Kabaret hrAbi & Wojtek Kamiński - Być facetem
Kabaret hrAbi wraca po przerwie. Ze zmianą w nazwie, odmienionym składzie i z nowym programem...o mężczyznach. Tego nie można przegapić!
Artyści wracają na scenę z programem "Być facetem". To opowieść o mężczyznach, poświęcona mężczyznom, grana przez mężczyzn, ale - uwaga - dla wszystkich, bo kto jak nie kobiety najlepiej wie, z czym to się je. Dużo się dziś mówi o kryzysie męskości. Panowie postanowili sprawdzić, jak to z nią naprawdę jest. Biorą facetów trochę w obronę, a trochę pod lupę. Trochę ich pochwalą, a trochę... pośmieją się z nich. "Mamy prawo - bo, śmiejąc się z facetów, śmiejemy się z samych siebie!" - mówią.
Wzmocniony męski skład. Na scenie zobaczymy dobrze znany skład: Dariusz Kamys, Tomasz Majer, Łukasz Pietsch. Gościnnie dołączy do nich Wojtek Kamiński - polski aktor kabaretowy i stand-uper. W przeszłości był związany z kabaretami Miłe Twarze i Jurki i serialem improwizowanym "Spadkobiercy".
Będą skecze, piosenki, improwizacje i interakcje z widownią, czyli to z czego najbardziej słynie Kabaret hrAbi. Panowie z czułością, dystansem i humorem zapraszają na program "Być facetem". Oni nie cofną się przed niczym, by pochylić się życzliwie nad mężczyzną - tym zagubionym, tym zaradnym i tym, który wciąż szuka pilota do telewizora.
Będzie zabawnie, będzie prawdziwie - i będzie po męsku.
Kabaret hrAbi & Wojtek Kamiński
Joanna Kołaczkowska, Dariusz Kamys, Tomasz Majer, Łukasz Pietsch
Jeden z najdoskonalszych i najbardziej cenionych współczesnych kabaretów. Zielonogórsko-warszawski kabaret powstał w 2002 roku i ma na koncie kilka udanych programów, które zakończyły się nagraniami DVD. Członkowie kabaretu są ze sceną kabaretową związani od lat, wcześniej cześć z nich występowała np. w Kabarecie Potem czy Kabarecie HiFi. Mimo iż nie są częstymi bywalcami telewizyjnych programów kabaretowych, sale podczas ich występów zawsze pękają w szwach. Utrzymują od lat bardzo wysoki poziom prezentowanego humoru, który szybko przypada do gustu każdemu, bez względu na wiek czy poglądy. Pośród innych kabaretów wstawiani są jako wzór kabaretu idealnego! Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl
Kabaret Smile "CONTRA".
13 września 2026 - 17:00 | KUP-BILET | 110zł
Amfiteatr
Kumowa Dolina, ul. Podgórze 47 Chełm
731teatr
Goniąc Kormorany - wspomnienia najpiekniejszych lat
15 października 2026 - 19:00 | KUP-BILET | 150zł
Chełmski Dom Kultury
Plac Tysiąclecia 1 Chełm
19 340teatr
Jubileusz 50 lat
17 października 2026 - 18:00 | KUP-BILET | 189zł
Chełmski Dom Kultury
Plac Tysiąclecia 1 Chełm
61 195teatr
Genialny pomysł
23 października 2026 - 17:00 | KUP-BILET | 130.00zł
Chełmski Dom Kultury
Plac Tysiąclecia 1, 22-100 Chełm
9 242teatr
Genialny pomysł
23 października 2026 - 19:00 | KUP-BILET | 120zł
Chełmski Dom Kultury
Plac Tysiąclecia 1 Chełm
336teatr
Kabaret Neo-Nówka - Pokolenie DNA - Nowy Program
15 listopada 2026 - 19:00 | KUP-BILET | 130zł
Hala sportowa MOSiR
Graniczna 2A Chełm
506 052teatr
Kabaret Neo-Nówka - Pokolenie DNA - Nowy Program
15 listopada 2026 - 19:00 | KUP-BILET | 130zł
Hala sportowa MOSiR
Graniczna 2A Chełm
657teatr
Wirtuozi na Dworze Królewskim: od Mozarta po Straussa!
21 listopada 2026 - 18:30 | KUP-BILET | 119zł
Chełmski Dom Kultury
Plac Tysiąclecia 1 Chełm
258 791teatr
Stand-up: Bartosz Gajda - NOWY PROGRAM pt. "PO LECIE"
17 grudnia 2026 - 19:00 | KUP-BILET | 90zł
Chełmski Dom Kultury
Plac Tysiąclecia 1 Chełm
270teatr
Kabaret Moralnego Niepokoju
22 stycznia 2027 - 18:00 | KUP-BILET | 120zł
Chełmski Dom Kultury
Plac Tysiąclecia 1 Chełm
2 548teatr
Kabaret Moralnego Niepokoju "100 Procent"
22 stycznia 2027 - 18:00 | KUP-BILET | 120zł
Chełmski Dom Kultury
Plac Tysiąclecia 1 Chełm
527teatr









