koncentrator kultury wyciskamy 100% kultury z kultury - wyciskaj z nami!

Na naszych stronach internetowych stosujemy pliki cookies.

Korzystając z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki
wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies zgodnie z  Polityką Prywatności.

» ROZUMIEM I AKCEPTUJĘ
CO JEST GRANE - styczeń 2022 - nr 333
zmodyfikowano  5 lat temu

Dziadek do orzechów

CO było GRANE - ARCHIWALNE TERMINY » » 58 763 wyświetleń od 19 stycznia 2009
  • 8 grudnia 2015, wtorek
    » 11:00
  • 6 grudnia 2015, niedziela
    » 11:00, 17:00
  • 5 grudnia 2015, sobota
    » 11:00, 18:00
  • 1 grudnia 2015, wtorek
    » 11:00
  • 30 października 2015, piątek
    » 19:00
  • 10 lutego 2015, wtorek
    » 11:00
  • 6 grudnia 2012, czwartek
    » 11:00, 18:00
  • 5 grudnia 2012, środa
    » 11:00, 18:00
  • 4 grudnia 2012, wtorek
    » 11:00
  • 20 listopada 2012, wtorek
    » 18:00
  • 10 stycznia 2012, wtorek
    » 19:00
  • 25 lutego 2011, piątek
    » 19:00
  • 6 grudnia 2010, poniedziałek
    » 11:00, 18:00
  • 5 grudnia 2010, niedziela
    » 17:00
  • 18 listopada 2010, czwartek
    » 18:00
  • 17 listopada 2010, środa
    » 18:00
  • 10 marca 2010, środa
    » 11:00
  • 9 marca 2010, wtorek
    » 19:00
  • 20 grudnia 2009, niedziela
    » 11:00, 17:00
  • 19 grudnia 2009, sobota
    » 17:00
  • 6 grudnia 2009, niedziela
    » 11:00, 17:00
  • 5 grudnia 2009, sobota
    » 17:00
  • 7 czerwca 2009, niedziela
    » 12:00
  • choreografia i inscenizacja: Klimczak Bożena
  • libretto: Petipa Marius, Wsiewołożski Iwan
  • scenografia: Słoniowska Małgorzata
  • reżyseria światła: Palewicz Bogumił
  • projekcje multimedialne: Zagórski Marcin

OBSADA:

  • Milewska Izabela (Teatr Wielki-Opera Narodowa) - Klara
  • Wojtiul Maksim (Teatr Wielki-Opera Narodowa) - Dziadek-Książę
  • Raczycki Dariusz - Drosselmeyer
  • Oleksiak Paweł - Fred
  • Kulikowska de Nałęcz Marta - Lalka
  • Fedorova Nataliya
  • Oleksiak Piotr - Pajacyk
  • Kouchtchenko Konstantin - Król Myszy
  • Oleksiak Katarzyna - Radczyni
  • Józefczyk Jarosław - Radca
  • Korneluk Daria - Dziewczynki
  • Ivanova Liliya
  • Abesadze Anna
  • Dzwonnik Paula
  • Krawczyk Paula - Chłopcy
  • Woźniak Karolina
  • Kurilec Magdalena
  • Łorek Piotr
  • Szopa Anna - Rodzice
  • Królak Dominika
  • Książczyk Barbara
  • Cupeska Katarzyna
  • Kęczkowski Tomasz
  • Drozdowski Mariusz
  • Żychowicz Julian
  • Abesadze Giwi
  • Szopa Anna - Śnieżynki
  • Woś Paulina
  • Gawrońska Agata
  • Ivanova Liliya
  • Korneluk Daria
  • Kalember Neda
  • Woźniak Karolina
  • Kurilec Magdalena
  • Abesadze Anna
  • Dzwonnik Paula
  • Kędzia Małgorzata
  • Krawczyk Paula
  • uczniowie Szkoły Baletowej przy Teatrze Muzycznym Capitol - Myszki i Żołnierzyki
  • Korneluk Daria - Taniec chiński
  • Ivanova Liliya
  • Kouchtchenko Konstantin
  • Szopa Anna - Taniec hiszpański
  • Gawrońska Agata
  • Oleksiak Piotr
  • Fedorova Nataliya - Taniec pastuszków
  • Oleksiak Paweł
  • Woś Paulina - Shiva
  • Kęczkowski Tomasz
  • Adamowska Urszula - Madame Gigogne
  • Józefczyk Jarosław
  • uczennice Szkoły Baletowej przy Teatrze Muzycznym Capitol
  • Szopa Anna - 5 kolorów
  • Gawrońska Agata
  • Korneluk Daria
  • Ivanova Liliya
  • Kalember Neda
  • Apanasenko Oleksandr - 2 kolory
  • Józefczyk Jarosław
  • Woźniak Karolina - 6 fioletów
  • Krawczyk Paula
  • Dzwonnik Paula
  • Kurilec Magdalena
  • Kędzia Małgorzata
  • Abesadze Anna
zmodyfikowano  5 lat temu
przewiń ekran do początku stronyprzewiń ekran do początku strony

Wybierz kasę biletową:

ZAMKNIJ