koncentrator kultury wyciskamy 100% kultury z kultury - wyciskaj z nami!

Na naszych stronach internetowych stosujemy pliki cookies.

Korzystając z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki
wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies zgodnie z  Polityką Prywatności.

» ROZUMIEM I AKCEPTUJĘ
Pierwsza symfoniczna trasa Narodowej Orkiestry DętejCO JEST GRANE - wrzesień 2021 - nr 329
zmodyfikowano  5 lat temu

Baśń o dzielnym Radomirze

Radom »
CO było GRANE - ARCHIWALNE TERMINY » » 18 212 wyświetleń od 16 października 2015
  • 29 stycznia 2017, niedziela
    » 13:00
  • 26 stycznia 2017, czwartek
    » 10:00, 12:00
  • 25 stycznia 2017, środa
    » 10:00, 12:00
  • 7 kwietnia 2016, czwartek
    » 10:00, 10:00, 10:00, 12:00, 12:00
  • 6 kwietnia 2016, środa
    » 10:00, 10:00, 12:00
  • 25 lutego 2016, czwartek
    » 10:00, 12:00
  • 24 lutego 2016, środa
    » 10:00, 12:00
  • 23 lutego 2016, wtorek
    » 10:00, 12:00
  • 21 lutego 2016, niedziela
    » 13:00
  • 17 lutego 2016, środa
    » 10:00, 12:00
  • 16 lutego 2016, wtorek
    » 10:00, 12:00
  • 14 lutego 2016, niedziela
    » 13:00
  • 11 lutego 2016, czwartek
    » 11:00
  • 10 lutego 2016, środa
    » 11:00
  • 7 lutego 2016, niedziela
    » 13:00
  • 4 lutego 2016, czwartek
    » 11:00
  • 3 lutego 2016, środa
    » 11:00
  • 27 listopada 2015, piątek
    » 10:00
  • 26 listopada 2015, czwartek
    » 10:00
  • 25 listopada 2015, środa
    » 10:00, 12:00
  • 22 listopada 2015, niedziela
    » 13:00
  • 20 listopada 2015, piątek
    » 10:00, 12:00
  • 17 listopada 2015, wtorek
    » 10:00, 12:00
  • 15 listopada 2015, niedziela
    » 13:00
  • 13 listopada 2015, piątek
    » 10:00, 12:00
  • 8 listopada 2015, niedziela
    » 13:00
  • 5 listopada 2015, czwartek
    » 10:00, 12:00
  • 4 listopada 2015, środa
    » 10:00
  • 3 listopada 2015, wtorek
    » 10:00
  • 18 października 2015, niedziela
    » 13:00
  • 16 października 2015, piątek
    » 10:00, 12:00

Marta Guśniowska

  • data premiery: 02-10-2015
  • reżyseria: Marek Zákostelecký
  • scenografia: Marek Zákostelecký
  • choreografia: Aneta Jankowska
  • muzyka: Vratislav Šrámek
  • dramaturgia: Elżbieta Chowaniec

  • OBSADA:

  • Paulina Moś - Rusałka/Mucha
  • Magdalena Witczak - Sowa/Kret
  • Przemysław Bosek - Radomir
  • Robert Mazurek - Koń
  • Alan Bochnak - Czarnoksiężnik/Kasztelan
zmodyfikowano  5 lat temu
przewiń ekran do początku stronyprzewiń ekran do początku strony

Wybierz kasę biletową:

ZAMKNIJ