X Konkurs Kolęd Polskich i Pastorałek "Hej kolęda, kolęda"
Hej kolęda, kolęda
- 16 stycznia 2015, piątek» 9:00
16 stycznia 2015 roku o godzinie 9:00 w Oświęcimskim Centrum Kultury odbędzie się, pod patronatem Prezydenta Miasta Oświęcim, X Konkurs Kolęd Polskich i Pastorałek "Hej kolęda, kolęda".
Konkurs Kolęd Polskich i Pastorałek "Hej kolęda, kolęda" rozegrany zostanie w kategorii solistów oraz zespołów w trzech grupach wiekowych. Oceny programu i poziomu wykonawczego solistów i zespołów dokona jury powołane przez organizatora. Ocenie podlegać będzie: dobór repertuaru, poziom wykonania, opracowanie sceniczne, zgodność formy kolędowania z tradycją, pomysłowość i oryginalność uczestników wyrażająca się w przygotowanych przez nich strojach kolędniczych oraz rekwizytach wykorzystanych podczas występu. Jury może przyznać I, II, III miejsce w każdej grupie wiekowej oraz nagrodę główną Grand Prix dla najlepszego wykonawcy.
Kolejność prezentacji konkursowych
godz. 9:00-12:15 prezentacje konkursowe, cz. 1
szkoły podstawowe
1.Julia Knurowska, Zespół Szkół nr 1, Oświęcim
2.Katarzyna Wójcik, Szkoła Podstawowa nr 1, Oświęcim
3.Kinga Bodzoń, Szkoła Podstawowa nr 1, Oświęcim
4.Zespół, Szkoła Podstawowa nr 4, Oświęcim
5.„Mała trzódka”, Szkoła Podstawowa nr 11, Oświęcim
6.„Świąteczne dzwoneczki”, Szkoła Podstawowa nr 9, Oświęcim
7.Zuzanna Michura, Oświęcim
8.Nikola Janiczek, Samorządowy Zespół Szkół, Bobrek
9.Joanna Mydlarz, Szkoła Podstawowa nr 1, Osiek
10."Mali Kolędnicy", Szkoła Podstawowa nr 1, Osiek
11.Julia Gabryel, Szkoła Podstawowa, Rajsko
12.Klaudia Darżynkiewicz, Szkoła Podstawowa, Grojec
13.Martyna Kobylańska, Szkoła Podstawowa, Grojec
14.Zuzanna Bratek i „Wesołe nutki”, Szkoła Podstawowa, Poręba Wielka
15.Beata Nowak, Zespół Szkolno-Przedszkolny, Głębowice
16.Zuzanna Bogunia, Zespół Szkolno-Przedszkolny, Głębowice
17.Zuzanna Michałek, Zespół Szkół Podstawowo-Gimnazjalnych, Przeciszów
18.Miłosz Michałek, Zespół Szkół Podstawowo-Gimnazjalnych, Przeciszów
19.Zespół „Iskierki”, Ośrodek Kultury, Brzeszcze
20.Gabriel Parysz, Jawiszowice
21.Amelia Adamczyk, Jawiszowice
22.„Mali Pastuszkowie”, Zespół Szkolno-Przedszkolny, Bulowice
23.„Roztańczone nutki”, Zespół Szkolno-Przedszkolny, Bulowice
24.Karina Skwarczyńska, Osiedlowe Centrum Kultury Pegaz, Bielsko-Biała
25.Izabela Janowicz, Młodzieżowy Dom Kultury „Dom Harcerza”, Kraków
26.Hanna Solarczyk, Młodzieżowy Dom Kultury „Dom Harcerza”, Kraków
27.Wiktoria Maj, Profesjonalne Studio Muzyczne „PAWIX MUSIC”, Kraków
28.Szkolna Schola, Szkoła Podstawowa nr 98, Kraków
29.Magdalena Łabaj, Zespół Szkół, Nowa Góra
30.Zespół kolędniczy, Zespół Szkół, Nowa Góra
31.Joanna Migalska, Gminny Ośrodek Kultury, Przyrów
32.Zespół Pieśni i Tańca „Przyrowskie nutki”, Gminny Ośrodek Kultury, Przyrów
33.Schola „Jezusowe Promyki”, Parafia Rzymskokatolicka, Ksawerów
34.Katarzyna Posikata, Ognisko Pracy Pozaszkolnej nr 1, Sosnowiec
35.Julia Jarząbek, Nowy Targ
36.Martyna Plewa, Szkoła Podstawowa nr 4, Nowy Targ
37.Malwina Łaś, Szkoła Podstawowa nr 4, Nowy Targ
38.Julia Gwiżdż, Miejski Ośrodek Kultury, Nowy Targ
39.Paulina Bryniarska, Miejski Ośrodek Kultury, Nowy Targ
40.Wiktoria Żółty, Studio Piosenki „SEPTYMA”, Nowy Targ
41.Agata Radek i Krzysztof Radek, Szkoła Podstawowa, Ksawerów
42.„Ad Libitum”, Parafia Rzymskokatolicka, Kojszówka-Wieprzec
43.Julia Nykiś, Katolicka Szkoła Podstawowa, Łódź
44.Miłosz Januszek, Szkoła Podstawowa, Polichno
godz. 13:00 ogłoszenie wyników, wręczenie nagród
godz. 13:15-16:30 prezentacje konkursowe, cz. 2
szkoły gimnazjalne
45.Zespół "Teatromania", Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy, Oświęcim 46.Małgorzata Bul, Ośrodek Kultury, Brzeszcze 47.Kinga Borycka, Gimnazjum Towarzystwa Salezjańskiego, Oświęcim 48.Gabriela Stachura, Gimnazjum Towarzystwa Salezjańskiego, Oświęcim 49.Karolina Obstarczyk, Gimnazjum Towarzystwa Salezjańskiego, Oświęcim 50.Marta Kurek, Miejskie Gimnazjum nr 2, Oświęcim 51.Anna Malik, Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim 52.Marta Nycz, Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy, Oświęcim 53.Patrycja Majkut, Miejskie Gimnazjum nr 1, Oświęcim 54.Klaudia Kawiorska, Miejskie Gimnazjum nr 1, Oświęcim 55.Sabina Rakowska, Miejskie Gimnazjum nr 4, Oświęcim 56.Karolina Smoleń, Miejskie Gimnazjum nr 4, Oświęcim 57.Julia Babińska, Głębowice 58.Kinga Zabawska, Samorządowy Zespół Szkół, Bobrek 59.Klaudia Pędrys, Gminne Gimnazjum, Rajsko 60.Weronika Tarasek, Gminne Gimnazjum, Rajsko 61.Kinga Podgórniak, Zespół Szkolno-Gimnazjalny nr 1, Kęty 62.Marta Moś, Zespół Szkolno-Gimnazjalny nr 1, Kęty 63.Justyna Klimek, Zespół Szkół, Graboszyce 64.Magdalena Głąb, Zespół Szkół Ogólnokształcących, Zator 65.Zespół wokalny "Kameleon", Wiejski Dom Kultury, Gorzyce 66.Magda Panek, Gimnazjum nr 1, Nowy Targ 67.Julia Mokracka, Gimnazjum nr 1, Nowy Targ 68.Monika Kołodziej, Zespół Szkół Samorządowych nr 1, Limanowa 69.Karolina Kobielusz, Gimnazjum, Milówka 70.Zofia Sydor, Kraków
szkoły ponadgimnazjalne
71.Patrycja Broda, Powiatowy Zespół nr 1 Szkół Ogólnokształcących im. Konarskiego, Oświęcim 72.Aleksandra Dziędziel, Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim 73.Sylwia Piątek, Powiatowy Zespół nr 2 Szkół Ogólnokształcących Mistrzostwa Sportowego i Technicznych, Oświęcim 74.Aleksandra Orłoś, Powiatowy Zespół nr 4 Szkół Ekonomiczno-Gastronomicznych, Oświęcim 75.Katarzyna Kolasa, Powiatowy Zespół nr 4 Szkół Ekonomiczno-Gastronomicznych, Oświęcim 76.Karolina Łopuch, Studio Piosenki i Tańca „Fart”, Bielawa 77.Paulina Sierant, Gminny Ośrodek Kultury, Klimontów 78.Karolina Pyza, Gminny Ośrodek Kultury, Klimontów 79.Anna Kaim, Podłopień 80.Paulina Suchcicka, Miejski Ośrodek Kultury, Pabianice
godz. 17:00 ogłoszenie wyników, wręczenie nagród
Podane godziny mogą ulec zmianie. Organizator nie zapewnia poczęstunku.
V Spotkania Folklorystyczne Sami Swoi
od: 8 czerwca 2019 do: 9 czerwca 2019
Oświęcimskie Centrum Kultury
ul. Śniadeckiego 24 Oświęcim
7 440muzyka
"Moje hiszpańskie serce" - recital fortepianowy Katarzyny Musiał
2 czerwca 2019 - 18:00
Oświęcimskie Centrum Kultury
ul. Śniadeckiego 24 Oświęcim
7 925muzyka
Koncert "Tobie Mamo"
28 maja 2019 - 17:00
Oświęcimskie Centrum Kultury
ul. Śniadeckiego 24 Oświęcim
7 212muzyka
XXVII Ogólnopolskie Spotkania Recytatorów i Śpiewających Poezję "Amor sprawił..."
17 maja 2019 - 10:00
Oświęcimskie Centrum Kultury
ul. Śniadeckiego 24 Oświęcim
8 945samorozwój
Recital Hanny Śleszyńskiej
17 maja 2019 - 19:00
Oświęcimskie Centrum Kultury
ul. Śniadeckiego 24 Oświęcim
7 831muzyka
"Złoty Wiek" - retransmisja baletu z Teatru Bolszoj w Moskwie - Nasze Kino
12 maja 2019 - 17:00
Oświęcimskie Centrum Kultury
ul. Śniadeckiego 24 Oświęcim
26 578teatr
Stare Dobre Małżeństwo w Oświęcimiu
11 maja 2019 - 19:00
Oświęcimskie Centrum Kultury
Śniadeckiego 24 Oświęcim
7 887muzyka
Stare Dobre Małżeństwo w Oświęcimiu
11 maja 2019 - 19:00
Oświęcimskie Centrum Kultury
Śniadeckiego 24 Oświęcim
8 956muzyka
Koncert zespołu Stare Dobre Małżeństwo
11 maja 2019 - 19:00
Oświęcimskie Centrum Kultury
ul. Śniadeckiego 24 Oświęcim
8 823muzyka
"Three Continents" - koncert w wykonaniu Przemek Strączek/Chiao Hua Quartet
10 maja 2019 - 19:00
Oświęcimskie Centrum Kultury
ul. Śniadeckiego 24 Oświęcim
7 874muzyka
Wielki Charytatywny Kiermasz Wiosenny
14 kwietnia 2019 - 09:30
Oświęcimskie Centrum Kultury
ul. Śniadeckiego 24 Oświęcim
16 953teatr
"Koncert Wiedeński" - największe przeboje Straussa, najpiękniejsze arie i duety z operetek wiedeńskich
13 kwietnia 2019 - 17:00
Oświęcimskie Centrum Kultury
ul. Śniadeckiego 24 Oświęcim
7 671muzyka
Koncert Wiedeński 2
13 kwietnia 2019 - 17:00
Oświęcimskie Centrum Kultury
ul. Śniadeckiego 24 Oświęcim
2 379 534teatr
"Śpiąca królewna" - retransmisja baletu z Teatru Bolszoj w Moskwie - Nasze Kino
7 kwietnia 2019 - 17:00
Oświęcimskie Centrum Kultury
ul. Śniadeckiego 24 Oświęcim
15 255muzyka
XXXII Małopolski Festiwal Form Muzycznych i Tanecznych Talenty Małopolski 2019
2 kwietnia 2019 - 09:00
Oświęcimskie Centrum Kultury
ul. Śniadeckiego 24 Oświęcim
6 515muzyka
"Klimakterium 2, czyli menopauzy szał" - muzyczny spektakl komediowy z Teatru Capitol w Warszawie
30 marca 2019 - 18:00
Oświęcimskie Centrum Kultury
ul. Śniadeckiego 24 Oświęcim
16 717teatr
"Klimakterium... i już" - muzyczny spektakl komediowy z Teatru Capitol w Warszawie
29 marca 2019 - 18:00
Oświęcimskie Centrum Kultury
ul. Śniadeckiego 24 Oświęcim
16 850teatr