Ukryta gra
Aleksey Serebryakov
- 21 listopada 2019, czwartek» 15:00
- 20 listopada 2019, środa» 21:30
- 19 listopada 2019, wtorek» 15:00, 21:30
- 18 listopada 2019, poniedziałek» 15:00, 21:30
- 17 listopada 2019, niedziela» 21:30
- 16 listopada 2019, sobota» 15:00, 21:30
- 15 listopada 2019, piątek» 15:00, 21:00
- 14 listopada 2019, czwartek» 16:45, 21:00
- 13 listopada 2019, środa» 19:15
- 12 listopada 2019, wtorek» 17:00, 21:00
- 11 listopada 2019, poniedziałek» 19:15, 21:00
- 10 listopada 2019, niedziela» 19:15, 21:15
- 9 listopada 2019, sobota» 19:15, 21:00
- 8 listopada 2019, piątek» 19:15, 21:00
- 28 listopada 2019, czwartek» 15:50
- 27 listopada 2019, środa» 15:50
- 26 listopada 2019, wtorek» 15:50
- 25 listopada 2019, poniedziałek» 15:50
- 24 listopada 2019, niedziela» 15:50
- 23 listopada 2019, sobota» 15:50
- 22 listopada 2019, piątek» 15:50
- 21 listopada 2019, czwartek» 13:30, 17:50, 20:20, 22:10
- 20 listopada 2019, środa» 13:30, 17:50, 20:20, 22:10
- 19 listopada 2019, wtorek» 13:30, 17:50, 20:20, 22:10
- 18 listopada 2019, poniedziałek» 13:30, 17:50, 20:20, 22:10
- 17 listopada 2019, niedziela» 13:30, 17:50, 20:20, 22:10
- 16 listopada 2019, sobota» 13:30, 17:50, 20:20, 22:10
- 15 listopada 2019, piątek» 13:40, 17:50, 20:20, 22:10
- 14 listopada 2019, czwartek» 11:40, 13:50, 16:00, 18:10, 20:20, 22:30
- 13 listopada 2019, środa» 11:40, 13:50, 16:00, 18:10, 20:20, 22:30
- 12 listopada 2019, wtorek» 11:40, 13:50, 16:00, 18:10, 20:20, 22:30
- 11 listopada 2019, poniedziałek» 11:40, 13:50, 16:00, 18:10, 20:20, 22:30
- 10 listopada 2019, niedziela» 11:40, 13:50, 16:00, 18:10, 20:20, 22:30
- 9 listopada 2019, sobota» 11:40, 13:50, 16:00, 18:10, 20:20, 22:30
- 8 listopada 2019, piątek» 11:40, 13:50, 16:00, 18:10, 20:20, 22:30
- 3 listopada 2019, niedziela» 20:30
- 2 listopada 2019, sobota» 20:30
- 16 grudnia 2019, poniedziałek» 09:30
- 13 grudnia 2019, piątek» 12:45
- 11 grudnia 2019, środa» 20:50
- 10 grudnia 2019, wtorek» 21:15
- 9 grudnia 2019, poniedziałek» 21:15
- 8 grudnia 2019, niedziela» 21:15
- 7 grudnia 2019, sobota» 21:15
- 6 grudnia 2019, piątek» 21:15
- 5 grudnia 2019, czwartek» 21:50
- 4 grudnia 2019, środa» 12:45, 21:50
- 3 grudnia 2019, wtorek» 21:50
- 2 grudnia 2019, poniedziałek» 21:50
- 1 grudnia 2019, niedziela» 21:50
- 28 listopada 2019, czwartek» 15:30
- 27 listopada 2019, środa» 21:15
- 26 listopada 2019, wtorek» 21:15
- 25 listopada 2019, poniedziałek» 21:15
- 24 listopada 2019, niedziela» 21:15
- 23 listopada 2019, sobota» 21:15
- 22 listopada 2019, piątek» 21:15
- 21 listopada 2019, czwartek» 16:00, 19:00, 21:20
- 20 listopada 2019, środa» 16:00, 19:00, 21:20
- 19 listopada 2019, wtorek» 12:30, 16:00, 19:00, 21:20
- 18 listopada 2019, poniedziałek» 16:00, 19:00, 21:20
- 17 listopada 2019, niedziela» 16:00, 19:00, 21:20
- 16 listopada 2019, sobota» 16:00, 19:00, 21:20
- 15 listopada 2019, piątek» 16:15, 19:00, 21:20
- 14 listopada 2019, czwartek» 11:50, 14:20, 16:40, 19:00, 20:10, 21:20
- 13 listopada 2019, środa» 12:15, 14:30, 16:45, 19:00, 20:00, 21:20
- 12 listopada 2019, wtorek» 11:50, 14:20, 16:40, 19:00, 20:00, 21:20
- 11 listopada 2019, poniedziałek» 11:50, 14:20, 16:40, 19:00, 20:00, 21:20
- 10 listopada 2019, niedziela» 11:50, 14:20, 16:40, 19:00, 21:20
- 9 listopada 2019, sobota» 11:50, 14:20, 16:40, 19:00, 21:20
- 8 listopada 2019, piątek» 12:05, 14:20, 16:40, 19:00, 20:00, 21:20
- 3 listopada 2019, niedziela» 20:00
- 2 listopada 2019, sobota» 20:00
- 1 listopada 2019, piątek» 20:00
- 17 listopada 2019, niedziela» 15:00, 19:00
- 16 listopada 2019, sobota» 19:30
- 15 listopada 2019, piątek» 15:00, 19:00
- 14 listopada 2019, czwartek» 16:00, 20:00
- 13 listopada 2019, środa» 15:00, 19:00
- 10 listopada 2019, niedziela» 18:30
- 9 listopada 2019, sobota» 19:10
- 8 listopada 2019, piątek» 15:00
- 29 listopada 2019, piątek» 17:30
- 28 listopada 2019, czwartek» 17:30
- 27 listopada 2019, środa» 20:00
- 25 listopada 2019, poniedziałek» 17:30
- 24 listopada 2019, niedziela» 14:00
- 23 listopada 2019, sobota» 20:30
- 22 listopada 2019, piątek» 18:00
- 28 listopada 2019, czwartek» 21:40
- 24 listopada 2019, niedziela» 21:40
- 22 listopada 2019, piątek» 21:40
- 21 listopada 2019, czwartek» 15:00, 19:55
- 20 listopada 2019, środa» 15:00, 19:55
- 19 listopada 2019, wtorek» 15:00, 19:55
- 18 listopada 2019, poniedziałek» 15:00, 19:55
- 17 listopada 2019, niedziela» 15:00, 19:55
- 16 listopada 2019, sobota» 15:00, 19:55
- 15 listopada 2019, piątek» 15:00, 19:55
- 14 listopada 2019, czwartek» 20:35
- 13 listopada 2019, środa» 13:30, 15:50, 18:10, 20:35
- 12 listopada 2019, wtorek» 13:30, 15:50, 18:10, 20:35
- 11 listopada 2019, poniedziałek» 13:30, 15:50, 18:10, 20:35
- 10 listopada 2019, niedziela» 13:30, 15:50, 18:10, 20:35
- 9 listopada 2019, sobota» 13:30, 15:50, 18:10, 20:35
- 8 listopada 2019, piątek» 13:30, 15:50, 18:10, 20:35
- 2 listopada 2019, sobota» 17:00
2019 - Polska
- reżyseria: Łukasz Kośmicki
- scenariusz: Łukasz Kośmicki, Marcel Sawicki
Corey Johnson
James Bloor
Lotte Verbeek
Lotte Verbeek, James Bloor, Bill Pullman
Lotte Verbeek
James Bloor
Bill Pullman
Evgeniy Sidikhin
Robert Więckiewicz, Aleksey Serebryakov
Nicholas Farrell
Evgeniy Sidikhin, Bill Pullman
Łukasz Kośmicki
Nie wyobrażam sobie życia bez tańczącego świata
13 listopada 2007 - 18:00
Kinematograf
Plac Zwycięstwa 1 Łódź
21 309kino
Złota film w oryginalnej wersji językowej bez polskich napisów
13 listopada 2007 - 17:00, 19:30
ŁDK Kameralne
Traugutta 18 Łódź
21 257kino
WSZYSTKO ZOSTAJE W RODZINIE
13 listopada 2007 - 19:00
Duże Kino - Łódzki Dom Kultury
Traugutta 18 Łódź
21 923kino
THE GOLDEN BOWL ZŁOTA
13 listopada 2007 - 17:00, 19:30
Kino Kameralne - Łódzkiego Domu Kultury
Traugutta 18 Łódź
23 646kino
Wszystko zostaje w rodzinie
13 listopada 2007 - 19:00jest więcej terminów
Kino Duże ŁDK
Traugutta 18 Łódźjest więcej miejsc
52 283kino
5 i 1/2 bladego Józka
11 listopada 2007 - 16:00
Kinematograf
Plac Zwycięstwa 1 Łódź
38 102kino
Harry Potter i Zakon Feniksa
11 listopada 2007 - 12:15jest więcej terminów
IMAX
Drewnowska 58 Łódźjest więcej miejsc
1 687 466kino
O dwóch takich co ukradli księżyc
11 listopada 2007 - 12:00jest więcej terminów
Kinematograf
Plac Zwycięstwa 1 Łódź
115 236kino
Dziennikarze 82
10 listopada 2007 - 17:00
Kinematograf
Plac Zwycięstwa 1 Łódź
21 441kino
Gruba do łóżka, chuda na bal
10 listopada 2007 - 17:00
Kinematograf
Plac Zwycięstwa 1 Łódź
21 479kino
Parafia księdza kustosza
10 listopada 2007 - 17:00
Kinematograf
Plac Zwycięstwa 1 Łódź
21 439kino
Rabin Ohad
9 listopada 2007 - 17:00
Kinematograf
Plac Zwycięstwa 1 Łódź
21 447kino
Potęga strachu
9 listopada 2007 - 17:00
Kino Duże ŁDK
Traugutta 18 Łódź
21 276kino
Świat Marii
9 listopada 2007 - 17:00
Kinematograf
Plac Zwycięstwa 1 Łódź
71 040kino
Noc filmowa
8 listopada 2007 - 20:00
Kino Duże ŁDK
Traugutta 18 Łódź
21 092kino
Adolf H. - Ja wam pokażę
8 listopada 2007 - 10:45, 15:15jest więcej terminów
Cinema City Manufaktura
Drewnowska 58 Łódźjest więcej miejsc
655 643kino
Bunt. Sprawa Litwinienki
8 listopada 2007 - 19:00jest więcej terminów
ŁDK Kameralne
Traugutta 18 Łódźjest więcej miejsc
542 776kino