koncentrator kultury wyciskamy 100% kultury z kultury - wyciskaj z nami!

Na naszych stronach internetowych stosujemy pliki cookies.

Korzystając z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki
wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies zgodnie z  Polityką Prywatności.

» ROZUMIEM I AKCEPTUJĘ
CO JEST GRANE - sierpień 2020 - nr 316 - już do pobrania
zmodyfikowano  8 lat temu

Pan Twardowski

CO było GRANE - ARCHIWALNE TERMINY » » 8 400 wyświetleń od 4 listopada 2010
  • 27 lutego 2011, niedziela
    » 17:00
  • 26 lutego 2011, sobota
    » 19:00
  • 15 listopada 2010, poniedziałek
    » 11:00
  • 14 listopada 2010, niedziela
    » 17:00
  • 13 listopada 2010, sobota
    » 19:00

Ludomir Różycki, choreografia i inscenizacja: Zajączkowski Marek

  • data premiery: 2007-04-28
  • choreografia i inscenizacja: Zajączkowski Marek
  • libretto: Rożycka Stefania
  • scenariusz: Zajączkowski Marek, Napierała Mariusz
  • kierownictwo muzyczne: Wajrak Piotr
  • inscenizacja: Napieała Mariusz
  • scenografia: Napierała Mariusz
  • reżyseria światła: Palewicz Bogumił
  • opieka artystyczna: Głowacka Ewa
  • przygotowanie choru: Wierzchoń Henryk
  • asystent dyrygenta: Wołosiuk Jerzy
  • asystent choreografa: Jaświn-Madejska Ilona
  • asystent scenografa: Michałowska-Warczachowska Kamila
  • korepetycje muzyczne: Morozov Sergiy, Paluch Paweł
  • dyrygent: Wajrak Piotr, Wołosiuk Jerzy

Obsada:

  • Pan Twardowski - Cecherz Grzegorz / Kobierzyński Piotr
  • Diabeł - Dzeravianka Viktar/ Osiński Bogusz / Tserakhau Andrei
  • Pani Twardowska - Tłokińska-Dzeravianka Anna / Giza Beata
  • Diabełki - Brożek Grzegorz, Cecherz Grzegorz, Kowalczyk Mariusz, Poślednik Kacper, Vladimir Selezniev, Skalski Sebastian
  • Bogini Diamentow Wschodu i Lotosu - Giza Beata / Marczak Olga Tłokińska-Dzeravianka Anna
  • Zygmunt August - Cecherz Grzegorz / Tserakhau Andrei
  • Duch Barbary - Dąbkowska Marta / Strojna Joanna
  • Stańczyk - Przybytniak Konrad / Seleznev Vladimir
  • Kominiarz - Osiński Bogusz / Przybytniak Konrad
  • Lajkonik, Wierzyciele, Lumpy, Koty i Puchacze, Diamenty, Gorale, Cyganie, Dworzanie, Tancerki Wschodu, Eunuchy, Goście: Azjan Tomasz, Białek-Seleznev Ewa, Błaszczyk Agnieszka, Brożek Grzegorz, Cecherz Grzegorz, Dąbkowska Marta, Denissova Olessia, Dzeravianka Viktar, Giza Beata, Grodzka Ewa, Kielan Maria, Kobierzyńska Izabela, Kobierzyński Piotr, Kowalczyk Mariusz, Kowalczyk Marta, Kruk Paweł, Kruk Sandra, Lewandowska Anna, Madejski Ryszard, Malicka Sylwia, Marczak Olga, Moder Mariola, Napierała Sandra, Osiński Bogusz, Piotrowicz Sylwia, Ponicka-Bukolt Elżbieta, Poślednik Kacper, Pruszyński Maciej, Przybytniak Konrad, Szczepańska Ewelina, Seleznev Vladimir, Sikorska Ewa, Skalski Sebastian, Strojna Joanna, Tserakhau Andrei, Tuszyński Rafał, Vielrose Marta
  • oraz - adepci Studia Baletowego Opery Nova, zespoł taneczny z Pałacu Młodzieży Solo wokalne - Fulara-Duda Halina, Grela Małgorzata, Nowak-Stańczyk Katarzyna, Madej Tomasz, Naruszewicz Marcin, Rożański Dawid
zmodyfikowano  8 lat temu
przewiń ekran do początku stronyprzewiń ekran do początku strony

Wybierz kasę biletową:

ZAMKNIJ