koncentrator kultury wyciskamy 100% kultury z kultury - wyciskaj z nami!

Na naszych stronach internetowych stosujemy pliki cookies.

Korzystając z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki
wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies zgodnie z  Polityką Prywatności.

» ROZUMIEM I AKCEPTUJĘ
CO JEST GRANE - Marzec 2019 - nr 301KAMERALIŚCI_WIOSENNA_ZMIANARybnicki Festiwal Podróżników KARAWANA Rybnik 6-7 kwietnia 2019 r.
zmodyfikowano  6 lat temu

Zniewolony umysł

CO było GRANE - ARCHIWALNE TERMINY » » 6 950 wyświetleń od 25 sierpnia 2011
  • 11 września 2011, niedziela
    » 19:00
  • 10 września 2011, sobota
    » 19:00
  • 9 września 2011, piątek
    » 19:00

Robert Bondara

  • tytuł realizacji:
  • Zniewolony umysł
  • miejsce premiery: Opera Nova Bydgoszcz
  • data premiery: 2011-03-19
  • scenopis: Robert Bondara
  • choreografia i inscenizacja: Robert Bondara
  • muzyka: Philip Glass (fragmenty)/Wojciech Kilar "Kościelec 1909"
  • scenografia: Diana Marszałek
  • kostiumy: Mariusz Napierała
  • reżyseria światła: Maciej Igielski
  • asystent choreografa: Anna Sąsiadek
  • projekcje multimedialne: Krystian Drywa
  • Obsada:

  • Mi - Grzegorz Brożek / Sebastian Skalski / Tomasz Wojciechowski

  • Elpis - Marta Kwaśniak / Olga Marczak / Joanna Strojna
  • Alfa - Anna Bobrowska / Anna Pietrykowska / Ewa Sikorska
  • Beta - Krzysztof Gorski / Konrad Przybytniak / Vladimir Seleznev
  • Gamma - Mariusz Kowalczyk / Igor Nakonechnyi / Sebastian Skalski
  • Delta - Grzegorz Brożek / Tomasz Gruszecki / Mariusz Kowalczyk / Konrad Przybytniak
  • Tyrannos - Wiktor Dieriewianko / Piotr Kobierzyński / Tomasz Wojciechowski
  • Ksi, funkcjonariusz - Wiktor Dieriewianko / Krzysztof Gorski / Piotr Kobierzyński
  • Rho, funkcjonariusz - Igor Nakonechnyi / Bogusz Osiński / Vladimir Seleznev
  • Dziewczyna - Clelia Averna / Sylwia Brzezińska / Marta Kwaśniak / Olga Marczak
  • Anna Bebenow
  • Ewa Białek-Seleznev
  • Agnieszka Błaszczyk
  • Olesia Denissowa
  • Angelika Gembiak
  • Natalia Hlinskikh-Rochna
  • Izabela Kobierzyńska
  • Paweł Kruk
  • Sandra Kruk
  • Ryszard Madejski
  • Elżbieta Ponicka-Bukolt
  • Olena Ponomarova
  • Tomasz Siedlecki
  • Ewelina Szczepańska
  • Anna Tłokińska
  • Andrei Tserakhau
zmodyfikowano  6 lat temu
przewiń ekran do początku stronyprzewiń ekran do początku strony

Wybierz kasę biletową:

ZAMKNIJ