Proceder
- 2 stycznia 2020, czwartek» 21:40
- 1 stycznia 2020, środa» 21:40
- 30 grudnia 2019, poniedziałek» 21:40
- 29 grudnia 2019, niedziela» 21:40
- 28 grudnia 2019, sobota» 21:40
- 27 grudnia 2019, piątek» 21:40
- 18 grudnia 2019, środa» 10:00
- 17 grudnia 2019, wtorek» 09:30, 19:20, 22:10
- 16 grudnia 2019, poniedziałek» 19:20, 22:10
- 15 grudnia 2019, niedziela» 19:20
- 14 grudnia 2019, sobota» 19:20, 22:10
- 13 grudnia 2019, piątek» 10:00, 11:55, 19:20, 22:10
- 11 grudnia 2019, środa» 13:50, 18:20, 19:20
- 10 grudnia 2019, wtorek» 10:00, 13:50, 18:20, 19:20
- 9 grudnia 2019, poniedziałek» 12:00, 18:20, 19:20
- 8 grudnia 2019, niedziela» 13:50, 18:20, 19:20
- 7 grudnia 2019, sobota» 13:50, 18:20, 19:20
- 6 grudnia 2019, piątek» 13:50, 18:20, 19:20
- 5 grudnia 2019, czwartek» 09:30, 11:00, 16:30, 19:20, 20:40, 21:15
- 4 grudnia 2019, środa» 16:30, 19:20, 20:40, 21:15
- 3 grudnia 2019, wtorek» 09:30, 16:30, 19:20, 20:40, 21:15
- 2 grudnia 2019, poniedziałek» 16:30, 19:20, 20:40, 21:15
- 1 grudnia 2019, niedziela» 16:30, 19:20, 20:40, 21:15
- 30 listopada 2019, sobota» 16:30, 19:20, 20:40, 21:15
- 29 listopada 2019, piątek» 09:30, 13:30, 16:30, 19:20, 20:40, 21:15
- 28 listopada 2019, czwartek» 14:00, 17:00, 19:30, 20:20, 21:20, 22:20
- 27 listopada 2019, środa» 14:40, 17:30, 19:30, 21:20, 22:20
- 26 listopada 2019, wtorek» 10:00, 14:40, 17:30, 19:30, 20:20, 21:20, 22:20
- 25 listopada 2019, poniedziałek» 14:40, 17:30, 19:30, 20:20, 21:20, 22:20
- 24 listopada 2019, niedziela» 14:40, 17:30, 19:30, 20:20, 21:20, 22:20
- 23 listopada 2019, sobota» 14:40, 17:30, 19:30, 21:20, 22:20
- 22 listopada 2019, piątek» 14:40, 17:30, 19:30, 21:20, 22:20
- 21 listopada 2019, czwartek» 10:20, 13:10, 16:00, 18:50, 19:20, 19:30, 21:40, 22:20
- 20 listopada 2019, środa» 10:20, 13:10, 16:00, 18:50, 19:20, 19:30, 20:50, 21:40, 22:20
- 19 listopada 2019, wtorek» 10:20, 13:10, 16:00, 18:50, 19:20, 21:40
- 18 listopada 2019, poniedziałek» 10:20, 13:10, 16:00, 18:50, 21:40
- 17 listopada 2019, niedziela» 10:20, 13:10, 16:00, 18:50, 20:50, 21:40
- 16 listopada 2019, sobota» 10:20, 13:10, 16:00, 18:50, 20:50, 21:40
- 15 listopada 2019, piątek» 10:20, 13:10, 16:00, 18:50, 20:50, 21:40
- 10 listopada 2019, niedziela» 20:30
- 9 listopada 2019, sobota» 20:30
- 19 grudnia 2019, czwartek» 09:30, 19:45
- 18 grudnia 2019, środa» 12:00, 15:15, 20:45
- 17 grudnia 2019, wtorek» 19:30, 21:00
- 16 grudnia 2019, poniedziałek» 19:30, 21:00
- 15 grudnia 2019, niedziela» 21:00
- 14 grudnia 2019, sobota» 21:00
- 13 grudnia 2019, piątek» 19:30, 21:00
- 11 grudnia 2019, środa» 15:20, 19:30, 20:40
- 10 grudnia 2019, wtorek» 15:20, 19:30, 20:40
- 9 grudnia 2019, poniedziałek» 15:20, 19:30, 20:40
- 8 grudnia 2019, niedziela» 15:20, 20:40
- 7 grudnia 2019, sobota» 15:20, 20:40
- 6 grudnia 2019, piątek» 11:45, 15:20, 19:45, 20:40
- 5 grudnia 2019, czwartek» 11:10, 14:10, 17:15
- 4 grudnia 2019, środa» 14:10, 17:15
- 3 grudnia 2019, wtorek» 11:25, 14:10, 17:15
- 2 grudnia 2019, poniedziałek» 11:10, 14:10, 17:15
- 1 grudnia 2019, niedziela» 11:10, 14:10, 17:15
- 30 listopada 2019, sobota» 12:15, 17:45, 20:45
- 29 listopada 2019, piątek» 10:45, 17:15
- 28 listopada 2019, czwartek» 10:45, 15:15, 21:30
- 27 listopada 2019, środa» 10:45, 15:15, 18:00
- 26 listopada 2019, wtorek» 10:45, 15:15, 18:00, 21:00
- 25 listopada 2019, poniedziałek» 15:15, 18:00, 21:00
- 24 listopada 2019, niedziela» 15:15, 18:00, 21:00
- 23 listopada 2019, sobota» 15:15, 18:00, 21:00
- 22 listopada 2019, piątek» 15:15, 18:00
- 21 listopada 2019, czwartek» 15:00, 18:30, 21:10
- 20 listopada 2019, środa» 15:00, 18:30, 21:40
- 19 listopada 2019, wtorek» 15:10, 18:30, 21:10
- 18 listopada 2019, poniedziałek» 15:00, 18:30, 21:10
- 17 listopada 2019, niedziela» 15:00, 18:30, 21:10
- 16 listopada 2019, sobota» 15:00, 18:30, 21:10
- 15 listopada 2019, piątek» 15:10, 18:30, 21:10
- 10 listopada 2019, niedziela» 20:00
- 9 listopada 2019, sobota» 20:00
- 26 grudnia 2019, czwartek» 21:50
- 19 grudnia 2019, czwartek» 17:30, 21:20
- 18 grudnia 2019, środa» 17:30, 21:20
- 17 grudnia 2019, wtorek» 17:30, 20:35, 21:20
- 16 grudnia 2019, poniedziałek» 17:30, 20:35, 21:20
- 15 grudnia 2019, niedziela» 17:40, 20:40
- 14 grudnia 2019, sobota» 17:25, 20:35
- 13 grudnia 2019, piątek» 18:15, 20:35, 21:20
- 11 grudnia 2019, środa» 15:30, 20:40
- 10 grudnia 2019, wtorek» 15:30, 20:30
- 9 grudnia 2019, poniedziałek» 15:40, 20:30
- 8 grudnia 2019, niedziela» 15:30, 20:30
- 7 grudnia 2019, sobota» 15:30, 20:30
- 6 grudnia 2019, piątek» 15:30, 20:30
- 5 grudnia 2019, czwartek» 14:15, 17:10, 20:10
- 4 grudnia 2019, środa» 14:15, 17:10, 20:10
- 3 grudnia 2019, wtorek» 14:15, 17:10, 20:10
- 2 grudnia 2019, poniedziałek» 14:15, 17:10, 20:10
- 1 grudnia 2019, niedziela» 14:15, 17:10, 20:10
- 30 listopada 2019, sobota» 14:15, 17:10, 20:10, 22:10
- 29 listopada 2019, piątek» 14:15, 17:10, 20:10
- 28 listopada 2019, czwartek» 11:50, 14:45, 17:40, 20:35, 21:20
- 27 listopada 2019, środa» 11:50, 14:45, 17:40, 20:35
- 26 listopada 2019, wtorek» 11:50, 14:45, 17:40, 20:35, 21:20
- 25 listopada 2019, poniedziałek» 10:20, 14:45, 17:40, 20:35, 21:20
- 24 listopada 2019, niedziela» 11:50, 14:45, 17:40, 20:35, 21:20
- 23 listopada 2019, sobota» 11:50, 14:45, 17:40, 20:35, 21:20, 22:10
- 22 listopada 2019, piątek» 11:50, 14:45, 17:40, 20:35, 21:20, 22:10
- 21 listopada 2019, czwartek» 11:40, 14:40, 17:40, 20:40, 21:30
- 20 listopada 2019, środa» 11:40, 14:40, 17:40, 20:40, 21:30
- 19 listopada 2019, wtorek» 11:40, 14:40, 17:40, 20:40, 21:30
- 18 listopada 2019, poniedziałek» 11:40, 14:40, 17:40, 20:40, 21:30
- 17 listopada 2019, niedziela» 11:40, 14:40, 17:40, 20:40, 21:40
- 16 listopada 2019, sobota» 11:40, 14:40, 17:40, 20:40, 21:30
- 15 listopada 2019, piątek» 11:40, 14:40, 17:40, 20:40, 21:30
2019 - Polska
- reżyseria: Michał Węgrzyn
- scenariusz: Maciej Chwedo, Aleksandra Górecka
Odważna
25 października 2007 - 12:30, 17:15, 19:45jest więcej terminów
Cinema City Manufaktura
Drewnowska 58 Łódźjest więcej miejsc
1 109 944kino
Ultimatum Bourne a
25 października 2007 - 21:00jest więcej terminów
Cinema City Manufaktura
Drewnowska 58 Łódźjest więcej miejsc
1 066 142kino
Twarda sztuka
25 października 2007 - 16:00jest więcej terminów
Kino Duże ŁDK
Traugutta 18 Łódźjest więcej miejsc
962 927kino
Transformers
25 października 2007 - 13:45jest więcej terminów
Cinema City Manufaktura
Drewnowska 58 Łódźjest więcej miejsc
1 350 526kino
Chopper
25 października 2007 - 17:10jest więcej terminów
Kino Cytryna
Zachodnia 81/83 Łódźjest więcej miejsc
429 923kino
Łagodna
25 października 2007 - 18:00
Kinematograf
Plac Zwycięstwa 1 Łódź
50 372kino
Mouchette
24 października 2007 - 18:00
Kinematograf
Plac Zwycięstwa 1 Łódź
20 831kino
Szorty - pokaz filmów krótkometrażowych
24 października 2007 - 20:30
Kino Cytryna
Zachodnia 81/83 Łódź
37 574kino
Restart
24 października 2007 - 15:30jest więcej terminów
Kino Cytryna
Zachodnia 81/83 Łódźjest więcej miejsc
244 332kino
Zejście
23 października 2007 - 19:00
Kino Duże ŁDK
Traugutta 18 Łódź
91 814kino
ZEJŚCIE
23 października 2007 - 19:00
Duże Kino - Łódzki Dom Kultury
Traugutta 18 Łódź
21 289kino
SOPHIE SCHOLL– DIE LETZTEN TAGE
23 października 2007 - 17:00, 19:30
Kino Kameralne - Łódzkiego Domu Kultury
Traugutta 18 Łódź
23 025kino
Kalevala
21 października 2007 - 12:00
Kinematograf
Plac Zwycięstwa 1 Łódź
20 969kino
Salaam Namaste
21 października 2007 - 20:30
Charlie
Piotrkowska 203/205 Łódź
60 706kino
Dzisiejsze czasy
21 października 2007 - 18:00
Kinematograf
Plac Zwycięstwa 1 Łódź
232 761kino
Cyrk
20 października 2007 - 18:00
Kinematograf
Plac Zwycięstwa 1 Łódź
20 903kino
Nosferatu - symfonia grozy, Metropolis
20 października 2007 - 20:00
Kino Cytryna
Zachodnia 81/83 Łódź
20 674kino