koncentrator kultury wyciskamy 100% kultury z kultury - wyciskaj z nami!

Na naszych stronach internetowych stosujemy pliki cookies.

Korzystając z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki
wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies zgodnie z  Polityką Prywatności.

» ROZUMIEM I AKCEPTUJĘ
CO JEST GRANE - Wrzesień 2021 - nr 329
zmodyfikowano  5 lat temu

Tramwaj zwany pożądaniem

Kraków »
CO było GRANE - ARCHIWALNE TERMINY » » 44 540 wyświetleń od 12 stycznia 2015
  • 28 lutego 2017, wtorek
    » 19:15
  • 20 kwietnia 2016, środa
    » 19:15
  • 19 kwietnia 2016, wtorek
    » 19:15
  • 27 lutego 2016, sobota
    » 19:00
  • 27 stycznia 2016, środa
    » 19:15
  • 26 stycznia 2016, wtorek
    » 19:15
  • 25 listopada 2015, środa
    » 19:15
  • 24 listopada 2015, wtorek
    » 19:15
  • 22 kwietnia 2015, środa
    » 19:15
  • 21 kwietnia 2015, wtorek
    » 19:15
  • 25 lutego 2015, środa
    » 19:15
  • 24 lutego 2015, wtorek
    » 19:15
  • reżyseria: Dariusz Starczewski
  • przekład: Eugeniusz Cękalski
  • scenografia: Joanna Schoen
  • muzyka: Bolesław Rawski
  • projekcje: Dawid Kozłowski
  • reżyseria światła: Marek Oleniacz
  • asystent reżysera: Joanna Jaworska

OBSADA:

  • Magdalena Walach - Blanche
  • Ewelina Starejki - Stella
  • Michał Kitliński(gościnnie) - Stanley
  • Przemysław Redkowski - Mitch
  • Michał Kościuk - Steve
  • Sławomir Sośnierz - Pablo
  • Ewa Mitoń - Eunice
  • Renata Przemyk(gościnnie) - Meksykanka
  • Marcin Zacharzewski(gościnnie) - Młody inkasent
zmodyfikowano  5 lat temu
przewiń ekran do początku stronyprzewiń ekran do początku strony

Wybierz kasę biletową:

ZAMKNIJ