koncentrator kultury wyciskamy 100% kultury z kultury - wyciskaj z nami!

Na naszych stronach internetowych stosujemy pliki cookies.

Korzystając z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki
wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies zgodnie z  Polityką Prywatności.

» ROZUMIEM I AKCEPTUJĘ
zmodyfikowano  5 lat temu  »  

O!PLA - II Festiwal Polskiej Animacji w Starym Sączu

CO było GRANE - ARCHIWALNE TERMINY » » 11 480 wyświetleń od 17 lutego 2014
  • 12 kwietnia 2014, sobota
    » 18:00
  • 11 kwietnia 2014, piątek
    » 18:00
  • 10 kwietnia 2014, czwartek
    » 18:00
  • 9 kwietnia 2014, środa
    » 18:00

OGÓLNOPOLSKI FESTIWAL POLSKIEJ ANIMACJI “O!PLA” („O!PLA oznacza: „O! Polska Animacja”) jest przede wszystkim próbą odzyskania kontaktu i (od)budowania relacji pomiędzy polskim widzem, a polską animacją autorską, a także – za sprawą projektów towarzyszących – promocją, w kraju i za granicą, jednej z najważniejszych dziedzin polskiej sztuki. Od samego początku celem O!PLA jest docieranie ze sztuką animacji nie tylko do dużych, ale przede wszystkim, do mniejszych ośrodków w kraju. Zależy nam także, aby Festiwal O!PLA, poprzez projekcje dla widzów w różnym wieku, prelekcje, spotkania z twórcami oraz warsztaty animacji, miał znaczący charakter edukacyjny.

WSTĘP WOLNY

Bezpłatne wejściówki do odebrania w Informacji Turystycznej w Starym Sączu
Rezerwacja: ckis@stary.sacz.pl

Kategorie:

SZKOLNA I > 91’ (9 kwietnia, godz. 18:00)

AFTER ALL (2013, 4’08”), Bogna Kowalczyk, PWSFTviT ŁÓDŹ
PLAŻA (2013, 4’), Paweł Prewencki, UA POZNAŃ
DULL LIFE (2012, 9’25”), Marcin Michalak/Wiktor Bartman, PJWSTK WARSZAWA
DOM (2013, 03’34”), Alicja Adamkiewicz, UMK TORUŃ
CHYTRUS (2013, 3’11”), Paulina Wójcik, ZSMC WA UMCS LUBLIN
RYBAK (2014, 05’19”), Edward Kurczewski, PWSFTviT ŁÓDŹ
ARS MORIENDI (2013, 7’22”), Miłosz Margański, UA POZNAŃ
DANSE MACABRE (2012, 05’05”), Małgorzata Rżanek, ASP WARSZAWA
DRUCIAK (2013, 11’29”), Anna Rękas, ZSMC WA UMCS LUBLIN
INTRUZI (2013, 04’48”), Alicja Błaszczyńska, PWSFTviT ŁÓDŹ
TOHU VA BOHU (2013, 2’24”), Karol Kiepas, PJWSTK WARSZAWA
ALTER (2013, 5’39”), Małgorzata Andrys, PWSFTviT ŁÓDŹ
PTASZYSKO (2013, 03’02”), Paulina Wyrt, UA POZNAŃ
UNDECIDED (2013, 3’40”), Karolina Jóźwik, ZSMC WA UMCS LUBLIN
INVIGILO (2013, 3’20”), Artur Hanaj, PWSFTviT ŁÓDŹ
FILM O ROBOCZEJ NAZWIE: PRZEBUDZENIE (2012, 14’25”), Maciej Żuk, ASP WROCŁAW

SZKOLNA II > 90’ (10 kwietnia, godz. 18:00)

KOKIETERIA, CZYLI JAK KOBIETY UWODZĄ (2013, 03’21”), Agnieszka Waszczeniuk, UA POZNAŃ
MOKO (2013, 4’26”), Marta Szymańska, PWSFTviT ŁÓDŹ
BŁĘKITNE DRZEWO (2013, 06’05”), Anna Przybyłko, PJWSTK WARSZAWA
PTASIE MLECZKO, PAPIEROSY…CZYLI JAK PODAĆ CO BĄDŹ (2012, 02’42”), Kamil Wójcik, ASP WROCŁAW ZA EDGARA (2013, 05’30”), Ewa Łuczków, PWSFTviT ŁÓDŹ
STEFAN I ŻUCZEK (2012, 12’20”), Piotr Loc Hoang Ngoc, PWSFTviT ŁÓDŹ
A ŁÓDŹ I TAK ZOSTANIE (2014, 07’00”), Marcin Podolec, PWSFTviT ŁÓDŹ
TRUDNY PRZYPADEK NAUKI (2013, 5’), Marta Czarnecka, ASP WARSZAWA
POCHLEBA (2013, 4’02”), Barbara Mydlak, ASP ŁÓDŹ
ŁUKASZ I LOTTA (2013, 08’37”), Renata Gąsiorowska, PWSFTviT ŁÓDŹ
POWRÓT (2013, 2’59”), Natalia Walenciak, PJWSTK WARSZAWA
MIESZKAŃCY (2013, 03’19”), Mateusz Gudel, UA POZNAŃ
AB OVO (2012, 05’12”), Anita Kwiatkowska-Naqvi, PWSFTviT ŁÓDŹ
MORZE (2013, 04’55”), Zofia Dąbrowska, PWSFTviT ŁÓDŹ
NIEPRAWDOPODOBNIE ELASTYCZNY CZŁOWIEK (2013, 04’53”), Karolina Specht, PWSFTviT ŁÓDŹ
POZYTYWKA (2013, 05’43”), Mateusz Dunaj, UMCS LUBLIN
NENUFARY (2013, 4’), Marcin Surma, PWSFTviT ŁÓDŹ

ANIMOWANY WIDEOKLIP > 76’ (11 kwietnia, godz. 18:00)

MOSAICON (2013, 03’10”), Alicja Adamkiewicz / Antonio Vivaldi (wyk. John Harrison)
BASTARDS (2012, 2’55”), Łukasz Rusinek / Frozen Bird
ELITA (2013, 04’10”), Sebastian Kwidzyński & Marcin Roszczyniała / Sarius
DZIEWECZKA (2013, 01’52”), Marta Zabłocka / Pochwalone
JULIE’S JOURNEY TO EARTH (2013, 02’54”), Łukasz Swaryczewski / KALINA IN DUB
KOŁYSANKA KONOPNA (2013, 2’12”), Sylwia Kubus / Polska, Niemcy / Kapela Ze Wsi Warszawa
LOVE LAYS LOW (2013, 03’14”), Izabela Szumen / Daniel Kahn & The Painted Bird
NIE MA KRAJU (2013, 3’34”), Łukasz Rusinek / Kasia Dereń
TY ALBO ŻADNA (2013, 03’30”), Urszula Morga, Bartosz Mikołajczyk (ESY-FLORESY Pracownia Animacji) / Makabunda
LUS PRIMAE NOCTIS – PRAWO PIERWSZEJ NOCY (2012, 4’15”), Łukasz Rusinek / R.U.T.A.
SEARCHING FOR DEVO (2013, 4’43”), Natalia Brożyńska, PWSFTviT / DEVO
NIEPRZYSIADALNOŚĆ (2013, 5’11”), Katarzyna Pereta / ŚWIETLIKI, ZSMC WA UMCS LUBLIN
ODROBINA TEJ RADOŚCI (2013, 4’16”), Łukasz Rusinek / Vavamuffin
PRZEMIANA (2013, 5’), Dorota Skupniewicz, Martyna Kuźma / Trzy Maszty
TRZEJ KRÓLOWIE – PASTORAŁKA (2014, 03’20”), Anna Błaszczyk / Jan Duszyński
SILNY KAC (2012, 3’54”), Jacek Łuczyński / MC-Makler
THE TRICK (2013, 03’13”), Kamil Wójcik / Acid Drinkers
SNAJPER (2013/2014, 02’22”), Jakub Majcherczyk, Kinga Wójtowicz / WJT
UNTIL THERE IS NO END (2013, 02’54”), Bartosz Wojda / LORN
ORAWUS (2013, 09’15”), Wojciech M. Sławuski / Wojciech Kilar

STUDYJNA > 89’ (12 kwietnia, godz. 18:00)

EX ANIMO (2013, 6’52”), Wojciech Wojtkowski, FUMI
DARLING (2013, 6’35”), Izabela Plucińska, Clay Traces (Niemcy)
O RZĄDACH MIŁOŚCI (2013, 13’15”), Adela Kaczmarek
THE ROLLING STONES (2013, 7’52”), Krzysztof Kiwerski
ZMYSŁY PRYSŁY (2013, 6’05”), Marcin Wasilewski, Grupa Smacznego
TOTO (2013, 12’), Zbigniew Czapla, Warsztat Filmow y
DO SERCA TWEGO (2013, 10’08”), Ewa Borysewicz, Animaso
ON / OFF (2013, 06’27”), Piotr Ludwik, Fundacja Filmowa Se-ma-for
ZIEGENORT (2013, 19’), Tomasz Popakul, NoLabel

OFF & WORKSHOP + ANIMOWANE FRASZKI > 93’

W KLATCE CZASU (2013, 09’54”), Justyna Podżorny
F.I.T. (2012, 3’), Marcin Giżycki
ETIUDA GEOMETRYCZNA (2013, 03’06”), Piotr Żołądź
MEZOS LITHOS (2013, 04’35”), Łukasz Jędrzejewski
KRONIKARZ (2013, 4’33”), Michał Sałata
OSTATNIA WYSPA (2013, 9’54”), Daniel Zagórski
A GDYBY… (2013, 04’57”), Kamil Wójcik
PAJĄK I MUCHY (2013, 3’30”), Tessa Moult-Milewska
PROCES (2013, 05’03”), Mariusz Wirski, MWM ART. FILM
LOKOMOTYWUS (2013, 02’56”), Maciej W. Sławuski
VANITAS (2013-2014, 07’10”), Kamila i Mirek Sosnowscy
GLISTA LUCKA (2014, 7’29”), Tomasz Pawlak
ZASMAŻANY FILM #5 (2013, 5’14”), Pedro Ferreira
ANIMOWANE FRASZKI:
WSTAWAĆ! (2013, 0’44”), Aneta Makowska
II EDYCJA NOTO (2013, 01’04”), Przemysław Liput
BAKTERIOZA (2013, 1’), Sebastian Belicki, PJWSTK WARSZAWA
CHWILA MUZYKI (2012, 1’34”), Jacek Gonciarz
CZARNE NA BIAŁYM (2013, 01’10”), Mateusz Gudel, UA POZNAŃ
DWA KROKI (2013, 1’46”), Dorota Omiotek, PJWSTK WARSZAWA
INTRO (2013, 1’), Judyta Murawska, PJWSTK WARSZAWA
MIZANTROPIA (2013, 1’20”), Ewa Sobczak, PJWSTK WARSZAWA
POSZUKIWANIE (2013, 01’18”), Grzegorz Myćka
HISTORIA O MIŁOŚCI (2012, 01’09”), Karolina Specht, PWSFTviT ŁÓDŹ
PING-PONG (2012, 01’04”), Natalia Krawczuk, PWSFTviT ŁÓDŹ
PORTRET KOBIECY (2013, 2’17”), Alina Trusiewicz, ZSMC WA UMCS LUBLIN
SÓL I PIEPRZ (2012, 02’02”), Alicja Adamkiewicz, UMK TORUŃ
YON I RYBA (2013, 1’48”), Karol Krupski, PJWSTK WARSZAWA
PAC! (2012, 01’19”), Alicja Błaszczyńska, PWSFTviT ŁÓDŹ

zmodyfikowano  5 lat temu  »  
przewiń ekran do początku stronyprzewiń ekran do początku strony

Wybierz kasę biletową:

ZAMKNIJ