koncentrator kultury wyciskamy 100% kultury z kultury - wyciskaj z nami!

Na naszych stronach internetowych stosujemy pliki cookies.

Korzystając z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki
wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies zgodnie z  Polityką Prywatności.

» ROZUMIEM I AKCEPTUJĘ
zmodyfikowano  2 godziny temu

LETNIE SPOTKANIA Z JAZZEM 2026- Charytatywnie

Łódź »
CO jest GRANE » 94 wyświetleń od 18 czerwca 2026

Po latach na scenę powraca legenda polskiej muzyki Fusion i jazz-rocka - Yankel Band. To wyjątkowe wydarzenie zgromadzi muzyków, którzy współtworzyli historię zespołu i przez dekady kształtowali brzmienie polskiej sceny instrumentalnej. Podczas koncertu wystąpią: Krzysztof Ścierański, Thomas Celiz Sanchez, Bogdan Grad, Piotr Przybył oraz Krzysztof Kociszewski. Koncert odbędzie się 12 września w wyjątkowej przestrzeni Kościoła Ewangelicko-Augsburskiego św. Mateusza - miejscu znanym w całej Polsce z fenomenalnej akustyki i niepowtarzalnego klimatu koncertowego. To właśnie tam spotkają się doświadczenie, emocje i najwyższy poziom muzycznej improwizacji.

"Yankel Band - reaktywacja" to wydarzenie, które przyciągnie publiczność ceniącą ambitną muzykę, artystyczną jakość i niepowtarzalne koncertowe emocje. Partnerstwo przy tym koncercie to doskonała okazja dla reklamodawców i sponsorów do związania swojej marki z prestiżowym wydarzeniem kulturalnym, skupiającym odbiorców świadomych, aktywnych i wrażliwych na kulturę najwyższej próby. To będzie jeden z najbardziej wyjątkowych muzycznych wieczorów tej jesieni w Łodzi. W sprawie Promocji na tym wydarzeniu kontakt: rada@madamechromatique.com

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Yankel Band

Piotr Przybył, Krzysztof Kociszewski, Radosław Wróbel

Po latach na scenę powraca legenda polskiej muzyki Fusion i jazz-rocka - Yankel Band. To wyjątkowe wydarzenie zgromadzi muzyków, którzy współtworzyli historię zespołu i przez dekady kształtowali brzmienie polskiej sceny instrumentalnej. Podczas koncertu wystąpią: Krzysztof Ścierański, Thomas Celiz Sanchez, Bogdan Grad, Piotr Przybył oraz Krzysztof Kociszewski. Koncert odbędzie się 12 września w wyjątkowej przestrzeni Kościoła Ewangelicko-Augsburskiego św. Mateusza - miejscu znanym w całej Polsce z fenomenalnej akustyki i niepowtarzalnego klimatu koncertowego. To właśnie tam spotkają się doświadczenie, emocje i najwyższy poziom muzycznej improwizacji. Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

zmodyfikowano  2 godziny temu
przewiń ekran do początku stronyprzewiń ekran do początku strony

Wybierz kasę biletową:

ZAMKNIJ