Wychowanie panien w Czechach
Plakat z filmu
- 26 czerwca 2008, czwartek» 17:00
- 25 czerwca 2008, środa» 17:00
- 24 czerwca 2008, wtorek» 17:00
- 23 czerwca 2008, poniedziałek» 17:00
- 22 czerwca 2008, niedziela» 17:00
- 21 czerwca 2008, sobota» 17:00
- 20 czerwca 2008, piątek» 17:00
- 19 czerwca 2008, czwartek» 20:30
- 18 czerwca 2008, środa» 20:30
- 17 czerwca 2008, wtorek» 20:30
- 16 czerwca 2008, poniedziałek» 20:30
- 15 czerwca 2008, niedziela» 21:00
- 12 czerwca 2008, czwartek» 18:30
- 11 czerwca 2008, środa» 20:45
- 10 czerwca 2008, wtorek» 19:00
- 9 czerwca 2008, poniedziałek» 20:30
- 8 czerwca 2008, niedziela» 20:45
- 7 czerwca 2008, sobota» 16:30
- 6 czerwca 2008, piątek» 16:00
- 5 czerwca 2008, czwartek» 16:30, 18:30
- 4 czerwca 2008, środa» 16:50, 20:30
- 3 czerwca 2008, wtorek» 15:15, 18:50
- 2 czerwca 2008, poniedziałek» 16:50, 20:30
- 1 czerwca 2008, niedziela» 18:30, 20:30
- 31 maja 2008, sobota» 18:30, 20:30
- 30 maja 2008, piątek» 18:30, 20:30
- 29 maja 2008, czwartek» 15:15, 18:50
- 28 maja 2008, środa» 18:30, 20:30
- 27 maja 2008, wtorek» 15:15, 18:50
- 26 maja 2008, poniedziałek» 18:30, 20:30
- 25 maja 2008, niedziela» 18:30, 20:30
- 24 maja 2008, sobota» 18:30, 20:30
- 23 maja 2008, piątek» 18:30, 20:30
- 3 maja 2007, czwartek» 21:15
- 2 maja 2007, środa» 17:30
- 1 maja 2007, wtorek» 21:15
- 30 kwietnia 2007, poniedziałek» 17:30
- 29 kwietnia 2007, niedziela» 21:15
- 28 kwietnia 2007, sobota» 21:15
- 27 kwietnia 2007, piątek» 21:15
1997
- reżyseria: Petr Koliha
- scenariusz: Václav Sasek
- zdjęcia: Vladimír Smutný
- muzyka: Miki Jelínek
czas trwania: 115 minut
OBSADA:
- Ondrej Pavelka: Oskar Wégh
- Kristina Novákova: Agáta
- Zuzana Geislerova: Králová
- Klára Šenkyříková: Bára
- Leoš Stránský: Jiřík
- Anna Geislerová: Beata
- Martin Hub: Petřík
- Alois Svehlík: Dyrektor szkoły
- Jan Kacer: Jaromír
- Vilma Cibulková: Andela Weghova
- Jan Vlasák: Lexa
- Milan Lasica: Kral
- Jitka Smutná: Chvátalová-Suková
- Jana Švandová: Trakařová
- Lenka Termerová: Lenka
Czarnogóra, czyli perły i wieprze
17 lipca 2019 - 17:00jest więcej terminów
Kinematograf
Plac Zwycięstwa 1 Łódź
10 535kino
Wielkie otwarcie
17 lipca 2019 - 19:00
Cinema City Manufaktura
Drewnowska 58 Łódź
10 086kino
Chrustaliow, samochód!
17 lipca 2019 - 19:00
Kinematograf
Plac Zwycięstwa 1 Łódź
10 278kino
Alice T.
17 lipca 2019 - 13:45jest więcej terminów
Cinema City Manufaktura
Drewnowska 58 Łódź
10 283kino
Léolo
17 lipca 2019 - 22:00jest więcej terminów
Cinema City Manufaktura
Drewnowska 58 Łódź
10 186kino
Ak-in-jeon
17 lipca 2019 - 21:45jest więcej terminów
Cinema City Manufaktura
Drewnowska 58 Łódź
10 022kino
Geschwister
17 lipca 2019 - 16:30jest więcej terminów
Cinema City Manufaktura
Drewnowska 58 Łódź
9 914kino
Godzilla II: Król potworów
17 lipca 2019 - 10:40jest więcej terminów
Multikino
al. Piłsudskiego 11/13 Łódźjest więcej miejsc
1 270 387kino
Roma
17 lipca 2019 - 22:15jest więcej terminów
Cinema City Manufaktura
Drewnowska 58 Łódźjest więcej miejsc
879 749kino
Złe wychowanie Cameron Post
17 lipca 2019 - 21:00jest więcej terminów
Perła: DOM, OFF Piotrkowska
Piotrkowska 138/140 Łódźjest więcej miejsc
342 198kino
Eter
17 lipca 2019 - 16:30jest więcej terminów
Cinema City Manufaktura
Drewnowska 58 Łódźjest więcej miejsc
477 476kino
Dom, który zbudował Jack
17 lipca 2019 - 20:00jest więcej terminów
Kino Tatry 35 mm
Henryka Sienkiewicza 4 Łódźjest więcej miejsc
684 780kino
Dalida
17 lipca 2019 - 12:00jest więcej terminów
Charlie
Piotrkowska 203/205 Łódźjest więcej miejsc
1 243 990kino
BYŁ SOBIE PIES
17 lipca 2019 - 21:00jest więcej terminów
Letni Festiwal Filmowy Polówka: Park Julianowski
Jaworowa 31 Łódźjest więcej miejsc
2 284 392kino
Paganini: Uczeń diabła
17 lipca 2019 - 18:00jest więcej terminów
Kino Przytulne ŁDK
Traugutta 18 Łódź
20 076kino
Życie rodzinne
16 lipca 2019 - 19:00jest więcej terminów
Cinema City Manufaktura
Drewnowska 58 Łódźjest więcej miejsc
125 111kino
Mrożony peppermint
16 lipca 2019 - 16:30jest więcej terminów
Cinema City Manufaktura
Drewnowska 58 Łódźjest więcej miejsc
79 264kino