Resident Evil: Afterlife
Resident Evil: Afterlife
- 7 października 2010, czwartek» 22:15
- 6 października 2010, środa» 22:15
- 5 października 2010, wtorek» 22:15
- 4 października 2010, poniedziałek» 22:15
- 3 października 2010, niedziela» 22:15
- 2 października 2010, sobota» 22:15
- 1 października 2010, piątek» 22:15
- 30 września 2010, czwartek» 22:15
- 29 września 2010, środa» 22:15
- 28 września 2010, wtorek» 22:15
- 27 września 2010, poniedziałek» 22:15
- 26 września 2010, niedziela» 22:15
- 25 września 2010, sobota» 22:15
- 24 września 2010, piątek» 22:15
- 23 września 2010, czwartek» 13:30, 15:45, 18:00, 20:15, 22:15
- 22 września 2010, środa» 13:30, 15:45, 18:00, 20:15, 22:30
- 21 września 2010, wtorek» 13:30, 15:45, 18:00, 20:15, 22:30
- 20 września 2010, poniedziałek» 13:30, 15:45, 18:00, 20:15, 22:30
- 19 września 2010, niedziela» 13:30, 15:45, 18:00, 20:15, 22:30
- 18 września 2010, sobota» 13:30, 15:45, 18:00, 20:15, 22:30
- 17 września 2010, piątek» 13:30, 15:45, 18:00, 20:15, 22:30
- 16 września 2010, czwartek» 13:30, 15:45, 18:00, 20:15, 22:30
- 15 września 2010, środa» 13:30, 15:45, 18:00, 20:15, 22:30
- 14 września 2010, wtorek» 13:30, 15:45, 18:00, 20:15, 22:30
- 13 września 2010, poniedziałek» 13:30, 15:45, 18:00, 20:15, 22:30
- 12 września 2010, niedziela» 13:30, 15:45, 18:00, 20:15, 22:30
- 11 września 2010, sobota» 13:30, 15:45, 18:00, 20:15, 22:30
- 10 września 2010, piątek» 13:30, 15:45, 18:00, 20:15, 22:30
- 4 listopada 2010, czwartek» 22:30
- 3 listopada 2010, środa» 22:30
- 28 października 2010, czwartek» 22:30
- 27 października 2010, środa» 22:30
- 26 października 2010, wtorek» 22:30
- 25 października 2010, poniedziałek» 22:30
- 24 października 2010, niedziela» 22:30
- 23 października 2010, sobota» 22:30
- 21 października 2010, czwartek» 18:15, 20:30, 22:30
- 20 października 2010, środa» 18:15, 20:30, 22:30
- 19 października 2010, wtorek» 18:15, 20:30, 22:30
- 18 października 2010, poniedziałek» 18:15, 20:30, 22:30
- 17 października 2010, niedziela» 18:15, 20:30, 22:30
- 16 października 2010, sobota» 18:15, 20:30, 22:30
- 15 października 2010, piątek» 18:15, 20:30, 22:30
- 14 października 2010, czwartek» 18:15, 20:30, 22:30
- 13 października 2010, środa» 18:15, 20:30, 22:30
- 12 października 2010, wtorek» 18:15, 20:30, 22:30
- 11 października 2010, poniedziałek» 18:15, 20:30, 22:30
- 10 października 2010, niedziela» 18:15, 20:30, 22:30
- 7 października 2010, czwartek» 13:40, 18:00, 20:30, 22:30
- 6 października 2010, środa» 13:40, 18:00, 20:30, 22:30
- 5 października 2010, wtorek» 13:40, 18:00, 20:30, 22:30
- 4 października 2010, poniedziałek» 13:40, 18:00, 20:30, 22:30
- 3 października 2010, niedziela» 13:40, 18:00, 20:30, 22:30
- 2 października 2010, sobota» 13:40, 18:00, 20:30, 22:30
- 1 października 2010, piątek» 13:40, 18:00, 20:00, 22:30
- 30 września 2010, czwartek» 11:40, 13:40, 15:50, 18:00, 20:10, 22:20
- 29 września 2010, środa» 11:40, 13:40, 15:50, 18:00, 20:10, 22:20
- 28 września 2010, wtorek» 11:40, 13:40, 15:50, 18:00, 20:10, 22:20
- 27 września 2010, poniedziałek» 11:40, 13:40, 15:50, 18:00, 20:10, 22:20
- 26 września 2010, niedziela» 11:40, 13:40, 15:50, 18:00, 20:10, 22:20
- 25 września 2010, sobota» 11:40, 13:40, 15:50, 18:00, 20:10, 22:20
- 24 września 2010, piątek» 11:40, 13:40, 15:50, 18:00, 20:10, 22:20
- 23 września 2010, czwartek» 11:30, 13:40, 15:50, 18:00, 20:10, 22:20
- 22 września 2010, środa» 11:30, 13:40, 15:50, 18:00, 20:10, 22:20
- 21 września 2010, wtorek» 11:30, 13:40, 15:50, 18:00, 20:10, 22:20
- 20 września 2010, poniedziałek» 11:30, 13:40, 15:50, 18:00, 20:10, 22:20
- 16 września 2010, czwartek» 11:15, 13:30, 15:45, 18:00, 20:15, 22:30
- 15 września 2010, środa» 11:15, 13:30, 15:45, 18:00, 20:15, 22:30
- 14 września 2010, wtorek» 11:15, 13:30, 15:45, 18:00, 20:15, 22:30
- 13 września 2010, poniedziałek» 11:15, 13:30, 15:45, 18:00, 20:15, 22:30
- 12 września 2010, niedziela» 11:15, 13:30, 15:45, 18:00, 20:15, 22:30
- 11 września 2010, sobota» 11:15, 13:30, 15:45, 18:00, 20:15, 22:30
- 10 września 2010, piątek» 11:15, 13:30, 15:45, 18:00, 20:15, 22:30
- 21 października 2010, czwartek» 21:40
- 20 października 2010, środa» 20:45
- 19 października 2010, wtorek» 20:45
- 18 października 2010, poniedziałek» 20:45
- 17 października 2010, niedziela» 20:45
- 16 października 2010, sobota» 20:45
- 15 października 2010, piątek» 20:45
- 14 października 2010, czwartek» 20:45
- 13 października 2010, środa» 18:15, 20:40
- 12 października 2010, wtorek» 18:15, 20:40
- 11 października 2010, poniedziałek» 18:15, 20:40
- 10 października 2010, niedziela» 18:15, 20:40
- 9 października 2010, sobota» 18:15, 20:40
- 8 października 2010, piątek» 18:15, 20:40
- 7 października 2010, czwartek» 14:30, 19:15, 21:30
- 6 października 2010, środa» 14:30, 19:15, 21:30
- 5 października 2010, wtorek» 14:30, 19:15, 21:30
- 4 października 2010, poniedziałek» 14:30, 19:15, 21:30
- 3 października 2010, niedziela» 14:30, 19:15, 21:30
- 2 października 2010, sobota» 14:30, 19:15, 21:30
- 1 października 2010, piątek» 14:30, 19:15, 21:30
- 30 września 2010, czwartek» 14:00, 16:20, 18:40, 21:00
- 29 września 2010, środa» 14:30, 16:45, 19:00
- 28 września 2010, wtorek» 14:00, 16:20, 18:40, 21:00
- 27 września 2010, poniedziałek» 14:00, 16:20, 18:40, 21:00
- 26 września 2010, niedziela» 14:00, 16:20, 18:40, 21:00
- 25 września 2010, sobota» 14:00, 16:20, 18:40, 21:00
- 24 września 2010, piątek» 14:00, 16:20, 18:40, 21:00
- 23 września 2010, czwartek» 10:45, 13:15, 15:45, 18:15, 20:50
- 22 września 2010, środa» 10:45, 13:15, 15:45, 18:15, 20:50
- 21 września 2010, wtorek» 10:45, 13:15, 15:45, 18:15, 20:50
- 20 września 2010, poniedziałek» 10:45, 13:15, 15:45, 18:15, 20:50
- 19 września 2010, niedziela» 10:45, 13:15, 15:45, 18:15, 20:50
- 18 września 2010, sobota» 10:45, 13:15, 15:45, 18:15, 20:50
- 17 września 2010, piątek» 10:45, 13:15, 15:45, 18:15, 20:50, 23:20
- 16 września 2010, czwartek» 10:15, 12:45, 15:15, 17:45, 20:30
- 15 września 2010, środa» 10:45, 13:15, 15:45, 18:15, 20:45
- 14 września 2010, wtorek» 10:45, 13:15, 15:45, 18:15, 20:45
- 13 września 2010, poniedziałek» 10:45, 13:15, 15:45, 18:15, 20:45
- 12 września 2010, niedziela» 10:45, 13:15, 15:45, 18:15, 20:45
- 11 września 2010, sobota» 10:45, 13:15, 15:45, 18:15, 20:45
- 10 września 2010, piątek» 10:45, 13:15, 15:45, 18:15, 20:45
2010 - Niemcy, USA, Wielka Brytania
- reżyseria: Paul W.S. Anderson
- scenariusz: Paul W.S. Anderson
- zdjęcia: Glen Macpherson
- 90 min
- obsada: Milla Jovovich, Wentworth Miller, Ali Larter
Dworzec dla dwojga
12 marca 2018 - 16:15jest więcej terminów
Kino Przytulne ŁDK
Traugutta 18 Łódźjest więcej miejsc
107 425kino
Kanał
12 marca 2018 - 17:00jest więcej terminów
Kinematograf
Plac Zwycięstwa 1 Łódźjest więcej miejsc
266 199kino
Filmowe Poranki – Tęczowa Rubinka-Seans z konkursami
11 marca 2018 - 10:00
Helios Łódź
al. Politechniki 1 Łódź
11 681kino
Maraton Grozy
9 marca 2018 - 23:00
Helios Łódź
al. Politechniki 1 Łódź
10 194kino
Padmaavat
9 marca 2018 - 18:30jest więcej terminów
Charlie
Piotrkowska 203/205 Łódźjest więcej miejsc
95 057kino
Thomas Anders & Modern Talking Band
9 marca 2018 - 19:00
Atlas Arena
ul. Bandurskiego 7 Łódź
20 608kino
Powrót
8 marca 2018 - 16:45jest więcej terminów
Kino Przytulne ŁDK
Traugutta 18 Łódź
30 295kino
Sztuka Kochania. Historia Michaliny Wisłockiej - Kultura Dostępna
8 marca 2018 - 18:00
Helios Łódź
al. Politechniki 1 Łódź
10 251kino
Moja miłość
8 marca 2018 - jest więcej terminów
Charlie
Piotrkowska 203/205 Łódź
470 794kino
Więzień labiryntu: Lek na śmierć
8 marca 2018 - jest więcej terminów
Cinema City Manufaktura
Drewnowska 58 Łódźjest więcej miejsc
1 003 557kino
Słudzy diabła
8 marca 2018 - jest więcej terminów
Kino Bodo
ul. Rewolucji 1905 r. 78/80 Łódź
139 733kino
Dama w vanie
7 marca 2018 - 16:45jest więcej terminów
Kino Przytulne ŁDK
Traugutta 18 Łódźjest więcej miejsc
567 347kino
Ballada o żołnierzu
6 marca 2018 - 15:00jest więcej terminów
Kino Przytulne ŁDK
Traugutta 18 Łódźjest więcej miejsc
48 603kino
CIAŁO I EKRAN: SEKS I UMIERANIE. BIOETYKA A FILMOWE REPREZENTACJE
6 marca 2018 - 18:00
Muzeum Sztuki w Łodzi - ms2
Ogrodowa 19 Łódź
10 575kino
Przyjaźń czy kochanie?
6 marca 2018 - 17:00jest więcej terminów
Kino Przytulne ŁDK
Traugutta 18 Łódźjest więcej miejsc
917 071kino
Nazywam się Cukinia
5 marca 2018 - 12:10jest więcej terminów
Kino Bodo
ul. Rewolucji 1905 r. 78/80 Łódźjest więcej miejsc
852 935kino
Pokolenie
5 marca 2018 - 17:00
Kinematograf
Plac Zwycięstwa 1 Łódź
33 308kino