koncentrator kultury wyciskamy 100% kultury z kultury - wyciskaj z nami!

Na naszych stronach internetowych stosujemy pliki cookies.

Korzystając z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki
wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies zgodnie z  Polityką Prywatności.

» ROZUMIEM I AKCEPTUJĘ
KRUPA | KAF Young Art Prize 2024!Gastro Miasto 2024Dni Oławy 2024TpL repertuar czerwiecWieczory w Arsenale 2024CO JEST GRANE czerwiec 2024 - nr 361
zmodyfikowano  12 lat temu

Międzynarodowy Festiwal Teatralny 2008 KONTAKT

Toruń »
CO było GRANE - ARCHIWALNE TERMINY » » 21 981 wyświetleń od 11 maja 2008
  • od: 24 maja 2008, sobota
    do: 30 maja 2008, piątek

Program festiwalu:

*24 maja (sobota) *

  • 1700 - Tim Etchells „Noc po dniu”, reżyseria: Tim Etchells, Victoria (Gandawa/Belgia)
  • 1930 - William Szekspir „Othello”, reżyseria: Maciej Sobociński, Teatr Bagatela im. Tadeusza Boya – Żeleńskiego (Kraków/Polska)

25 maja (niedziela)

  • 1500 i 2000 - Witold Gombrowicz „Ślub”, reżyseria: Waldemar Zawodziński, Teatr im. Stefana Jaracza (Łódź/Polska), SPEKTAKL TYLKO DLA WIDZÓW DOROSŁYCH!
  • 2000 - Henryk Ibsen „Upiory”, reżyseria: Sebastian Nübling, Schaubühne am Lehniner Platz (Berlin/Niemcy), SPEKTAKL PREZENTOWANY BĘDZIE W OPERZE NOVA W BYDGOSZCZY

*26 maja (poniedziałek) *

  • 17:30 - „Iwanow” wg Antoniego Czechowa, reżyseria: Lew Erenburg, Niewielki Teatr Dramatyczny Lwa Erenburga (Sankt Petersburg/Rosja)
  • 21:00 - „Moby na uwięzi”, pomysł i realizacja: Gulko, Cahin-Caha (Marsylia/Francja)

*27 maja (wtorek) *

  • 16:30 – Marius von Mayenburg, „Brzydal”, reżyseria: Ramin Gray, Royal Court (Londyn/Wlk. Brytania)
  • 18:00 - Aleksander Ostrowski „Burza”, reżyseria: Wiktor Ryżakow, Teatr Csokonai (Debreczyn/Węgry)
  • 20:30 - Ene-Liis Semper, Tiit Ojasoo „Nafta!”, reżyseria: Tiit Ojasoo, Ene-Liis Semper, Teatr NO99 (Tallinn/Estonia)

28 maja (środa)

  • 17:30 - Hanoch Levin „Pakujemy manatki”(Komedia na osiem pogrzebów), reżyseria: Iwona Kempa, Teatr im. Wilama Horzycy (Toruń/Polska)
  • 19:00 - Marius von Mayenburg, „Brzydal”, reżyseria: Ramin Gray, Royal Court (Londyn/Wlk. Brytania)
  • 19:30 - Eero Epner, Ene-Liis Semper, Tiit Ojasoo „GEP” (czyli Gariaczije estonskije parni), reżyseria: Tiit Ojasoo, Teatr NO99 (Tallinn/Estonia)

*29 maja (czwartek) *

  • 18:00 - Isaac Bashevis Singer „Tajbełe i jej demon”, reżyseria: Galina Byzgu, Wielki Teatr Lalek (Sankt Petersburg/Rosja)
  • 20:30 - Marius von Mayenburg „Brzydal”, reżyseria: Ramin Gray, Royal Court (Londyn/Wlk. Brytania)
  • 22:00 - Nikołaj Chalezin „Pokolenie jeans”, reżyseria: Nikołaj Chalezin, Białoruski Wolny Teatr (Mińsk/Białoruś)

30 maja (piątek)

  • 17:00 - „Brzmienie ciszy”, reżyseria: Alvis Hermanis, Teatr Nowy (Ryga/Łotwa)
  • 21:00 - William Szekspir „Burza”, reżyseria: Etienne Glaser, Teatr Mały (Wilno/Litwa)
zmodyfikowano  12 lat temu
przewiń ekran do początku stronyprzewiń ekran do początku strony

Wybierz kasę biletową:

ZAMKNIJ