Mowa ptaków
Jaśmina Polak
- 28 września 2019, sobota» 11:00
- 3 października 2019, czwartek» 20:15
- 1 października 2019, wtorek» 20:15
- 30 września 2019, poniedziałek» 18:00
- 29 września 2019, niedziela» 20:15
- 28 września 2019, sobota» 21:15
- 27 października 2019, niedziela» 13:30
- 26 października 2019, sobota» 13:30
- 24 października 2019, czwartek» 15:00
- 23 października 2019, środa» 15:00
- 22 października 2019, wtorek» 13:15
- 21 października 2019, poniedziałek» 13:15
- 20 października 2019, niedziela» 13:15
- 19 października 2019, sobota» 13:15
- 18 października 2019, piątek» 13:15
- 17 października 2019, czwartek» 13:00
- 16 października 2019, środa» 13:00
- 15 października 2019, wtorek» 13:00
- 14 października 2019, poniedziałek» 13:00
- 13 października 2019, niedziela» 13:00
- 12 października 2019, sobota» 13:30
- 11 października 2019, piątek» 13:30
- 10 października 2019, czwartek» 18:30
- 9 października 2019, środa» 18:30
- 8 października 2019, wtorek» 18:30
- 7 października 2019, poniedziałek» 18:30
- 6 października 2019, niedziela» 18:30
- 5 października 2019, sobota» 20:15
- 4 października 2019, piątek» 18:30
- 3 października 2019, czwartek» 15:30, 20:30
- 1 października 2019, wtorek» 15:30, 20:30
- 30 września 2019, poniedziałek» 15:30, 20:30
- 29 września 2019, niedziela» 15:30, 20:30
- 28 września 2019, sobota» 15:30, 20:30
- 27 września 2019, piątek» 15:30, 20:30
- 23 września 2019, poniedziałek» 20:30
- 9 października 2019, środa» 21:15
- 8 października 2019, wtorek» 21:15
- 7 października 2019, poniedziałek» 21:15
- 6 października 2019, niedziela» 21:15
- 5 października 2019, sobota» 21:15
- 4 października 2019, piątek» 21:15
- 3 października 2019, czwartek» 21:00
- 1 października 2019, wtorek» 21:00
- 29 września 2019, niedziela» 21:00
- 27 września 2019, piątek» 21:00
- 18 października 2019, piątek» 20:30
- 17 października 2019, czwartek» 12:30
- 16 października 2019, środa» 12:30
- 15 października 2019, wtorek» 12:30
- 14 października 2019, poniedziałek» 12:30
- 13 października 2019, niedziela» 12:30
- 12 października 2019, sobota» 12:30
- 11 października 2019, piątek» 12:30
- 10 października 2019, czwartek» 14:30, 20:30
- 9 października 2019, środa» 14:30, 20:30
- 8 października 2019, wtorek» 20:30
- 7 października 2019, poniedziałek» 14:30, 20:00
- 6 października 2019, niedziela» 14:30, 20:30
- 5 października 2019, sobota» 14:30, 20:30
- 4 października 2019, piątek» 14:30, 20:30
- 3 października 2019, czwartek» 20:30
- 1 października 2019, wtorek» 20:30
- 30 września 2019, poniedziałek» 20:30
- 29 września 2019, niedziela» 20:30
- 28 września 2019, sobota» 20:30
- 27 września 2019, piątek» 20:30
- 26 września 2019, czwartek
- 17 października 2019, czwartek» 17:30
- 16 października 2019, środa» 17:30
- 15 października 2019, wtorek» 17:30
- 12 października 2019, sobota» 17:30
- 9 października 2019, środa» 20:45
- 8 października 2019, wtorek» 20:45
- 7 października 2019, poniedziałek» 20:45
- 1 października 2019, wtorek» 16:15
- 28 września 2019, sobota» 16:15
- 10 października 2019, czwartek» 18:00
- 9 października 2019, środa» 18:00
- 8 października 2019, wtorek» 18:00
- 3 października 2019, czwartek» 18:00
- 1 października 2019, wtorek» 18:00
- 29 września 2019, niedziela» 16:00, 18:30
- 28 września 2019, sobota» 16:00, 18:30
- 27 września 2019, piątek» 18:00
2019 - Polska
- reżyseria: Xawery Żuławski
- scenariusz: Andrzej Żuławski
Sebastian Pawlak
Eryk Kulm jr
Marta Żmuda Trzebiatowska
Grzegorz Palkowski
Sebastian Pawlak
Sebastian Fabijański, Eryk Kulm jr
Eryk Kulm jr
Sebastian Fabijański, Eryk Kulm jr
Katarzyna Chojnacka, Daniel Olbrychski
Sebastian Fabijański
Sebastian Fabijański, Eryk Kulm jr
Sebastian Fabijański
Sebastian Fabijański, Andrzej Chyra
Sebastian Pawlak
Żaneta Palica
Andrzej Chyra, Katarzyna Chojnacka
Żaneta Palica
Sebastian Pawlak
Andrzej Chyra, Żaneta Palica, Katarzyna Chojnacka
Borys Szyc, Jaśmina Polak
Jaśmina Polak
Xawery Żuławski, Marta Żmuda Trzebiatowska
Sebastian Fabijański, Andrzej Chyra, Katarzyna Chojnacka, Daniel Olbrychski
Grzegorz Palkowski, Sebastian Pawlak
Sebastian Fabijański, Xawery Żuławski, Eryk Kulm jr
Oczyśćmy się z grzechów
17 czerwca 2007 - 19:00jest więcej terminów
Ars Aneks
Św. Jana 6 Kraków
62 554kino
Adam i Paul
16 czerwca 2007 - 19:00
Ars Aneks
Św. Jana 6 Kraków
85 841kino
Noc Hiszpańska: Viva Cuba, Moje życie beze mnie, GranatowyPrawieCzarny
15 czerwca 2007 - 22:30
Mikro
Lea 5 Kraków
22 476kino
Plotka
15 czerwca 2007 - 21:30
Kino Kino Letnie Pod Schodami
Al. Krasinskiego 34 Kraków
35 737kino
Noc hiszpańska
15 czerwca 2007 - 22:30
Mikro
Lea 5 Kraków
22 251kino
Bombardirowka
14 czerwca 2007 - 19:00
Kino Kijów
al. Krasińskiego 44 Kraków
23 235kino
Bombardirowka czyli radzieckie fantazmaty: Liliowa kula, Diabeł morski, Baśń o jasnym sokole
14 czerwca 2007 - 19:00
Kijów
Aleja Krasińskiego 34 Kraków
22 503kino
Kryptonim Pożoga
14 czerwca 2007 - 18:00
ŚródmiejskiOśrodek Kultury
ul. Mikołajska 2 Kraków
22 679kino
Ruszamy!
14 czerwca 2007 - 18:30
Bunkier Sztuki
Plac Szczepański 3a Kraków
23 344kino
Strzelec
14 czerwca 2007 - 21:00jest więcej terminów
Cinema City Kazimierz
Podgórska 34 Krakówjest więcej miejsc
865 305kino
Proch i pył
14 czerwca 2007 - 19:00jest więcej terminów
Sfinks
Osiedle Górali 5 Krakówjest więcej miejsc
218 255kino
Ktoś całkiem obcy
14 czerwca 2007 - 13:00jest więcej terminów
Cinema City Zakopianka
Zakopiańska 62 Krakówjest więcej miejsc
925 089kino
Dyskusyjny Klub Filmowy
12 czerwca 2007 - 18:00jest więcej terminów
Sfinks
Osiedle Górali 5 Krakówjest więcej miejsc
373 106kino
Niezwykłe Przygody Pluszowych Misiów
10 czerwca 2007 - 10:30jest więcej terminów
Pod Baranami
Rynek Główny 27 Kraków
73 322kino
Bal-Can-Can
10 czerwca 2007 - 12:00
Ars Aneks
Św. Jana 6 Kraków
86 336kino
Pajęczyna Charlotty
10 czerwca 2007 - 10:45jest więcej terminów
Multikino
Dobrego Pasterza 128 Krakówjest więcej miejsc
1 514 207kino
Noc z trylogią zemsty: Pan Zemsta, Old Boy, Pani Zemsta
9 czerwca 2007 - 22:15
Pod Baranami
Rynek Główny 27 Kraków
22 968kino