To my
- 2 maja 2019, czwartek» 21:15
- 1 maja 2019, środa» 21:15
- 30 kwietnia 2019, wtorek» 21:15
- 29 kwietnia 2019, poniedziałek» 21:15
- 28 kwietnia 2019, niedziela» 21:15
- 27 kwietnia 2019, sobota» 21:15
- 26 kwietnia 2019, piątek» 21:15
- 24 kwietnia 2019, środa» 15:50
- 23 kwietnia 2019, wtorek» 14:15, 19:40, 22:10
- 22 kwietnia 2019, poniedziałek» 14:15, 19:40, 22:10
- 20 kwietnia 2019, sobota» 17:10, 19:40, 22:10
- 19 kwietnia 2019, piątek» 17:10, 19:40, 22:10
- 18 kwietnia 2019, czwartek» 17:10, 19:40
- 17 kwietnia 2019, środa» 17:10, 19:40, 22:10
- 16 kwietnia 2019, wtorek» 17:10, 22:10
- 15 kwietnia 2019, poniedziałek» 17:10, 22:10
- 14 kwietnia 2019, niedziela» 17:10, 22:10
- 13 kwietnia 2019, sobota» 17:10, 22:10
- 12 kwietnia 2019, piątek» 17:10, 22:10
- 11 kwietnia 2019, czwartek» 17:15, 22:15
- 10 kwietnia 2019, środa» 17:15, 19:45, 22:15
- 3 kwietnia 2019, środa» 15:40, 18:10, 20:40, 22:30
- 2 kwietnia 2019, wtorek» 15:40, 18:10, 20:40, 22:30
- 1 kwietnia 2019, poniedziałek» 15:40, 18:10, 20:40, 22:30
- 31 marca 2019, niedziela» 15:40, 18:10, 20:40, 22:30
- 30 marca 2019, sobota» 15:40, 18:10, 20:40, 22:30
- 29 marca 2019, piątek» 15:40, 18:10, 20:40, 22:30
- 28 marca 2019, czwartek» 12:30, 15:00, 17:30, 20:00, 22:30
- 27 marca 2019, środa» 12:30, 15:00, 17:30, 20:00, 22:30
- 26 marca 2019, wtorek» 12:30, 15:00, 17:30, 20:00, 22:30
- 25 marca 2019, poniedziałek» 12:30, 15:00, 17:30, 20:00, 22:30
- 24 marca 2019, niedziela» 12:30, 15:00, 17:30, 20:00, 22:30
- 23 marca 2019, sobota» 12:30, 15:00, 17:30, 20:00, 22:30
- 22 marca 2019, piątek» 10:00, 12:30, 15:00, 17:30, 20:00, 22:30
- 18 kwietnia 2019, czwartek» 16:45, 21:20
- 17 kwietnia 2019, środa» 16:45
- 16 kwietnia 2019, wtorek» 16:45
- 15 kwietnia 2019, poniedziałek» 16:45
- 14 kwietnia 2019, niedziela» 16:45
- 13 kwietnia 2019, sobota» 16:45
- 12 kwietnia 2019, piątek» 16:45
- 11 kwietnia 2019, czwartek» 16:15
- 10 kwietnia 2019, środa» 16:15
- 3 kwietnia 2019, środa» 10:40, 13:20, 16:00, 20:00, 21:50
- 2 kwietnia 2019, wtorek» 10:15, 13:20, 16:00, 18:30, 21:00
- 1 kwietnia 2019, poniedziałek» 10:40, 13:20, 16:00, 18:30, 21:00
- 31 marca 2019, niedziela» 10:40, 16:00, 18:30, 21:00
- 30 marca 2019, sobota» 10:40, 16:00, 18:30, 21:00
- 29 marca 2019, piątek» 10:40, 13:20, 16:00, 18:30, 21:00
- 28 marca 2019, czwartek» 12:00, 14:45, 17:30, 20:10, 21:45
- 27 marca 2019, środa» 12:00, 14:45, 17:30, 20:10, 21:45
- 26 marca 2019, wtorek» 12:00, 14:45, 17:30, 20:10, 21:45
- 25 marca 2019, poniedziałek» 12:00, 14:45, 17:30, 20:10, 21:45
- 24 marca 2019, niedziela» 12:00, 14:45, 17:30, 20:10, 21:45
- 23 marca 2019, sobota» 11:45, 14:45, 17:30, 20:10, 21:45
- 22 marca 2019, piątek» 12:00, 14:45, 17:30, 20:10, 21:45
- 18 kwietnia 2019, czwartek» 12:25
- 17 kwietnia 2019, środa» 12:25
- 16 kwietnia 2019, wtorek
- 15 kwietnia 2019, poniedziałek
- 14 kwietnia 2019, niedziela
- 13 kwietnia 2019, sobota
- 12 kwietnia 2019, piątek» 22:45
- 11 kwietnia 2019, czwartek» 21:50
- 10 kwietnia 2019, środa» 21:20
- 3 kwietnia 2019, środa» 15:30, 18:10, 20:50
- 2 kwietnia 2019, wtorek» 15:30, 18:10, 20:50
- 1 kwietnia 2019, poniedziałek» 15:30, 18:10, 20:50
- 31 marca 2019, niedziela» 15:30, 18:10, 20:50
- 30 marca 2019, sobota» 15:30, 18:10, 20:50
- 29 marca 2019, piątek» 15:30, 18:10, 20:50
- 28 marca 2019, czwartek» 20:45
- 27 marca 2019, środa» 12:55, 15:30, 18:10, 20:45
- 26 marca 2019, wtorek» 12:55, 15:30, 18:10, 20:45
- 25 marca 2019, poniedziałek» 12:55, 15:30, 18:10, 20:45
- 24 marca 2019, niedziela» 12:55, 15:30, 18:10, 20:45
- 23 marca 2019, sobota» 12:55, 15:30, 18:10, 20:45, 22:30
- 22 marca 2019, piątek» 12:55, 15:30, 18:10, 20:45, 22:30
2019 - USA
- reżyseria: Jordan Peele
- scenariusz: Jordan Peele
Nasza córka nie chce jeść
12 listopada 2008 - 17:00
Kino Duże ŁDK
Traugutta 18 Łódź
17 396kino
Przegrani i zwycięzcy
12 listopada 2008 - 17:00
Kinematograf
Plac Zwycięstwa 1 Łódź
17 433kino
Polonia Rediviva
11 listopada 2008 - 16:00
Kino Duże ŁDK
Traugutta 18 Łódź
17 427kino
Queerepolis
9 listopada 2008 - 20:00
Kino Cytryna
Zachodnia 81/83 Łódź
30 392kino
Okrutne i niezwykłe
9 listopada 2008 - 13:00
Kino Cytryna
Zachodnia 81/83 Łódź
17 239kino
Była chłopcem, którego znaliśmy
9 listopada 2008 - 18:00
Kino Cytryna
Zachodnia 81/83 Łódź
17 266kino
Bobrek Dance
9 listopada 2008 - 17:00
Kinematograf
Plac Zwycięstwa 1 Łódź
17 269kino
Jezus prawie królem!
8 listopada 2008 - 14:00
Kino Cytryna
Zachodnia 81/83 Łódź
57 463kino
Finn i ja
8 listopada 2008 - 16:00
Kino Cytryna
Zachodnia 81/83 Łódź
57 592kino
Amnezja
8 listopada 2008 - 20:00
Kino Cytryna
Zachodnia 81/83 Łódź
31 444kino
Tor
8 listopada 2008 - 17:00
Kinematograf
Plac Zwycięstwa 1 Łódź
17 110kino
Ogród
7 listopada 2008 - 18:00
Kino Cytryna
Zachodnia 81/83 Łódź
16 974kino
I bóg stworzył transwestytę
7 listopada 2008 - 16:00
Kino Cytryna
Zachodnia 81/83 Łódź
17 194kino
Otto, czyli niech żyją umarlaki
7 listopada 2008 - 20:00
Kino Cytryna
Zachodnia 81/83 Łódź
60 349kino
Gejowskie piekło w Dante Cafe
6 listopada 2008 - 18:00
Kino Cytryna
Zachodnia 81/83 Łódź
17 205kino
Kim jesteś, że się odzywasz?
6 listopada 2008 - 16:00
Kino Cytryna
Zachodnia 81/83 Łódź
17 067kino
Death Race: Wyścig śmierci
6 listopada 2008 - 12:15jest więcej terminów
Cinema City Manufaktura
Drewnowska 58 Łódźjest więcej miejsc
694 217kino