koncentrator kultury wyciskamy 100% kultury z kultury - wyciskaj z nami!

Na naszych stronach internetowych stosujemy pliki cookies.

Korzystając z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki
wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies zgodnie z  Polityką Prywatności.

» ROZUMIEM I AKCEPTUJĘ
zmodyfikowano  2 godziny temu

Z Polski do RPA na dwóch kołach - spotkanie z Piotrem "Polo" Przywarskim

CO jest GRANE » 60 wyświetleń od 22 czerwca 2026

Wrocław » ul. Podwale 37/38 » NA MAPIE

Marzysz o wielkiej podróży? A może zastanawiasz się, jak wygląda życie w drodze przez dziesiątki krajów, tysiące kilometrów i kilka stref klimatycznych? Już 7 lipca o godzinie 18:00 w Wędrówki Pub we Wrocławiu będzie okazja, aby posłuchać niezwykłej historii Piotra "Polo" Przywarskiego - podróżnika, motocyklisty i twórcy internetowego.

Podczas spotkania Polo opowie o swojej wyjątkowej wyprawie motocyklem z Polski aż do Republiki Południowej Afryki. Nie zabraknie opowieści o przygodach na trasie, spotkaniach z ludźmi, wyzwaniach związanych z wielomiesięczną podróżą oraz kulisach życia w drodze.

To doskonała okazja, aby zadać pytania, poznać historie, które nie zawsze trafiają do filmów i mediów społecznościowych, a także zainspirować się do realizacji własnych podróżniczych marzeń. Po spotkaniu będzie możliwość zdobycia autografu autora, rozmowy z Piotrem Przywarskim oraz zakupu jego książek.

7 lipca 2025 r.
Godzina 18:00
Wędrówki Pub, Wrocław


Zapraszamy wszystkich miłośników podróży, motocykli i niezwykłych historii z najdalszych zakątków świata.

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Spotkanie Podróżnicze

Różni artyści

Zapraszamy na spotkania z podróżnikami. Poznaj fascynujące historie z najdalszych zakątków świata! Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

zmodyfikowano  2 godziny temu
przewiń ekran do początku stronyprzewiń ekran do początku strony

Wybierz kasę biletową:

ZAMKNIJ