koncentrator kultury wyciskamy 100% kultury z kultury - wyciskaj z nami!

Na naszych stronach internetowych stosujemy pliki cookies.

Korzystając z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki
wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies zgodnie z  Polityką Prywatności.

» ROZUMIEM I AKCEPTUJĘ
Wieczory w Arsenale 2024Wystawa Climax
zmodyfikowano  7 lat temu  »  

Jarmark ilustracji i komiksu 2

CO było GRANE - ARCHIWALNE TERMINY » » 14 284 wyświetleń od 26 listopada 2017
  • 9 grudnia 2017, sobota
    » 11:00

JARMARK ILUSTRACJI I KOMIKSU 2 9 grudnia 2017, sobota Godzina 11:00 – 19:00 Barbara, ul. Świdnica 8b, Wroclaw

Jarmark Ilustracji i Komiksu po raz pierwszy odbył się w 2016 roku i zgromadził ponad 20 artystów na stoiskach i około 600 osób odwiedzających.

Na Jarmark zapraszamy artystów -ilustratorów, grafików, komiksiarzy ze swoimi oryginałami, printami, plakatami czy gadżetami.

Szukasz prezentu? Chcesz powiesić na ścianie coś pięknego? Chcesz poznać znakomitych twórców osobiście? Chcesz kupić ich prace, wziąć autograf i przybić piątkę? A może chcesz wziąć udział w warsztatach, prelekcjach i czegoś się nauczyć? To wydarzenie jest dla Ciebie!

Wstęp na wszystkie wydarzenia jest bezpłatny. Na wszystkie warsztaty obowiązują zapisy!

Program: Sala -1, prelekcyjna 12:00 -13:00 - „Matryca, prasa, kwas czyli druk wklęsły i wypukły” Katarzyna Roman 14:00 -15:00 - „Jak robić rzeczy, które naprawdę chcesz robić” Sebastian Skrobol 16:00 -17:00 – „Słowotok Jarońskiego” spotkanie z autorem jaronizmów

Sala 0, warsztatowa 12:00 -14:00 - „ Martwa z twistem” warsztaty z Olgą Budzan –brak miejsc! 14:30 -16:30 - „Narracja obrazem” warsztaty z Pawłem Garwolem i Pawłem Rzadkiewiczem 16:30 -18:00- „Problem z trawieniem– tworzenie unikatowej kartki świątecznej techniką druku wklęsłego” warsztaty z Justyną Patecką 18:00 -19:00- „Na plasterki_Drewno from las” Warsztaty zdobienia drewnianych plastrów z Anią Kozłowską

Artyści na Jarmarku -Igor Wolski http://igorwolski.com - Konrad Koko Okoński http://www.konradokonski.com/KWD/ - Milena Młynarska https://www.artstation.com/milenamlynarska - Sebastian Skrobol http://www.skrobol.com - Justyna Patecka- Lasek https://www.behance.net/justynapatecka - Olga Budzan http://cargocollective.com/olgabudzan - Ania Kozłowska https://www.facebook.com/ANNKOZLOWSKYART/ - Katarzyna Roman http://cargocollective.com/katarzynaroman - Karolina Justyna Gałązka https://www.facebook.com/galaz.design/?pnref=about.overview - Dominika Kozłowska https://www.facebook.com/momo.rysuje/ - Paweł Garwol http://garwol.pl/strona-startowa/ - Paweł Rzodkiewicz http://culture.pl/pl/galeria/odwiedziny-pawla-rzodkiewicza-i-pawla-garwola-galeria - Anna Warda https://www.behance.net/annawarda - Gosia Kulik https://www.gosiakulik.com - Tomasz Żarnecki https://www.facebook.com/Chore-historie-1773315056230920/ - Katarzyna Witerscheim http://pannan-art.tumblr.com - Marcin Surma http://xulm.pl - Anna Krztoń http://www.anna.krzton.com - Konan Barbarski https://www.behance.net/plusmule - Mike Terrora http://miketerrora.com - Kamila Kozłowska https://www.behance.net/kozlowskakamila - Agnieszka Matykiewicz https://www.facebook.com/AtlasStworzenOsobliwych/ - Katarzyna Olbromska https://www.behance.net/olbromskat - Diana Karpowicz http://www.dianakarpowicz.pl - Błażej Kaczmarek https://www.behance.net/artofblaze - Magdalena Kościańska http://magicsuitcase.pl - Anna Szczerba https://www.instagram.com/ania__szczerba/ - Paweł Jaroński http://jaronski.pl - Agnieszka Sierzputowska https://www.behance.net/nezkafe

  • Stoisko OAZA KOMIKSU https://www.facebook.com/oazakomiksu/

Organizatorzy: Komiksofon, Fundacja Alias Kontakt: jarmarkilustracji@gmail.com

autor:
zmodyfikowano  7 lat temu  »  
przewiń ekran do początku stronyprzewiń ekran do początku strony

Wybierz kasę biletową:

ZAMKNIJ