koncentrator kultury wyciskamy 100% kultury z kultury - wyciskaj z nami!

Na naszych stronach internetowych stosujemy pliki cookies.

Korzystając z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki
wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies zgodnie z  Polityką Prywatności.

» ROZUMIEM I AKCEPTUJĘ
CO JEST GRANE - sierpień 2020 - nr 316 - już do pobrania
zmodyfikowano  rok temu

Robaczki z Zaginionej Doliny

CO było GRANE - ARCHIWALNE TERMINY » » 927 109 wyświetleń od 16 stycznia 2014
  • 27 lutego 2014, czwartek
    » dubbing 2D: 11
  • 26 lutego 2014, środa
    » dubbing 2D: 11
  • 25 lutego 2014, wtorek
    » dubbing 2D: 11
  • 24 lutego 2014, poniedziałek
    » dubbing 2D: 11
  • 23 lutego 2014, niedziela
    » dubbing 2D: 11
  • 22 lutego 2014, sobota
    » dubbing 2D: 11
  • 19 lutego 2014, środa
    » 11:00
  • 18 lutego 2014, wtorek
    » 11:00
  • 17 lutego 2014, poniedziałek
    » 11:00
  • 16 lutego 2014, niedziela
    » 11:00
  • 15 lutego 2014, sobota
    » 11:00
  • 14 lutego 2014, piątek
    » 11:00
  • 13 lutego 2014, czwartek
    » 10:30
  • 12 lutego 2014, środa
    » 10:30
  • 11 lutego 2014, wtorek
    » 10:30
  • 10 lutego 2014, poniedziałek
    » 10:30
  • 9 lutego 2014, niedziela
    » 10:00, 12:00, 14:00
  • 8 lutego 2014, sobota
    » 10:00, 12:00, 14:00
  • 7 lutego 2014, piątek
    » 10:30
  • 6 lutego 2014, czwartek
    » 11:15, 14:00, 16:45, 19:30, 22:15
  • 5 lutego 2014, środa
    » 11:15, 14:00, 16:45, 19:30, 22:15
  • 4 lutego 2014, wtorek
    » 11:15, 14:00, 16:45, 19:30, 22:15
  • 3 lutego 2014, poniedziałek
    » 11:15, 14:00, 16:45, 19:30, 22:15
  • 2 lutego 2014, niedziela
    » 11:15, 14:00, 16:45, 19:30, 22:15
  • 1 lutego 2014, sobota
    » 11:15, 14:00, 16:45, 19:30, 22:15
  • 31 stycznia 2014, piątek
    » 11:15, 14:00, 16:45, 19:30, 22:15
  • 30 stycznia 2014, czwartek
    » 10:15, 12:15, 14:15, 16:15, 18:15, 20:15, 22:15
  • 29 stycznia 2014, środa
    » 10:15, 12:15, 14:15, 16:15, 18:15, 20:15, 22:15
  • 28 stycznia 2014, wtorek
    » 10:15, 12:15, 14:15, 16:15, 18:15, 20:15, 22:15
  • 27 stycznia 2014, poniedziałek
    » 10:15, 12:15, 14:15, 16:15, 18:15, 20:15, 22:15
  • 26 stycznia 2014, niedziela
    » 10:15, 12:15, 14:15, 16:15, 18:15, 20:15, 22:15
  • 25 stycznia 2014, sobota
    » 10:15, 12:15, 14:15, 16:15, 18:15, 20:15, 22:15
  • 24 stycznia 2014, piątek
    » 10:15, 12:15, 14:15, 16:15, 18:15, 20:15, 22:15
  • 22 stycznia 2014, środa
    » 10:20, 11:40, 12:40, 14:00, 15:00, 16:20, 17:20, 18:40, 19:40, 21:00, 22:00
  • 21 stycznia 2014, wtorek
    » 10:20, 11:40, 12:40, 14:00, 15:00, 16:20, 17:20, 18:40, 19:40, 21:00, 22:00
  • 20 stycznia 2014, poniedziałek
    » 10:20, 11:40, 12:40, 14:00, 15:00, 16:20, 17:20, 18:40, 19:40, 21:00, 22:00
  • 19 stycznia 2014, niedziela
    » 10:20, 11:40, 12:40, 14:00, 15:00, 16:20, 17:20, 18:40, 19:40, 21:00, 22:00
  • 18 stycznia 2014, sobota
    » 10:20, 11:40, 12:40, 14:00, 15:00, 16:20, 17:20, 18:40, 19:40, 21:00, 22:00
  • 17 stycznia 2014, piątek
    » 10:20, 11:40, 12:40, 14:00, 15:00, 16:20, 17:20, 18:40, 19:40, 21:00, 22:00
  • 17 kwietnia 2014, czwartek
    » napisy: 10
  • 16 kwietnia 2014, środa
    » napisy: 10
  • 15 kwietnia 2014, wtorek
    » napisy: 10
  • 14 kwietnia 2014, poniedziałek
    » napisy: 10
  • 13 kwietnia 2014, niedziela
    » napisy: 10
  • 12 kwietnia 2014, sobota
    » napisy: 10
  • 11 kwietnia 2014, piątek
    » napisy: 10
  • 8 maja 2014, czwartek
    » 2D: 11
  • 7 maja 2014, środa
    » 2D: 11
  • 6 maja 2014, wtorek
    » 2D: 11
  • 5 maja 2014, poniedziałek
    » 2D: 11
  • 4 maja 2014, niedziela
    » 2D: 10
  • 3 maja 2014, sobota
    » 2D: 10
  • 2 maja 2014, piątek
    » 2D: 10
  • 1 maja 2014, czwartek
    » 2D: 11
  • 27 lutego 2014, czwartek
    » dubbing 2D: 10
  • 26 lutego 2014, środa
    » dubbing 2D: 10
  • 25 lutego 2014, wtorek
    » dubbing 2D: 10
  • 24 lutego 2014, poniedziałek
    » dubbing 2D: 10
  • 23 lutego 2014, niedziela
    » dubbing 2D: 10
  • 22 lutego 2014, sobota
    » dubbing 2D: 10
  • 19 lutego 2014, środa
    » 10:00, 11:45
  • 18 lutego 2014, wtorek
    » 10:00, 11:45
  • 17 lutego 2014, poniedziałek
    » 10:00, 11:45, 16:30
  • 16 lutego 2014, niedziela
    » 10:00, 11:45
  • 15 lutego 2014, sobota
    » 10:00, 11:45
  • 14 lutego 2014, piątek
    » 11:20
  • 13 lutego 2014, czwartek
    » 10:15, 14:00
  • 12 lutego 2014, środa
    » 10:20, 14:30
  • 11 lutego 2014, wtorek
    » 10:15, 14:00
  • 10 lutego 2014, poniedziałek
    » 10:15, 11:00, 14:00
  • 9 lutego 2014, niedziela
    » 10:15, 14:00
  • 8 lutego 2014, sobota
    » 10:15, 14:00
  • 7 lutego 2014, piątek
    » 10:15, 14:00
  • 6 lutego 2014, czwartek
    » 11:30, 14:30, 17:30, 20:30
  • 5 lutego 2014, środa
    » 11:30, 14:30, 17:30, 20:30
  • 4 lutego 2014, wtorek
    » 11:30, 14:30, 17:30, 20:30
  • 3 lutego 2014, poniedziałek
    » 11:30, 14:30, 17:30, 20:30
  • 2 lutego 2014, niedziela
    » 11:30, 14:30, 17:30, 20:30
  • 1 lutego 2014, sobota
    » 11:30, 14:30, 17:30, 20:30
  • 31 stycznia 2014, piątek
    » 11:30, 14:30, 17:30, 20:30
  • 30 stycznia 2014, czwartek
    » 13:30, 15:45, 18:00, 20:15
  • 29 stycznia 2014, środa
    » 13:30, 15:45, 18:00, 20:15
  • 28 stycznia 2014, wtorek
    » 13:30, 15:45, 18:00, 20:15
  • 27 stycznia 2014, poniedziałek
    » 13:30, 15:45, 18:00, 20:15
  • 26 stycznia 2014, niedziela
    » 13:30, 15:45, 18:00, 20:15
  • 25 stycznia 2014, sobota
    » 13:30, 15:45, 18:00, 20:15
  • 24 stycznia 2014, piątek
    » 13:30, 15:45, 18:00, 20:15, 22:40
  • 22 stycznia 2014, środa
    » 10:00, 12:30, 15:00, 16:15, 17:30, 18:45, 20:00, 21:15
  • 21 stycznia 2014, wtorek
    » 10:00, 12:30, 15:00, 16:15, 17:30, 18:45, 20:00, 21:15
  • 20 stycznia 2014, poniedziałek
    » 10:00, 12:30, 15:00, 16:15, 17:30, 18:45, 20:00, 21:15, 22:00
  • 19 stycznia 2014, niedziela
    » 10:00, 12:30, 15:00, 16:15, 17:30, 18:45, 20:00, 21:15
  • 18 stycznia 2014, sobota
    » 10:00, 12:30, 15:00, 16:15, 17:30, 18:45, 20:00, 21:15
  • 17 stycznia 2014, piątek
    » 12:00, 14:30, 16:15, 17:00, 18:45, 19:30, 21:15, 23:45

2013 - Belgia, Francja

  • reżyseria: Thomas Szabo, Hélène Giraud
  • scenariusz: Thomas Szabo, Hélène Giraud

OBSADA:

  • Andrzej Grabowski - Biedronka Bzyk (dziadek)
  • Ryszard Dziduch - Kajtek (wnuczek)
zmodyfikowano  rok temu
przewiń ekran do początku stronyprzewiń ekran do początku strony

Wybierz kasę biletową:

ZAMKNIJ