżyseria: Jacek Bromski
- scenariusz: Jacek Bromski
Maciej Maleńczuk
Janusz Gajos
Janusz Gajos
Andrzej Seweryn, Marta Nieradkiewicz
Piotr Stramowski
Janusz Gajos
Marta Nieradkiewicz
Janusz Gajos
Mateusz Kościukiewicz, Janusz Gajos
Janusz Gajos
Andrzej Seweryn
Andrzej Seweryn, Piotr Stramowski
Janusz Gajos
Marta Nieradkiewicz
Krzysztof Stroiński
Andrzej Seweryn, Olena Leonenko
Krzysztof Stroiński
Andrzej Seweryn, Andrzej Konopka, Piotr Stramowski, Wenanty Nosul
Andrzej Seweryn, Olgierd Łukaszewicz
Mateusz Kościukiewicz, Janusz Gajos
Mateusz Kościukiewicz, Janusz Gajos, Jacek Bromski
Danuta Stenka
Piotr Stramowski, Artur Krajewski
Janusz Gajos, Andrzej Zieliński
Krzysztof Stroiński, Andrzej Seweryn, Olgierd Łukaszewicz
Wędrówki skrzata
20 września 2009 - 12:00jest więcej terminów
Rialto
Dąbrowskiego 38 Poznań
14 315kino
Iwan Groźny
20 września 2009 - 21:00
Nowe Kino Pałacowe
Święty Marcin 80/82 Poznań
128 267kino
Rzym, miasto otwarte
19 września 2009 - 19:15
Nowe Kino Pałacowe
Święty Marcin 80/82 Poznań
62 985kino
Ile waży koń trojański?
19 września 2009 - 14:00jest więcej terminów
Rialto
Dąbrowskiego 38 Poznańjest więcej miejsc
1 583 247kino
Nie wracaj w te strony
17 września 2009 - 22:15
Nowe Kino Pałacowe
Święty Marcin 80/82 Poznań
33 540kino
Bez mojej zgody
17 września 2009 - 11:50jest więcej terminów
Multikino 51
Królowej Jadwigi 51 Poznańjest więcej miejsc
490 553kino
René
15 września 2009 - 15:45jest więcej terminów
Nowe Kino Pałacowe
Święty Marcin 80/82 Poznań
120 286kino
Niezawodny system
15 września 2009 - 15:30
Rialto
Dąbrowskiego 38 Poznań
43 079kino
Rebeka
13 września 2009 - 20:00
Nowe Kino Pałacowe
Święty Marcin 80/82 Poznań
138 462muzyka
Bajki Bolka i Lolka
13 września 2009 - 12:00jest więcej terminów
Rialto
Dąbrowskiego 38 Poznań
104 321kino
Narzeczony mimo woli
13 września 2009 - 15:45jest więcej terminów
Cinema City Kinepolis
Bolesława Krzywoustego 72 Poznańjest więcej miejsc
1 288 672kino
Hannah Montana
13 września 2009 - 11:45jest więcej terminów
Cinema City Kinepolis
Bolesława Krzywoustego 72 Poznańjest więcej miejsc
1 376 200kino
Przeminęło z wiatrem
12 września 2009 - 16:00jest więcej terminów
Nowe Kino Pałacowe
Święty Marcin 80/82 Poznańjest więcej miejsc
302 039kino
Echo
10 września 2009 - 12:45jest więcej terminów
Cinema City Kinepolis
Bolesława Krzywoustego 72 Poznańjest więcej miejsc
151 511kino
Rysa
10 września 2009 - 17:15jest więcej terminów
Kino Malta
Filipińska 5 Poznańjest więcej miejsc
835 147kino
G.I. Joe: Czas Kobry
10 września 2009 - 22:15jest więcej terminów
Cinema City Kinepolis
Bolesława Krzywoustego 72 Poznańjest więcej miejsc
728 288kino
Moja wielka grecka wycieczka
10 września 2009 - 20:15jest więcej terminów
Cinema City Kinepolis
Bolesława Krzywoustego 72 Poznańjest więcej miejsc
1 035 854kino