koncentrator kultury wyciskamy 100% kultury z kultury - wyciskaj z nami!

Na naszych stronach internetowych stosujemy pliki cookies.

Korzystając z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki
wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies zgodnie z  Polityką Prywatności.

» ROZUMIEM I AKCEPTUJĘ
zmodyfikowano  5 godzin temu

Wyjechali na wakacje... - piosenki o lecie na zakończenie sezonu koncertowego

CO jest GRANE » 149 wyświetleń od 1 czerwca 2026

Wrocław » Jana Ewangelisty Purkyniego 1 » NA MAPIE

*Miłośników dobrej zabawy zapraszamy do Wrocławia na koncert największych przebojów o lecie i wakacjach! Bilety na zakończenie sezonu koncertowego w Starym Klasztorze już w sprzedaży. *

Zakończenie sezonu koncertowego w Starym Klasztorze - program i artyści

"Lato wszędzie", "W dzień gorącego lata", "Dziewczyny lubią brąz", "Jesteśmy na wczasach", "Idę na plażę", "Chałupy welcome to", "Oprócz błękitnego nieba", "Podaruj mi trochę słońca", "Piechotą do lata", a także "Summertime", "Sunshine re

zmodyfikowano  5 godzin temu
przewiń ekran do początku stronyprzewiń ekran do początku strony

Wybierz kasę biletową:

ZAMKNIJ