Kamienne pięści
- 22 września 2016, czwartek» 17:30
- 21 września 2016, środa» 17:30
- 20 września 2016, wtorek» 17:30
- 19 września 2016, poniedziałek» 17:30
- 18 września 2016, niedziela» 17:30
- 17 września 2016, sobota» 17:30, 22:30
- 16 września 2016, piątek» 13:20, 17:30, 22:30
- 15 września 2016, czwartek» 18:00, 20:10
- 14 września 2016, środa» 12:40, 18:00
- 13 września 2016, wtorek» 12:40, 18:00
- 12 września 2016, poniedziałek» 12:40, 18:00
- 11 września 2016, niedziela» 12:40, 18:00
- 10 września 2016, sobota» 12:40, 18:00, 22:20
- 9 września 2016, piątek» 12:40, 18:00, 22:20
- 22 września 2016, czwartek» 20:45
- 21 września 2016, środa» 20:45
- 20 września 2016, wtorek» 14:30, 20:45
- 19 września 2016, poniedziałek» 20:45
- 18 września 2016, niedziela» 20:45
- 17 września 2016, sobota» 20:45
- 16 września 2016, piątek» 20:45
- 15 września 2016, czwartek» 14:30
- 14 września 2016, środa» 14:30
- 13 września 2016, wtorek» 14:30
- 12 września 2016, poniedziałek» 14:30
- 11 września 2016, niedziela» 14:30
- 10 września 2016, sobota» 12:15
- 9 września 2016, piątek» 14:30
- 22 września 2016, czwartek» 18:45
- 21 września 2016, środa» 18:45
- 20 września 2016, wtorek» 18:45
- 19 września 2016, poniedziałek» 18:45
- 18 września 2016, niedziela» 14:00, 18:45
- 17 września 2016, sobota» 18:45
- 16 września 2016, piątek» 14:00, 18:45, 21:15
- 15 września 2016, czwartek» 16:00, 21:15
- 14 września 2016, środa» 16:00, 21:15
- 13 września 2016, wtorek» 16:00, 21:15
- 12 września 2016, poniedziałek» 16:00, 21:15
- 11 września 2016, niedziela» 16:00, 21:15
- 10 września 2016, sobota» 16:00, 21:15
- 9 września 2016, piątek» 16:00, 21:15
- 22 września 2016, czwartek» 21:15
- 21 września 2016, środa» 17:45, 21:15
- 20 września 2016, wtorek» 15:00, 17:45, 21:15
- 19 września 2016, poniedziałek» 17:45, 21:15
- 18 września 2016, niedziela» 15:00, 17:45, 21:15
- 17 września 2016, sobota» 17:45, 21:15
- 16 września 2016, piątek» 17:45, 21:15
- 15 września 2016, czwartek» 15:30, 18:45
- 14 września 2016, środa» 15:30, 21:15
- 13 września 2016, wtorek» 15:30, 21:15
- 12 września 2016, poniedziałek» 15:30, 21:15
- 11 września 2016, niedziela» 15:30, 21:15
- 10 września 2016, sobota» 15:30, 21:15
- 9 września 2016, piątek» 15:30, 21:15
- 22 września 2016, czwartek» 20:00
- 21 września 2016, środa» 18:00
- 20 września 2016, wtorek» 20:00
- 19 września 2016, poniedziałek» 22:15
- 18 września 2016, niedziela» 20:45
- 17 września 2016, sobota» 18:15
- 16 września 2016, piątek» 18:00
- 15 września 2016, czwartek» 13:30, 18:00, 20:15
- 14 września 2016, środa» 13:30, 20:15
- 13 września 2016, wtorek» 13:30, 20:15
- 12 września 2016, poniedziałek» 13:30, 20:15
- 11 września 2016, niedziela» 13:30, 20:15
- 10 września 2016, sobota» 13:30, 20:15
- 9 września 2016, piątek» 15:30, 22:15
- 22 września 2016, czwartek» 12:00
- 21 września 2016, środa» 12:00
- 20 września 2016, wtorek» 12:00
- 19 września 2016, poniedziałek» 12:00
- 18 września 2016, niedziela» 12:00
- 17 września 2016, sobota» 12:00
- 16 września 2016, piątek» 12:00
- 15 września 2016, czwartek» 16:20, 21:20
- 14 września 2016, środa» 16:20, 21:20
- 13 września 2016, wtorek» 16:20, 21:20
- 12 września 2016, poniedziałek» 16:20, 21:20
- 11 września 2016, niedziela» 16:20, 21:20
- 10 września 2016, sobota» 16:20, 21:20
- 9 września 2016, piątek» 16:20, 21:20
- 22 września 2016, czwartek» 14:30
- 21 września 2016, środa» 14:30
- 20 września 2016, wtorek» 14:30
- 19 września 2016, poniedziałek» 14:30
- 18 września 2016, niedziela» 14:30
- 17 września 2016, sobota» 14:30
- 16 września 2016, piątek» 14:30
- 15 września 2016, czwartek» 14:30, 22:00
- 14 września 2016, środa» 14:30, 19:30
- 13 września 2016, wtorek» 14:30, 19:30
- 12 września 2016, poniedziałek» 14:30, 19:30
- 11 września 2016, niedziela» 14:30, 19:30
- 10 września 2016, sobota» 14:30, 19:30
- 9 września 2016, piątek» 14:30, 19:30
2016 - USA, Panama
- reżyseria: Jonathan Jakubowicz
- scenariusz: Jonathan Jakubowicz
OBSADA:
- Edgar Ramirez - Roberto Durán
- Robert De Niro - Ray Arcel
- Usher Raymond - Sugar Ray Leonard
- Rubén Blades - Carlos Eleta
- Ana de Armas - Felicidad Iglesias
- Pedro Perez - Plomo
- Reg E. Cathey - Don King
- John Turturro - Frankie Carbo
Spadkobiercy
4 kwietnia 2012 - 11:00, 13:10, 15:20, 17:30, 19:40, 21:50jest więcej terminów
Cinema City Korona
Krzywoustego 126C Wrocławjest więcej miejsc
695 195kino
Jak upolować faceta
4 kwietnia 2012 - 09:30, 10:45, 11:45, 13:00, 14:00, 15:15, 16:15, 17:30, 18:30, 19:45, 20:30, 22:00jest więcej terminów
Helios Magnolia Park
Legnicka 58 Wrocławjest więcej miejsc
766 896kino
Kac Wawa
4 kwietnia 2012 - 11:00, 13:10, 15:20, 17:30, 19:40, 21:50jest więcej terminów
Cinema City Korona
Krzywoustego 126C Wrocławjest więcej miejsc
970 409kino
W GŁĄB KINA
4 kwietnia 2012 - 20:00
Przestrzeń muzyczna PUZZLE - Kamienica Artystyczna Wrocław
Rynek - Przejście Garncarskie 2 / 2 pietro Wrocław
16 415kino
Bicicleta, cullera, poma
3 kwietnia 2012 - 09:00, 10:00, 11:15, 12:15, 13:30, 14:30, 15:45, 16:45, 18:00, 19:00, 20:15, 21:15, 22:30jest więcej terminów
Kino Helios K.Wielkiego
Kazimierza Wielkiego 19/23 Wrocław
51 681kino
Planes para mañana
3 kwietnia 2012 - 09:00, 10:00, 11:15, 12:15, 13:30, 14:30, 15:45, 16:45, 18:00, 19:00, 20:15, 21:15, 22:30jest więcej terminów
Kino Helios K.Wielkiego
Kazimierza Wielkiego 19/23 Wrocław
51 286kino
Hugo i jego wynalazek
3 kwietnia 2012 - 10:00, 12:15, 14:30, 16:45, 19:00, 21:20jest więcej terminów
Multikino Arkady Wrocławskie
Powstańców Śląskich 2-4 Wrocławjest więcej miejsc
565 432kino
Pokaz filmu Bracia Klitschko w plenerze
31 marca 2012 - 19:00
Szkoła Podstawowa nr 76
ul. Wandy 13 Wrocław
15 342kino
Dziewczęta z Auschwitz
29 marca 2012 - 18:00
Dolnośląskie Centrum Filmowe
Piłsudskiego 64a Wrocław
15 885kino
KINO TEATRALNE – Sasha Waltz
29 marca 2012 - 18:00jest więcej terminów
Instytutim. Jerzego Grotowskiego
Rynek-Ratusz 27 Wrocław
15 553kino
Gwiezdne wojny: Część I - Mroczne widmo
29 marca 2012 - 11:00, 14:00, 15:00, 17:00, 18:10, 20:00, 21:15jest więcej terminów
Multikino Pasaż Grunwaldzki
Plac Grunwaldzki 22 Wrocławjest więcej miejsc
580 026kino
Kapitan Bomba - Kutapokalipsa
28 marca 2012 - 10:15, 13:00, 15:45, 16:45, 18:30, 19:30, 21:15, 22:15jest więcej terminów
Helios Magnolia Park
Legnicka 58 Wrocławjest więcej miejsc
220 947kino
Bohaterowie 2010
28 marca 2012 - 09:45, 10:45, 12:30, 13:30, 15:15, 16:15, 18:00, 19:00, 20:45, 21:45jest więcej terminów
Kino Helios K.Wielkiego
Kazimierza Wielkiego 19/23 Wrocław
51 253kino
Czarny chleb
28 marca 2012 - 09:45, 10:45, 12:30, 13:30, 15:15, 16:15, 18:00, 19:00, 20:45, 21:45jest więcej terminów
Kino Helios K.Wielkiego
Kazimierza Wielkiego 19/23 Wrocław
64 238kino
Morente
28 marca 2012 - 09:45, 10:45, 12:30, 13:30, 15:15, 16:15, 18:00, 19:00, 20:45, 21:45jest więcej terminów
Kino Helios K.Wielkiego
Kazimierza Wielkiego 19/23 Wrocław
26 729kino
Nie ma kto pisać do pułkownika
28 marca 2012 - 09:45, 10:45, 12:30, 13:30, 15:15, 16:15, 18:00, 19:00, 20:45, 21:45jest więcej terminów
Kino Helios K.Wielkiego
Kazimierza Wielkiego 19/23 Wrocław
79 145kino
Pantaleon i wizytantki
28 marca 2012 - 09:45, 10:45, 12:30, 13:30, 15:15, 16:15, 18:00, 19:00, 20:45, 21:45jest więcej terminów
Kino Helios K.Wielkiego
Kazimierza Wielkiego 19/23 Wrocław
51 886kino