koncentrator kultury wyciskamy 100% kultury z kultury - wyciskaj z nami!

Na naszych stronach internetowych stosujemy pliki cookies.

Korzystając z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki
wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies zgodnie z  Polityką Prywatności.

» ROZUMIEM I AKCEPTUJĘ
zmodyfikowano  miesiąc temu  »  

Finał Konkursu na Debiut

CO jest GRANE » 1 068 wyświetleń od 1 czerwca 2026
  • 4 lipca 2026, sobota
    » 19:00
  • 5 lipca 2026, niedziela
    » 17:00

4 i 5 lipca w Centrum Sztuk Performatywnych Instytutu Grotowskiego odbędzie się Finał Konkursu na Debiut reżyserski w Pantomimie, do którego mogli zgłosić się początkujący reżyserzy / reżyserki. Celem konkursu jest wyłonienie oryginalnego, wcześniej nierealizowanego autorskiego projektu przedstawienia teatralnego, w którym głównym środkiem wyrazu jest konwencja pantomimy zespołowej. Ostatecznym etapem będzie możliwość realizacji przedstawienia teatralnego we Wrocławskim Teatrze Pantomimy.

Zanim jednak to nastąpi zapraszamy naszych Widzów na pokazy trzech najlepszych wyłonionych zgłoszeń konkursowych. To właśnie Widzki i Widzowie 4 oraz 5 lipca będą mieli decydujący głos w wyborze tego jednego pomysłu.

Przyjdź i zagłosuj, który z trzech finałowych pomysłów trafi do repertuaru!

Kup bilet: https://www.bilety.pantomima.wroc.pl/

autor:
zmodyfikowano  miesiąc temu  »  
przewiń ekran do początku stronyprzewiń ekran do początku strony

Wybierz kasę biletową:

ZAMKNIJ