Mój piękny syn
- 18 lipca 2019, czwartek» 12:00
- 24 stycznia 2019, czwartek» 14:15
- 23 stycznia 2019, środa» 14:30
- 22 stycznia 2019, wtorek» 18:30
- 21 stycznia 2019, poniedziałek» 13:00
- 20 stycznia 2019, niedziela» 14:30
- 19 stycznia 2019, sobota» 14:30
- 18 stycznia 2019, piątek» 14:30
- 17 stycznia 2019, czwartek» 17:40
- 16 stycznia 2019, środa» 21:00
- 15 stycznia 2019, wtorek» 13:45, 17:40
- 14 stycznia 2019, poniedziałek» 17:40, 21:00
- 13 stycznia 2019, niedziela» 21:00
- 12 stycznia 2019, sobota» 17:15, 21:00
- 11 stycznia 2019, piątek» 13:20, 17:40
- 10 stycznia 2019, czwartek» 14:50, 18:50
- 9 stycznia 2019, środa» 21:00
- 8 stycznia 2019, wtorek» 14:50, 18:50
- 7 stycznia 2019, poniedziałek» 14:50, 18:50
- 6 stycznia 2019, niedziela» 18:50
- 5 stycznia 2019, sobota» 14:50, 21:00
- 8 lutego 2019, piątek» 09:35, 11:30
- 7 lutego 2019, czwartek» 12:30
- 6 lutego 2019, środa» 12:30
- 5 lutego 2019, wtorek» 12:30
- 4 lutego 2019, poniedziałek» 10:05
- 3 lutego 2019, niedziela» 12:30
- 2 lutego 2019, sobota» 12:30
- 1 lutego 2019, piątek» 10:05, 11:50
- 31 stycznia 2019, czwartek» 14:00
- 30 stycznia 2019, środa» 14:00
- 29 stycznia 2019, wtorek» 09:25, 14:00
- 28 stycznia 2019, poniedziałek» 14:00
- 27 stycznia 2019, niedziela» 14:00
- 26 stycznia 2019, sobota» 14:00
- 25 stycznia 2019, piątek» 11:45, 14:00
- 24 stycznia 2019, czwartek» 13:30, 21:00
- 23 stycznia 2019, środa» 19:40
- 22 stycznia 2019, wtorek» 13:30, 18:20
- 21 stycznia 2019, poniedziałek» 13:30, 19:40
- 20 stycznia 2019, niedziela» 19:40
- 19 stycznia 2019, sobota» 19:40
- 18 stycznia 2019, piątek» 10:30, 19:40
- 17 stycznia 2019, czwartek» 13:15, 19:45
- 16 stycznia 2019, środa» 13:15, 17:15, 19:45, 22:15
- 15 stycznia 2019, wtorek» 13:15, 17:15, 19:45, 22:15
- 14 stycznia 2019, poniedziałek» 13:15, 17:15, 19:45, 22:15
- 13 stycznia 2019, niedziela» 12:00, 17:15, 19:45, 22:15
- 12 stycznia 2019, sobota» 12:00, 17:15, 19:45, 22:15
- 11 stycznia 2019, piątek» 13:15, 17:15, 19:45, 22:15
- 10 stycznia 2019, czwartek» 14:10, 16:40, 19:10, 21:40
- 9 stycznia 2019, środa» 14:10, 16:40, 19:10, 21:40
- 8 stycznia 2019, wtorek» 14:10, 16:40, 19:10, 22:00
- 7 stycznia 2019, poniedziałek» 14:10, 16:40, 19:10, 21:40
- 6 stycznia 2019, niedziela» 14:10, 16:40, 19:10, 21:40
- 5 stycznia 2019, sobota» 14:10, 16:40, 19:10, 21:40
- 16 grudnia 2018, niedziela» 20:00
- 15 grudnia 2018, sobota» 20:00
- 7 lutego 2019, czwartek» 17:00
- 31 stycznia 2019, czwartek» 10:00
- 24 stycznia 2019, czwartek» 10:00
- 27 stycznia 2019, niedziela» 14:45
- 25 stycznia 2019, piątek» 15:00
- 22 stycznia 2019, wtorek» 18:00
- 19 stycznia 2019, sobota» 20:00
- 18 stycznia 2019, piątek» 20:00
- 5 stycznia 2019, sobota» 14:00
- 24 stycznia 2019, czwartek» 17:00
- 23 stycznia 2019, środa» 19:15
- 22 stycznia 2019, wtorek» 17:00
- 21 stycznia 2019, poniedziałek» 19:15
- 20 stycznia 2019, niedziela» 14:00
- 27 października 2019, niedziela» 17:00
- 19 października 2019, sobota» 17:00
- 25 września 2019, środa» 18:30
- 22 września 2019, niedziela» 18:30
- 12 września 2019, czwartek» 17:30
- 18 lipca 2019, czwartek» 18:00
- 10 lipca 2019, środa» 18:00
- 4 lipca 2019, czwartek» 18:00
- 22 czerwca 2019, sobota» 16:30
- 16 czerwca 2019, niedziela» 17:30
- 14 czerwca 2019, piątek» 18:00
- 17 stycznia 2019, czwartek» 12:00
- 16 stycznia 2019, środa» 10:15
- 15 stycznia 2019, wtorek» 10:15
- 14 stycznia 2019, poniedziałek» 10:15
- 13 stycznia 2019, niedziela» 10:15
- 12 stycznia 2019, sobota» 10:15
- 11 stycznia 2019, piątek» 10:15
- 10 stycznia 2019, czwartek» 13:20, 20:40
- 9 stycznia 2019, środa» 13:20, 20:40
- 8 stycznia 2019, wtorek» 13:20, 20:40
- 7 stycznia 2019, poniedziałek» 13:20, 20:40
- 6 stycznia 2019, niedziela» 13:20, 20:40
- 5 stycznia 2019, sobota» 20:40
2018 - USA
- reżyseria: Felix Van Groeningen
- scenariusz: Luke Davies, Felix Van Groeningen
Steve Carell
Christian Convery
Tom Beyer
Kue Lawrence
Stefanie Scott
Felix Van Groeningen
Jack Dylan Grazer
Ricky Low
Maura Tierney
Timothée Chalamet
Julian Works
Amy Ryan
Kaitlyn Dever
Ulica potępionych dusz
16 marca 2008 - 18:00
Kinematograf
Plac Zwycięstwa 1 Łódź
54 457kino
Cesarzowa
14 marca 2008 - 18:00
Kinematograf
Plac Zwycięstwa 1 Łódź
73 102kino
Osobisty pamiętnik grzesznika... przez niego samego spisany
13 marca 2008 - 19:00
ŁDK Kameralne
Traugutta 18 Łódź
44 915kino
Madame Sata
13 marca 2008 - 13:50jest więcej terminów
Charlie
Piotrkowska 203/205 Łódź
286 887kino
Ranczo Wilkowyje
13 marca 2008 - 17:30jest więcej terminów
Kino Cytryna
Zachodnia 81/83 Łódźjest więcej miejsc
1 445 134kino
Madame Dubarry
11 marca 2008 - 18:00
Kinematograf
Plac Zwycięstwa 1 Łódź
53 812kino
Przygód kilka Wróbla Ćwirka
9 marca 2008 - 12:00
Kinematograf
Plac Zwycięstwa 1 Łódź
32 980kino
Żółty paszport
9 marca 2008 - 18:00
Kinematograf
Plac Zwycięstwa 1 Łódź
49 258kino
Bestia
8 marca 2008 - 18:00
Kinematograf
Plac Zwycięstwa 1 Łódź
66 240kino
Ukochana
7 marca 2008 - 21:00jest więcej terminów
Charlie
Piotrkowska 203/205 Łódź
52 294kino
Mój Feminizm
7 marca 2008 - 21:00
Kino Cytryna
Zachodnia 81/83 Łódź
44 500kino
REŻYSERSKO-AKTORSKIE DUETY
od: 3 marca 2008 do: 6 marca 2008
Duże Kino - Łódzki Dom Kultury
Traugutta 18 Łódź
20 131kino
Operacja Świt
6 marca 2008 - 22:15jest więcej terminów
Cinema City Manufaktura
Drewnowska 58 Łódź
328 502kino
American Gangster
6 marca 2008 - 18:00jest więcej terminów
Kino Duże ŁDK
Traugutta 18 Łódźjest więcej miejsc
1 075 414kino
Time
6 marca 2008 - 14:30jest więcej terminów
Charlie
Piotrkowska 203/205 Łódźjest więcej miejsc
427 376kino
Iluzjonista
6 marca 2008 - 18:00jest więcej terminów
Charlie
Piotrkowska 203/205 Łódźjest więcej miejsc
1 124 165kino
Przegląd kina offowego
6 marca 2008 - 20:00jest więcej terminów
Charlie
Piotrkowska 203/205 Łódź
19 646kino